Ledolux Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Ledolux Sp. z o.o.

Lidia

We wrześniu odbyła się jubileuszowa edycja targów energetyki i elektrotechniki, na których nie zabrakło firmy Ledolux. Czy ktoś z Was wykorzystał szansę na spotkanie z pracodawcą i rozmowę nie tylko o działalności firmy, ale również o możliwości pracy w niej?

mario

czytaj' oni zajmuja sie działanoscia żarówek ledowych i innych tow ykształcenie koniecznie musisz mieć po samochodówce? to chyba nie jest wyznacznikiem tego by nawet dostac sie do biura, prawda? A na zleceniu ile zarobisz?

czytaj

Jest napisane ze dyrektor 2 tysie z ogonkiem bierze to czego ty oczekujesz (co prawda wyksztalcenie samochodowka)

zyczliwy

Nie polecam,liczy się własny interes a pracowników ma się za nic.w tej firmie nikt nie pracuje dłużej niż jedna umowa zlecenie.to mówi samo za siebie, a jeśli już masz własne zdanie to proszę bardzo, ale nie może być inne jak pana Mateusza

szutka

no widzisz - ja to mam wrazenie, ze w wiekszosci ludzie tutaj pisza dlatego zeby sobie cos ponarzekac a nie przekazac konkretne wiadomosci - coz pozostaje - teraz trzeba sie wziac do roobty i zastanowic sie nad tym co najbardziej potrzebne - istotne jest dla mnie to ile mozna zarobic - rozpoczynam dyskusje

Jaaaaa

Najpierw zapytaj czy jest czym handlować!!!

Joseph

Prawo do wyrażania opinii daje Ci Konstytucja. Opinia może być subiektywna, niepochlebna i całkowicie nieprawdziwa. Nie ma to wpływu na prawo jej wyrażania.

ledo-luks fan

Juz trzęsę portkami. Arcik nie zgrywaj kozaka bo juz po tekscie widac twoja propagande. Prawda w oczy kole a nikt firmy nie szkaluje tylko jej prezesa i sposob w jaki nia zarzadzasz marnotrawiac jej potencjal W twoich rekach ta firma to marnosc nad marnosciami - bo ty ze wszystkiego zrobisz marnosc

Ledolux- legal notice

Ledolux Sp. z o.o. zarejestrowany w Rogoźnicy 301, jest jedyną władną spółką do używania zarejestrowanej prawnie nazwy LEDOLUX. Ledolux jest firmą z większościowym udziałem kapitału zagranicznego . Każdy kto szkaluje Ledolux z Rogoźnicy 301 , podlegał będzie odpowiedzialności prawnej. Władze Ledolux to : Michael Chen- CEO, Frank Lee -CMO, Joseph Shich _CFO. (usunięte przez administratora)

rafael

pewnie ze tak -czytac nie potrafisz - UCIEKAJ STAMTAD Bezsensowna praca wedlug bzdurnych pomyslow prezesa, wyjazd do Niemiec i wbijanie sie na sile do niezainteresowanych klientów (najlepiej wlasnym saochodem ), wysylanie spamowych mali do i tak juz przetrzebionego rynku niemieckiego (maile juz byly wysylane do wszystkich którzy mogliby miec cos wspolnego z lightingiem), wiecej nie napisze bo pewnie admin by to usunal. J.w. jak nie masz szans na znalezienie czogos innego to prosze a jak masz nawe mozlowosc pracy na kasie wybierz kase

gość

Witam Państwa, mam zacząć pracę w firmie, w dziale handlowym na stanowisku dotyczącym obsługi rynku niemieckiego. Czy ktoś miał do czynienia z ta pracą i mógłby mi udzielić przydatnych informacji ? Dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam

fotohurt fun

Radze poszukac opini o fotohurcie bo admina tego forum meczy artek i większość negatywnych komentarzy i prawda o firmie ktora jest dla niego niewygodna zostala juz usunieta W przypadku usuniecia tego wpisu przez admina prosze o uzasadnienie z ktorymi punktami regulaminu wypowiedz ta sie nie zgadza gdyz mam podejrzenia ze to forum nie jest obiektywne

nieprzyjaciel P.K.

