Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. w Poznań

Pracowałem w tej firmie dwa tygodnie i szybko dowiedziałem się, że mają spore problemy z płaceniem pracownikom na czas. przed podpisaniem umowy osoba, która mnie zatrudniła, poprosiła mnie o pomoc przy sprzątaniu hotelu nad Bałtykiem. powiedział mi, że zapłaci mi za robotę 250 zł, a po wykonaniu pracy dostanie 100 zł, a resztę dostanę w najbliższych dniach na konto. minęło kilka dni i zapytałem go, kiedy dostanę resztę pieniędzy, które był mi winien, a on powiedział, że do 10 sierpnia. Później napisał wiadomość mówiąc, że pieniądze nie będą dostępne na czas, że musimy poczekać do następnego dnia, ponieważ były to opóźnienia finansowe, które jeszcze bardziej mnie zdenerwowały . Nie mam zamiaru pracować za darmo. Koordynator nie daje dość do słowa, gdy próbowałem z nim porozmawiać na ten temat. Doszło do tego, że zdecydowałem się odejść po dwóch tygodniach. Nie zamierzałem pracować w firmie, która nie płaci. ten facet dostaje wypłatę co miesiąc i nie dba o swoich pracowników i wykorzystuje ich i myśli tylko o sobie bez wyrzutów sumienia, kiedy mamy rachunki do zapłacenia. Nigdy nie polecę pracy w tej fiemie my, jako pracownicy, mamy prawa i upewnimy się, że otrzymaliśmy wynagrodzenie w taki czy inny sposób.

Jola

Dostał ktoś wypłatę i świadectwo pracy

Czy ktoś może powiedzieć kiedy wkońcu będzie wypłata, z nikim zero kontaktu czy to tak ciężko powiedzieć wprost jaka jest sytuacja, powinniśmy to wiedzieć jesteśmy JESZCZE pracownikami i jakieś słowa wyjaśnienia nam się należą, krótko i na temat

Szczecin

Wypłaty nie będzie firma idzie na (usunięte przez administratora). Hetman jest na łasce Norge, a Norge jest wyrzucone z VAT-u i ma poblokowane konta za machlojki podatkowe. Kasę dostają tylko osoby co są przy korycie. Uciekajcie jak najszybciej. Rozwiązanie umowy na podstawie art 55. Firma traci kontrakty i nie wygrywa nowych. Przyszłości u nich nie ma.

Trzeba poczekać do środy a jak nie będzie to nie ma na co czekać tylko się zwolnić ,bo za darmo ile można pracować bez wypłat

Załamana

Racja nikt za darmo nie będzie się udzielał , nie wierzę że nagle w środę pojawią się pieniądze, najlepiej poczekać do końca miesiąca żeby mieć ten miesiąc zaliczony i później spadać bo nie ma sensu dalej nic robić

Aplikowałeś do firmy Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Asystent projektu
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
Pracownica

Czy ktoś dostał wypłaty za miesiąc czerwiec i lipiec

Pracowniczka

Faktycznie coś się chyba zmienia bo u mnie również wpłynęły na konto ZUS składki.

Jo

U nas też wypowiedzieli umowy będzie teraz 5firma, nas przejmie

Klaudia
@Pracowniczka

nie wypłacają za wynagrodzenie 5 wypłat nie wypłacone sprawa w Sądzie Niema co liczyć na zapłatę Szef jest (usunięte przez administratora) I BEZ SZCZELNYM KŁAMCĄ - PŁACI TYLKO KADROWYM ŻEBY KŁAMALI . Szef ma dużo na sumieniu. ktoś kiedyś go dorwie

Wsciekła
@Pracowniczka

Czy mogę prosić o informację jak wpłynęły składki ZUS na konto

Jola
@Jo

U nas to samo wypowiedzieli umowę a wypłaty nie ma swiadect pracy nie ma ciekawe jak długo

banał

Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. A jakbyś nazwał siebie. Bardzo śmieszne, może to sam piszesz o sobie. Ludzie w pierwszej kolejności Inspekcja Pracy, następnie Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Skarbowy, Sąd Pracy a na końcu Gwarantowany Fundusz Świadczeń Pracowniczych. Na wypłatę z firmy nie macie co liczyć.

SŁOŃCE

Jak wygląda sytuacja w Poznaniu? Dzisiaj dostałam informację że znowu nie będzie wypłaty na czas

Buba

Ja też nie dostałam za czerwiec,lipiec

@swieżak

Zielona Góra coś wiecie czy będzie jutro wypłacane? Koordynator mówił że wypłaty do 10 powinny być po zapytaniu dziś czy jutro będą to stwierdzenie "będę miał dopiero wieczorem pieniądze "

ZŁA

(usunięte przez administratora).panie kadrowe nie odbierają telefonów nie wierzę że są tak zapracowane, czy ktoś może powiedzieć co jest złego w tym że ktoś upomina się o swoje zarobione pieniądze czy my już może udzielamy się charytatywnie czy uprawiamy wolontariat nie rozumiem jak można tak z ludźmi postępować a potem problem bo nie ma ludzi do pracy i wcale się(usunięte przez administratora)ie dziwię że uciekają w(usunięte przez administratora) Tak czy inaczej należy nam się wynagrodzenie za urlopy co nam się należą i za naszą pracę bo wymagania co niektórzy mają tylko za co się tak ścierać tyle ode mnie weźcie sobie te słowa do serca drogie panie kadrowe i panie dyrektorze również i postawcie się w naszej sytuacji

Ulka

Nie jest naiwna, ponieważ wynagrodzenie dostałam tylko z lekkim opóźnieniem.

