Opinie o MAJSTER S.A. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MAJSTER S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MAJSTER S.A. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o MAJSTER S.A. w Rzeszów

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Praca

Pracuje w Majstrze już kilka lat, w naszej okolicy nie było tam za wiele miejsc pracy do wyboru, a nigdy nie chciałam iść w spożywkę, bo to dla mnie po prostu nuda. Tutaj faktycznie coś się zawsze dzieje, klienci są zupełnie inni co jest bardzo na plus, bo nie ma takiej nudy i monotonii. Ja już miałam jakąś tam wiedze na tematy majsterkowe, bo zawsze dużo pomagałam w domu, ale w trakcie pracy znacząco poszerzyłam wiedze, to muszę przyznać. Fajną zgraną ekipę mamy, kierownik też normalny i porządny człowiek. Jakby ktoś mnie zapytał czy polecam pracę no to bym powiedziała że tak, ale to tak naprawdę zależy od człowieka i jego zainteresowań

ollie

Pracuje tu trochę i mi się podoba, ludzie z którymi pracuje- super ekipa, trzeba się wkręcić i wczuć w ich klimat bo jednak niektórzy pracują tam długo i znają się lepiej, ale jeśli jesteś otwarty na innych to i oni Cię przyjmą ciepło, czasem się pośmieją, porobią żarty z Ciebie, ale jeśli widzą, ze robisz to co do Ciebie należy i pokazujesz chęć pracy to traktują Cię jak swojego. Wydaje mi się, że praca nie jest najgorsza. Chcesz pracować, masz pomysły, dużo siły i jesteś odporny na stres to spokojnie możesz przyjść do majstra. ogólnie praca jak praca, źle nie jest. Jak to mówią "dobrze tam gdzie nas nie ma". Przyjdź spróbuj, wykaż się. Będzie Ci się chciało pracować i pokażesz to swoją osobą to na pewno będzie to zauważone.

Safari

Praca jest dobra moim zdaniem i jeszcze trochę czasu będę się jej trzymać na pewno. Podoba mi się, że mogę pogawędzić sobie czasem z klientem. Nie wyobrażam sobie spędzać tak dużej ilości czasu w jakiejś męczarni. Czasami jest bardziej wymagająco ale wszystko do zrobienia. Opinie mogą być różne ale pomyślałem że komuś może się przydać jeśli będzie chciał czytać moje wynurzenia. Raczej na codzień nie jestem wylewny, a w sumie szkoda bo wiele osób z mojej ekipy zasługuję na pochwałę bo znają się na robocie i zawsze można przyjść i poprosić o pomoc kiedy trzeba. Trzymajcie się wszyscy.

Marcin
Kandydat

Na ich stronie widziałem, że jest coś takiego, że szukają studentów na towarowanie. Czy ktoś coś więcej wie na ten temat?

Demi
@Marcin

Ale co więcej potrzebujesz wiedzieć? No szukają.

Marcin
@Demi

Na temat samej pracy i rozkładu godzin itp?

Demi
@Marcin

Mi się dobrze pracuje i nie narzekam, więc mogę polecić

@Demi

Sklepy majster jedna wielka improwizacja ,zero towaru i obsługi,rozpoczęły się zwolnienia pracownicze,wg Pana prezesa i dyrektora jest nas z dużo,obcinają pensje a wszystko drożeje,żadnego poszanowania.Śmieszne grupy utworzone na watshap ale z drugiej strony dobrze że są, warto je archiwizować ciekawe rzeczy są tam umieszczane przez żądzących.

!!!

Śmiesznie to dopiero będzie zobaczymy kto się będzie śmiać,śmieje się to z nas konkurencja do około patrząc na nasze puste półki.

Tadek
@!!!

