Majster S.A.

Trzebinia

Majster S.A.

Opinie o Majster S.A.

Zosia 123

Majster Mielec, kierownik sklepu to zwykły (usunięte przez administratora) i prostak , jest arogancki dla klientów i nie miły , powiedział mi że jak mi nie pasuje to nie muszę kupować, z tego co wiem od znajomych mają takie samo zdanie i nie chcą odwiedzać sklepu

@Zosia 123 07.12.2018 17:33

Tak jest teraz w większości marketów kierownicy sklepów to statyści dyr sprzedaży nie mających żadnej wiedzy o handlu.Pokaż mi sieć która awansując kier sklepu ze sprzedawców. Przykład kier z Dzierżoniowa do nie dawna karmił rybki,szczury,świnki,chomiki itd.a teraz zwalnia ludzi którzy budowali ten sklep od podstaw.A on sam swoją osobą więcej go nie ma jak jest w sklepie.G.....o robi.

?
@Pracownik 07.12.2018 21:51

Nie sztuką jest być przy dziecku i żonie i jednocześnie pilnować marketu

Pracowicie

W markrcie Dzierżoniów zarządza osoba była agitowana przez pana P.W człowiek który powinien karmić rybki a nie zarządzać sklepem widać pan prezes nie ma wglądu kto rządzi jego sklepami

Pracowicie
@Pracowicie 04.12.2018 22:29

Porażka już to zgłaszaliśmy nikt z ty nic nie zrobił może pan właściciel się tym zainteresuje

@Pracowicie 04.12.2018 22:29

Mobing pełna gemba może jak inspekcja tam wejdzie to się pan prezes obudzi.A to kosztuje....Zwolnili człowieka który zna się na życzy nie tak jak pan od rybek panie prezesie.

@Pracownik 04.12.2018 22:53

Zgodnie z Kodeksem pracy mobbing jest to działanie lub też zachowanie: * dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko niemu; * polegające na nękaniu lub zastraszaniu; * uporczywe i długotrwałe; * którego celem jest poniżenie lub ośmieszenie, izolowanie, wyeliminowanie kogoś z zespołu współpracowników; * powodujące zaniżenie oceny przydatności zawodowej, poczucie poniżenia oraz ośmieszenia, odizolowanie od reszty zespołu..

@... 05.12.2018 18:58

To trzeba wiedzieć Wyjaśniamy, na jakich działaniach polegają najczęściej stosowane techniki mobbingowania Najczęstsze techniki * Polegają na działaniach: 1) uniemożliwiających swobodne wypowiadanie się - np. przerywanie, zastraszanie, ośmieszanie, krytykowanie, stosowanie upokarzających gestów i spojrzeń; 2) osłabiających więzi społeczne - ignorowanie, zakaz kontaktu z innymi pracownikami; 3) obniżających reputację pracownika - ośmieszanie, kwestionowanie decyzji, rozsiewanie plotek na jego temat, sugerowanie choroby psychicznej; 4) podważających pozycję zawodową - wyznaczanie za dużej lub za małej ilości pracy, nadmierne obciążanie obowiązkami, odbieranie zadanych wcześniej prac, zlecanie wykonania bezsensownych zajęć; 5) wywierających negatywne skutki na zdrowie fizyczne - kierowanie do prac zagrażających zdrowiu pracownika.

@... 05.12.2018 18:58

Ważne informacje * Dowodem dla sądu może być też fakt, że wcześniej składałeś formalne zażalenie do przełożonych mobbera. Każdy pracownik ma bowiem prawo do skargi w sposób zapewniający mu poufność i poczucie bezpieczeństwa. Może zgłosić się z tym problemem również do związków zawodowych, innych organów władzy lub instytucji, na przykład stowarzyszeń antymobbingowych. Warto gromadzić zaświadczenia, które one wydają! Czytaj więcej: https://dziennikpolski24.pl/co-zrobic-gdy-jestes-ofiara-mobbingu/ar/3782525

@... 05.12.2018 19:00

Tak też tu jest....

@Pracownik 05.12.2018 20:05

Nic dodać nic ująć człowiek na te stonowisko jeszcze nie dorósł ,no ale cóż większość nowych kier marketu pracuje na jego poziomie ,wybierał ich nowy ds ten co miał zrobić reaktywacje ,a co robi panie prezesie ewidentnie niszczy co mu na drodze stanie zero profesjonalizmu,niech pan go rozliczy z każdego awansu to wszystko jest tzw.kolesiostwo a pan się pod tym podpisuje.Pan jako człowiek zarządzający firmą powinien pierwszy mieć wgląd kogo się awansuje ,oczywiście są wyjątki które były trafione ,ale Dzierżoniów to jakaś porażka ,to człowiek z Marsa nie mający pojęcia i niczym a o handlu już nie wspomnę .

