Opinie o P.H.U Hetman w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.H.U Hetman. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U Hetman o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U Hetman w Katowice

franek

ale tak jest od dawna z tego wynika, że są nietykalni bo wszyscy o tym wiedzą

Ilona
@franek

Trochę niepełny jest ten Twój komentarz. Co właściwie miałeś na myśli, pisząc, że firma P.H.U Hetman jest nietykalna? Bardzo Cię proszę o kilka słów wyjaśnienia, jeśli chodzi o tę kwestię.

Paulina

fimr aok.

Helmut

Generalnie na wyższe zarobki trzeba pokazać jakie mamy umiejętności!

Alicja

@Zatrudniony, proszę Cię o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl. Chciałabym Ci także przypomnieć, że wpisy nie związane z tematem lub obrażające inne osoby, nie będą tolerowane na forum i zostaną zgłoszone do administratora. Zachęcam Cię do publikowania opinii na temat warunków pracy w firmie P.H.U Hetman. Czy możesz napisać jak oceniasz tę firmę?

W miłej atmosferze,oparty o konkretne rzeczowe informacje,zaoferowane atrakcyjne wynagrodzenie.

Gdzie potencjalny pracownik wcześniej pracował i dlaczego już nie pracuje?Czym się tam zajmował zakres obowiązków?Jakie zna programy Płacowe ?Rzetelne i poczciwe poinformowanie o ewentualnych obowiązkach i wynikających z nich oczekiwanych efektach.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Alicja

@Kochający Hetman, z twojej wypowiedzi nie wynika jednoznacznie jaka jest twoja ocena firmy P.H.U Hetman. Zachęcam Ciebie do wyrażenia opinii w oparciu o odpowiednie argumenty i doświadczenia z pracy. Forum GoWork.pl odwiedza wiele osób zainteresowanych nową pracę. Niektóre z nich zaglądają także do tego wątku. Może chciałbyś tym osobom udzielić kilku rad?

Zatrudniony
@Alicja

(usunięte przez administratora) tak analizując Twoje wpisy to jednak, ci co napisali że potrzebujesz psychiatry i psychologa, to podpisuje się pod tym. Jak można twierdzić, że jeśli ktoś mi pluje w oczy mówić że deszcz pada. Ale Ty oczywiście znowu nie rozumiesz. Współczuje Tobie :)

Kochający Hetman

Co tak narzekacie na Firmę Hetman. Pracuje w niej na Załężu w Katowicach na dwie zmiany od 7do19 i 19do7 Zmiana 7do19 rano przyjeżdża catering że śniadaniem i można sobie wybrać trzy opcje następnie jest spacerek lub relaksacja drinki TV alkohole i piwko rozmowy potem spacerek następnie obiad mięsny wegetariański i z grilla do wyboru potem drzemka podwieczorek i kolacja i do domciu. Zmiana 19do7 nocna to kolacja trzy opcje do wyboru potem spacerek lub relaksacja drinki TV alkohole i piwko rozmowy spanko i zimna płyta alkohole powyżej 40%. Nad ranem spacerek w zależności od samopoczucie albo seksik śniadaniem trzy opcje do wyboru. Wynagrodzenie 4500 PLN + 100%dodatek nocny +200 % za święta soboty i niedziele i nadgodziny i 500 PLN premia za przyjście do pracy Kierownik jest tak wspaniały że co piątek przystępuje u niego do spowiedzi i komunii świętej Żyć nie umierać

Alicja

@Steven Segal Drogi Użytkowniku, na pewno jak wiesz, jest to wątek dotyczący pracy w firmie Hetman, więc trzymajmy się tego tematu. Skoro twierdzisz, że nikt nie przestrzegał wobec Ciebie prawa pracy, to podaj konkretny przykład. W innym wypadku Twoja wypowiedź nie jest do końca wiarygodna, gdyż nie podajesz konkretnych argumentów.

Alicja

@Jean Claude Ja Wam Dam Dalej, niestety, nie rozumiem. Co rozumiesz przez stwierdzenie, że "warunki sanitarne żadne"? Będę Ci bardzo wdzięczna za wyjaśnienie tego stwierdzenia.

Jean Cloude Ja Wam Dam
@Alicja

To się kużwa przyjmij do pracy w Hetmanie bo widzę że trzeba ci tłumaczyć jak małemu dziecku. Np. jak jesteś na obchodzie godzinnym to trzeba (usunięte przez administratora) pod drzewem bo nie ma gdzie. Wystarczy !? I trzeba mieć swój papier bo nie dają. Mało przykładów czy jeszcze ? !