Przesadzasz , to trudny okres dla firmy ale musimy przez to przejść razem zrezygnować z pewnych rzeczy i utrzymać nasze miejsca pracy . Wiesz wszystko drożej nie tylko tobie firma też ponosi wyższe koszty prąd gaz ogrzewanie wynagrodzenia podatki , tak naprawdę jeśli zarobisz troszkę mniej bez tej premi nic złego się nie stanie dla ciebie a co ważniejsze pozwoli zachować rentowność firmie . Pamiętaj gdzie znajdziesz taka ekipę jak tutaj dlatego warto się poświęcić . J

Wojtus
@Tadek

Dokładnie myślenie tylko o sobie nic nie da kolega wyżej narzekając pokazuje tylko jak indywidualne myślenie doprowadza firmę do upadku . Pomyśl co możesz zrobić lepiej a nie baw się w jakieś archiwizację nie swoich wiadomości , nie trać czasu na głupoty które i tak ci nic nie dadzą chcąc coś zmienić zacznij od siebie .

@Wojtus

Damy radę , tyle lat na rynku i teraz się obronimy . Wystarczy oddzielić ziarna od plew i będzie dobrze . Z czystym sumieniem popieram wszystkie decyzje centrali ponieważ ich decyzje dają nam pracę . A ty kolego nie patrz na konkurencję popatrz najpierw na siebie .

@Mariusz

Co wy za bzdury wypisujecie,jakie miejsca pracy zachowujecie jak z dnia na dzień jest nas coraz mniej,twierdzisz że jak mniej zarobimy to się nic nie stanie,widocznie masz na tyle godziwy zarobek że tego nie odczuwasz.My mamy się poświęcać,każda firma ponosi koszty,ale nie odbywa się to kosztem pracownika.Pracuje tu 11 lat i złamanego grosza nie dostaliśmy np.na święta,i uważasz że to jest Ok.?Nie wspomnę już o podwyszce jak się nie upomnieć to nie dostaniesz.Bzdura bzdurą pogania

@!!!

Widzisz i znowu narzekasz znowu tylko ty i ty i ty i ty i ty ,musisz zrozumieć że nie jesteś pępkiem świata a to że pracujesz tam 11 lat nie znaczy że jesteś idealnym pracownikiem ponieważ jak sam wspomniałeś musisz o podwyżki się dopominać . Widzisz ja pracuję i nie muszę chodzić ponieważ mój kierownik widzi co robię i sam to docenia więc patrząc teraz obiektywnie na twoją osobę nie wiem czy tak do końca te 11 lat pracy były takie efektywne jak tobie się wydaje . Oczywiście mam dla ciebie złota radę lubisz narzekać otwórz własny biznes i pokaż na co cię stać skoro tak ci źle .

Ekwiwalent Nowy wpis
@Mariusz

Grzegorz dwubiegunowość to choroba, trzeba się leczyć

Kandydat

Jestem zainteresowany stanowiskiem kierownika marketu. Czy należy mieć tu doświadczenie z tej samej branży?

@Szymek

Bo mam ale właśnie z innej i nie wiem czy się kwalifikuję w takim razie

@Szymek

Od razu może dopytam o plany sprzedażowe czy są do wyrobienia normalnie?

Amado
@Szymek

Jak masz z innej branży, to już dobrze. Aplikuj, o ile jeszcze oferta aktualna

@Amado

Więc posłane, a ty pracujesz na tym stanowisku?

loco
@Szymek

a coś chcesz wiedzieć? Ja tu pracowałem

sush

do wyrobienia

Kandydat

W sensie? No chyba nie na tym tylko praca polega

Kandydat

Plus no jakoś nie miałem okazji...

Kandydat

I nie rozumiem do końca co masz na myśli

kogo pytasz?

Już nieistotne

@nose

Komentarz, do którego się odnosiłem zniknął

Ale może to i lepiej

a no spoko

zapewne tak

meka Nowy wpis
@Szymek

a można coś więcej o tym stanowisku? Opinie, warunki?

Rezy Nowy wpis
@meka

Z tego co widziałem ogłoszenie już wygasło, ale mogę się mylić

@Praca

to jak juz tak zachwalasz to chociaz powiedz jaka lokalizacja tego majstra

@Praca

Piszesz to od siebie czy tylko pod publikę żeby podnieść ego firmy?