!!!
@... 05.12.2018 19:00

Kto się odważy odezwać w tej sprawie?Zaraz zakończy karierę w majstrze.

123@

Niepotrzebne są wynajmy marketowych powierzchni.

Jozek

To koniec majstra

Obserwator

Są w tej sieci kierownicy którzy nadawali by się na dyr sprzedaży którzy robią progres w sprzedaży ale pan prezes chyba tego nie widzi.Obstawij się trzema p......i którzy udają że pracują jeżdżącego sklepach na bajere do kolegów,proszę po co ta ściema tu trzeba gości z jajami ,a oni przyjeżdzają i na wejściu już mówią że wszystko jest ok ,dyr M.D jadąc na sklep było zamieszanie jedzie dyro a teraz śmiech bo przyjeżdża kolega.

Marian Godzikowice

Panie Kierowniku Majstra w Oławie. Czy pozbył sie Pan juz wszystkich dobrych pracowników ? Czy jest jeszcze sens przyjeżdżać i próbować cokolwiek kupić ? Tragedia to mało powiedziane co sie w Oławie dzieje.Aby kupić cokolwiek trzeba chyba sie trzy dni wcześniej zapisać aby ktoś doradził ,o wydaniu towaru nie wspomne.A tak na marginesie wymienić juz czas tych ,którym pracować sie nie chce a są tylko bo są ..

@Marian Godzikowice 18.11.2018 16:37

Panie Marianie tak jest w każdym jednym majstrze.Ta sieć się kończy.

Ja.
@Pracownik 19.11.2018 16:32

Wykończy ją kilku kierowniczków, którzy juz dawno sie pogubili w tym co robią. Wraz z bandą niedoświadczonych przydupasów ,którzy jeszcze do niedawna czuli sie panami swiata ,gnębiąc nowozatrudnionych próbują coś tam uhandlowac ....Prózne nadzieje. BO do handlu trzeba mieć serce a nie tylko Być i odpieprzyc swoje godziny pochowani między regałami lub w serwerowni na kawce co pół godziny. Smutno przychodzić po cokolwiek do Oławskiego Majstra ,patrząc na żenujący spektakl w wykonaniu wielkich kierowników do niedawna ,a teraz zwykłych sprzedawców nie bardzo radzących sobie z rzeczywistością. Unikajacych klientów jak ognia. Przykre a zarazem dobrze patrzeć jak sie uwijaja w czasie niedzielnych najazdów szkółek niedzielnych z pobliskiego kościoła.

@Ja. 02.12.2018 11:39

Większość obecnych kierowników sklepu to pasjonaci czekający tylko na wypłate.

Ja.
@Pracownik 03.12.2018 19:51

Dobrze ujęte.... I jakie to prawdziwe

Szef

Co tu duzo mowic brak zatrudnien w wielu sklepach zwolnienia masowe to trzeba oszczedzac...masakra wielki (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Majster S.A.: Trzeba zrobic porzadek w Rzeszowie

Farqon
@Szef 04.12.2018 09:58

...i wybrać porządnych managerów sklepu nie jak leci jest kto chce

Praca w Majstrze? NIE POLECAM. Jako wieloletni pracownik tej firmy szczerze NIE POLECAM pracy w tej firmie. Czemu? 1. Prezesa nie interesuje sprzedaż, sklepy. Skupia się na wynajmie pwierzchni. Czy sklep rentowny czy nie to i tak go zmniejszą a może i zamkną, by go wynająć komuś pod park trampolin, sklep rowerowy czy cokolwiek innego. Więc zatrudnisz się w sklepie, który nie ma przyszłości. 2. Firma ma nieciekawą sytuację finansową, prezes pdzielił ją na dwie spółki. Jedna to stary Majster S.A., druga to Nova inwestycje czyli taka właśnie od wynajmu powierzchni i takie tam. Paniczne wyprzedaże, kody rabatowe w listopadzie to chęć odzyskania pieniędzy, by pospłacać kredyty. Przy okazji zwolni się miejsce dla firm, które będą chciały wynając powierzchnę. 3. Przyszłość spółki Majster S.A. jest niepewna. Każdy od sprzątaczki po konkretnego przedstawiciela handlowego dużej firmy mającego nieprzyjemność współpracować z Majstrem widzi, że to wszystko idzie ku gorszemu. 4. Prezes został sam. Wszyscy w centrali odchodzą jeden po drugim. Sam jeden nie jest w stanie pociągnąć tej sieci. Nie ma w okół siebie mądrych menadżerów. 5. Zostawmy prezesa w spokoju. W końcu wie co robi i jaki ma plan :) Praca na sklepie, z roku na rok, z tygodnia za tydzień co raz gorsze warunki, jesteś sam na zmianie i musisz sobie radzić. Niewielu jest takich co sobie radzi więc ludzie uciekają. Jeden po dwóch dniach, drugi po dwóch tygodniach. 6. Jesteś ambitny, chcesz dobrze? To nie jest miejsce dla Ciebie. Najambitniejsi najszybciej uciekają, bo nie są w stanie zmienić tego marazmu. 7. Kto pracuje? Zostali tacy, których nie rusza 10 osobowa kolejka do kasy czy do oczka. Nie ruszają wulgaryzmy czy szydera klientów. Jeśli dajemy radę pracować w tym bałaganie i nie pękamy to poradzimy sobie wszędzie. 8. Coroczny festiwal wręczania wypowiedzeń. Jak w wyliczance, raz dwa trzy wypadasz Ty. I tak co rok, co rok obsada mniejsza, obroty mniejsze. Ale tak ma być. Wymieniał bym tak długo. Nie piszę tego, by oczerniać firmę tylko, by ostrzec młodych, śmiałych, zaangażowanych ludzi, którzy chcą pracować w handlu. Handel w Majstrze to jakiś cyrk Monty Pytona. Potencjał jest niesamowity ale duszony w zalążku. Piszę o firmie Majster S.A. Nie mylić z Majstrem budowlane ABC, która się prężnie rozwija, za 5 lat będzie pewnie we wszystkich województwach a gdzie wtedy będzie "nasz" Majster? Kropeczki na mapce z roku na rok przynoszą mniejsze pieniądze..

