Opinie o MSU w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MSU. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MSU o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSU w Bydgoszcz

piłkarz123

Witam. Pracuje w MSU od 4 miesięcy miejsce pracy Łowicz. Jestem zadowolony z pracy, szef ochrony Tomek Zawadzki jest w porządku, zawsze pomoże, dobrze poradzi. Na obiekcie bywa często. Ale w niczym to nie przeszkadza. Można pogadać, praktycznie o wszystkim. Nie żałuje że pracuje w tej firmie. Ja osobiście polecam te firmie. A szczególnie pod kierownictwem Tomka Zawadzkiego :)

katek
@piłkarz123

bajeranci.

msu, msu, msu
@piłkarz123

co za lizusowska adnotacja. z daleka czuć jakie to jest naciagane. zbierasz gosciu punkty. na co je pozniej wymienisz. proponuje sex shop ale porządny, połączysz pożyteczne z przyjemnym i nie będziesz miał już siły pisać bzdur. Koniecznie też zaproś do sex shopu pana Tomka.

Agnieszka

@ktoś 123 jesteś zadowolony z pracy w MSU, mimo opóźnień z wypłatą. Często zdarzają takie opóźnienia? A czego dokładnie nie robi ten kierownik? Może skoro w tym przypadku trzeba zawiadomić przełożonego tego kierownika, by zwrócił na jego zachowanie uwagę?

Były Pracownik

Jesteś kapusiem, lubisz donosić na kolegów ta praca jest idealna dla ciebie. W Bydgoszczy na obiektach panuje patologia inspektor Piotr Wesołowski odpowiedzialny za obiekty nie interesuje sie nawet sie nie zjawi ma donosicieli Tz. Kapusiow szczury mu donosza. Kapus robi grafik w zamian za kablarstwo. Pan Wesołowski nie umie robić grafiku brakuje godzin pracy w zamian zabiera urlop i nim dysponuje jak chce, łamie prawo pracy. Również wysyła na przymusowy urlop grafik jest zmieniany nawet dwa razy w miesiącu. Dzwonisz do inspektora nie odbiera krzyczy i wyzywa nie szanuje pracowników zastrasza przeniesieniem na inny obiekt jak walczysz o swoje nie masz szans. Uczciwy człowiek traci prace słysząc ze zarząd nie podpisze dalszej umowy. We firmie nie ma żadnych szkoleń p. P.O.Ż..Idziesz na chorobowe tracisz miejce pracy na twoje miejsce jest juz nowa osoba i przenosi daleko. Liczą sie tylko pieniądze za grupę z PFRON Wesołowski to człowiek fałszywy, dwulicowy, obludny, człowiek zepsuty do szpiku kości bez serca. Ludzie boja sie mówić siedzą cicho żeby tylko pracy nie stracic. Kampusie donoszą gnebia panuje mobing w pracy traktują jak śmiecia. Uczciwym ludziach nie polecam tej firmy jedyny plus to wypłata na czas nic więcej. Wspolczuje wszystkim co zostali. Ta firma to najgorsza ze wszystkich bagno.

Brak profesjonalizmu usługi ochrony, masz problem, inicjatywę to jesteś niewygodny, brak szkoleń, dokmentacji, wszystko na żywioł. Zatrudnienie niepełnosprawnych to standard inni do odstrzału. Najważniejsze zwrot z PEFRON. Im wyższa grupa tym leiej. A ochrona to ?

@anonymous

Poczytaj o zpch i jak dzialaja a potem pisz... Musi byc odpowiednia ilość niepełnosprawnych... Bo inaczej placi sie kary... Doucz sie pozdro

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MSU? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Robox

Na jednym z obiektów w Wielkopolsce, na którym Inspektorem jest pan Marcin Sikora dochodzi do patologii. Jest tzw osoba odpowiedzialna za obiekt - Pani JJ, która donosi do Sikory na wszystkich pracowników, z nadania pana inspektora, robi grafik, w zamian za kablarstwo jest faworyzowana. Pan Sikora, by dać zarobić ludziom z UZL, wysyła ludzi z umowy o pracę na przymusowe urlopy. Zastrasza zwolnieniem ludzi którzy walczą o swoje, gdyż to on i jego "prawa ręka"- pani Justynka "Rządzą". Sikora jest falszywy, obłudny, dwulicowy, jedyny plus tej firmy, to płaca na czas. Nikomu nie polecam

Antonio
@Robox

Robox. Chciałbym zapytać jak wygląda atmosfera na obiekcie, niedawno zacząłem pracę, podporządkowuję się bo jestem tu od września i jest u nas mężczyzna pracuje z nami i zarządza obiektem. I jak w MSU wygląda kontakt z kierownictwem? Pozdrawiam

LALECZKA
@Antonio

ATMOSFERA W PRACY ZALEŻY OD LUDZI !!!!!!!!!!!!!!! ANIE OD INSPEKTORA LUB KONTRAHENTA OD LUDZI!!!!!!!

