Opinie o P.H.U Hetman w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.H.U Hetman. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U Hetman o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U Hetman w Katowice

Wdzięczny pracownik

Firma (usunięte przez administratora) na stawkach godzinowych, wypłaty w kopertach, każą podpisywać rachunki inblanco,kwoty na rachunkach wzięte z nieba, można stracić np.rente.pip w raporcie zmiażdżył firmę hetman oraz parasol (ten sam właściciel)oraz podał obie firmy do sądu.czekam co dalej

Remek

Kto jest uczciwy, to sobie osobiście wyjaśnijcie, o ile rzecz jasna którekolwiek z Was w tej firmie pracuje? Ja chcę wiedzieć, czy pełna zapisana w umowie o pracę stawka jest wypłacana na konto, no i ile ona teraz wynosi? Przyda się też info, o tym, jak nadgodziny są liczone. Zobaczymy, kto wie?

wdzięczny pracownik

Prezes firmy i derektor na poziomie .Rozmowa kwalifikacyjna konkretna i nieskomplikowana .Zaoferowane wynagrodzenie atrakcyjne i poczciwe plus poczciwa deklaracja, że w miarę rozwoju może wzrosnąć jeszcze- mega super .Inteligentni dają szansę i dokonują świetnych wyborów... .Pan Prezes Waldemar to dobry poczciwy człowiek niech Bóg ma go w swojej opiece i niech się powodzi. Kadra zarządzająca np Pan dyrektor to również wartościowy człowiek. Życzę z całego serca wszystkiego dobrego i dużo zdrowia .

@wdzięczny pracownik

Chyba pracowaliśmy w różnych firmach bo ja znam Prezesa który kombinuje jak może a Dyrektor bez dyspozycji Prezesa sam żadnej decyzji nie podejmie

Jaki jest okres rozliczeniowy w P.H.U Hetman? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Ja1972

Tylko!!! Tak cała firma. Rachunki podpisujesz in blanco. Co podpisałeś dowiadujesz się przy rocznym rozliczeniu Pit

Dużo nowsze ogłoszenia niż na stronie firmy są w Internecie. Choć i tak jedno na Kwalifikowanego pracownika ochrony ma już 8 m-cy. Ale, że podano zakres stawki 3 600–4 200 zł brutto, to od razu zapytam, ile maksymalnie wynosi to teraz? Bo, jak rozumiem zatrudnienie jest na umowę o pracę, tak jak wtedy zaznaczono?

Emilia Nowy wpis

W ofercie (usunięte przez administratora) dla głównego konserwatora podano zarobki na poziomie 6-8k, niech ktoś napisze od czego zależy ta kwota, bo męża interesowałaby ta górna granica. Pracownicy tu pisali, że jak ktoś sumiennie wykonuje swoje obowiązki to może zarobić dobre pieniądze, wtedy da radę mieć te 8k? Proponujecie umowę o pracę, ale nie jest napisane na jaki czas, więc proszę o info.

Pgnig Nowy wpis

Nie pracuję od września 2023. W sierpniu wysłane wymówienie z art. 55. Mam prawomocny wyrok z sądu pracy . Który przyznał mi wszystkie roszczenia. Czyli wypłatę za czerwiec , lipiec i sierpień. Ok12 tys.ZERO kontaktu ze strony firmy . Brak świadectwa pracy.PITu za 2023 r. brak składek ZUS od luty 2023. W tej chwili w ZUS jestem zarejestrowana w 3 firmach . W 2 Hetman i obecnej w której faktycznie pracuje. (usunięte przez administratora)

Ale jakie to są warunki, zupełnie inne niż pracownik by tego chciał? Wymień, proszę jakiś przykład, chociażby w temacie umów i pensji. Dobrze rozumiem, że choroba jest równoznaczna ze zwolnieniem?

W miłej atmosferze,oparty o konkretne rzeczowe informacje,zaoferowane atrakcyjne wynagrodzenie.

Gdzie potencjalny pracownik wcześniej pracował i dlaczego już nie pracuje?Czym się tam zajmował zakres obowiązków?Jakie zna programy Płacowe ?Rzetelne i poczciwe poinformowanie o ewentualnych obowiązkach i wynikających z nich oczekiwanych efektach.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Smuga