@Praca

Wydaje mi się że to piszesz żeby pokazać jak wspaniała jest atmosfera, ale wszyscy wiedzą jak jest, rywalizacja , donosy , zrzucenie roboty jeden na drugiego ,no i żeby kogoś wygryzc , Podlizac się kierownikowi , no bo wtedy ma się wolne ,lżejsze godziny A ci co faktycznie pracują wykorzystano są na Maxa, ale owszem nic się nie dzieje tak ma być, przecież jest sprawiedliwie no i jaka przyjacielskie atmosfera? No nie?

@Praca

O jakich zainteresowaniach mówisz, dziewczyno , kogo interesują twoje zainteresowania , jak się przyjmujesz do pracy do nawęt nikt nie zapyta co Cię interesuje , i nie mów że akurat taki majster jestes u że aż takie informacje posiadasz, bo pewnie jako kobieta siedzisz na kasie

@Ania

Piszę to dlatego, że takie mam odczucia odnośnie pracy w moim punkcie. Ja nie mówię że wszędzie jest tak samo, a wy nie macie pojęcia o jakie miejsce chodzi, a teraz widzę że nawet nie warto je tutaj wymieniać, bo cokolwiek się nie powie to znajdziesz coś do czego można się przyczepić. Jak Ci nie odpowiada praca to się po prostu zwolnij, ale bardzo proszę odczep się od mojej i pracy i opinii ;)

@Ania

A moje zainteresowania były potrzebne do opisu sytuacji, mnie też nie interesuje to co Ty masz do powiedzenia a jednak jestem zmuszona to czytać.

@Praca

Nikt ci nie każe chcesz to czytasz...

Aldona
@Praca

Tylko kierownik z Radomska jest wstanie OGARNĄĆ TEN CAŁY BAJZEL! Panie PREZESIE DAĆ CHŁOPAKOWI SZANSE NIECH SIĘ WYKAŻE!!!! JEST DOBRY I PRACOWITY! W NIM NADZIEJA !!!

DLA ADMINA!!!!
Klient
@Praca

FIRMA ŻE SZKODA SIĘ WYPOWIADAĆ (usunięte przez administratora)!

DLA ADMINA!!!!
@Aldona

Tak on potrafi!! dać mu szansę DA RADE FACET!!

@DLA ADMINA!!!!

A jak z ogrzewaniem , jest ciepło czy oszczędzają?

Pracownik Nowy wpis
@Praca

Co się dzieje w tym Majstrze żeby zabierać pensje życie coraz droższe a pan prezes zafundował cięcie pensji ciekawe czy sobie tez zabrał paranoja jakieś nieporozumienie jak żyć panie prezesie pomyślał pan przez chwile

domino

ja jestem zadowolony z tej roboty. nie jest jakoś super lekko, ale ciężko też nie. na ludzi trafiłem fajnych, więc to też duży plus.

Makong
@domino

Pracujesz na sklepie, czy jakieś biurowe stanowisko?

domino
@Makong

na sklepie

Makong

Ok, dziękuję za odp

@domino

A jak wygląda rekrutacja na to stanowsiko?

@Makong

stanowisko*

Mero
@Tom

Myślę, że może to zależeć też od konkretnej osoby prowadzącej rekrutację

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MAJSTER S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI?
logo firmy Spedytor Międzynarodowy
EXPRESS HEROES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(16 opinii)
logo firmy Agent Celny
Rzeszów
Nieten Serwis Celny Sp. z o.o. sp.k.
(1 opinia)
logo firmy Doradca Klienta - Galeria -zlecenie
Ochnik S.A.
(429 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
jagermeister

... Dlaczego kierownicy marketów nie mogą... wymieniać się marketami tylko są (usunięte przez administratora) nich zabetonowani... ...