Keraj

Ma ktoś może adres email do nich?

gosiulek139
@Keraj

Ja mam takie dwa ale nie wiem czy aktualne b. walaszek@ihrsystem.pl Asystenthr@ihrsystem. pl

Ulka

Kto się orientuje kiedy wypłacą resztę wypłaty,bo były okrojone

@Ulka

Wierzysz w to że wypłaca? Jesteś jedną z nielicznych która choć część wynagrodzenia dostała...pewnie by nie stracili kolejnego klienta bo wiem że odchodzą od nich w ekspresowym tempie

Krejna

Czy dziś ktoś otrzymał może wypłatę?

Keraj

Za badania lekarskie i wypłata za poprzedni miesiąc nie otrzymana. Wysłane pismo przedsądowe które zostało olane...w poniedziałek sprawa trafia do sądu

Krejna

Firma nie płaci wynagrodzeń, nie odprowadzają również składek do ZUS

Ulka

To super ciekawe kiedy reszta dostanie ,a z jakiego jest Pani miasta?

Olka
@Krejna

Ja również nie otrzymałam wypłaty za Czerwiec odradzam ta firmę składek do ZUS nie odprowadzają.

Rychu
@Olka

Trzeba ich zgłaszać gdzie popadnie co oni z ludzi robią nie odbierają tel kasują opinie brak wypłaty żenada

Zuzanna

Dzien dobry. Czy ktos z Panstwa skladal wniosek do sądu ? Albo nie skladal i chce zlozyc wniosek grupowy? Podobno sa wieksze szanse. Serdecznie nie pozdrawiam Pana Jana :)

Ma
@Zuzanna

Chętnie dołączę do grona osób które chcą grupowy wniosek złożyć

Bella
@Ma

Ja też chętnie dolacze do pozwu zbiorowego

Wikar
@Zuzanna

Dzien dobry jestem.ze stargardu pracowalam.w firmie norge zglaszam sie do pozwu zbiorowego nie chca mi.wyplacic wynagrodzenia bardzo prosze o zgloszenie sie do mnie na moze na fb.

Xxx
@Wikar

Mimo umowy o pracę nie wypłacili Pani wynagrodzenie?

Ok

Tak

Jolanta
@Wikar

Witam mi też nie wypłacili wynagrodzenia ostateczny termin dali do wczoraj ale nic zgłaszam się do pozwu zbiorowego jestem z Lubania

@Zuzanna

Będę składała na dniach do dziś nie mam wypłaty to jakaś zenada

Lila
@Zuzanna

Ja chce składać idę dzisiaj do radcy prawnego. Masakra składek nie opłacają, wypłat nie wypłacają żenada ...

Kamila

Banda (usunięte przez administratora) nie wypłacili kasy za maj i nikt nic nie chcę powiedzieć kłamią albo nie odbierają telefonów czas się wybrać do inspekcji pracy

Gggg
@Kamila

Witam Pul Gorzowa Wielkopolskigo pracuje w tej firmie od 10 czerwca tego roku czeka na kasę i tylko są obiecanki z tygodnia na tydzień że zrobią orzełek a do oracy kazał iść tak jest w tej firmie @@@Pracodawca

Ggh
@Kamila

To prawda masakra ludzie nie dostali wypłat każą pracowaca kasy brak za maj porażka uważajcie

Szok
@Gggg

Jak sprawa wygląda na dzisiejszy dzień?

Kamila
@Szok

Do dziś nie ma wyplat podobno mają skarbówkę bo pewnie mają jakieś machlojki mają nas za nic dziwię się że jeszcze niektórzy chodzą do pracy powinni odejść i niech wyrzuca tą firmę całkowicie

@Kamila

Z tego co wiem do dużo osób było. Sama też byłam. Jest gdzieś może jakaś grupa?

Mimi

Dzień dobry tu zachodniopomorskie pracowaliśmy na obiekcie nie mamy od kilku miesięcy wypłaty firma (usunięte przez administratora) nawet nie zgłaszają pracowników do ZUS prosimy ludzi którzy pracują na obiektach w zachodniopomorskim o zgłoszenie się tutaj (usunięte przez administratora)

????

Za maj jeszcze nie mam i dobrze że odeszłam także uciekajcie od tej firmy a ofert prac jest bardzo dużo więc każdy znajdzie !!!

Zła

Nie , widać będzie tak co miesiąc i co teraz wymyśla?Mamy czekać na coś co nam się należy do 10 według umowy! Albo zapłacą nie pełne wyplaty bo tak chcą!

Nie dostałam wypłaty za miesiąc Czerwiec (usunięte przez administratora)

Ttt

Kłamią co dzień telefonu nie odbierają kara nałożona na 100,000 zł przez SĄD NIC ICH TO NIE RUSZA, !!! DŁUG CO MI WINIEN SPRZEDAŁEM - BEDZIE MIAŁ ZERO...

Mega Zła

Sytuacja w której się znaleźliśmy nadaje się do #TematdlaUwagi, cała ta Spółka to jacyś(usunięte przez administratora) Również nie otrzymałam do dnia dzisiejszego wynagrodzenia za wykonaną pracę a jak każdy z nas mam na utrzymaniu dzieci. Mam nadzieję że karma was znajdzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 3 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o.