... oczywiscie jako nastepny dyrektor

dobra rada

(usunięte przez administratora) Jak kompletnie nie masz gdzie pracowac mozesz sprobowac ale to tylko w ostatecznosci. Nie licz na jakikolwiek rozwoj a tym bardziej na wzrost wynagrodzenia. Pewnie kaza ci odsniezac dach - jak tak wspomnij mnie i uciekaj stamtad. (usunięte przez administratora)

byly3

Witaj erni, tak w skrócie - poczytaj komentarze o firmie i uwierz mi na słowo - wszystkie mają odniesienie do faktycznego stanu rzeczy w firmie. Jak jesteś sadomaso to możę ci się tam spodobać, w innym przypadku powątpiewam.

erni

Witam, W poniedziałek mam się wstawić w LEDOLUX-ie podpisać umowę na stanowisko Młodszego Inżyniera i tutaj moje pytanie: czy firma daje jakieś możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji? I czy z czasem w miarę nabytego doświadczenia i ewentualnych szkoleń można liczyć na jakąś podwyżkę? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Jeszcze raz bo usunięto

Cytat ze strony firmy : Firma oparta jest na zespole specjalistów z branży LED, która łączy europejską jakość z wiedzą Tajwańskich inżynierów. Charakteryzuje nas szybkie tempo rozwoju, niezależnie od koniunktury gospodarczej. GORSZYCH BZDUR NIR SŁYSZAŁEM. SPECJALIŚCI BYLI ALE UCIEKLI A CO DO SZYBKIEGO TEMPA TO JEST SZYBKIE TEMPO POGRĄŻANIA BĘDĄCEJ I TAK JUŻ W STANIE AGONALNYM FIRMY

Też były

I jak tam? Dycha ta firma jeszcze?

Artur

Idzie zima a odśnieżać dachu komu ni ma

Były

"Firma oparta jest na zespole specjalistów z branży LED, która łączy europejską jakość z wiedzą Tajwańskich inżynierów. Charakteryzuje nas szybkie tempo rozwoju, niezależnie od koniunktury gospodarczej." cytat ze strony głównej LEDOLUX ALE BZDURY.. GRONO SPECJALISTÓW SIĘ JUŻ WYSYPAŁO I ZOSTAŁO TYLKO PARĘ OSOBNIKÓW. SZYBKIE TEMPO MARNOWANIA POTENCJAŁU I WYKAŃCZANIA BĘDĄCEJ JUŻ W STANIE AGONALNYM FIRMY.

Kali

Oj tam, oj tam To że w tej firmie jest wszechobecny [usunięte przez moderatora] to przecież każdy wie kto zna prezia - tylko nie podskakuj bo jego żonka i tak cię [usunięte przez moderatora] ;-) A co do firmy to nie jest jak Fotohurt. Przecież to taka wyjątkowa firma w całej Europie. Nie każdy ma takie cojones żeby wmawiać calej Europie że coś wyprodukował jak nie wyprodukował - tylko odkupił po extra cenie od Tajwańców a teraz sprzedaje drożej bo jeszcze koszty przesyłki musiał zapłacić i zarobić na tym i jeszcze mówi że to z jego produkcji. Czekaj, czekaj ... coś mi to przypomina. AAAA przecież tak samo było z Fotohurtem i marką Icam (inne marki przepakowane w pudelka Icam). Czyli w sumie przepraszam. Jednak Ledolux i Fotohurt to to samo[usunięte przez moderatora]

Nie murzyn

Składam wypowiedzenie bo tylko garba,nerwów i stresów się można w tej marnej firemce dorobić.Banda wieśniaków[usunięte przez moderatora] tu robi za marne grosze.Ja już mam dosyć bycia poniżanym.

Mariusz

Dziękuję za informację

good advice

Tam dyrektor zarabia dwa razy mniej więc odpowiedź sobie sam. Po drugie poszukaj opini o FOTOHURCIE - to to samo Po trzecie to ta firma już ładnie zmierza w tym samym kierunku co FOTOHURT

Mariusz

Witam Interesuje mnie praca w firmie LEDOLUX, mam troche doświadczenia (3 lata) przy produkcji elementów półprzewodnikowych, z jednej z warszawskich firm. Czy inżynier z takim doświadczeniem może liczyć na zarobki w granicach 5-6 k na rękę?, pytam ponieważ z powodów życiowych przenoszę się do Rzeszowa :), proszę o jakieś informację jeśli ktoś takowe posiada.

