Opinie o Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. w Szczecin

Karola

A dostałyscie te wypłaty ?

Czarna
@Karola

U mnie też nie, cisza w telefonach. Wysłałam wezwanie na maila.

.......
@Karola

Marzenia żeby była wypłata na koncie. Wziol godziny nawet za kwiecień te parę dni a tego też nie będziemy widzieć. On nie zawiesił firmy ino zlikwidował. Tyle ludzi bez pieniedzy. To jest kpina teraz nawet kadrowa nie odbiera ani nikt telefonów bo co mają mówić że pensji dla nas nie ma i nie będzie. To wola nie odbierać. Tylko i wyłącznie pozostaje na sąd i nic więcej.

Obserwator

Ludzie,tak jątrzycie a nie wiecie że już 500 tyś.ludzi zostało w przeciągu miesiąca bez pracy?Bo wszelkiego rodzaju firmy upadają?Skoro tak wszystkim było źle to czemu tam pracowaliście?Kij ma dwa końce!

Obserwatorka
@Obserwator

To czego się domagam to tylko wypłata za czas kiedy byłam w pracy i swoją pracę wykonywałam. Potrafię zrozumieć ,że pracodawca wysyła na postojowe i za ten czas nie zapłaci.

Maleto
@Obserwator

Człowieku po co piszesz jak nie jesteś w temacie

Leszek

Ciekawe z rodziny jest wsiol pieniądze z zusu a nie zapłacił slodziej i kretacz takimi to tylko proturator i sąd muszą się zajadz

Leszek

A całą prawdę przeczytacie o panie MIroslawie w gazecie i w telewizji jak dorobił się na biednych dziewczynach co u niego robiły i były traktowane jak murzynki jeszcze trochę poznacie całą prawdę o panie MIroslawie i jego rodzinie działamy nie odpuszczę tak tej sprawy

Leszek

Przestań bronić go będzie artykuł w gazecie i w telewizji to posnasz całą prawdę o szefie Colportex

Leszek

Ciekawe czy byś go broniła jak byś nie dostala wypłaty tak jak większość pracowników i nie odbierał telefonu

Leszek

Czemu opisuje negatywne wnioski niech pani powie co ten człowiek zrobił dobrego do pracowników

Inni pracodawcy załatwiają sprawę po ludzku, a przede wszystkim wypłacają wynagrodzenia bynajmniej za przepracowany czas.

@Leszek

Zgadzam się z tym co pan pisze. Nikt tak nie powinien pracować, jak w punktach obsługi jest to przyjęte przez pracodawcę. Jedna osoba musi obsłużyć na zmianie cały salonik. To jest nie do przyjęcia. Plus liczenie utargów i rozliczanie się z konwojem! Chore! A co robi manager? Przecież to jest jej robota. Nie wspomnę już o Lotto, gdzie wpuszcza się osoby do pracy bez SZKOLENIA PRZEZ TOTALIZATOR SPORTOWY!

Jadzia
@Leszek

Weź parę lekcji języka Polskiego. Później zapoznaj się z prawem i udowodnij co ZUS mu dał. Wtedy dopiero komentuj. Ps. A poglądy rasistowskie zachowaj dla siebie.

Agata
@Leszek

Kiedy to będzie można zobaczyć?

Ola

Z całym szacunkiem ale jestem ciekawa co szef zrobił dla Pani takiego dobrego i za jaką cenę

@Leszek

Kiedy i gdzie można o tym przeczytac?

QQQQ
@Jadzia

Dokładnie . Ten calu @Leszek sam ze sobą pisze ????

Praca
@7

To znaczy , ze do żadnej innej pracy się nie nadajesz człowieku ... Bo nie znam bardziej „lajtowej” pracy niż ta . Serio !!!

Ola

Czytam i cały czas zastanawiam się skąd się biorą ci ludzie którzy tak bronią tego pana ja już nie pracuje od jakiegoś czasu w tej firmie ale wiem że wszystko to jest prawda sama wiele z tym człowiekiem przeszłam i długo nie mogłam dojść do siebie pozdrawiam wyznawców po na Mirka

Es

Albo normalny pracownik...

