Opinie o MAJSTER S.A. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MAJSTER S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MAJSTER S.A. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAJSTER S.A. w Rzeszów

klient

Macie sklep interentowy na jaką odlegość można zamawiać , jest jakoś ograniczona czy cała polska, czy idzie kurierem czy jak , wszytsko można przesłać czy za duży gabaryt się dużo wiecej placi, jak to tam jest?

klient
@klient

i jak jest ze zwrotami, można tylko do sklepu czy tez kurierem za którego sie osobno placi czy paczkomatem czy na poczcie , jak jest z reklamacjami? wymiane towaru jakby byl nie taki jak trzeba?

@klient

tak jak zaawsze z dostawami. wiadomo że im większy gabaryt tym drozsza dostawa. zalezy tez jaki sposob tej dostawy

@klient

a zamawiać mozna wszedzie. dowiaza ci. poza tym markety też sa w roznych miejscach wiec to nie ma reguly na to

@klient

tak czy tak cała rozpiska dostaw i platnosci za to jest na stronie wiec chyba nie musze ci tego przepisywac

majsterkowicz
@ajkos

to jesteście w stanie wszystko dostarczyć przez kuriera? nawet te wielkie gabaryty????

majsterkowicz
@ajkos

nie wiedziałem że takie rzeczy też macie w ofercie ale jesli tak to naprawdę dobra opcja i muszę się z nią zaznajomić

Watermelon

Czy na początku obowiązuje określony okres próbny? Przykładowo te 3 miesiące, jak w większości miejsc?

Luck
@Watermelon

umowny to zawsze jakiś jest. ty sprawdzasz miejsce pracy. miejsce pracy sprawdza ciebie. nie jest to nic nadzwyczajnego raczej. wiadomo że na początku trzeba się wdrożyć itd

@Luck

A czy nowy pracownik może liczyć na umowę o pracę już od początków zatrudnienia?

Antman
@Watermelon

może liczyć. większość osób pracuje na umowy o pracę, może czasem się zdarza jakaś umowa zlecenie, ale to bardziej jak tej drugiej stronie pasuje

@Antman

Jasne, rozumiem. Dziękuję

Kolon
@Antman

a na własnej działalności ktokolwiek pracuje? to jest możliwe?

micek
@Kolon

jak ktoś chce, to jest możliwe, ale nie znam osób, które były w ten sposób zatrudnione.

Kolon
@micek

no wiadomo nikt nie chodzi i się nie pyta na jakiej umowie pracuje chodziło mi tylko o to czy jest taka opcja

micek
@Kolon

no to tak.

Rekrut

Naprawdę szukacie teraz tylko informatyka????

lajf
@Rekrut

a skąd te wątpliwości? oferty wrzucane są na bieżąco, więc skoro nie ma innych niż na do IT to znaczy, że tak, naprawdę szukają tylko informatyka.

@Rekrut

Nie ma miejsc pracy , a etaty zredukowane do minimum

Rekrut
@lajf

Po prostu chciałem się upewnić czy faktycznie tak jest czy ja źle patrze

brian
@Rekrut

A dobra, to już widzę odp na moje pytanie

Flower

Cześć! Podobno jest jakaś możliwość pracy z elastycznym grafikiem dla studentów i uczniów. Mama koleżanki mnie to pokierowała, ale niestety nie zna szczegółów, więc chcę się upewnić czy faktycznie tak jest. Jeżeli tak, to jakie konkretnie to jest stanowisko, co się na nim robi i przede wszystkim czego wymagają od kandydata? Jest jakas minimalna liczba godzin, którą trzeba zrobić w miesiącu? Z góry dziękuję za pomoc :)

Mała
@Flower

tak, to praca przy towarowaniu marketu. czyli takie proste prace jak układanie towary i prace porządkowe znajdziesz ogłoszenie na stronie, więc tam się bezpośrednio kieruj wymagań nie musisz specjalnym spełniać, a co do liczby godzin, to niestety nie wiem jak to wygląda, musisz pytać u źródła

wat
@Mała

ale to jest praca stała czy w zależności od zapotrzebowania to wtedy się przychodzi?

Mała
@wat

nie wiem, nie pracuję w ten sposób, po więcej informacji kontaktuj się już u źródła, w ogłoszeniu na pewno jest jakiś kontakt

wat
@Mała

okej, myślałem że może masz więcej informacji w tym temacie, ale jak nie to się skontaktuje z firmą w takim razie

witcher
@Flower

A dałoby się tak popracować przez same wakacje, tymczasowo?