Marysia

Chyba tam bieda piszczy jak dyrektor szuka sobie nowej pracy w krakowie...

gdg

[usunięte przez moderatora] Tak jestem baranem że dałem się namówić i wkopałem się w to [usunięte przez moderatora] zwane LEDOLUX. Natomiast jeżeli chodzi o moje kwalifikacje to tylko LEDOLUX jest taki wybredny i mnie nie docenił bo i przed nim i po nim zarabiałem i zarabiam znacznie więcej - tyle ile nawet od[usunięte przez moderatora] nie wyciągasz[usunięte przez moderatora]

kgfsf

[usunięte przez moderatora] Naszczęście wiele kobiet w LEDOLUXIE nie pracowało i wiem dobrzez że żadna z nich się o prezesie Arturze dobrze nie wypowiadała oprócz jednej. [usunięte przez moderatora]. . I nie wypisuj bredni że wszyscy zazdroszczą wam pracy z A[usunięte przez moderatora]. Bo zapewniam Cię i sama o tym dobrze wiesz że każdy kto z nim pracował nie chciałby drugi raz popełnić tego samego błędu. Zazdroszczą wam szczególnie Ci którzy pozakładali własne firmy i teraz mają życie jak w Madrycie i kupę kasy a nie 1350 zł netto dla magistra inżyniera.

lost & found

Właśnie pokazałeś swój poziom. Pracowałam już w nie jednej firmie, i dużo już widziałam, ale takiej zazdrości byłych pracowników[usunięte przez moderatora] jeszcze nie. Buraki, buraki, jeszcze raz buraki, nawet z godnością odejść nie potraficie

nie ma że się nie da...

Bo w Ledoluxie to jest tak jak w wym kawale [usunięte przez moderatora]... Jak jest wam źle tam gdzie pracujecie, to idźcie do pracy do Ledoluxa /no bo do FH już nie przyjmują/ i popracujcie tam przynajmniej z rok. Wtedy jak już sięgniecie dna psychicznego i się zwolnicie albo was [usunięte przez moderatora]. to później w innej firmie nawet kopiąc rowy będziecie szczęśliwi spełniając się przy "łopacie", mówiąc innym jak było wam źle a teraz jest[usunięte przez moderatora]. A co do FH to ktoś kiedyś powiedział że nie da się rozwalić takiej dużej firmy jak FH - A[usunięte przez moderatora] to widocznie usłyszał, a przecież dewizą Jego jest że nie ma, że się nie da... /no i udowodnił niedowiarkom /.

Artur

Panowie bez takich tekstów, widzę że waszego nieróbstwa nie da się wyleczyć normalnymi metodami ! Zielenina...

yyy

Nie licz na premię. Artur swojego brata traktuje jak najgorszego śmiecia to jak może traktować zwykłego pracownika. Miłego odśnieżania dachu MAGISTRY INŻYNIERY :-)

Dobry

Powiem jedno.To jest najbardziej chora firma w województwie!Wiele firm "poznałem"ale o takim bagnie nie wiedzialbym gdybym tam nie pracował.To jest Foto Hurt pod innym szyldem.Człowieka mają za śmiecia,a najlepiej jakby zostawał po godzinach i nie brał pieniędzy.Dno i 100 metrów szamba!

Były Foto

Racja!Ta firma zmieniła tylko nazwę.Dawniej to Foto Hurt.Pracowałem tam kilka lat,zresztą szkoda słów.[usunięte przez moderatora] banda przygłupasów nie majacych własnego zdania.Poczytajcie na forum FH tam wszystko zostało powiedziane.Radzę omijać z daleka!

XXX

(usunięte przez administratora) Ciągle zmienia koncepcje i nie wiadomo co cie czeka jak jesteś w pracy. Ma 1000 pomysłów na minutę(usunięte przez administratora)Polecam tylko awaryjnie jak ktoś nie ma naprawdę wyboru a to omijajcie tą Firmę.

Harris

Proszę poczytać opinie o firmie FH, i już będziecie wiedzieć jak jest w firmie LEDOLUX :)

sh

Jeśli nie masz co robić- (usunięte przez administratora)to firma dla Ciebie. Na podstawie wizji i opowieści prezesa mozna już napisać dobrą książkę. Może i pomysł jest dobry ale niestety osoba prezesa (usunięte przez administratora) spowoduje szybką destrukcję interesu. Zastanówcie się zanim tam idziecie, a jeśli już się decydujecie i macie łeb na karku, to przynajmniej się ceńcie- sielanka nie będzie trwała długo :)

Zostaw opinię o Ledolux Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ledolux Sp. z o.o.