Opinie o Folimpex-Plus Andrzej Kopyt w Sulejówek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Folimpex-Plus Andrzej Kopyt. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Folimpex-Plus Andrzej Kopyt o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Folimpex-Plus Andrzej Kopyt w Sulejówek

Jak wygląda ścieżka kariery w Folimpex-Plus Andrzej Kopyt? Czy trudno jest zdobyć awans?

kosel

Czyli co? Warto teraz rekrutować? Słyszałem ze na magazyn kogoś szukają, aktualne?

Kamil
@kosel

Według informacji zamieszczonych na stronie firmy rekrutacja na stanowisko magazyniera trwa. https://www.folimpex.com.pl/karierapraca/ Jeśli zdecydujesz się aplikować to daj znać jak przebiegała rozmowa rekrutacyjna.

loko
@kosel

Kurcze stary, weź wyślij to cv i sam zobaczysz. Wszystko na tacy. Prace zawsze zmienić można jakby Ci nie pasowało, a jakoś tam ktoś jeszcze pracuje, więc nie jest tak źle

chyba cie coś boli

Nie ma to jak patrzeć na opinie nie pracowników. 8h to normalna zmiana, a nadgodziny jak są to wcale nie są darmowe. Już bez przesady na warunki, wiele ludzi ma duużo gorsze i nawet człowiek sobie sprawy nie zdaje. Chociażby mundurowi, gdzie na jakichś uroczystościch czy coś muszą stać w pełnym umundurowaniu, grubych butach w słońcu, 30 stopniach więcej niż to Twoje 8h, więc zastanów się zanim coś napiszesz nie mając wiedzy. Każda praca zewnętrzna wiąże sie z pogodą to logiczne. Kurierowi też się zdarza czasem zmoknąć. Szwagier chciał mnie wciągnąć ze sobą do szkoły policyjnej, ale ja sie na to nie pisze już wole prace tu. A jak stanie nie odpowiada to praca biurowa czeka, co kto lubi

Rabbit
@kosel

Jak tylko masz możliwość to rekrutuj, wiesz pójdziesz i sam ocenisz. Wedle mojej opinii nie jest źle i można dobrze zarobić, także nic nie stoi na przeszkodzie :)

Buzz
@kosel

Oczywiście, że warto! Nie jest to lekka praca, ale da się ja lubić. Wszystko zgodnie z umową, wynagrodzenie dobre i na czas , także lajtowo ;)

Lidia
@Buzz

Powiedziałeś, że praca w Folimpex nie należy do lekkich. Wyjaśnij, jak możesz. Co dokładnie się tam robi?

Koperek
@kosel

Zawsze warto, robota jest spoko, hajs też dobry, więc przy każdej mozliwej okazji rekrutuj :D

Olaf Nowy wpis
@chyba cie coś boli

Zgadzam się - 8h to normalna zmiana jak w każdej innej pracy, niektórzy pracuja też po 12h. Jak są nadgodziny to są płatne albo do wybrania wiec nikt na tym nie traci absolutnie

Filip

Pracowałem i było w porządku. Wiadomo każdy ma inne oczekiwania, ale dla mnie było ok.

siX
@Filip

Praca jest dynamiczna i rozwojowa , dzięki temu można wiele zyskać :)

Nie zapominaj o zmywaniu napisów acetonem :)

@Filip

Dla mnie też, a pracuje tutaj już ponad rok!

Ihaha Nowy wpis

Jest ok

Pracownik Produkcji

Rzeczowa rozmowa. Miła pani rekrutująca. Kulturalna rozmowa.

Pytania o doświadczenie, moje wymagania.

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Czy w Folimpex-Plus Andrzej Kopyt poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Lysy

Tak, koperta z szuflady

Ina

Ja pracuje w biurze i jest ok. Atmosfera koleżeńska, wypłata terminowo, szefostwo też dobre. Nie mam się do czego przyczepić.

aaaa
@Ina

no co ty ja też pracowałam, atmosfera koleżeńska? nic takiego nie czułam wręcz odwrotnie ciągłe urabianie (usunięte przez administratora) wszystkim po kolei, super że już tu nie pracuję, bo to była męczarnia

Były

I znowu wszytko wyczyszczone! Śmieszne to już jest, chcecie się wybielić czy przyciągnąć ludzi do pracy? Byli pracownicy będą tu zaglądać więc będziecie czyścić w nieskończoność.

Paulina

A jakoes opinie o stanowisku operatora CNC? Warto aplikować?