@witcher

Raczej jak się szkoli pracownika to chce sie żeby został w pracy jak najdłużej

@witcher

Ale może jest taka szansa że będzie gdzieś zapotrzebowanie na pracownika i będą chcieli kogoś na szybko zatrudnić

@witcher

W jaką właściwie lokalizacje chcesz celować?

Iks
@witcher

Przecież i tak nie ma przyjęć obecnie.

brian
@Iks

że na każdą lokalizację nie ma??

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MAJSTER S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko KASJER - SPRZEDAWCA?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Orfeusz

Sklepy mają ujednolicone godziny otwarcia, czy w różnych lokalizacjach mogą się różnie kształtować?

Bons
@Orfeusz

są różne godziny otwarcia, najlepiej sobie sprawdzać na wizytówce google ten który konkretnie cię interesuje. tam są podane godziny otwarcia

Orfeusz
@Bons

To wiem, po prostu byłem ciekaw czy wszędzie tak samo, bo sprawdzanie wizytówek po kolei to dosyć żmudne zajęcie ;) Ale dzięki, przynajmniej już wiem

Bons
@Orfeusz

a no to nie spodziewałem się że interesuje cię każdy punkt majstra, myślałem że jakiś konkretny

Dziwne

Dlaczego w markecie w Jaworznie około 1 tys m2 + trzy razy tyle placu zewnątrznego stoi nie zagospodarowane puste? chętnie kupiłoby się coś do ogrodu jakąś kore, ziemię i tym podobne

zxc
@Dziwne

może się do tego będą przymierzać? nie wiem ciężko powiedzieć bo nigdy tam nie byłem, ale powód pewnie jakiś jest ;)

Izi
@Dziwne

Mam propozycje. znajdź właściciela całej firmy majster i go zapytaj

Paolo
@Izi

nie wydaje mi się żeby to było aż takie proste jak mówisz ;))))

Krystyna
@Paolo

Wydaję mi się, że możecie wiedzieć całkiem sporo na temat aktualnych warunków pracy w MAJSTER, więc byłabym naprawdę bardzo wdzięczna za pomoc. Słuchajcie, ponoć zatrudniają tam pracowników z różnorodnym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym. A takich bez żadnego doświadczenia też przyjmą?

Pablo

Macie w swojej ofercie tez grille? Jest mi w stanie ktoś na miejscu doradzić jaki wybrać? Raz już się tak nadziałem i był właśnie taki szajs że w tym roku rozglądam się za kolejnym.

Grill
@Pablo

Na miejscu na pewno znajdziesz kogoś kompetentnego kto odpowie Ci na wszystkie pytanie i doradzi w wyborze, o to się proszę nie martwić ;) Możesz też zorientować się wcześniej online - na stronie jest artykuł poświęcony tematowi jak wybrać odpowiedni grill.

kamis
@Pablo

W ofercie jak najbardziej są grille i tak jak wczesniej ktoś napisał warto poczytać wcześniej i spokojnie pytać pracownika, na pewno pomoże

@kamis

Wielkie dzięki. swoje poczytałem tak jak pisaliście, mam też mniej więcej w głowie czego potrzebuje, ale dzisiaj popołudniu wybieram się do sklepu coś wybrać ;) mam nadzieję że pogoda już dopisze na testowanie. dzięki wielkie

Heng
@Pablo

i co tam kupiłeś tego grilla czy nie :DDD

@Heng

Dobrze że miałem ustawione powiadomienia na maila, bo nawet bym nie wiedział, że ktoś tu jeszcze coś napisał.

@Heng

Tak, udało mi się kupić, sprzedawcy faktycznie bardzo mili, już nawet raz testowałem i jestem zadowolony na ten moment.