Nie polecam

Na przykładzie majstra w Sedziszowie. Bylo wszystko dobrze jak bylo duzo pracownikow. Obrot byl wszystko sie krecilo. Na chwile obecna moge stwierdzic ze majster nie prosperuje za dobrze w stosunku i do klientow ktora w 75% wychodzi oburzona, jak rowniez do pracownikow. Wszystko jest obmyslane zeby tylko bylo na korzysc majstra a nie pracownika. Zarobki? Najnizsza krajowa. Obiwiazki ? Wszystko dzial+zamawianie+ magazyn+wprowadzanie+ obsluga klienta. Wieczny brak premi bo przykladowo prezesowi sie nie podoba jak faktura wystawiona w piatek z 3 dniowym terminem zostala wprowadzona 1 dzien po terminie. Jak wyglada praca ? To zalezy czy kierownik jest i ci da 5 zadan plus 10 swoich ktore to on mial zrobic. Czy go nie ma i robisz swoje. Moja ocena? 1/10 A i jesli chodzi o odprawy przy zwalnianiu? Beda mowic ze ci sie nalezy itp. A tak naprawde powiedza ci juz po fakcie ze jednak nie. Jak wyglada kwestia zwalniania? Kierownik kaze ci wlozyc swoj telefon w osobne miejsce (zeby czasem nie nagrywac rozmowy) bierze sobie 2 swiadkow (oczywiscie swoich zastepcow ktorzy przy pozniejszych akcjach potwierdza pseudo prawde kierownika w tym co mowil) I wted wrecza ci wypowiedzenie oczywiscie na osobnosci zeby innych swiadkow nie bylo. Na odpowiedzi od sekretariatu nie ma na co liczyc pisane kilkukrotnie nie odpisuja na maile. Dramat

@Nie polecam

Sama prawda!

Kandydat

Zatrudnienie stabilne? Umowa o prace jest?

Stabilne. Ja mam UoP, większosć osób, które znam również

@odp

I od początku bez problemu takie dają?

@metro

Raczej tak, nie jestem w stanie stwierdzić za wszystkich

Ja tak miałem przynajmniej

@odp

Okej, dziękuję

Janek

Stabilne jak psychika prezesa

Kierownik

To co kolega napisał staje się faktem,brak premii od sprzedaży od przyszłego miesiąca doprowadzi do niższych obrotów,pracownicy będą mieli w….e na handel.Życie jest coraz droższe wszystko idzie w górę a nam pan dyrektor zafundował cięcie kosztów wprowadzając dziwne zasady.Gość nie ma pojęcia o handlu.

Xxx
@Kierownik

Odblokowali zamówienia na słodycze a budowlanki brak.

Kandydat

Czy są jakieś szkolenia przez zaczęciem pracy? I z jakiego zakresu?

oczywiście*

@miks

przecież nie zależy im na tym, żebyś nie wiedział co masz robić

@miks

a szkolenie, no to takie typowe wstępniaki, ze wszystkich rzeczy, które będą ci potrzebne na początku

@lexo

bardziej liczyłem na coś konkretniej co się w tym zawiera

dowiesz się jak przyjdziesz

@miks

za dużo tego, żeby robić ci tutaj szkolenie przed szkoleniem.

@miks

zostaniesz odpowiednio przygotowany i to się liczy

no okej

byleby tak było

nawet musi tak być

@nose

Wiesz, w różnych firmach różnie to wygląda, więc sam rozumiem obawy

@nose

Ale grunt, że tutaj jest okej pod tym względem

Firma MAJSTER S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko Kierownik. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

@Administrator

Pewnie aplikuj, jest nowy dyrektor robi czystki W końcu coś się dzieje Ta firma byla straszna a prezes czy ktoś zarządzający nieogar totalny Jeszcze kilka głów poleci markety wynajmą i będzie super Cyrki się działy totalne ale widać ze nowy dyrektor chce to zmienić jako jedyny. Poprzedni teraz wylądował w księgowości

Kandydat

To było z przekąsem???????????? dyrektor chce się wykazać i szopki odstawia, ludzi ma siebie napuszcza i pokazuje jakim k.jest Kasę do łapy dostaje na bank bo stare firmy wprowadza spowrotem Wymaga od ludzi cudów a robić już na prawdę nie ma komu

Bo to prawda

@Zmiany

Wiem że prawda. Tragedia się dzieje. „Zwykły pracownik jeszcze tego nie odczuwa, ale dyrektor narzuta działa rozwalając powoli sieć

wróbel

mi się tu dobrze pracuje. nie jest idealnie, ale gdzie jest? jak to mówią, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. warunki są w porządku, na ludzi też super trafiłem. jest spoko.

