Opinie o P.H.U Hetman w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.H.U Hetman. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U Hetman o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U Hetman w Katowice

Smuga

W tym kraju nie ma przymusu pracy a jest wolny rynek. Wybór zawsze należy do Ciebie, jak wybrałeś to nie narzekaj.

@Smuga

(usunięte przez administratora) Kierownik udaje że nic nie wie a bierze udział w procederze fałszowania wynagrodzenia z umowy zlecenia każąc podpisywać niewypełnienione rachunki. Kadrowa dopslisuhe ile jej prezes karze. Odradzam, gorszej firmy przez 35 lat pracy nie spotkałem. Nawet tshirta nie dostaniesz nie mówiąc o polarze.

Nina
@Zbyszek

Nie rozumie nic to co piszecie to fałsz nikt Was bez waszej zgody nie może zmusic do inblanko podpisania a w Nowym lądzie i nocki muszą wypłacić bo by nie mieli dofinansowania z pefronu .oj ludzie ludzie głupoty piszecie aż mi Was żal

@Nina

No ale to są opinie sprzed dwóch lat przecież to nowego ładu wtedy chyba jeszcze nie było przecież? Czyli wszystko to co piszą to według Ciebie kłamstwa? Nikt niczego nie podpisywał tak naprawdę?

@Aleksandra

Pracuję w tej firmie prawie 2 lata.pracujesz a nie udajesz .nie chodzisz z byle powodu na zwolnienie to jest wszystko ok.mnie nikt nie proponowal żadnej pracy na ,,lewo,,.zwłaszcza kierownik regionalny w porządku...jak biuro co nie tak to on zawsze dopilnuje.osobiscie czekam na wynik przetargu i mam nadzieję że wygrają i dadzą szanse na współpracę i zostanę .radzę samemu się przekonać co i jak

Urszula
@Izabela

To bez przetargów nie ma tam pracy? Trochę mało stabilnie bym powiedziała.

@Urszula

Norma.we wszystkich firmach tak jest.ja na obiekcie pracuje 5 lat i 3 firma ,która wygrała przetarg.

X
@Smuga

Czy warto rozpoczynać pracę w firmie Hetman?

@Izabela

Powiesz więcej o tym kierowniku regionalnym? To jest twój bezpośredni przełożony czy kto? Piszesz że jest w porządku ale tyczy się to tych kwestii finansowych czy generalnie traktowania ludzi?

@Anna

Ja nie mam problemu z kierownikiem.towar na czas.z urlopem żaden problem.kasa na czas .szacunek za szacunek.robie swoje i tyle.chciałabym żeby wygrali przetarg i pracować w tej firmie dalej.

Urszula
@Izabela

To bez wygranego przetargu nie znajdą wam żadnego innego zajęcia?

@Urszula

Pewnie jak w danym mieście mają inne obiekty to można się dogadać.ja pracuje 5 lat na obiekcie I to jest 3 firma,2 lata w w tej pracuje.nie ukrywam że nie narzekam. Dlatego fajnie by było jakby teraz też wygrali

Izabela

Pracuje w tej firmie 2 rok...to już trzecie firma na tym obiekcie i powiem... tak kto pracuje ten ma...wszystko w temacie.

Emilia
@Izabela

A to wypłata nie ma stałej kwoty? To co konkretnie decyduje o wysokości wypłaty w takim razie?

@Emilia

Bez problemu podpisany rachunek przez kierowników obiektów co miesiac.Szanowanie powierzonego towaru i sprzętu.praca bez zwolnień. Pracuje w trzeciej firmie na tych samych obiektach od 5 lat. Sama zapracowałam na swoją markę.nigdy nie mam problemu aby coś zrobić, kiedy ktoś poprosi...utrzymuje wysoki poziom pracy.kazdy zadowolony.ja od Firmy niezłe pieniądze i szacunek od osób dla których świadczymy usługi.kierownik regionalny bez uwag i sprawdzania mnie.jestem sama na obiektach,więc jak zrobię tak mam.

@Izabela

Bardzo odpowiedzialne to wszystko się wydaje. Przed podjęciem pracy w pierwszej z tych firm miałaś już może jakieś doświadczenie z tym wszystkim? Było na samym początku bardzo ciężko? Masz jakieś ewentualne porady?