Truth

I wszystko w temacie.

Żal na to patrzeć
@. 27.11.2018 22:28

Gdzie jest pan B.miala być po roku jego pracy reaktywacja ,takie wpisy tu widniały ten gość jeszcze bardziej pogrążył firmę nie potrafi nic prócz wulgaryzmów,w oczy nie potrafi spojrzeć jaki z niego dyr sprzedaży skoro nic w tym kierunku nie potrafi zrobić nie wspomnę o nowych dyr to dopiero jakiś absurd awansując ludzi którzy nic dobrego nie wnieśli do firmy.Panie właścicielu czy pan nie widzi tych spadających obrotów przecież to zasługa tylko jednego człowieka który uparty jest jak o...ł wymyśla jakieś bzdury rozdając pańskie pieniądze na lewo i prawo i mówi że jest wszystko ok.

Żal na to patrzeć
@Truth 28.11.2018 14:16

Sklep 3 tyś m2 dwie osoby na zmianie i klienci żucajacy mięsem paranoja

xXx
@. 27.11.2018 22:28

Piszesz rozsądnie tak jak jest. Może jesteś dawnym kierownikiem lub kimś z Centrali, który ma jakąś wiedzę. Fajnie i rozsądnie napisane. Jedynie co mnie drażni, to że na końcu napisałeś, żeby nie mylić z Majster SA z Majster budowlane ABC - co może świadczyć, że tam teraz pracujesz a to oznacza, że jesteś nieobiektywny. Kto zna Majster budowlane ABC? Chyba to jest tzw "Pszczółka". Życzę powodzenia ale ta franczyza nie ma racji bytu...

@xXx 01.12.2018 01:18

Nie pracuję w Majstrze budowlane ABC i nie mam z nimi nic wspólnego. Nawiązałem z troską o ludzi, którzy mają propozycje pracy z "tamtego" Majstra a przez przypadek trafią na ten temat, chcąc dowiedzieć się jakie warunki tam panują.

Marcin

Tak?lepiej nie gadać tylko czekać prezes lubi zaskakiwać tylko te premie mógł od listopada wprowadzić,idą święta panie prezesie może by tak na karpia?

@Marcin 15.11.2018 07:01

Nigdy w święta premii nie było i podejrzewam, że nie będzie. W ostatnich latach mieliśmy popis firmy w jaki sposób docenia pracowników - ani bonów, ani paczek dla dzieci ani nawet premii, która była obcinana za byle pierdołę.

@Marcin 15.11.2018 07:01

nie dostaniesz na karpia a wypłata w grudniu będzie najniższa w roku ze względu na wyprzedaże i kupony rabatowe.

@. 15.11.2018 10:00

Jest jeszcze jedna opcja. Kończą się umowy.

@Hm... 15.11.2018 11:58

no i dostał ktoś już umowę czy u was też nikt nie wie czy będzie pracował za trzy dni? u nas kierownik nic nie powie a jeszcze straszy że nie wszyscy dostaną nowe.

@marcin 18.11.2018 16:28

Oni tylko pilnują swoich d...p pracownik się nie liczy,najważniejsze to kasa reszta się nie liczy.22.11.2018 należało by nie przyjść do pracy skoro umów nie ma.

@Pracownik 19.11.2018 16:31

no i jak z tymi umowami? Podpisał już ktoś? I jak z tymi zmianami stanowisk?