Z tego co wiem, firma działa na rynku od ponad 20 lat, pracowałem tam kilka lat i nigdy nie było problemów z wypłatą wynagrodzeń, zawsze zgodnie z ustaloną stawką za przepracowane godziny. Stawki godzinowe jak w innych, tej wielkości firmach (w firmach tzw. walizkowych są jeszcze niższe lub płacone pod stołem). Jest wolny rynek pracy i nikt nie jest zmuszany do pracy w tej firmie, a jeżeli ktoś godzi się na zaproponowaną stawkę, to nie może pisać po zwolnieniu, że stawka jest głodowa i jest z tego powodu oburzony. Fakt, że panuje duża dyscyplina, w umowach są zapisane kary regulaminowe, które są bezwzględnie egzekwowane np. za alkohol, brak obchodów, nieusprawiedliwioną obecność w firmie itd., ale w tym przypadku prawo stoi po stronie pracodawcy. Należy zaznaczyć, że osobom zatrudnionym na umowy cywilno-prawne, przysługuje murowanie tylko odpłatnie, w przeciwnym razie firma złamała by prawo. Podejrzewam, że większość negatywnych wpisów (będących pomówieniami), to osoby zwolnione z tej firmy za różnego rodzaju przewinienia (część też konkurencji), a ich wpisy to złośliwość wobec firmy, lub są objawem pieniactwa. Przypuszczam, że większość z nich długo nie zagrzała miejsca, też w innych firmach ochrony. Po zmianie przepisów i wprowadzeniu minimalnego wynagrodzenia w wysokości 13,00 zł/h brutto, firma płaci taką stawkę. Smuga

Idol
@Smuga

SMUGA..... pisz prawdę że jesteś pracownikiem administracji .... czyli jesteś CZOPKIEM prezesa.

@Smuga

Zwolnienie gdy jest się na chorobowym jak się nazywa według Ciebie

wdzięczny pracownik

Aleksandra
@wdzięczny pracownik

No brzmi faktycznie dobrze. A coś więcej o rozmowie napiszesz? Jak konkretnie wyglądała?

Co takiego mówią na rozmowie co potem nie ma odbicia w rzeczywistości? Długo trwa tu taka rozmowa? Dostaje się same pytania czy dają chwilę na opowiedzenie o sobie?

Ja1972

Rozmowa nie trwa długo ale rzeczywistość jest inna niż to co mówią. Wymagają cudów i że będziesz do dyspozycji kiedy będą potrzebować. Jak zachorujesz to kopną cię w (usunięte przez administratora)

@wdzięczny pracownik

Na jakim stanowisku pracowałeś? Skoro piszesz, że Prezes i Dyrektor z Tobą rozmawiali musiałeś pracować w siedzibie firmy. Do zwykłych pracowników Oni nie fatygują się.

Jaki przelew? Wypłata w kopercie 10-go po którą przyjeżdżasz do firmy

@Ja1972

Co? Czyli nie ma przelewów, tylko gotówka do ręki? I tak cała firma dostaje wynagrodzenia, czy tylko jakieś konkretne stanowiska? I czy jak pracownik odbiera kasę do ręki, to odpisuje jakiś dokument, ze kasa odebrana, aby był an to dowód?

Ja 1972

Płaca 10 każdego miesiąca. O przelewie zapomnij płaca do ręki a przy odbiorze karzą Ci podpisać rachunek in blanco. Twoje wynagrodzenie nie jak się nie zgadza z rocznym PiT-em

Ja1972

Wszyscy pracownicy tak dostają wynagrodzenie. W dodatku przy odbiorze podpisujesz rachunki in blanco. Co podpisałeś dowiesz się gdy dostaniesz PIT. Na pewno nie będzie się to zgadzać z tym co pobrałes

Unia poszkodowanych

Firma hetman - parasol z Katowic na co możesz liczyć forma zatrudnienia umowa zlecenie lub niepełnosprawni z odpowiednim orzeczeniem o niepełnosprawności umowa o pracę obie formy teoretycznie w wysokości najniższej stawki godzinowej w kraju, sposób odbioru wynagrodzenia za wykonaną pracę osobiście do ręki w kopercie co potwierdzasz na pustej bez żadnej wpisanej treści kartce papieru, wysokość wynagrodzenia jaką znajdujesz w kopercie to zawsze kilkaset złotych mniej niż ci się należy za przepracowane godziny, przeciętnie około dwa do trzech złotych netto mniej za każdą godzinę niż dopuszcza państwo polskie, odprowadzanie składek emerytalno rentowych z umów zleceń nie istnieje a do tego służą im te czyste kartki papieru które każdy musi podpisać przy odbiorze koperty z zapłatą za swoją pracę!