@Aleksandra

Tak.3 lata juz pracowałam na tych obiektach.wczesniej też pracowałam w firmie sprzątającej .zdrowie nie pozwala mi żeby robić coś innego.ale jeżeli wychodząc z obiektu postarasz się spojrzeć jak Ci dla których to robisz,szacunek i usmiech murowany.jak ktoś poprosi ...że jak będę miała chwilkę coś tam mu zrobić to jest teraz ta chwila...idę i już robię. Bez przypominania.przychodze do pracy z przyjemnością nie za karę...lubię ludzi..rękawów sobie nie powyrywam bo jak robię coś regularnie to poprostu mam mniej pracy .a jak ja widzę że jest coś dodatkowo do zrobienia to robię to. Taka prawda że jeżeli ja widzę że jest gdzieś brudno to gwarantuje ...inni też to widzę. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Tede

Dlaczego kierowniku kłamiesz?

@Tede

Śmieszny jesteś!!!są ludzie ,którzy chcą pracować.jak wykonuje się swoje obowiązki sumiennie to jest ok.

Jacek
@Izabela

Rozszyfrowali Pana / Panią? Ładnie to tak koloryzować? I po co przede wszystkim? Przecież jak ktoś przyjdzie, to szybko się przekona, co z tych słów jest prawdą. Pisano o nieprawidłowościach przy wynagrodzeniach, które ile obecnie wynoszą .... ?

@Tede

A ten zarzut z kierownikiem to na jakiej podstawie?

@Aleksandra

Tak trudno niektórym zrozumieć że jak się pracuje to i w tej firmie można zarobić. Firma jak każda...robisz swoje to nikt się nie czepia.Jestem sama na 3 obiektach ,staram się żeby było ok...I jest.Ja nie narzekam.

Maja

Jak wygląda praca w centrum monitorowania alarmów? Jakie zmiany? Święta też i nocki? Jaka umowa?

Paulina

Hej Pawełku. Zarobki są dobre a atmosfera jeszcze lepsza. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to rekomenduję firmę Hemmersbach z Katowic. Pracownicy (wiem to od wujka, który jest tam zatrudniony) zamawiają posiłki przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Ludzie bardzo to doceniają, że nie muszą pamiętać o zakupieniu lub zrobieniu kanapek przed rozpoczęciem pracy. Pozdrawiam serdecznie. Paulina.

Robert
@Paulina

Witam Pani Paulino. Przyglądam się rozmowie pomiędzy Państwem i czuję że powinienem dołączyć. Firma Hemmersbach, której nazwę Pani wspomina korzysta z platformy SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Dużo rozmawiam z klientami i wiem że żywienie pracownika wpływa na obniżenie rotacji oraz lepszą atmosferę w firmie. Pozdrawiam Robert

W miłej atmosferze,oparty o konkretne rzeczowe informacje,zaoferowane atrakcyjne wynagrodzenie.

Gdzie potencjalny pracownik wcześniej pracował i dlaczego już nie pracuje?Czym się tam zajmował zakres obowiązków?Jakie zna programy Płacowe ?Rzetelne i poczciwe poinformowanie o ewentualnych obowiązkach i wynikających z nich oczekiwanych efektach.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Nie polecam pracy w firmie Hetman lub Parasol !! (usunięte przez administratora) pracowników,bo przetargi wygrywają poniżej kosztów.

Łukasz
@Anna

Możesz dokładniej opisać co tam się dzieje? I skąd wiesz o przetargach?

Lidia

Słuchajcie: w tym samym dniu Hetman dodaje ogłoszenia na pracownika ochrony w Katowicach. W jednym umowa o pracę i widełki 2400-3600 brutto, w drugim umowa zlecenie i 2800 brutto. A oba na cały etat! To o co tu chodzi? Można sobie wybrać, czy co? https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pracownik-ochrony-katowice,lento.pl2db9d7c2d68c1c2264bae61ec43687b8,katowicehttps://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/kwalifikowany-pracownik-ochrony,lento.pl8f6835e1202454d55a92c44e04d0dd6d,katowice

olo

Dla czego firma hetman na swojej stronie podaje nie prawdziwe ogłoszenia dla kogo wykonują usługi.Chodzi o firme z katowic.