@Hm... 15.11.2018 11:58

Z majstra w dniu 21.11 .2018 nie przedłużyli umowy ponad 300 ludz oddziałach w 46sklepach

Luzik
@Michał 21.11.2018 16:44

Podziękowania dla już nieobecnych , świat nie kończy się na majstrze życzymy wielu sukcesów na nowej drodze zawodowej . Pozdrawia ekipa obecnego Majstra

@Michał 21.11.2018 16:44

to chyba jakis fake news. wychodzi po 6/7 osób na sklep. u nas dwm nie przedłużyli. i oczywiscie nikt do konca nie wiedzial czy zostanie.

MarianOpania
@marcin 20.11.2018 22:11

No co jak , na nowych umowach jest "byles z-ca kier działu -teraz masz sprzedawca i 2100brutto" . Kiedyś tu ktos napisał o degradacjach i został zaatakowany że nieprawda , ze jest jakies prawo pracy itd. O prosze i mozna , w białych rękawiczkach. Skrócić stare umowy ( bo można ) i podsunąć nowe ( najgorsze najniższe itd) . Takie rzeczy tylko w Majstrze. Zwolnieni pracownicy na pewno dziękują za takie zagotowanie świat za pasem

@Michał 21.11.2018 16:44

Ale oczywiście to nie są zwolnienia grupowe ???

@Hm... 22.11.2018 05:39

Jeden pravownik sam sie prosil kierownika sklepu ze sie umowa konczy.Podisalu mu na rok a za 1.5 mies dostal wypoeiedzenie umowy za 5 14sta ze ma jeszcze miesiac i dowidzenia . To sie nazywa polityka ...

@marcin 21.11.2018 17:30

Mowych pracownikow to nie przedluzyli umowy a statym poszezyli dzialy i na jednym dziale zostaje sam kierownik dzialu i wes tutaj rozkladaj towar obsluguj i mniej dyzurnego na raz ... Zenada...

@Michał 23.11.2018 19:29

Masz takie problemy z ortografią i jesteś kierownikiem? :)

@. 23.11.2018 21:42

Nie jestem kierownikiem

@MarianOpania 21.11.2018 20:51

W Rzeszowie samym to to na sklepie nie pracuje teraz 9 osób kilku osobom nie przedłużyli,kilka osób samo odeszło i odchodzi jeszcze a kilka osób nie podpisało nowej umowy bo za 2100 brutto po kilku latach nie będą robić ...

@MarianOpania 21.11.2018 20:51

Żadnych degradacji nie ma ,bzdury piszecie ,a pensja 2250

Tom
@Pracownik 24.11.2018 13:39

Te Harry Potter , nie czaruj bo ci screena wstawię i owalisz zbroje

@marcin 20.11.2018 22:11

Umowy podpisane teraz będą degradacje wg nowego kodeksu

@Obserwator 26.11.2018 20:11

To z jakich stanowisk u was degradują? Bo tutaj burza a u nas na razie cisza i każdy umowę podpisał na to samo stanowisko co miał do tej pory.

@@@

Spokojnie, Ukrów będą zattrudniać

Nie zadowolony klien

Kierownik marketu w Głubczycach traktuje swoich pracowników jak ptzedmioty, daje im 10 obowiązków na raz a później wrzeszczy po nich że nic nie jest zrobione, doprowadzając pracowników do wykończenia psychicznego. Gdy klient podchodzi do niego o coś zapytać to drapie się po głowie wysyłając do innych pracowników tego marketu i po chwili wychodzi z marketu. Jeżeli ktoś taki nie potrafi sam obsłużyć klientów to nie powinien zarządzać zespolem...

Ktoś

Za mało osób pracuje. A syfu coraz więcej bo nie ma nikomu tego ogarnąć...

Umowy przedłużone,a teraz tzw.zmiana warunków umowy o prace.Można?można,na wszystko jest sposób żadnych podwyżek wszystko bez zmian i jazda.

@Pracownik 26.11.2018 18:35

Warunki umowy zawsze można zmienić nie trzeba zwalniać dziś na wozie jutro pod wozem,kiedyś doświadczyłam na własnej skórze taką zmianę,nie przyjęłam i byłem zmuszona się zwolnić,to jest tak zwane wypowiedzenie stanowiska.

magda

Firma Majster w Kamiennej wprowadza klientów w błąd!!!!!! Reklemy 20 % rabatu na wszystko po czym człowiek robi zakupy idzie do kasy płaci a Pani kaserka że rabat obowiązuje przy kolejnych zakupach które zrobisz w ciągu 7 dni!!!!!!! Nie ma to jak z ludzi IDIOTÓW robić ale do 3 razy sztuka więcej juz moja noga nie powstanie !!!!!!!!

@magda 26.11.2018 09:08

Widzę że potrafisz przeczytać tylko to co jest napisane ogromnymi literami natomiast te troszke mniejsze już się nie chciało doczytać.Wiec nie robi nikt z klientów idiotow tylko niektórzy poprostu nimi są.

