Majster Jasło

Jasło

Majster Jasło

Opinie o Majster Jasło

Noe

a ja już tam nigdy nic nie kupie, chamska odzywka kasjerki ( cyt: jak pan nie zdecydowany to niech pan u nas nie kupuje) i jeszcze przy okazji ochrzaniła kierownika. ps maila wysłałem do centrali, zero odpowiedzi. A i jeszcze do tego to drogo ....

Dariusz
@Noe 02.10.2018 13:14

Czy od twojego ostatniego wpisu na forum udało Ci się otrzymać odpowiedź z centrali firmy? Opinie klientów są także ważne, pozwalają firmom wprowadzać pozytywne zmiany. Czy ta sytuacja spowodowała, że nie będziesz już robić zakupów w Majster Jasło?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Majster Jasło o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Majster Jasło? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

jasło
@Administrator 05.03.2018 18:11

nawet ok 3 na rękę, ale to też zależy od zaangażowania, doświadczenia no i stanowiska jakie zajmujesz

kandydat

Potwierdzam, całkiem niezłe warunki. Oczywiście każdy prowadzi negocjacje we własnym zakresie i każdy ma swoje doświadczenie.... warto spróbować.

sandoval

Hej Wam wszystkim. Szukam obecnie pracy i natknąłem się właśnie Majster Jasło w internecie, jako , że leży w branży moich zainteresowań. Przyznam szczerze , żę mnie miło zaskoczyli podejściem do kandydata @hamak

mikaal

Moze w koncu ktos z Inspekcji Pracy sprawdzi jak sie dba o pracownikow pod wzgledem ,,[usunięte przez moderatora],, zaopatrzenie w odziez . srodki czystosci , ogrzewania w zimie i w koncu bez uzasadnionej rotacji miedzy innymi na grope niepelnosprawnosci i niepelny z tego powodu wymiar czasu PRACY !!! ..

były

A czy ktoś napisze coś ciekawego o byłej pracownicy [usunięte przez moderatora], ponieważ była niezła w różne klocki?????

xham

Najnowższe udogodnienie marketu. Zabrali dziewczynom na kasie i POK ksero ponieważ jest oszczędność.

Zostaw opinię o Majster Jasło - Jasło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Majster Jasło