@wróbel

dokładnie napisane, i dobrze, jedno pytanie tylko, ciężko jest?

kroks
@daszek

trudno powiedzieć co dla ciebie znaczy ciężko wiadomo lekko nie ma ale jakoś ponad siły też nie

@daszek

Jakoś wybitnie cieżko to nie, przecież ludzie dają radę

@kroks

Jak to w pracy, raz lepiej, raz gorzej

@Peru

a dużo dźwigania jakiegoś?

@Peru

tak żeby trzeba było np we dwóch coś ogarniać?

@daszek

Wiesz co no nie robiłem statystyk, zdarza się, ale czy dużo, no ciężko tak powiedzieć

@daszek

A masz jakieś przeciwskazania, że tak wypytujesz?

@Peru

nie chodzi mi o statystyki, tak z codzienności się to widzi z reguły

@Peru

chce po prostu wiedzieć jak tu nacodzień wygląda praca

@daszek

Przyjdziesz, popracujesz i będziesz wiedział jak wygląda praca na codzień

@daszek

Nikt tu nie będzie opisywał każdej kwestii po kolei, bo najlepiej zobaczyc na własne oczy

reas

ja tam pracuje w majstrze już któryś miesiąc (wiem, można powiedzieć, że to żadne doświadczenie, skoro nawet rok mi jeszcze nie stuknął) ale pracuje mi się póki co całkiem nieźle, nie wiem, może trafiłem na dobry sklep i spoko ludzi, bo naprawdę nie mam na co ani kogo narzekać. wiadomo, że nie jest idealnie i zawsze się znajdzie coś o co można się przysadzić, ale w ogólnym rozrachunku mam dobre zdanie o majstrze i myślę, że nie ma co się bać składać papierów, bo na swoim przykładzie wiem, że to zupełnie normalna praca. nie mówię, że zawsze łatwo przyjemnie i kolorowo, ale serio jest spoko, jak się komuś chce pracować

sign
@reas

Każde doświadczenie się liczy, po kilu miesiącach jednak juz sobie jakieś zdanie można wyrobić

mik
@reas

a jak wyglądały początki? Trudno było ogarnąć wszystko?

@mik

nie miałem jakiegoś specjalnego problemu, jak się słucha innych i obserwuje wnikliwie co i jak, to idzie gładko, to nie jest nie wiadomo jak skomplikowane

mik
@reas

okej, czyli pracownicy pomagają nowym bez problemu, rozumiem tak?

@mik

myślę że nie ma się czym martwić

@mik

Zależy od konkretnych ludzi, nie możemy się wypowiadać za wszystkich. W moim przypadku zawsze tak było, ale ludzie to ludzie, to potrafi być loteria

Poszukuje obecnie pracy jako: Kasjerka w mieście Sędziszów Małopolski. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

kiku
@Administrator

Sa oferty na ich stronie, wystarczy poszukać

tutu
@kiku

a jakie są godziny pracy? To zależy od sklepu czy są raczej podobne?

kiku

w Sędziszowie masz podane godziny wystarczy sobie wpisać w Googl

Akk
@tutu

Godziny uzależnione od sklepu, ale też nie ma jakichś ogromnych rozbiezności.

tutu
@kiku

ok, myślałem, że czasem może być jakoś inaczej ze względu na nowy towar czy coś. A po 8 sie robi?

@Administrator

Omijaj szerokim łukiem. I w formie zatrudnienia jak i zakupów. Szczerze pisze

@Pracownik

Plus nie było to pytanie o opinie

bon

odpowie ktoś?

bon
@nick

może ty wiesz, bo jestem zainteresowany

Ale co mam wiedzieć?

@bon

W tym wątku chyba już wszystko wyjaśnione

@bon

Sorry, pogubiłem się już w tym wszystkim

Kandydat

Chciałabym prosić opinie kobiet o pracy w majstrze. Czy jest bardzo ciężko, czy czasem ktoś pomaga

@Carla

Nie jest bardzo ciężko. Jak potrzebujesz pomocy, to nikt cię z kwitkiem nie odprawi, byle też tego nie nadużywać i prosić innych za odwalanie roboty za ciebie, bo jednak każdy ma swoje obowiązki, z których się musi wywiązać.