Heng
@Pablo

no to świetnie też się przymierzam bo mam blisko sklep i dobrze zaopatrzony z tego co się orientowałem

Pracownica

Jest mi autentycznie przykro jak czytam takie opinie na temat pracowników, czyli też tak naprawdę na mój temat, bo jest to generalizowane i szufladkowane, że na pewno jest tak wszędzie i każdy pracownik się tak zachowuje. Ja lubię swoją pracę, lubię to co robię, lubię rozmawiać z ludźmi i pomagać. Zawsze jestem na sklepie, wykonuje swoje obowiązki i pomagam klientom, jeśli tej pomocy potrzebują. Krzywdzące jest takie generalizowanie. Krzywdzące jest też to, że wypowiadają się tu klienci, których spotkała jakaś jedna czy dwie gorsze sytuacje, więc automatycznie już cała firma jest kreślona. Nie powinno to tak wyglądać, bo jest to bardzo niesprawiedliwe. Jeśli jest jakiś problem na miejscu, to należy go załatwiać na miejscu, a nie wrzucać do jednego wora wszystkich na forum i przyklaskiwać sobie jacy jesteśmy wspaniali bo zjechaliśmy kogoś anonimowo w internecie.. klasa sama w sobie.

Karlos
@Pracownica

dlatego wystarczy że ty czy inni mają czyste sumienie, wiadomo że nie da się takiej firmy jak ta określać mając w zamyśle całość bo nie ma nikogo kto był w każdym pojedynczym sklepie i rozmawiał z każdym pracownikiem.

Nims
@Pracownica

zgadzam sie tutaj, trzeba przyznac ze niektore wpisy tutaj sa krzywdzace i przedstawiaja troche zakrzywiony obraz ... dlatego zawsze mowie najlepiej samemu isc i sie przekonac na wlasnej skorze i wlasna opinie wyrabiac. nie wazne czy chodzi o prace czy o przyjscie jako klient

majster

Popieram

Karpat
@Pracownica

Nie ma szans na zadowolenie wszystkich pracowników (pomijając już gorsze dni, które się każdemu zdarzają) w tak dużym zespole (nawet jak podzielonym na konkretne sklepy)

Cher
@Nims

no tak to niestety wygląda na takich anonimowych portalach.. z tym się nie wygra , chociaż na pewno takie wpisy dają innym do myślenia także na plus

Karol
@Cher

a z ciekawości długo już tutaj pracujecie w Majstrze?

Karol
@Cher

od początku traktowaliście to jako pracę na stałe?

zibi

Piszę o sklepie w Dzierżoniowie i tyczy się siedziby w Rzeszowie. ODRADZAM ZAKUPÓW!!! Ja kupiłem pawilon ogrodowy gdzie był wadliwie uszyty. Reklamowałem nikt nie odpowiedział. Po kolejnej wizycie w sklepie obsługa nakrzyczała że to nie ich problem a importera. Pisali aby milion razy mierzyć i nie zrobili nic. Sprawa oddana do sądu a i tam pod przykrywką radcy prawnego pisali bzdury nie pojawiając się na sprawie. Nie dochowali żadnych terminów ustawowych i w wiedzy że koszty ekspertyz są zbyt duże i klient na to nie pójdzie POZOSTAJĄ BEZKARNI!!! Jest to Państwa decyzja i los aby zakupić zgodny towar. Pomimo pisania że byli gotowi na wymianę wadliwych części do dziś od 1,5 roku ich nie dostałem. KLIENT to NIKT dla tej (usunięte przez administratora)FIRMY

sam wypisuje

Tadek

Mówisz o kierowniku a pracownik nie dostaje już premi w delegacji ??

Pomocny
@Tadek

Nie wiem. Nie pracuję w Majstrze już dłuższy czas. Ale pewnie też dostają z taką różnicą, że kierownik dostaje na maila kwotę do podziału na wszystkich pracowników ( a raczej do liczby pracowników w strukturze, bo gdy pracuje więcej ludzi niż powinno to jednocześnie jest mniej do podziału).

Skarbowa

Czy to prawda jest w firmie majster płaci się w delegacje w formie premii???? Czy to prawda że centrala o tym wie?? Jak długo to trwa?? Kto jest za to odpowiedzialny??

Były
@Skarbowa

Oczywiście. Tak było, tak jest i tak będzie. Wiedzą o tym wszyscy. Jedni nie mają wyboru, inni cieszą się, bo przez to nie wejdą w drugi próg podatkowy.