@Luk 26.11.2018 17:17

Trzeba się nauczyć czytać do końca

Rower

Gienek pozdrawiamy cię. My się mamy Dobrze a ty chyba nie ...

Rico66

Kicha nie ma kto pracowac kazdy (usunięte przez administratora) Kadra kierownicza.masakra olewaja wszystko

@Rico66 19.11.2018 18:20

Jak nie ma kto pracować? Jak na markecie każdy obrażony na nie wiadomo co.... to może robić się nie chce. Trzeba spiąć tyłek i działać. Nowy Rok, będzie lepiej.

@True... 19.11.2018 21:10

Ktoś tą atmosferę wprowadził nie ma co się dziwić nikt nie wie o co chodzi.Kierownik tylko chowa się za regały i szepcze przez telefon żadnych konkretów.A jak spytasz o co chodzi to on oczywiście nic nie wie.

@Pracownik 19.11.2018 21:53

Teorii spiskowych chyba nie masz co się spodziewać (jeśli nawet szepcze do telefonu). Rewolucji nie będzie. Niech każdy robi to, co do niego należy. Trochę mniej narzekania. Reszta sama przyjdzie.

@True... 19.11.2018 22:33

Widać, że jesteś jednym z tych kierowników. Zobacz sobie po ile osób pracuje na sklepie. Często wychodzi po jednym sprzedawcy na zmianę. To jest absurd. Konkurencja cisnie beke na całego

@Rafatus 20.11.2018 09:33

Rafatusie, czy jestem kierownikiem, czy nie - zbędna dyskusja. Ty zaś pewnie jesteś z tych, co tylko chodzą i narzekają, zamiast zakasać rękawy o DZIAŁAĆ. Stojąc oparty o trawers, świata nie zwojujesz. Mniej narzekania, więcej działań.

Gościu
@True... 19.11.2018 22:33

Jak jestes naiwny to rób swoje dalej! Majster potrzebuje takich jak Ty! :)

Dora
@True... 20.11.2018 15:06

Daj przykład sam kierowniczku! Jak "jeden z tych" jak to napisałeś zobaczy ze sam kierownik zawala to każdy pracuje. Przykład idzie z góry . Od razu widać w twojej wypowiedzi podział na "klasy" i wywyższanie sie. To ze więcej zarabiasz nie znaczy ze jesteś więcej wart. Kierownikiem sie BYWA a człowiekiem jest zawsze !

True....
@Dora 20.11.2018 18:50

Dora, nie unoś się. Nie jestem żadnym kierownikiem. I nie zarabiam więcej. Na moim sklepie kadra śmiga dość sprawnie. Nie ma narzekania i płaczu do rękawa. Każdy ogarnął łeb i robi co swoje. Jakoś to idzie. Mógłby być lepiej, ale nie ma czasu na narzekania.

Żyłą
@Gościu 20.11.2018 15:53

Najlepszych to ma majster dyrektorów począwszy od tego który miał zrobić rewolucje w sieci a skończywszy na dwóch orłów z Kalisza o których ślad zaginął.Tak jak można było się spodziewać nic dodać nic ująć nic nie wniosą.

B.M.
@Żyłą 20.11.2018 23:07

Podaj inicjały, kto był w Kaliszu? Jak

!!!!
@B.M. 20.11.2018 23:24

Dobrze wiesz!!!

Ktosik
@True... 19.11.2018 21:10

To zepnij sie i dzialaj a nie siedzisz tutaj :D

B.M.
@!!!! 21.11.2018 09:24

Skoro pytam, to znaczy, że nie wiem

Marcin

Teraz będzie tylko lepiej!!!

@Marcin 15.11.2018 06:56

Gratuluję optymizmu.

Jak może być lepiej skoro ds-ami zostają ludzie którzy rozłożyli Kalisz.Do dzisiaj tam nie mogą się pozbierać.No ale cóż zamiast rozkręcać handel jeździli z głównym kier.na obiadki po wszyskich Kaliskich barach.Parodia panie prezesie.Z kim do ludzi????A teraz wielki powrót wrócił z konklawe jako stary kier.hsndlowy ,nowy ds,i teraz buja się udając znachora.porażka ......

Kierownik
@Pracownik 14.11.2018 16:49

Pracownikom w Kaliszu nie podoba się, że po półrocznej sjeście trzeba zacząć pracować? Proponuję Panu nowemu DSowi podkręcić jeszcze śrubkę, widać jeszcze mają za dużo czasu.

@Kierownik 14.11.2018 19:23

Najpierw niech ds pokaże jak się pracuje bo przed odejściem nie błyszczał zresztą co nam wiadomo to w pozostałych sklepach było podobnie.Pozdrawiamy i życzymy reaktywacji.

@Pracownik 14.11.2018 16:49

!!!!!!