Alicja

@Jean Claude Ja Wam Dam Przede wszystkim, zanim napiszesz kolejny komentarz w wątku na temat firmy Hetman, zapoznaj się z regulaminem forum, gdyż Twoje wypowiedzi mocno go naruszają. Tutaj podaję link - https://www.gowork.pl/regulamin

Jean Claude Ja Wam Dam
@Alicja

Ksiądz nawet nie przestrzega Biblii a firma Hetman PRAWA PRACY mówię a zatrudnionych na etat a ty mnie uczysz przestrzegać regulaminów. Jęczysz jak stara baba na tym forum. Chyba oddajesz stolec z regulaminem a stosunek odbywasz też z regulaminem kościelnym czyli po bożemu i przy zgaszonym świetle. Ja wiem jak jest w Hetmanie a nie piernicz jak ciota. Przyjmij się do tego bagna i powiedz im żeby cię zatrudniali zgodnie z regulaminem i prawem. Idź najpierw do psychiatry i psychoterapeuty bo coś ci nie styka

Masa
@Jean Claude Ja Wam Dam

Nie widzisz, że zachęcanie do odpowiedzi jest napisane przez robota albo pracownika tej strony? Wystarczy przejrzeć kilka wpisów i zobaczyć prawidłowość, która ma napędzać ilość wypowiedzi.

aaa

Firma , która płaci poniżej to co panstwo gwarantuje czyli poniżej sredniej krajowej

Dżastina
@aaa

Średniej krajowej nie gwarantuje państwo, wynika ona z uśrednionej stawki wszystkich pracujących, a więc zarówno tych z najniższym wynagrodzeniem, jak i najwyższym.

Smuga
@aaa

Nie miej pretensji do firm, ale do Państwa pod przewodni kierownictwem PIS-u. Pracowników pieniądze zabiera budżet na ZUS. Płacą np. od umów zleceń, emeryci zwykli i resortowi, którzy mają wypracowane świadczenia emerytalne i z tego nie dostaną ani złotówki (jawne złodziejstwo i kolejny podatek). Z tego też powodu, prawie żadna firma emerytów nie zatrudnia lub próbując iść im na ,,rękę'', proponuje alternatywne rozwiązania. Ale nie wszyscy emeryci są w stanie to zrozumieć.

Kiepski Ferdek
@Dżastina

ciekawe czy jesteś taka ładna jak mądra, czy idzie na tobie zawiesić oko, czy zaraz są torsje !?

@Smuga

Kolego.nie bron tej firmy bo mozesz miec sam klopoty.Ci wszyscy pisza prawde o tej firmie. Sam podpisywalem inblnko zwolnienia i wyciulali mnie na kasie.Niestety beda mieli wkrotce pecha nie wiedza z kim zaczli wiec nie pisz bzdur .

ijebwgupiłeb
@Smuga

A pamietasz stawki za czasów Tuska. i ukochanej PO..??!!!! - I DALEJ CHCIAŁBYŚ TAKIE MIEĆ?

Lidia
@mastif

W jaki sposób to zrobili zwolnieniami in blanco? Może napiszesz dokładnie, co Cię w Hetmanie spotkało podczas pracy. Ja weszłam tu, żeby spytać o tą ofertę https://hetman-polska.pl/praca/ Jest sprzed dwóch lat, może się coś zmieniło, ale mnie szczególnie interesuje, że nie piszą nic o licencji, albo wpisie do rejestru pracowników ochrony. Firma nie wymagała tego od Was?

Kiepski Ferdynand

Wy tutaj nie politykujcie filozofujcie ekonomizujcie tylko się weźcie stękacze i narzekacze do roboty bo trzeba tyrać na matki co intensywnie rodzą, 500+, kler który nie płaci podatków bezdomnych bezrobotnych którym się nie chce pracować , policję która bije bez powodu na naszą firmę a szczególnie prezesów i kierowników ! Do roboty narzekacze Ojczyzna i Firma w kryzysie gospodarczym ! Praca Czyni Wolnym ! Kiepski Ferdynand :)

Ilona
@Kiepski Ferdynand

Jestem ciekawa warunków pracy w firmie Hetman. Coś wiesz na ten temat? Chodzi mi o pracowników ochrony fizycznej.

@Ilona

(usunięte przez administratora) Brak dodatków za pracę w nocy, zmuszanie do podpisywania in blanco rachunków za nadgodziny, a potem okazuje się że dostałeś w kopercie 100 zł a w Pit masz 500 zł! Nie podpisujcie tego. Odradzam i Parasol i Hetman.