Były

Zapewniam, że zajmujemy się swoimi sprawami. Zaglądam tutaj, ponieważ kawał życia zostawiłem w firmie Majster i przeraża mnie, co tutaj się dzieje. Polecam młodym ludziom pracę, dobra firma i możliwość rozwoju w fajnej atmosferze, mi Osobiście przeszkadzało rozliczanie premii oraz nadgodzin w delegacji, dlatego u Was nie pracuje. Dlaczego @@@ uważasz, że niepotrzebnie o tym piszemy?

zrozpaczony
@Skarbowa

to prawda do tej pory to funkcjonuje i nikt z tym nic nie robi

klientka

Chciałabym zwrócić uwagę na stan w jakim znajdują się sadzonki kwiatów w Majstrze w Kluczborku,zwiędniętne,wysuszone,brak reakcji ze strony obsługi sklepu,nikt się tym nie przejmuje.

majster
@klientka

i weszłaś tu tylko po to żeby to napisać? czemu nie porozmawiałaś z jakimś pracownikiem na miejscu? trochę to podejrzane jak dla mnie

@majster

We wszystkich oddziałach tak jest

@majster

Miła Pani/Pan,cieszę się że ktoś zareagował na moją opinie,widzę że ktoś tu nie umie czytać ze zrozumieniem,napisałam że brak reakcji ze strony obsługi.ą druga rzecz to Proszę spytać Pań z punktu obsługi pewnie pamiętają naszą rozmowę,wzruszając ramionami.Proszę podejść do Brico zobaczyć jak wyglądają tam rośliny,no i nie wspomnę o miłym doradztwie i obsłudze.U was nikt nie posiada wiedzy na ten temat.A ogólnie to obsługa w waszym sklepie pozostawia dużo do rzyczenia,nie dziw że opinia w mieście jest taka a nie inna,czyli sam negatyw.Proponuję trochę nad tym popracować.Ale mimo wszystko życzę sukcesów i obrotów.

@majster

I jeszcze jedno zapomniałam co do pracowników-ich nigdy tam nie ma.

niezadowolony klient
@klientka

Wielokrotnie w miesiącu odwiedzam ten sklep jest tam dużo towaru ale kupić tam coś to już jest problem,wieczny brak obsługi 1,2 osoby , twierdzę że panuje tam chaos i bałagan,uzyskać jakąś informacje graniczy to z cudem,spotkać obsługę to drugi cud,a jak już się spotka to wysyłają do informacjii,po czym miła Pani woła tegoż samego Pana który chwile wcześniej odsyła do info.a on odpowiada "nie mam teraz czasu,to że jest nas mało to do kierownika Proszę iść może coś wyczaruje",a kierownika spotkać to już trzeci cud.W taki sposób nie wróżę przetrwania temu sklepowi.

@Do klientka
@klientka

Obsługa jest ale bywa że chodzi ubrana incognito! Niektórych nie ujrzycie w koszulkach Majstra chyba że już ich kojarzycie z twarzy że tam pracują... Widzieliście kiedyś pracowników w Biedronce lub Castoramie aby sobie chodzili w pracy po cywilu??? Dostaliby naganę a kolejny raz wysłaliby ich do domu

@@Do klientka

Wcale obsługa nie chodzi in cogniro ,są ubrani na czerwono tylko ....

@@Do klientka

Moim zdaniem kierownik również powinien chodzić w koszulce firmowej,wtedy klient wie z kim rozmawia,w każdej jednej sieci czy to spożywka czy budowlanka itd.kierownicy sklepów chodzą ubrani w firmowe ciuchy,i wtedy nie uciekali by przed klientami między regałami albo łazili po mieście i załatwiali prywatne sprawy,w biedronce za wyjście po za teren sklepu w odzieży roboczej jest potrącana premia.A nasi szanowni panowie kierownicy to na obiadek wyskoczą to na kawkę z przedstawicielem,tzw.samowola.

Witam. Powiedzcie mi jakie umowy otrzymuje się w Majstrze? Mam taka sytuację, że preferowałbym zatrudnienie na B2B ponieważ mam zarejestrowaną jednoosobową działalność. Czy jest możliwość zatrudnienia się na własnej działalności?

sąsiad

A jak z takim pytaniem,chodząc codziennie koło bramy majsterka zauważyłem stertę płytek i płyt drewnianych,czy one może są do zabrania?

@

A co to firma założyła Facebooka dla każdego oddziału? Po co???

@@

Polecenie szefa nic innego nie potrafi wymyślić

@@

w czymś konkretnie ci to przeszkadza czy tak hobbystycznie lubisz się czepiać?