Unia poszkodowanych

Chcesz się zatrudnić w firmie ochroniarskiej hetman - parasol z Katowic mocno odradzam no chyba że chcesz doświadczyć tego co opisuję poniżej ! Firma ochroniarska hetman - parasol security w Katowicach bo obie są własnością tego samego człowieka to jeden wielki przekręt ponieważ (usunięte przez administratora) państwo nieodprowadzając należnych podatków za swoją działalność jak też(usunięte przez administratora) tych nieszczęśników którzy zdecydowali się dla nich pracować czyli swoich pracowników czy też raczej zleceniobiorców bo taka forma "zatrudnienia" tu głównie istnieje. Polega to na niewypłacaniu należnych pieniędzy pracownikom oraz naliczanie przepracowanych godzin po stawkach niższych niż obowiązująca w Polsce najniższa stawka godzinowa czyli co miesiąc brakować ci będzie kilkaset złotych przy wypłacie którą musisz odebrać osobiście bo hetman - parasol nie przelewa pieniędzy na konta bankowe tylko musisz je odebrać osobiście do ręki a przy odbiorze pieniędzy znajdujących się w kopercie zmuszają cię do podpisania czystej kartki papieru bez żadnej treści co później wykorzystują przy oszukiwaniu pracownika i skarbu państwa i co najciekawsze firma ta od lat tak funkcjonuje i ochrania najważniejsze obiekty na Śląsku np. Sądy, urzędy miejskie, urzędy skarbowe jednocześnie dokonując tych przekrętów na niekorzyść pracowników i skarbu państwa co tylko dowodzi że Polska to wciąż państwo z przysłowiowej dykty i tektury!

Dorota

A pracował ktoś jako specjalista ds. obrotu odpadami?? Gdzieś trafiłam na internetowe ogłoszenie i chciałabym dowiedzieć się więcej, bo może wyślę cv. Szukam obecnie nowego zajęcia, ale czy macie info, czy jest tu wyłącznie stała pensja? Czy jest także prowizja od zlecenia? Projektu?

Ile jest zmian w P.H.U Hetman?

Darton

Czy firma Hetman ochrania obiekty w Sosnowcu jeżeli tak to jakie

@Darton

A co mają konkretne obiekty do pracy tutaj? Ktoś się z Was dowiedział ile jest tych zmian? Nocki w takim razie też się zdarzają? Niech mi ktoś potwierdzi, bo wydaje mi się, że godziny nocne powinny być lepiej płatne. Na jaką godzinę przychodzi pierwsza zmiana?

Poszkodowana

O co Wy pytacie . Firma widmo- ,,Hetman,, nie wypłaciła ludziom wypłat od czerwca. Oszukała ok 800 osób w całej Polsce . Nie płacą ZUS podatków . Ludzie uciekajcie od tych (usunięte przez administratora)jak najdalej. (usunięte przez administratora)

@Poszkodowana

Skoro tyle osób miało mieć niby problem z otrzymaniem wynagrodzenia, to czy ktoś tu jeszcze pracuje? A jeżeli tacy są, to czy otrzymują wypłaty na czas? I jakie firma miałaby mieć powody zatrudniać ludzi, żeby coś dla niej robili, a później nie płacić?

Wdzięczny pracownik

Tede
@Wdzięczny pracownik

Razem z firmą do sądu powinni trafić ochroniarze którzy pracują w tej firmie bo razem z właścicielem godzą się na ten proceder.

Natalia
@Tede

A mają jakieś wyjście? „Zmień prace weź kredyt”? Weź daj spokoj to pracodawca jest strona uprzywilejowana.

@Wdzięczny pracownik

Mam rozumieć, że płacą inną stawkę niż na umowie? No właśnie, skoro mówisz 'stawka', to widzę, że pracujecie najpewniej na śmieciówkach ... Podpisujecie zupełnie inne kwoty?

Remek

niebieskooka blondynka

Żałuję że pisałam opinie ale cóż czasu nie cofnę może jedynie administrator wykasować ja nie mam takiej opcji-przepraszam.Cóż praca w tej firmie widocznie nie była moim miejscem dla mnie w życiu .Pewnie inni są bardziej doceniani nie pozostaje nic innego jak szukać swoich ludzi którym spasuję i którzy będą doceniać.ŻYCZĘ PREZESOWI PANU WALDEMAROWI ORAZ JEGO PIEKNEJ CÓRCE PANI PROKURENT DUŻO ZDROWIA ,POMYŚLNOŚCI I POWODZENIA ABY FIRMA DZIAŁAŁA PREŻNIE I DO TEGO ŻEBYŚMY WSZYSCY TRAFIALI I MIELI SZCZEŚCIE DO LUDZI KTÓRZY NAS DOCENIĄ I ŻYCIE BĘDZIE PIEKNIEJSZE FAJNIEJSZE ABY KAŻDY ZNALAZŁ SWOJE MAŁO NIEBO ,BEZPIECZNĄ PRZYSTAŃ DAJĄCĄ WOLNOŚĆ FINANSOWĄ .SWOJE MIEJSCE W ŻYCIU.Zdrowia i dziś bym już nie napisała ale już poszło administrator chyba może usunąć.Proszę wybaczyć-przepraszam i ja wybaczam również a też jest co.