DoFerdka
@Kiepski Ferdynand

Tak jakby te matki nie Tyrały razem z wami w robocie, bo te 500 to myślisz kokosy hahaha

@Kiepski Ferdynand

Ty narzeczekac pilnuj sie sam co kiedys nie bedziesz mial na co narzekac!

Natalia
@Zbyszek

Cześć, widzę, że krytykujesz firmę Hetman jako pracodawcę, wspominasz chociażby o tym, że firma nie płaci dodatku za pracę w nocy. Czym jest to spowodowane? Czy rozmawiałeś na ten temat z szefostwem i zostało to w jakiś sposób wyjaśnione?

Jak szefostwo w P.H.U Hetman? Spoko traktują ludzi?

Zbyszek

Szefostwo (usunięte przez administratora) na stawkach i dopisuje godziny do rachunków, zmusza do podpisywania in blanco. Nie róbcie tego bo stracicie renty!

mastif

Jestes dobry jak pracujesz potem potraktuja cie jak psa.

mastif

Jak pracujesz to ok .jak zachorujesz nie daj boze bedziesz potraktowany jak pies.

mastif

Kierownik to gbur ktory klamie i probuje ingerowac w prywatne zycie pracownika.

Zbyszek

Firma (usunięte przez administratora) pracowników. Kierownik zmusza do podpisywania rachunków in blanco za nadgodziny bo nie dostanie sie inaczej pieniędzy. Potem kadry wypisują rachunki na wielokrotnie wyższe kwoty, co powoduje przekroczenie zarobków do renty i zmniejszenie świadczeń. Odradzam!

@Zbyszek

Kazdy powinien do pipu donos zrobic to by mieli nauczke a tak dalej pojada na lewiznie. Kto z nimi te umowy podpisuje!

Marlena

Dostaliście Pity? Po prostu śmiech na sali.

Gibon
@Marlena

Możesz powiedzieć o co chodzi z Pitami?

@Marlena

Chopie mi kierowniczek nawet za dojazdy obiecal .Niestety zachorowalem i juz po wszystkim.Ciulaja jak wlezie.

Janusz i Grażyna

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Totalne dno. (usunięte przez administratora),żeby dostać wypłatę trzeba podpisywać dokumenty in blanco. Najgorsze jest to,że wygrywają przetargi w administracji publicznej gdzie obowiązują umowy o pracę ale żeby pracować musisz przejść na urlop bezpłatny a następnie dostajesz zlecenie ale ZUS jest odprowadzany od 400 zł.

Observe
@Janusz i Grażyna

Ale wtrdy nie maja doyacji z PFRON

Kit

Fenkx a miałem se zapodać sznurek radiowy. Otwarte jest ????

Czy pracownicy w P.H.U Hetman dogadują się między sobą?

Kiepski Ferdek

tak za pomocą Brajla albo migowego !

Jak długo czekaliście na odzew z P.H.U Hetman? Oddzwaniają zawsze?

Śmiech

2 miesiące 3 dni i 16 godzin ! :)

KOKOLOKO

Firma najlepsza w Polsce. Podstawa 3500 pln + 1000 pln premia + 250 % dodatek nocny + catering na posterunkach i barek z zimnymi trunkami. Mój kierownik jest tak wspaniały że co piątek przystępuję u niego do spowiedzi i otrzymuję rozgrzesznie i biorę komunię świętą z jego kochanych rączek ! KOKOLOKO POLECAM !

Irek

@Smuga Bardzo mądre stwierdzenie. Firma jet ok wystarczy robić dobrze swoją pracę!

Cz ktoś może aktualnie pracuje w firmie INPULS z Siem. Śl. lub firmie BOS z Częstochowy, na ich obiekcie Sąd Rejonowy w Lublińcu ?.

Rambo
@Marek

Boś to jest totalny przekręt

Tiki Tiki
@Marek

BOS z Częstochowy stawki śmieszne i nie płacą ,za Woodstock do tej pory czekają ludzie !

@Marek

Do Firmy IMPULS bym chętnie wróciła jak by nie daleki obiekty od mojego miejsca zamieszkania. BOS wypłaty były na czas jeśli o to chodzi o ile ktoś miał umowę o prace, kontakt z szefostwem niemożliwy raczej jak już to przez telefon po iluś telefonach

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U Hetman - Katowice

• Jak się pracuje w P.H.U Hetman?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U Hetman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U Hetman?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.U Hetman?

Kandydaci do pracy w P.H.U Hetman napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.U Hetman