@
@Ozon

A po co ten Facebook, odpowiesz bo nie widzę sensu

@@

żeby ludzie, których on interesuje mogli być na bieżąco? poczytać coś? raczej Klienci są targetem, nie my, więc co nam do tego właściwie? dla mnie to juz kompletne czepianie się na siłę, zwłaszcza, że wszystko się kręci teraz w internecie i rozwijanie tej odnogi wydaje się być naturalnym procesem

@Ozon

To jest aż tak źle że przez Facebooka trzeba?

obserwator
@Ozon

na nic innego tej sieci nie stać,nawet gazetek nie roznoszą,a narzekają na brak klientów,paaaaroooodiaaaa

@obserwator

a po co komu gazetki? poczytaj trochę statystyki odnośnie tego ile osób aktualnie w Polsce czyta jeszcze gazety, albo normalne papierowe książki. Wszystko się robi w telefonie, na komputerze i przede wszystkim na Facebooku który daje ogromne możliwosci i zasięgi. Polecam poszerzyć wiedzę

@.

nie, nie jest źle. po prostu każda firma teraz prowadzi swojego facebooka i uważam, że to jest ok.

Stewart

Można u was normalnie zrobić zakupy stacjonarnie teraz? Jesteście otwarci?

Stewart
@Stewart

Na google niby pisze, że tak, ale nieraz mnie w bambuko zrobili z informacjami, które tam są i gdzieś szedłem, a potem całowałem klamke

Mat
@Stewart

Wszystkie takie sklepy usługowe są otwarte, ale zdecydowana większość tylko wydaje zamówiony towar, albo wpuszcza ludzi, którzy mają swoje firmy i potrzebują czegoś, zazwyczaj wystarczy pokazać NIP

Mat
@Stewart

Ale nie mówię tego na 100 % że jest sprawdzone, mówię tylko to co wiem.

Dawid

@Vola daj znać jak już będziesz po rozmowie jesli się oczywiscie odezwą. ciekaw jestem jak to pójdzie szybko ile ogólnie trwa itp

@Dawid

Pracowałem wcześniej w innej sieci marketów budowlanych i mam już spore doświadczenie, potem co prawda pracowałem w innej branży ale to chyba nie szkodzi. Czy to mi pomoze faktycznie i będzie łatwiej się dostać?

dobby
@Dawid

na pewno, w pierwszej kolejności na bank wezmą pod uwagę kogoś kto ogarnia temat

@dobby

W zasadzie tak, ale to jednak inna firma, inne trochę produkty zawsze itd. Ale skoro tak mówisz, że ma to większe znaczenie dla nich, to tym lepiej dla mnie.

@Dawid

I już byłeś na tej rozmowie, czy się nikt nie odezwał?

@.

Niee, dopiero co wysłałem aplikację, ledwo 2 dni minęły :)

Kenen
@.

jak już pracujesz w tej firmie to co ci za róznice robi czy był na rozmowie czy nie? no chyba że na sklepie czekacie na kogoś nowego

@Kenen

z ciekawości

@Dawid

No i co byłeś na rozmowie? A może już Cię przyjęli?

@..

Ale przesłuchanie, co Was to tak interesuje? ;)

@..

Ale niech Wam będzie - tak, byłem.

@..

Uważam, że poszło mi dobrze, ale do końca tego tygodnia mam mieć odpowiedź

Franek
@Dawid

Niby przesłuchanie, co was to interesuje, ale i tak odpowiadasz.. no to po co takie złośliwości? nikt nic złego nie zapytał ani nie powiedział

Franek
@Dawid

Jeśli to nie problem to daj znać czy faktycznie do tygodnia odpowiedzą, ciekawy jestem ile zajmuje cały proces rekrutacji nowego pracownika

???

Czy ktoś na tym forum może mi napisać dlaczego z Kluczborskiego marketu pracownicy pracują w Brico?Jest ich tam już kilka osób .

Pracownik były
@???

Wszystko zależy od kiero sklepu zwolnił ostatnio dziewczynę która znała się na wszystkim od pkt obsługi klienta po magazyn nie wspomnę już o hali sprzedaży .

były
@???

wynika to z kiepskiej formy sklepu i całej sieci,nikomu również kiero tego sklepu nie zależy na dobrych pracownikach,ale to nie koniec odejdą następni,wiem nawet kto.

przedstawiciel
@???