Ala

Dokładnie, tam nikt normalny by nie pracował! Jak można tak wykorzystywać ludzi do pracy? ZA najniższą możliwą pensję?!

@Es

Jak miło że w tej firmie jest jedną osoba która pensje ma na czas i nigdy nie została (usunięte przez administratora) nie wierze że tak jest przypadek . ... nie sadze

Firma Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Praca okazyjna dla Pani z Łodzi. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Koszyk

Cała prawda o wielkim szefunciu,oszust i kłamca. Wykorzystuje pracowników a sam się dorabia na ludzkiej krzywdzie. Dawno powinien za to wszystko zapłacić!!!!

Tego właściciela to trzeba za te przekręty do więzienia wsadzić to jest sprawa do prokuratury i sądu ciekawe jak by on miał rodzinę i by nie dostał wypłaty a teraz nie odbiera telefonu wszyscy do Szczecina pod jego dom do złodzieja

Patryk
@Ania

Próbowali i nie dali rady wy dacie ?

@Patryk

Tak zrobimy wszystko żeby za swoje odpowiedział

Covid

Ja zrobię to w poniedziałek. Bo dziś już urzędy zamknięte. Zastanawiam się tylko czy osobiście wysłać skargę do PIP czyli droga pocztowa czy też przez internet. Nie zamierzam już więcej wydzwaniać do colportex u skoro nie odbierają tel.

Mam pytanie. Dlaczego PiP Katowice a nie PIP Szczecin. Colportex tam ma siedzibę. Z góry dziękuję za odp.

Maja

Dlaczego nikt do tej pory ich nigdzie nie zgłosił? Przecież to są (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jakich mało. Nie dbają o nikogo, tylko o swoje zadki!

@Maja

Powinniśmy zrobić zbiorowe pismo i tą sprawę zgłosić wyższym władzom. To są nasze zarobione pieniądze.

Mala
@Covid

Jestem za

Covid

Czy są jakieś szanse żeby otrzymać wynagrodzenie za miesiąc marzec? Do tej pory nie otrzymałam ani złotówki. Kadrowa ciągle zwodzi , że przelewy będą dziś robione.... . Ile można czekać?

@Covid

Ja też nie dostałam wynag

@Onaaaa

Nie wzięliście sobie części z utargu? Reszta powinna być przelana na konto

CHUDA

Nie wzięłam ponieważ jestem na L4 z małym dzieckiem.

@CHUDA

Kolezanki powinny pomyśleć o pani. Próbować zadzwonić do szefa! A kierownik powinna o to zadbać

CHUDA

Niestety ale szef jak i w kadrach nie odbierają telefonu.

CHUDA

Witam,ja równieź do dnia dzisiajszego tj.17.04 nie otrzymałam wynagrodzenia za marzec,a telefonów nikt nie odbiera,zarówno szefostwo jak i kadry.

XYZ

Wiadomo coś więcej odnośnie obecnej sytuacji? Zamykają na stałe,czy to rzeczywiście przerwa postojowa? Nam przekazano,że przestój do końca miesiąca,ale brak jakichkolwiek innych wyjaśnień. Może inni są bardziej doinformowani niż my?

Col-ex

U nas też dziś miałyśmy spakowac gazety, zdrapki zabrał przedstawiciel lotto... Od jakiegoś czasu nie działał terminal, a od poprzedniego tygodnia zablokowane lotto. Ale też nikt z nami o niczym nie rozmawiał. Wszystkie sklepy zamyka na stałe?

@Col-ex

Wszystkie, na stałe

@Pracownica

Skad taka informacja? Ze wszystkie punkty zamyka??