niebioeskoka blondynka

Przepraszam że napisałam opinie chciałam być doceniona dostać obiecane pieniądze za pracę i móc sobie pracować niestety stało się inaczej,przykro mi z tego powodu .Kolejny raz się myliłam co do ludzi i nie zagrało nie doceniono mnie nie pasowałam nie zapłacono obiecanej kwoty bo powiedziano że nie spełniłam oczekiwań,nie byłam w subiektywnej opinii wystarczająco dobra i nie widziano we mnie człowieka któremu warto pomagać lub by chciano nie moja wina że tylu ludzi mnie nie lubi ja jestem sobą taka poprostu jaka jestem staram się przystosować pracować na sympatie nie mam wpływu.Życzę zdrowia i szcześcia do ludzi to nie było pozytywne doświadczenie i nie wspominam dobrze.

Bożena

Widziałam ogłoszenie na pracownika ochrony. Był już ktoś na rozmowie? Specjalnych wymagań nie ma w ogłoszeniu, ale ciekawa jestem czy coś wymagają ponad to co wpisane. W jakim systemie ta praca i czy stawka jest dobra? Będę wdzięczna za odpowiedź

Lolo

Czy firma Hetman wygrała przetarg na ochronę sądu okręgowego w Sosnowcu, czy pracują tam tylko kwalifikowani pracownicy ochrony.

mnich

Firma jak firma wszystko dla ludzi a że co niektórzy nie umieją się dogadać to inny problem.

@mnich

W tej firmie a raczej firmach (Hetman, Parasol) nie negocjuje się. Pracujesz na ich warunkach albo dostajesz kopa w (usunięte przez administratora) nawet jak zachorujesz bo pracujesz na papierach kogoś innego by nie płacić ZUS-u

Aleksandra
@Ja1972

Serio? I nikt do teraz jeszcze tego nigdzie nie zgłosił? Czyli ludziom chcąc nie chcąc to jednak odpowiada skoro dalej pracują i się na to godzą?

niebieskooka blondynka

Pracowałam w kadrach wiec widziałam daje się pracowniką do podpisu puste karty urlopowe...ja nie podpisałam jak myślicie po te karty?uważajcie ja poza utratą wiary w dobroć drugiego człowieka rozczarowaniem musiałam zmniejszyć to co chciałam kupić a co miesiąc przed wypłatą kalkuluje wydatki z kartką i mam na wszystko wyliczone.Powodzenia w życiu wsadżcie sobie w buty że zabraliście choremu tak doceniliście itp

niebieskooka blondynka

Fakty ten pracodawca na rozmowie kwalifikacyjnej powiedział kobiecie z wyższym wykształceniem,mającej doświadczenie w pracy biurowej że za prace w kadrach da jej na początek tylko 3000 netto ona się na to zgodziła.Miała orzeczenie o niepełnosprawności co było dodatkowym atutem.Pracodawca ten w sposób cwany zawarł dwie umowy jedna o prace za najniższą krajową druga zlecenie łączna kwota to było 3000 netto.Pracownica pracowała w takim stresie że nie zażądała od pracujących tam też ,,kadrowych"drugiego egzemplarza co było błędem.Finalnie nie wypłacili mi umowy zlecenie ok700 zł matacząc rzeczywistość ...Rozczarowali mnie i skrzywdzili czy byli uczciwi ?mieli coś z altruistów..przepracowałam cały miesiąc w stresie ..

niebieskooka blondynka

Tak to ja pisałam jako wdzięczny pracownik dziś z perspektywy osoby której nie przedłużono umowy widzę to inaczej.Napisałam to co chciałam żeby tak było ale niekoniecznie było jest to zgodne z faktami.Poprostu sporo się nacierpiałam w życiu i chciałam spotkać dobrych ludzi którzy mnie docenią nie udało się to ich problem,ja swoją wartość znam.Za 3000 netto chcieliby mieć doświadczonego pracownika w kadrach do tego młodą i ładnie ubraną o fajnej urodzie...Dostają dofinansowanie z Państwa a wiec za grupy specjalne jest 3000netto wystresowałam się wśród jak się okazało niekoniecznie szczerych osób ,przyjemnie nie było .

Urszula
@niebieskooka blondynka

Podali Ci chociaż powód tej nieprzedłużonej umowy? Czy do tych stawek były chociaż jakieś premie albo benefity pozapłacowe?

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U Hetman - Katowice

• Jak się pracuje w P.H.U Hetman?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U Hetman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U Hetman?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.U Hetman?

Kandydaci do pracy w P.H.U Hetman napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.U Hetman