Opinie o Majster Jasło w Jasło

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Majster Jasło, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Majster Jasło o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Majster Jasło w Jasło

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Czy w Majster Jasło występują paczki/bony świąteczne?

Noe

a ja już tam nigdy nic nie kupie, chamska odzywka kasjerki ( cyt: jak pan nie zdecydowany to niech pan u nas nie kupuje) i jeszcze przy okazji ochrzaniła kierownika. ps maila wysłałem do centrali, zero odpowiedzi. A i jeszcze do tego to drogo ....

Dariusz
@Noe

Czy od twojego ostatniego wpisu na forum udało Ci się otrzymać odpowiedź z centrali firmy? Opinie klientów są także ważne, pozwalają firmom wprowadzać pozytywne zmiany. Czy ta sytuacja spowodowała, że nie będziesz już robić zakupów w Majster Jasło?

Arka Nowy wpis
@Noe

A mi się wydaje że dziewczyny i cała obsługa jest miła tylko jest ich mało 2-3 osoby na zmianie muszą wystawiać towary, wydawać towary,zamawiać, robić ceny itp no i obsługiwać . Ja tam chętnie robię zakupy mimo że niekiedy trzeba chwilkę poczekać. A ty Noe jak się nie umiesz zachować i wrzeszczysz na karierę bo kolejka to co ona ma zrobić jak jest sama reaguje chamstwem na (usunięte przez administratora) Porozmawiajmy z nimi jak człowiek z człowiekiem a nie jak z twoim (usunięte przez administratora)i zobaczysz że nie mają tam kolorowo .A jak jesteś Bogiem to zacznij świat zmieniać od siebie, bo Ci po drugiej stronie to też ludzie????

dratewka Nowy wpis

Dlaczego tak rzadko piszecie na forum? Interesuje mnie praca w firmie, może coś podpowiecie?

xham

Najnowższe udogodnienie marketu. Zabrali dziewczynom na kasie i POK ksero ponieważ jest oszczędność.

Ja. Nowy wpis
@xham

Czyli kalka.wroci do łask....

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy Majster Jasło? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Majster Jasło o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Majster Jasło? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

jasło
@Administrator

nawet ok 3 na rękę, ale to też zależy od zaangażowania, doświadczenia no i stanowiska jakie zajmujesz

kandydat

Potwierdzam, całkiem niezłe warunki. Oczywiście każdy prowadzi negocjacje we własnym zakresie i każdy ma swoje doświadczenie.... warto spróbować.

sandoval

Hej Wam wszystkim. Szukam obecnie pracy i natknąłem się właśnie Majster Jasło w internecie, jako , że leży w branży moich zainteresowań. Przyznam szczerze , żę mnie miło zaskoczyli podejściem do kandydata @hamak

mikaal

Moze w koncu ktos z Inspekcji Pracy sprawdzi jak sie dba o pracownikow pod wzgledem ,,[usunięte przez moderatora],, zaopatrzenie w odziez . srodki czystosci , ogrzewania w zimie i w koncu bez uzasadnionej rotacji miedzy innymi na grope niepelnosprawnosci i niepelny z tego powodu wymiar czasu PRACY !!! ..

były

A czy ktoś napisze coś ciekawego o byłej pracownicy [usunięte przez moderatora], ponieważ była niezła w różne klocki?????

Zostaw merytoryczną opinię o Majster Jasło - Jasło

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Majster Jasło