@Robox

JOANNA Jedrzeczyk ta z MMA ????????

@Robox

Co do M, Siskory zgadzam się osobą mająca problemy z opanowaniem ludzi donosisz jesteś ok. Stawiasz się i nie chcesz robić tego co inspektor chce jesteś zastraszany i robi pod górkę .

Agnieszka

Za dużo opinii pojawia się z personaliami poszczególnych pracowników firmy MSU. Chcę Wam przypomnieć, że na stronie obowiązuje wszystkich regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin i według jego zasad nie można opisywać personaliów pracowników i tym bardziej ich obrażać. Takie wpisy będą kasowane przez admina. Dlatego skierujcie swoją uwagę na opisywaniu pracy w firmie, a nie jej pracowników.

Orlen

Żurek śmieszne osoba ale Co prawda to prawda muszę zgodzić się z moim poprzednikiem tak włazi w tyłek i liżę że aż czekoladę to ma na zębach obracam kontaktu z tą spasiona świnią

picek

Masz rację w 100-u procentach

Doszły mnie bardzo niepojące słuchy z Centrali MSU. Ponoć Msu ma się przekształcić z Spółdzielni. Tamtejszy Prezes na to bardzo nalega z powodu braku finansów. Podobno koordynatorzy dostali zakaz jakichkolwiek zakupów gotówkowych bo na wypłaty nie starczy. A jak dojdzie do przekształcenia Prezesik przygarnie sobie ośrodek w Dąbkach. Z resztą ma też firmę zajmującą się turystyką tak więc pracowników zostawi bez kasy a sam będzie kasiorę trzepał. Ja nie ryzykuję i składam wypowiedzenie

maniek
@Piotr

Każda firma ochrony,która była niegdyś spółdzielnią przeszła na otwarty rynek ,czyli spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.Prowadzenie zpchr jest już po prostu nieopłacalne.Więc nie siej fermentu,a najlepiej się zwolnij.Zaznaczam że ja o czymś takim nie słyszałem

@maniek

Dziękuje, że przyznałeś mi rację. Prowadzenie Zpchr jest nieopłacalne czyli kasa się kończy, albo już się skończyła i Msu skończy jak Micros. Ale powiem Ci coś na pocieszenie Maniek, bądź Panie Prezesie już się zwolniłem i więcej siać fermentu nie będę.

mam dość bezprawia
@Piotr

czy ktos mi możę wytłumaczyć to zagadnienie. otóż pracuje po 12 godzin czy to jest normalne i zgodne z prawem, że mam na przykład jutro dzień 12 godzin później nockę 12 godzin i następną nocke 12 godzin. czyli dzień, noc, noc. to jest chyba niedopuszczalne. gdzie mogę to sprawdzić. proszę o odpowiedź

Gienek
@mam dość bezprawia

@Piotr Jak najbardziej jest to dopuszczalne , gdyż w kodeksie pracy jest określone że po 12 godzinach nocnych przysługuje 12 godzin wolnego ,a po 24 , 24 wolnego. pozdrawiam

Tomek Z. Do miotły teraz pójdzie jak jego pani go przyciśnie. A ma czym... :D

Mariola

tomasz Z. nawet umowy nie umiał przywieźć na obiekt przez okres 2-3 miesięcy ,wszystko trzeba było załatwiać przez biuro w Bydgoszczy

@Mariola

Ten Czereśniak Tomasz zatrudniał chętnie takich samych wieśniaków jak on sam .Mógł ich kroić na każdym kroku .A oni wdzięczni że ich od pługa oderwał zgadzali się na to .Dobrze ze Tomasz Z wróci do podorywek i bronowania.

Pracownik MSU
@Ewa

Ale ludzie , których Tomasz Z. zdążył zatrudnić cały czas do niego dzwonią i o wszystkim informują , mają nawet zastrajkować . A on im mówi że wróci jaki inspektor i oni mu wierzą .Nerwowo jest bardzo . Lepiej żeby ten szachraj już do MSU nie wracał .

@Mariola

ja żeby podpisać umowę musiałem jechać o 3 w nocy na obiekt 30km

Chciałabym wiedzieć jak wygląda kasa za dojazd.Ja mam 25 km w jedną stronę do pracy,pracuję od ponad roku i nie dostałam ani grosza.Jak wygląda to u Was.

A podanie zlozyles?

MSU

Ja dojeżdżałem 30km i p.Tomasz Z powiedział że będzie się starał dla mnie o zwrot kosztów dojazdu(podania żadnego nie dał). I nic się nie wystarał... i podstępem mnie zwolnił.