@Goss

To oczywiste dla mnie, ja nie w tym temacie zupełnie. Bardziej w sensie, że zdarzają się bardzo ciężkie rzeczy, czy coś czego samemu trudno zrobić

@Carla

Jak tak to jasne. Pracować trzeba uczciwie, ale w razie takich sytuacji to nie ma problemu. Przynajmniej u mnie

Okej, dziękuję

@Goss

Tego się spodziewałam w sumie

@Goss

Ale zawsze jednak wolałam dopytać za wczasu, bo człowiek różne obawy miewa.

@Carla

tak naprawdę zobaczysz jak będzie kiedy przyjdziesz do pracy

@Goss

Nie no, to wiadomo, ale warto mieć opcję przygotowania się już wcześniej na to, czego można się spodziewać

@Goss

No, ale resztę to już zobaczę, jeśli postanowią mnie przyjąć.

@Carla

nie mówię, że to źle, jestem nawet za takim przygotowaniem

Jak wygląda praca na stanowisku Pracownik Ochrony? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie MAJSTER S.A.?

signal
@Administrator

no jak może wyglądać praca na takim stanowisku...stoisz, obserwujesz i pilnujesz, ot filozofia

@signal

Jest jakieś ogłoszenie na to stanowisko? Byłbym zainteresowany jak jest.

Ochrona?
@Administrator

W umowie ochroniarz w praktyce nawet nie stoisz przy kasie. Normalnie wykladasz towar. A im wyzsza grupa tym wieksza szansa na zatrudnienie.

Naymer
Kandydat

obowiązuje jakiś system premiowy, czy wyłącznie goła podstawa?

Nubi
@Naymer

są premie od obrotów i uznaniowe

Naymer
@Nubi

dobrze wiedzieć, dzięki

Ekhm
@Nubi

Od obrotu raczej zapomniany temat odkąd znikli supersprzedawcy uznaniowa jak to uznaniowa raz jest raz nie ma. Cudow nie ma zwykle to 50/150 zl

Kandydat

Czy jest szansa przyjęcia się na część etatu? Bo na razie na cały nie mogę, a zanim dam tam cv to bym chciał wiedzieć czy jest sens, czy tak przyjmują w ogóle

@Liam

pewnie zależy od zapotrzebowania na konkretnym sklepie

musiałbyś się bezpośrednio kontaktować

@Liam

w zakładce kariera jest mail na sekretariat, może to właściwy trop

@Tario

Tak, to na pewno zrobię. Myślałem tylko, że może ktoś pracuje tutaj na niepełny etat albo wie, że można/nie można.

@Tario

Pytanie tylko, czy w sekretariacie będą się orientować o sytuacji na sklepie?

peter
@Liam

Moim zdaniem powinieneś pytać w tym sklepie, w którym chcesz pracować. Wątpię, żeby sekretariat miał informacje jakie sklepy kogo potrzebują

@Liam

Nawet jeśli nie, to prawdopodobnie przekierują do właściwej osoby decyzyjnej.

@peter

Można również bezpośrednio, ja tylko podrzucam propozycję, sam zainteresowany pewnie podejmie najwygodniejszą dla niego decyzję

peter
@Tario

Jasne, że sam zdecyduje. Wydaje mi się, że bezpośrednio szybciej uzyska informacje niż okrężną drogą

@peter

No to mówie to przecież. Powodzenia

Znawca

I co z tego

Dell
@Safari

przymierzam sie od dłuższego czasu, ale jakoś zawsze wskakiwało coś innego i jednak odpuszczałem..co jakiś czas i tak sprawdzam sobie oferty, chociaz teraz nie ma nie ma i nie ma, ale wiem, że to często świadczy o tym, że ludziom sie dobrze pracuje. Może teraz jak wrzucą to mi styknie i też sie zgłosze

@Dell

Czasami się zdarza, że kogoś szukają ale teraz rzeczywiście raczej z tym ciężej. Powodzenia.

