Centrum Wsparcia Biznesu Dziełak Paweł Roman

Bydgoszcz

Opinie o Centrum Wsparcia Biznesu Dziełak Paweł Roman

Łukasz

czy to jest odłam tej firmy i się przeniosła do Jastrowia bo nazwa ta sama i usługi te same CWB - Centrum Wspierania Biznesu Adam Brzozowski

Panie Pawle Romanie, miło wybielić swój wizerunek w sieci, jednak życie jest brutalne i realne a praca w pseudo firmie spacza nie tylko życie ale również CV... Dla przykładu dam Ci kasę z tej prowizji ze sprzedaży - jeśli uda Ci się wegetować za to w Bdg to daje Ci od razu Nobla i stypendium od Premiera... P.S. Warto przeczytać przed rozmową kwalifikacyjną... Polecam!!! http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,84046,0,0,0 http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,79543,0,0

Zostaw opinię o Centrum Wsparcia Biznesu Dziełak Paweł Roman - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Wsparcia Biznesu Dziełak Paweł Roman