Lowicz

jak nie ma filmy Scorpio jak przyjeżdżają do nas na interwencję na zakład

Bau

Mieszkam na Bałutach i wiem z kim Zawadzki się zadaje wdał się w jakiejś szemrane towarzystwo tych dwóch co z nim było przecież dopiero niedawno wyszło z więzienia Jeden z nich to były ważniejszy gangol w Łodzi

Ss

Słyszałem że przyjęli go na koordynatora do firmy Scorpio

Kabanos

Jeśli ktoś posiada do wydruku wzór podania o zwrot za paliwo na dojazd dopracy, to poproszę. Czy w styczniu 2018 r.trzeba załączać ZAŚWIADCZENIE od lekarza, że ma się trudności w poruszaniu się komunikacją publiczną? Czy ktoś z pracowników takie zaświadczenei już dostarczał w styczniu 2018 r. firmie? Pozdrawiam wszystkich

Agnieszka

@Pawel czyli ten Pan zastąpił Cie w tej sytuacji czy w jakiś inny sposób Ci pomógł? Czy był to Twój przełożony w firmie MSU? Z innych wpisów można wywnioskować, ze tak. Osoba tego Pana jest bardzo różnie opisana. I właśnie do takich sytuacji nie powinno dochodzić. Bo forum służy opisywaniu pracy w firmach, a nie ludzi. Jest to kwestia naruszenia przez Was regulaminu.

Pracownik MSU

Mój wpis dotyczy Tomasza Z. Byłego koordynatora z okręgu łódzkiego . Jakiś czas temu na jego sugestie dokonałem wpisu na temat Firmy MSU i jego osoby . Wpis był bardzo pozytywny .Dziś już taki by nie był . O ile Firma MSU nadal jest według mojej oceny OK ( pensja o czasie , za leki zwracają około połowy , za okulary też dostałem ) , o tyle ocena Tomasza Z . już taka nie jest . Tomasz Z . zablokował przedłużenie mojej umowy o pracę na kolejny rok . Tłumaczył fałszywie , że dyrekcja firmy chce się pozbyć pracowników 60+ bo to balast dla pracodawcy . Poprosiłem Tomasza Z. Aby patrząc mi w oczy dał słowo honoru , że to nie była jego decyzja tylko Zarządu MSU . On dał słowo honoru , że to nie jego sprawka .Zadzwoniłem do Bydgoszczy i rozmawiałem z kadrami i p .Dyrektorem P.Z. . Okazało się że to nie była polityka kadrowa firmy tylko dzieło Tomasza Z . Teraz wiem , że jak ktoś nie ma honoru to nie może nikomu dać słowa honoru bo nie wie co to jest . T.Z. Pościągał do pracy swoich ziomali na niekorzystne jak sądzę umowy zlecenia pozbawiając zakład pracy możliwości otrzymania pewnych sum z PFRON-u . Teraz cieszę się razem z innymi pracownikami , że T.Z został zwolniony i wraca normalność . Co moim zdaniem gwarantuje osoba nowego naszego inspektora p. Cezarego P , Martwi mnie tylko wiadomość , że Tomasz Z . zapowiada triumfalny powrót na swoje dawne stanowisko , co na lewo i na prawo rozgłasza . Myślę że nie warto więcej poświęcać uwagi sylwetce pazernego i nie do końca uczciwego T.Z . Jest młody i tak mocno zepsuty .

Wiedźmin
@Pracownik MSU

Jak Tomasz.Z wróci w roli kordynatora w MSU to prędzej mi wyrośnie kaktus na ręce,został zwolniony i ciekawe czy nie z paragrafami,które mu nie pozwolą podjąc szybko pracy na podobnym stanowisku,u nas tez namawiał nas do pozytywnych wpisów na jego temat,ciekawe jakie to te pozytywy?bo nie przychodzi mi żaden

@Pracownik MSU

Pracuję w MSU od ponad roku w Łodzi .Płacą na czas , za leki dają około połowy , za okulary też coś dostałem .Pracować trzeba przecież wszędzie . Oby tak dalej . Mankamentem był wcześniej młody pazerny kombinator , który był koordynatorem .Wszarz powszechny nazywał się Tomasz Zawadzki . Ale go wylali . Teraz jest nowy szef wygląda na uczciwego i normalnego .To pan Czarek .Firmę polecam .