@Pracownik 14.11.2018 21:31

Spoko gościu zrobi porządek jak i jego kolega

22.11.2018 jest dniem sądnym w poszczególnych sklepach,czekamy kto i za ile będzie pracował wierzymy w Panów prezesów że podejdą do sprawy poważnie.Prosimy zwrócić uwagę jakie pensje są w np.Lidlu podstawa 2300 zł brutto za 130 godzin.W biedronkach podobnie ,są i pełne etaty,na dodatek sieci te proponują pełny pakiet socjalny bez znaczenia jaki staż pracy.Panie prezesie miała być karta np. Multisport”umarło”.70%załogi to pracownicy nowi młodociani nie mającej żadnej wiedzy,potrzeba jest zatrzymać starą załogę która jeszcze jest w znikomych ilościach i jest w stanie pociągnąć to do przodu.Ale coś za coś bo np.kier.handlowy z podstawą 2300-2700 brutto i dodatek 500 zł bo za te same pieniążki w każdym jednym miejscu polski dostanie prace np.biedronce bez umowy prubnej.Trzeba coś z tym robić.

Jurek
@Pracownik 14.11.2018 21:44

Uzbrojony się w cierpliwość teraz będzie dobrze świeża krew młodzi dajmy im szanse

Marlena

Ciekawe jak na romans Dsa zareaguje Grzegorz. Zwykła Pani w okularkach steruję marketi przez sypialnie ????????????. Zabiera się konkretnych kierowników którzy motywowali i potrafili sprawić że człowiek się starał to nie trzeba go przerzucić, takie zmiany co jakiś czas. Teraz taborecik jest dogrzewany. Oszukali nas z premiami bo prawo nie działa wstecz. Oklamywanie że to musi być jakiś błąd, że zasady od listopada. Nic z tym nie zrobią a Król mam wywalone na l4 czy zwolnienia. Nie dajcie się oszukać. Trzeba spierdzielać.

@Marlena 12.11.2018 23:28

O jakim markecie mowa?

Pracownik oława

(usunięte przez administratora) i kombinowanie!!! I Wy chcecie żeby czlowiek miał motywacje i zapał do pracy? Upadek majstrze upadek zero jakichlolwiek zasad

Jak się nic nie zmieni czuję masowe L4 w sieci

Oczywiście 10ego

@Rafatus 07.11.2018 19:47

A co ma się zmienić ? Na co ty liczysz? Jak jeszcze do kogoś nie dotarło to napisze jasno. Firmie nie zależy na pracownikach ani na obrotach , mają nas gdzieś . Chcą dać aneksy z degradacja na niższe stanowiska żeby zaoszczędzić jak zwykle ma pracownikach , chcą zabrać to co Pan Marek nam dał. Lepiej wyjdą jak wynajmą sklepy. Ani towarem ani ludźmi sie nie trzeba martwić . Jakies komenty ?

@Gigi 07.11.2018 20:06

Jakie degradacje co wy tu wypisujecie???

@Gigi 07.11.2018 20:06

Przecież są sklepy w których są przyjęcia do pracy!!!!

@Pracownik 08.11.2018 07:32

Zapytaj sie swojego kierownika o "strukturę zatrudnienia" . Jak jej nie wprowadzi w życie ( aneksy na niższe stanowiska) obrywają mu z wypłaty %

Grzegorz nas okradł????

@Gigi 07.11.2018 20:06

to nie będzie zastępców kierowników i kierowników?

@Gigi 07.11.2018 20:06

Poczytaj trochę o prawie pracy i nie pisz glupot o degradacjach.

@Luk 09.11.2018 22:17

A od kiedy to prawo pracy miało w tej firmie jakąś racje bytu ?

Luzi
@Luk 09.11.2018 22:17

Hehe tylko wiesz w tej sytuacji to ty jesteś na straconej pozycji bo brak podpisu oznacza cześć dowidzenia i żaden kodeks cię nie obroni jak się umowa kończy.

@Luzi 11.11.2018 00:20

Oczywiscie ze tak,jesli beda chcieli to nie podpisza umowy ale na pewno nie zdegraduja.

@Gigi 10.11.2018 23:40

Moze i nie miało ale kilkaset osob nie zdegraduja bo za duze zamieszanie by sie zrobilo.

@Luk 12.11.2018 19:23

a dostał już ktoś nową umowę?

Lotto
@marcin 13.11.2018 10:31

Zaczekaj chwile wchodzą w życie Ok 20 listopada . Także zacznie sie pomiatanie. I wszystko w świetle prawa, ktos kto jest kierownikiem działu kilka lat , robi wszystko za 3 dostanie "sprzedawca" i najniższa krajowa + obiecanki

@marcin 13.11.2018 10:31

A wiesz kiedy sie kończą?????

mirek oława

upadek majstra w oławie? haloo czy tam ktoś jeszcze pracuje? we własnym mieście w sklepie majster nie mam już się kogo poradzić bo tam już nie ma pracowników...co ta firma wyprawia? jak chcecie się zamknąć to jestescie na dobrej drodze powodzenia...