Za pol roku ktoś zada moze pytanie dlaczego z innego , marketu pracowwnicy pracują u konkurencjii

Klient
@???

Tam wgl ktoś pracuje. Zawsze gdy jestem w majstrze kluczbork czekam na obsługę min 15min... Porażka

Warus

Pracowałem swego czasu i dobrze wspominam. z niektórymi pracownikami nadal mam kontakt i chętnie odwiedzam market gdy czegos potrzebuje.

@Warus

To dlaczego odszedles???

Eh
@.

bo miał swój powód, skąd ta wścibskość?

@.

Ponieważ zająłem się własnym biznesem skoro tak bardzo Cię to interesuje. Niektórzy wolą pracować pod kimś, a inni wolą otwierać coś swojego. Ja nalezę do tej drugiej kategorii i zawsze taki był mój zamiar. Co miałem w majstrze zrobić i zarobić to zrobiłem i zarobiłem

@Eh

A Ty co tak atakujesz , boisz się żeby ktoś nie powiedział prawdy??

@..

Co za dziwne teorie się tutaj tworzą.. człowiek chciał coś normalnie napisać szczerze od siebie, co uważa a tu takie teorie spiskowe...

Eh
@..

Nie atakuje, po prostu denerwuje mnie, że jak ktoś napisze, że jest byłym pracownikiem to zaraz "to czemu odszełeś???" co kogo obchodzi kto dlaczego odszedł. Nie rozumiem zwyczajnie. Moim zdaniem to nieuprzejme po prostu. a prawdę kolega wyżej napisał, ja się prawdy nie boję, nawet jakby napisał coś złego, to to przecież nie moja sprawa

@Eh

No teoretycznie nikogo to nie powinno obchodzić ale jak widać są i tacy co ich obchodzi wszystko dookoła ;) ale ja nic nie ukrywam.

Sokół

Gdzie umieszczacie najczęściej oferty pracy? Bo jak wpisuję "majster praca" to naturalnie wychodzi mi cała gama ofert pracy dla majstrów budowlanych i innych im podobnych, więc najchętniej przyjmę konkretne nazwy portali, lub linki gdzie się znajdują.

@Sokół

Ten temat już był walkowany na forum , przejrzyj dokladnie wszystkie opinie

Kaleb
@.

a najszybciej będzie przy użyciu ctrl+f bo tak jak mówi poprzednik na pewno było tu już o tym wspominane nie raz. A pierwsze co powinieneś zawsze sprawdzać i co jest najpewniejszym źródłem to strona oficjalna marketów majster. tam jest zakładka kariera

ehh
@Sokół

Na stronie firmy chociażby....

Kaleb
@ehh

no to przecież to samo powiedziałem. ale może nie dotarł do tego że majster ma swoją stronę. ja nie wiem, niektórzy to są czasem tak mało ogarnięci że zastanawiam się jak oni sobie radzą w pracy

Czy są premię lub bony na święta?

Kape
@.

Jeżeli chodzi o kwestie premii to są uznaniowe i od obrotów.

@Kape

A uznaniowe na jakich zasadach można dostać?Co jest brane pod uwagę jakość pracy , zaangażowanie czy może nic , ot tak sobie

Tadek

Lewej delegacji ??? Nie możliwe zamiast pisać jakieś nie stworzone historie weź się do roboty . Gdyby coś takiego miało miejsce dawno by się skarbówka tym zajęła.

Wojtus

Jeśli komuś nie odpowiada może się zwolnić , byli już tacy co chcieli zmieniać ta firmę niosąc hasło dobra zmiana niestety teraz muszą dla Angeli szparagi zbierać .

@Wojtus

A nie bądź taki mądry, w tej firmie nigdy nic nie wiadomo, nie bądź taki pewny siebie , bo Ciebie też zwolnić mogą, a propos innej pracy na szparagi możesz jechać jak chcesz, ale jest mnóstwo innej lepszej i bardziej płatnej, to dla twojej wiadomosci

_

A ja myślę że słyszałeś, nie rób nikogo w bambuko, jesteś kierownikiem i doskonale p wszystkim jesteś poinformowany, obijasz piłeczkę?

kierownik

na wszystko przyjdzie czas

Zostaw merytoryczną opinię o MAJSTER S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w MAJSTER S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MAJSTER S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAJSTER S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 10 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAJSTER S.A.