Tybi
@Paulina

Pewnie, ze warto. Spokoo wynagrodzenie masz jako operator

operator były
@Paulina

daj sobie spokój z tą pracą, nie warto ale możesz spróbować to zobaczysz czy te negatywne opinie to prawda czy fałsz,a szybko się przekonasz.powodzenia

Karol
@Paulina

Ilu pracowników tyle opinii. Mi osobiście praca się podoba. Zdobywam doświadczenie i pracuję wśród spoko ludzi. Wypłatę mam na czas, więc nie ma na co narzekać.

Norbert

Pracuje tu i jest ok. Mam możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia. Wypłata w porządku i na czas. Mi praca odpowiada.

Fruo

Serwis Folimpexu funkcjonuje prawidłowo.

Nadgodziny dla chętnych to fajne rozwiązanie, bo daje możliwość podwyższenia wypłaty. Nie napisałeś nic o premiach uznaniowych za dobre wyniki lub innych dodatkach socjalnych. Możesz wyszczególnić co wchodzi w skład pakietu socjalnego?

Karol

Praca ok, może nie pracowałem tam jakoś bardzo długo, ale byłem zadowolony i dobrze wspominam czas pracy w Folimpexie :)

kożuch

Folimpex daje spoko hajs, a mi na tym zależało najbardziej

Czy pracownicy w Folimpex-Plus Andrzej Kopyt dogadują się między sobą?

Pączek

Różnie bywa w relacjach międzyludzkich, żeby wszyscy się dogadywali. ale najważniejsze, że wszystcy się szanują i nie ma konfliktów

font

nie jest najgorzej, zawsze moglo byc gorzej. bez narzekania , poddajac się pracy mozna dobrze zarobić

Nicki

Ja pracowałem i nie narzekałem, hajs był spoko, ekipa tez do pogadania.

lalalala
@Nicki

to czemu nie pracujesz jak było tak spoko?

Nicki
@lalalala

Los chciał, że wyjechałem za granice, gdyby nie to, do dzisiaj bym siedział w Folimpexie, bo bardzo mi sie podobało

bobel
@Nicki

jak by ci było tak dobrze,tobyś nie wyjeżdzał, przecież hajs taki super to po co wyjechałeś albo za czym ?

nick
@Nicki

no jest spoko, zawsze moglo byc gorzej, jak w moich poprzednich pracach, a tutaj jest okej

Młody M

Jak tak hejtujecie to się podpiszcie z imienia i nazwiska. Bo jakoś nie przypominam sobie jak pracowałem w Folimpexie żeby ktoś tak narzekał. Ja nie powiem że było och ach super, ale było ok. Kasa była, człowiek był zadowolony, a że zmienił pracę to taka kolej rzeczy :)

Kajtek

Praca w porządku. Trzymają się tego co było ustalane i nei kombinują.

louzi
@Kajtek

dla mnie najważniejsze, że można dobrze zarobić , w tym folimpex sie sprawdza

sulej

Dobra praca, gdzie można zarobic konkretne pieniądze, nie ma na co narzekac

Luidzi

Zamiast narzekania może trzeba rozmawiać z szefem , zawsze są jakieś szanse na normalność.

neeeo
@Luidzi

Ludzie coraz częściej zamiast ze sobą rozmawiać, wolą powylewać żale w internecie. Jak są problemy to się o nich rozmawia, proste jak konstrukcja cepa. Mi się w tej firmie dobrze pracuje, jak ma problem to rozmawia i dzięki temu unikam krzywych akcji.

Hmmm
@neeeo

Z kim rozmawiasz? Chętnie się dowiem z kim w tej firmie można cokolwiek załatwić od ręki.

Wojtek
@Luidzi

zamiast porozmawiać z szefem ludzie wolą wylewać brudy w internecie. Rozmowy są bardzo ważne, ja na szczeście nie musiałem mieć jakiś trudnych rozmów z szefem, bo dogadujemy się od początku.

kosmyk
@Luidzi

jak jestes normalny, to i ludzie wokol Ciebie sa normalni, punkt siedzenia zalezy od miejsca siedzenia. Ja tam lubi pęracę tutaj

Zostaw merytoryczną opinię o Folimpex-Plus Andrzej Kopyt - Sulejówek

• Jak się pracuje w Folimpex-Plus Andrzej Kopyt?

Zobacz opinie na temat firmy Folimpex-Plus Andrzej Kopyt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Folimpex-Plus Andrzej Kopyt?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Folimpex-Plus Andrzej Kopyt?

Kandydaci do pracy w Folimpex-Plus Andrzej Kopyt napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Folimpex-Plus Andrzej Kopyt
3.1/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Zygmunta Modzelewskiego 94 lok. 46
    02-679 Sulejówek