Shatan

Co do Tomasza Z. -ręce opadają co do tego koordynatora, za paliwo ,za służby,za premie brał pieniądze ,oszust,nocował na obiektach - brał kasę od osoby ,której kazał iść do domu ,nie poważne i nie do uwierzenia w dzisiejszych czasach.... + grafiki pełne błędów, z których sobie nic nie robił ,większość nie tęskni i oby nigdy w życiu ,złodziejom mówimy NIE i te jego opowieści kim był i co zrobił mitoman ,a i te wyjazdy na obiekty ponad 200km od miejsca zamieszkania,w zamian nic nie dawał ,pewnie kolejna machlojka ,tak jak ten jego samochód służbowy

Robi
@Shatan

Samochód służbowy to on rozbił ze swojej winy . Nie ma on pojęcia o prowadzeniu samochodu. Ten kmiot uważa że jak się niszczy silnik piracką jazdą to się jest dobrym kierowcą . Swoim trupem jeżdził pomału . Normalny sabotaż uprawiał .Wredny i fałszywy chytrus był poza tym . Rąbał na kasę kogo się dało . A słoma z butów mu wychodziła .

Shatan
@Robi

A widzisz,każdemu wciskał u nas historie,że to on został potrącony,kase brał dotacje za paliwo itp ,wystarczyło tak po 3osoby z obiektu i już ma drugą wypłate

Zgierska Grupka

No i doigrał się.Machloje lewa kasa za umowy , wprowadzanie swoich funfli .Podobno nawet policja się nim interesuje .My tu się cieszymy , że go wywalili w końcu .Tomasz Z. był za cwany i za chytry . Myślał , że jest najmądrzejszy .

....
@Zgierska Grupka

Może i kręcił ale był w porządku robił porządek z ludźmi którzy nie nadają się do pracy zrobił porządek z jedną osobą która nie nadawał się do pracy z panem Janem p a czy wszyscy się cieszą tym że go nie ma to opcja jednej osoby nam na Legionów go brakuje

Pracownik Gdańska
@Zgierska Grupka

Kiedy dowiedzieliśmy się o nieprzedłużeniu umowy dzwoniliśmy do pana Tomka Współczuję mu naprawdę na Gdańskiej to już nie to zawsze mogłem się pośmiać i pożartować to był facet z ikrą cały czas jesteśmy z całego obiektu z nim w kontakcie mocno trzymam kciuki żeby wrócił

Gienek
@Zgierska Grupka

Zgierska Grupka chyba za wcześnie tego sylwka zacząłeś . . . Pan Tomek jest super gościem!!! Był świetnym kierownikiem z którym zawsze można było pogadać o wszystkim i który zawsze pomógł w razie potrzeby. Nie dam powiedzieć złego słowa o Panu Tomku!!! Wara od niego!!!

Kobieta.
@Pracownik Gdańska

To kpina.O ile wiem tylko jedna osoba może za T.Z. tęsknić .Lewe interesy lipne dodatki za dojazd do pracy za 5 kilometrów , od których brał dolę . Wstawiał swoich ziomków na niekorzystną dla MSU umowę zlecenie też nie za darmo . U nas też mieszał równo

Były portier z MSU .
@Zgierska Grupka

W zeszłym roku odszedłem na emeryturkę.Chciałem dłużej popracować na umowę zlecenie czy jakąś inną.Wtedy wychwalany tu Tomasz Z . powiedział że firmie się to nie opłaca. Teraz zanim go w końcu wylali zatrudnił mnóstwo swoich ludzi na takie umowy . Cały czas kręcił lody na boku . Kogo tu załować .Te wpisy te dobre są od jego ludzi . Tylko im jest go szkoda . Ja już w MSU nie robię ale uważam że go za póżno wylali .

gośc z msu

XYZ nie zgadzam się z Twoja opinią na temat Pana Macieja Żurka, fakt jest młodym inspektorem, ale jest kwalifikowanym pracownikiem ochrony z wyższym wykształceniem, a co najważniejsze z ludzkim podejściem do swoich pracowników, jeżeli naprawdę nie jest w stanie udzielić informacji na jakiś temat, to skieruje do kompetentnej osoby w Bydgoszczy, podejrzewam ze Twoja opinia opiera się na jakiś prywatnych urazach i chcesz sobie znaleźć kogoś na kim możesz się wyżyć i trafiło na inspektora, a wydaje mi się, że tu powinny być pisane rzetelne opinie i o zakładzie MSU i inspektorach,

Twardy

Maciek żurek z zarąbisty kierownik gościu na poziomie fakt może na początku mu trochę nie szło Ale teraz pracuję z nim od samego startu nie wyobrażam sobie lepszego kierownika

gość z msu
@Twardy

Twardy masz racje Maciek to świetny szef

Zostaw merytoryczną opinię o MSU - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MSU?

Zobacz opinie na temat firmy MSU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MSU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 5 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MSU
1.6/5 Na podstawie 236 ocen.
  • Plac Piastowski 3
    85-012 Bydgoszcz