Elmak Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Elmak Sp. z o.o.

NickyMinaj

Można się zatrudnić po to by zobaczyć produkcję elektroniki "od kuchni". Biuro konstrukcyjne też nie robi nie wiadomo jakich fajerwerków, proste sterowniki do AGD czy zabawek. Dla początkującego inż. w sam raz, po 2 latach trzeba szukać czegoś konkretnie dochodowego. Pozdrawiam.

noname

Witam, czy ktoś jeszcze mogłby się odnieść do warunków pracy w tej firmie? Pozdrawiam,

Edzio Poecio

praca czysta i w miare łatwa, ale 10zł/godz brutto to trochę śmieszna kasa, i jeszcze jedna akcja, w razie pomyłki przy sprawdzaniu części, jak to powiedział gostek z biura "duże konsekwencje", spodziewałbym się odbicia kasiurki z pensji, jak ktoś szuka jakiejkolwiek pracy a nie może znaleźc to może i jest to wyjście

Wiesz coś na temat szefa firmy Elmak Sp. z o.o. ? Wiesz czy jest bardzo wymagający, czy można się z nim dogadać? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Elmak Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmak Sp. z o.o.