Jean Cloud Ja Wam Dam

Smród bród i ubóstwo a szczególnie na Targowisku Załęże. Chłopcy bawią się w wojsko a szczególnie ci na zlecenie a poza tym kapuś na kapusiu. Za wszelką cenę chcą być pseudo wojskowymi

@Jean Cloud Ja Wam Dam

Była dyscyplinarka ?, za alkohol czy porzucenie ?.

Jean Claude Ja Wam Dam
@Smuga

Ani jedno ani drugie. Własna decyzja. Smuga zapamiętaj jedno świat nie zaczyna się od Hetmana i na Hetmanie nie kończy. Nie lubię pracować z kretynami co bawią się w wojsko a nie mają o tym pojęcia :)

@Jean Claude Ja Wam Dam

Obrażasz ludzi, więc sam jesteś ,,burakiem''. Ani dodać, ani ująć.

Alicja

@Jean Cloud Ja Wam Dam Nie do końca rozumiem, co to ma wspólnego z pracą w firmie Hetman. W związku z tym, chciałabym Cię prosić, abyś rozwinął myśl i napisał konkretnie. Na pewno będzie to bardzo cenna wypowiedź.

Jean Claude Ja Wam Dam
@Alicja

Dobrze się mają przydupasy pseudo dowódców aby się utrzymać trzeba kapować, warunki sanitarne żadne, pracując na umowę o pracę musisz sobie kupić ubiór bo dostaniesz koszulkę która po jednym praniu nie nadaje się do niczego, jak masz grupę to nie ma żadnego znaczenia, masz tyrać aż padniesz, byle mają kasę z PEFRONU. Ogólnie warunki pracy do dupy. Co mądrzejszy ucieka między innymi ja.

Alicja

@Marian Dziękuję za tę informację. Czy mógłbyś jeszcze tylko powiedzieć, jakie warunki są proponowane nowym pracownikom przez firmę Hetman? Wiele osób na pewno będzie sobie zadawać to pytanie po przeczytaniu Twojej wypowiedzi, więc będę Ci wdzięczna za odpowiedź.

Marian

Z tego co wiem, to są poszukiwani pracownicy z grupą umiarkowaną i znaczną a najlepiej dodatkowo z POF-ami, tak jak w większości firm. Rencistów bez grupy i emerytów nie przyjmują, chyba że dorobić w wymiarze 30-50 godzin, ale też sporadycznie. Bez ograniczeń są też przyjmowane do pracy osoby, chcące sobie dorobić, a pracujące na pełnych etatach w innych firmach. Norma.

Irek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Ewelina P

Pracowałam w różnych firmach ochroniarskich a Hetman nie odbiega od normy. Jestem z nimi 4 miesiące. Obiekt spokojny , wydawanie kluczy najemcą nie męczy :-).Nigdy nikt nie potrącał mi za ubranie. Dostałam polar i koszulkę co jest standardem wszędzie. Teraz przy stawkach prawie 10,00 zł na godzinę można spokojnie zarobić i dorobić. Jeżeli przychodzisz do pracy trzeźwy i na czas to nie masz się czego obawiać a jeżeli przychodzisz ściemniać to kary są srogie. Firmę polecam.

Inga

Hetman to dobry pracodawca a takie obrażanie ludzi świadczy o kulturze osobistej!!

weteran
@Inga

Tylko współczuć tym pracownikom którzy zatrudnili się w tej pseudo firmie płacącej pod stołem bez zasad moralnych. Brak umundurowania a jeżeli jest to trzeba płacić za użytkowanie. Pozdrawiam pracowników z Koszęcina z zespołu Śląsk

Marian
@Inga

Pewnie pisze sfrustrowany pracownik, który musiał pożegnać się z pracą na tym obiekcie. Taka polska zawiść.

Smuga

Z tego co wiem, dopłaca 50% za szkolenie (kurs) na pracowników kwalifikowanych (POF).

Alicja

@Oskubana - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w P.H.U Hetman? Może jesteś w stanie opisać pozytywne aspekty tej pracy? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracodawcą?

Księgowy

Ponieważ pracownikowi płaci się netto (podatek odprowadza pracodawca), a pracownikowi potrąca się brutto, ponieważ od tej kwoty i tak trzeba odprowadzić podatek.

Ekonomista

Spółka z o .o. która płaci ,,pod stołem'' nie ma kosztów, wobec tego generuje duży zysk od czego płaci prawie 40% podatku (dochodowy 19% + dywidenda 19% + inne), więc takie praktyki jej się nie opłacają. Poraża brak wiedzy w tym temacie, więc może lepiej się nie wypowiadać, niż robić z siebie idiotkę !!!!

Alicja

@ELJOT NESS, a jakie pozytywne strony znalazłeś w pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U Hetman - Katowice

• Jak się pracuje w P.H.U Hetman?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U Hetman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U Hetman?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.U Hetman?

Kandydaci do pracy w P.H.U Hetman napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.U Hetman