???
@mirek oława 19.10.2018 10:17

podobnie jak w KLuczborku postawili mur Berliński nikt nie wie o co chodzi pracownicy chodzą obłąkani ,klienci wchodzą i wychodzą zaciekawieni co tam ma powstać?może ktoś napisze co oni tam otwierają?

Eneergy
@??? 19.10.2018 13:32

Podobno ma być dyskoteka

martuuśka
@Eneergy 19.10.2018 19:23

ja słyszałam że powypuszczają z klatek wszystkie zwierzęta i będzie cyrk :D

Kmiecik
@mirek oława 19.10.2018 10:17

.najlepsi odeszli.A teraz to juz nie to samo. obsługa minimalna,wręcz słaba. Nic dodać nic ująć.

Obserwator

Z premiami ładnie nas oszukali,nikt nie poinformował że będą zmiany,Panie prezesie tak się ludzi nie oszukuje,a Pan wymaga od nas szacunku,to chyba powinno działać w dwie strony,w taki sposób nie uratuje Pan tonącej sieci Majster.Pozostaje nic innego jak podać się do dymisji i powiedzieć otwarcie,nic tu po mnie ,nic tu już nie wskuram.Teraz widać ewidentny brak byłych współpracowników.Gdzie jest trująca DS-ów a w szczególności ten pierwszy który miał reaktywować sieć tak tu był wychwalany przez swoich kolesi.Żeeeeeenaaaaadaaaaa.

@Obserwator 11.11.2018 07:33

Nie długo będzie rok jak został awansowany nowy DS dawali mu 12 miesięcy i zobaczycie jak będzie lepiej,właśnie jest lepiej.Lepiej nie gadać.A co do premi to uważam powinny wrócić działowe to wtedy ruszył by handel a nie nabijanie schowków.

....
@Obserwator 11.11.2018 07:37

A co może Ds ten czy tamten skoro siecią rządzi Bóg i to w jednej osobie, który pojecia nie ma że w handlu najważniejszy jest pracownik...

@Obserwator 11.11.2018 07:33

a to znowu mają zmienić system premiowania? W przede dniu podpisywania nowych umów? Prezes został sam, bez pomocy, z klakierem wacławem, który działa na szkodę firmy zakładając podkreślniki na rotujące towary. myśli, że jest bogiem a każdy z kim nie pogadasz powie, że niszczy firmę.

@marcin 11.11.2018 17:18

Już się zmienił,na naszą nie korzyść.Teraz będzie trzeba robić schowki na towary tylko wysoko marżowane,premia id marży,teraz dopiero będzie więcej zamieszania bo trzeba sprawdzać co nabijasz. Moim zdaniem niech panowie bogowie to dobrze przemyślą bo najlepsza opcja jak dotychczas to były premie działowe które nikogo nie krzywdziły dostawali ci co handlowali a nie nabijanie schowków.

@marcin 11.11.2018 17:18

Co nie które sklepy dołują w obrotach proponuje panie prezesie przeanalizować te awanse DS-a może to managerowie którzy pokończyli szkoły gastronomiczne bo zamiast zająć się handlem to tylko obiadki i sprawy w mieście załatwiają.

@.... 11.11.2018 13:20

Którego masz na myśli tego pierwszego to człowiek który nie ma pojęcia a o handlu wie tylko tyle co robi zakupy z rana.I tacy ludzie żądzą naszą firmą a miało być lepiej a jest coraz gorzej.

Dobrodzień

Market w Dobrodzieniu na sprzedaż tak brzmi ogłoszenie wstyd najpierw poczekaj z zakupami będzie taniej a teraz zamykają a jeszcze nie otworzyli wstyd.

@Dobrodzień 31.10.2018 16:06

Pracowników nie mają dlatego nie otwierają.

Kosta Dobrodzień :)
@Dobrodzień 31.10.2018 16:06

Kosta Dobrodzień pozdrawia Cię i zaprasza :) powiedz nam podczas zakupów, że to ty a na hasło ''GO WORK'' dostaniesz rabat 10% na całe zakupy :)

Zainteresowany

A gdzie to ogłoszenie?

nick
@Zainteresowany 05.11.2018 23:01

Wisi na sklepie.

@Dobrodzień 31.10.2018 16:06

Cały dobrodzień się z was śmieje,firma kogucik naobiecywała i uciekła,teraz słyszałem następny jest Kluczbork.Prawda?Ludzie siedzą i czekają.

nick
@Pracownik 07.11.2018 08:16

Prawda to ze ludzie jezdzacy sie szkolic do kluczborka zeby dostac prace na sklepie w dobrodzieniu zostali po prostu załadowani w bambuko bo dojeżdżali na własny koszt na umowe zlecenie???

widziałem banery 30% rabaty. Możecie przybliżyć na czym ta akcja podlega? 30 % na cały towar?