Ola

A co do urlopów bezpłatnych pracodawca może wysłać na urlop bezpłatny kiedy nie posiadacie juz urlopów wypoczynkowych lub jeśli same wystapicie z takim wnioskiem ja już to przerabialam w tej firmie .Poprosił mnie kiedyś żebym poszła na urlop bezpłatny i zatrudnił mnie w tym okresie na zlecenie .Po odejściu z firmy na świadectwie pracy mam napisane udzielono urlopu bezpłatnego na wniosek pracownika i co wy na to ?

mira
@Ola

dziewczyno nie pisz bzdur, jak się nie znasz na kodeksie pracy, po pierwsze nigdy pracodawca nie może cie sam wysłać na urlop bezpłatny, to że się zgodziłaś to jest twoja niewiedza, po drugie w czasie epidemii, która teraz panuje, pracodawcy nie wolno co następuje: wysyłać pracowników na urlopy bezpłatne , lub urlop chyba , że to jest zaległy urlop z 2019 roku, a na czas postoju ma obowiązek zapłacić postojowe w/g zaszeregowania tzn. jeżeli masz umowę o pracę w stałej stawce miesięcznej np. 2600 PLN brutto to tyle musisz dostać postojowego 2600 PLN brutto, poczytałam wasze komentarze i głowa mnie rozbolała od bzdur , które tu wypisujecie na temat postojów, urlopów, zamknięcia firmy itp. pozdrawiam zalecając poczytać lekturę p.t KODEKS PRACY

Ola

A czy za tzw. Postojowe dostajecie 60 procent wynagrodzenia tak jak jest w innych firmach czy raczej macie urlopy bezpłatne mam wątpliwości czy uslyszlyscie prawdę a raczej jestem tego pewna

@Ola

Musi pracodawca zgłosić was do postojowego jak nie zgłosi to może dać bezpłatny urlop znając jego to nie zgłosi i da urlop w biurze w kadrach wszyscy kłamią łącznie z menagerka

Nie polecam firmy szef zwykły (usunięte przez administratora) ludzi ma za nic nie dba o nic zapewnienie środków dezynfekcji i rękawiczek w gestii pracownika towaru brak większości zamawianych produktów nie dostarcza . W stosunku do pracowników kompletny brak szacunku zero informacji wiecznie nie zadowolenie . W chwili obecnej pozostawił pracowników bez wynagrodzenia i jakich kolwiek wyjaśnień .

Luiza

Dlaczego ludzie tam pracują, skoro ten właściciel wykorzystuje tylko naiwność ludzką? Za darmo pracujecie?

Luiza

Zgłosić go do odpowiednich instytucji I zamknie działalność. Możliwe, że robi same przekręty, a naiwni pracownicy nabijają mu kieszeń. Jakiś lewy typ.

Pracownica

Bzdury wypisujecie ... My na sklepie zostałyśmy o wszystkim poinformowane... Wypłatę rownież otrzymałyśmy .

Pracownica

Trzeba było ruszyć (usunięte przez administratora) i iść zakupić na fakturę. Może jeszcze Szef miał Ci kawę pod nos podstawić?

Chyba jesteś nieszczęśliwa

Pracownica

Widzisz,twój problem polega na tym ze mierzysz wszystkich jedną miarą a jeśli coś nie pokrywa się z twoim przekonaniem to z góry zakładasz ze to ktoś z przełożonych.Jestem pracownikiem jednym z wielu który został postawiony przed faktem dokonanym że idziemy na postojowe.Rowniez się obawiam najgorszego bo mam ciężką sytuację finansową,dzieci na utrzymaniu,rachunki się same nie opłacą.Nie obchodzi mnie czy pani menager jest wierna szefowi jak piesek,jej sprawa szczerze mam to gdzieś.Ja potrzebuje pracy by funkcjonować i zapewnić dzieciom przynajmniej skromne życie.Nie szykanuje innych bo to mi w niczym nie pomoże.Swoje mogę pomyśleć ...

My
@Pracownica

Skąd wiadomo, że to postojowe a nie stopniowe zamykanie sklepów. Nikt nic nie powiedział i nie raczył odebrać telefonu...

@My

My dostałyśmy informacje ze idziemy na postojowe na miesiąc.Owszem,obawiam się najgorszego.Do kadr jak dzwoniłyśmy to powiedziano nam ze jest to postojowe,więc czy w księgowości tez nam mydlą oczy ?