@Safari

a macie jakieś premie? od czegoś to zależy? bo w niektórych sklepach jest tak, że liczy się na konto tego co obsługiwał

@Bicc

No jak dobrze doradzasz i jest przychód z ciebie to masz premie. Zależy jaki z ciebie pożytek.

@Safari

ale to nie tak, że liczy sie na konto każdego tylko wszyscy na to pracują tak? w sensie albo wszyscy wyrobiliśmy premie albo nikt?

@Bicc

To o czym mówisz to raczej już idzie jako obroty z tego co mi się wydaje. Jak wyrobi twój sklep normę to też są wtedy dodatki. Im większy ruch na sklepie tym lepiej ale to też ciężko czasami przewidzieć bo to już od nas nie zależy.

@Safari

a osobno jak powiedzmy ktoś ma zwis na pracę a drugiemu się chce to oboje dostaną tyle samo?

Odpowiedź
@Bicc

To taki ktoś długo nie popracuje kolego

Odpowiedź
@Bicc

Indywidualnie też sie ocenia jak pracujesz i z tego też można coś dostać

@Odpowiedź

obiecuję że już ostatnie pytanie. te dodatki wtedy przychodzą z pensją czy osobno jakoś w między czasie? w sumie lepiej dla mnie by było w międzyczasie bo tak to po prostu by poszło do budżetu i tyle by widzieli...

Dawid
@Odpowiedź

Czyli są premie motywacyjne za wydajność? Ile można dostać? Z 500 zł będzie czy raczej na poziomie 100-200 zł?

Pop
@Dawid

nie wiem czy ktoś ci tak odpowie dokładnie ile...

eh
@Dawid

pójdziesz na rozmowę. przedstawisz siebie i swoje umiejętności, pokażesz jak pracujesz i się okaże ile dostaniesz.

Raczej bliżej 200 zł

0l0
@pracownik

zawsze coś

Irys
@0l0

jak dla mnie to każda motywacja jest dobrą motywacją. lepsze to niż nic

0l0
@Irys

przecież to miałem na myśli

kazik
@Dawid

Od początku obowiązują premie?

kazik
@Irys

W sensie, że jak się zatrudnię to może nie od razu bo wiadomo, że będę musiał się przyzwyczaić ale później trochę?

Broży
Kandydat

Na jakiej zasadzie odbywa się rozmowa rekrutacyjna na Kierownika Marketu? Byłem kierownikiem ale mniejszego sklepu i zastanawiam się w jaki sposób mogą być sprawdzane moje kompetencje.

Broży
@Broży

Jeszcze mam takie pytanie techniczne. Jest możliwość że będę "konkurował" z pracownikiem sklepu? Prowadzone są też jakieś wewnętrzne rekrutacje?

Knock_knock
Kandydat

hej, jest jakaś zasada co do tego w jakich okresach jest największy ruch? nie proszę o statystyki, ale zwykłe wnioski na podstawie obserwacji

@Knock_knock

tylko chodzi ci tak miesiecznie czy w ciągu jednego dnia?

Knock_knock
@tam

bardziej chodziło mi jak w ciągu roku to wygląda, podejrzewam, że głównie na lato czy na wiosne no ale nie pracuje to nie wiem.

@Knock_knock

no to w sumie z reguły tak właśnie mniej więcej jak podejrzewałeś, sezon wakacyjny to często ludzi robią remonty, urządzają ogrody itp

@tam

W sezonie potrzebują więcej ludzi czy to nie zależnie?

@nick

różnie bywa, nie jestem w stanie jasno określić

@nick

naturalnie jeżeli jest bardzo duży ruch i obecna kadra nie wyrabia, to kogoś zatrudnią dodatkowo.

@tam

Okej, i wtedy raczej na zlecenie czy uop jednak?

@nick

słyszałem tylko, że tak może być. U nas się akurat nie zdarzyło, ale ogólnie większość ludzi jest na uopie

Ok, dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o MAJSTER S.A. - Rzeszów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w MAJSTER S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MAJSTER S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAJSTER S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 10 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie MAJSTER S.A.?

Liczba opinii klientów firmy MAJSTER S.A., to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a, 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MAJSTER S.A.