@30 06.11.2018 12:49

Dostaniesz kupon rabatowy 30% wartości od ceny żółtej

Obserwator

Może ktoś mi powie dlaczego firma wykonująca prace budowlane Majstrze Kluczbork robi zakupy w konkurencji

@Obserwator 29.10.2018 23:06

pewnie dlatego, że w majstrze nie ma na tyle towaru bo automat nie pozwala tyle zamówić a wacek zakłada podkreślniki ;))

???
@Obserwator 29.10.2018 23:06

Kto inny o to nie zadbał!

Już nie Kierownik Marketu

Te małe ilości pracowników na sklepach stają się już zalosne... Trzeba coś z tym zrobić Panie Witko !!!! Nie ma dnia żeby pracownik się nie popłakał na zmianie dwuosobowej typu kasjer i sprzedawca gdzie ludzie szukający obsługi rzucają potwornymi obelgami w stronę pracownika który sam obsługuje cały sklep. Tłumaczy się że jest sam ale klient odbija piłeczkę i dalej wyzywa pracownika mówiąc że jego nie obchodzi ile osób pracuje i powinien być obsłużony.... Każdy pracownik chyba pragnie by prezesem był ktoś inny bo obecby to no brak słów.... Żenada Żenada j jeszcze raz żenada...

Luzik
@Już nie Kierownik Marketu 30.10.2018 11:29

Ja nie wiem czym ty się przejmujesz kasa co 10-tego jest ?? Jest !! Większa niż rok temu ?? Większa !! A to że ktoś tam sobie wyjdzie i nic nie kupi trudno tak ma być , taka teraz jest polityka i kropka szkoda się rozczulać .

Romek

Widać w Klb nic się nie zmieniło od czasów Nomi, dalej wylewanie gorzkich żali na forum.

Karolina
@Romek 27.10.2018 17:31

Jak mogło się zmienić skoro ich odwaga zaczyna się i kończy na anonimowym wpisie o nicku „pracownik , anonim „ :) nie ma się co dziwic w tych czasach ludzie myślą ze wstarczy coś napisać na forum i wszystko zmieni się tak jak chcą jednak Czassmi wypadałoby porozmawiać a nie wylewać swoje niepowodzenia na forum .

@Karolina 29.10.2018 21:06

Poszła informacja koleżanko z podpisami,zapraszamy pana prezesa do sklepu na konfrontacje.

Już nie Kierownik Marketu
@Karolina 29.10.2018 21:06

Rozmowa na tematy tego typu w majsterze kanczą się z reguły albo zwolnieniem albo rzuceniem obelg w Twoją strone... Tak niestety to wygląda czego byłem świadkiem na zebraniu w centrali...

pracownik.......

Panie Prezesie prosimy o interwencję w sprawie zachowania kierownika w naszym sklepie Dzierżoniów,człowiek ten traktuje nas jak przedmioty w sposób nie ludzki,doprowadzając ludzi dosłownie do płaczu.Sposob jego zachowania mozna uznac jako mobing.Jezeli nie uzyskamy od Pana pomocy zwrucimy sie z prosba do inspekcji pracy i naglosnimy to w mediach,sprawy poszly za daleko.

pracownica
@pracownik....... 28.10.2018 16:41

Dzieci do przedszkola a nie do zarządzania,chłopina nie ma pojęcia o handlu,używa nie cenzuralnych słów przy klientach.Jak tak dalej będzie to Dzierżoniów polegnie jak inne sklepy,

Zgadzam się z poprzednikiem iż sklepy Majstra powinny być krócej otwarte... Idą za tym bardzo duże oszczędności, ale wiemy to my a kiedy nie te pustaki z zarządu. Gdyby to wszystko sobie przeliczyli na pewno nam na sklepach byłoby lżej bo z tych oszczędności spokojnie wystarczyłoby na pracowników i jeszcze by im zostało. Ciekawe czy pan Witko wie co się dzieje i jak traktowani są jego pracownicy. Przyjedzie na sklep taki baran prezes i łazi z telefonem i cyka zdjęcia i wkurza się bo (usunięte przez administratora) bo towar na paletach... Jak tego człowieka widzę to jest mi go żal bo jestem pewien że za młodu był gnębiony przez innych a teraz myśli że ma pozycję to może gnębić innych tylko żeby kiedyś się nie przejechał na tym. Sieć ma potencjał tylko trzeba ludzi mądrych, którzy będą tym odpowiednio zarządzać a nie takich jak teraz od których bije nienawiść, lenistwo u totalna pustka we łbie !!!

Zostaw opinię o Majster S.A. - Trzebinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Majster S.A.