Pracownica

Nie dajmy się zwariować,przecież nie można tak z dnia na dzień zlikwidować firmy i iść do domu.Wszyscy teraz jedziemy na tym samym wózku...nie chce mi się wierzyć że to się tak skończy.Wiem ze Pan Mirek jest ciężkim człowiekiem,ale nie można zakładać z góry takiego scenariusza ze nas wszystkich za jednym zamachem pozwalnia.Nie my jedyne jesteśmy na tzw.postojowym...a to nie jedyny pracodawca w Polsce.Z tego co się słyszy to wszędzie jest bardzo źle ????nie tylko w naszych kioskach.

@Pracownica

Dobrze ale ja nie dostałam wypłaty zadzwoniła menagerka że pół mam sobie wziąść z utargu a resztę przeleje jak będzie miał pieniądze.... To nie jest normalne

@Pracownica

Skoro wypowiadają się osoby ze sklepów zamkniętych i mówią że zamyka sklepy to coś moze w tym być... Od dawna działo się coś niedobrego tzn nieczynne były temrinale, lotto zablokowane więc wszystkiego można się spodziewać.

Pracownica

Wiem jak to wyglada,ale przecież skoro dostałyśmy informacje ze reszta zostanie przesłana przelewem to przecież nie koniec świata.Wiem ze teraz mamy ciężko bo teraz każda złotówka jest ważna.Martwic się możemy jeśli nie zostanie wynagrodzenie wyrównane.

Pracownica

Przecież nie może od tak zamknąć na stałe.Przeciez mamy umowy które musiałyby być rozwiązane.

Ola

Jeżeli macie umowy każda z was powinna dostać wypowiedzenie znając go zamknie z dnia na dzień jak u nas te co mają zleceniami tracą pracę bo nie obejmuje je okres wypowiedzenia jedyne wyjście dla tych co mają umowy to l 4 i za niepłacenie składek i wynagrodzenia na czas zgłosić godzinę do inspekcji pracy

Praocwnik

Czy ktoś wie co się dzieje? U nas też zabiera gazety, zabierają zdrapki i nic nie chce nam powiedzieć. Jak pytamy czy to chwiel czy całkowicie tracimy pracę to nie tozymujemy odpowiedzi. Prosimy o pomoc jelai ktoś coś wie...

@Praocwnik

Całkowicie zamyka to samo u nas było

@Onaaaa

Nie wierzę... To jest chore. Robi z ludzi głupków i nawet nie informuje, że zamyka sklep? Z dnia na dzień pozbawi ludzi środków do życia

Onaaaa

Tak zrobił dziś internetowo zobaczyłam czy płacił mi składki i od lutego nie płacił(usunięte przez administratora)

Oni

Nikt nic nie wie .

Tak zrobil

@Praocwnik

Zamyka kioski, zostajemy bez pracy. Radzę załatwić sobie chorobowe

@Oni

Zamyka a ściemnia że na miesiąc tylko

Pracownica

Poszła dzisiaj któraś do pracy ? Gdzies trzeba zgłosić ,że nie pojawilysmy się na naszym stanowisku ? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam

@Pracownica

Ja nie poszłam napisałam menager e smsa

Łdz

Kochani, tylko faktem jest, że ten Pan działa przez wiele lat, a nikt go dotąd nie zgłosił. Skoro robi przekręty, nie wypłaca pensji, nie wypełnia obowiązków pracodawcy, są od tego odpowiednie instytucje. I, żeby to zakończyć trzeba coś zrobić.

Feniks
@Łdz

Zgłosić go gdzie się da, US, PIP I zbiorowy pozew do Sądu Pracy. Przecież taki typ już dawno powinien siedzieć. Wiele lat tak działa! Kto to jest jakiś mafiozo czy kto???

Zostaw merytoryczną opinię o Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. - Szczecin

• Jak się pracuje w Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.?

Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.
1.2/5 Na podstawie 19 ocen.

Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.