Opinie o Elmak Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Elmak Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elmak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmak Sp. z o.o. w Rzeszów

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Elmak Sp. z o.o.?

PM
@Józek

Taa, z tym gadaniem to trochę jest inaczej. Jak dobrze gadasz to możesz. Jak narzekasz to użyteczni myślący inaczej doniosą i jesteś na czarnej liście. Zgłaszanie problemów do dyrektora ma sens jak kopanie w wodzie. Jak za dużo fikasz to ty robisz się problemem. Nigdy nie jest winny ten co zawinił, tylko ten co się odezwał. Firma z potencjałem ale... Ryba psuje się od głowy.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Elmak Sp. z o.o.?

makumba

Wcześniej było spoko a od jakiegoś czasu kogoś zdrowo bije na głowe. Bez przerwy nowe zakazy, nakazy, reżim jak w Korei. W piątek wpadli na pomysł, że nie wolno w czasie pracy rozmawiać na tematy elmaku. Przed tym kierownik wzywał babkę z wilsona i wróciła z płaczem. Tego jeszcze nie grali. Pare dni temu trzeba było podpisać jakiś papier antymobingowy bo jedna poskarżyła się o (usunięte przez administratora) Już strach się odezwać. Wszędzie kamery nie wystarcza im szyba do kierownika

@makumba

Kamery są teraz niemal we wszystkich firmach. Nie oznacza to, że jest reżim. Z tego co wiem, to nie ma takiego zakazu o którym napisałeś. Nikt nie moderuje rozmów. Gadasz o czym chcesz, ważne aby to nie przeszkadzało w pracy. Piątkowy komunikat dotyczył czego innego. Chodziło o sposób rozwiązywania bieżących problemów. Jeśli widzisz jakiś problem, np. brak jakiegoś narzędzia, czy uszkodziła Ci się lutownica, nie wywołuj paniki rozpowiadając o tym każdemu napotkanemu, bo to nie rozwiąże Twojego problemu. Zgłoś to do przełożonego. Przełożony jest właściwą osobą, która Ci w takiej sytuacji pomoże. Papier, o którym wspominasz reguluje sposób postępowania w przypadku gdyby doszło do sytuacji mobbingu. Trzeba było jedynie przeczytać i potwierdzić, że się przyjęło do wiadomości. Nic w tym niezwykłego. Jeśli ktoś się poskarżył, to miał do tego prawo. Jeśli coś się komuś nie podoba to od tego jest kierownik lub dyrektor aby im opowiedzieć. Ogólnie firma nie jest zła. Parę rzeczy należało by zmienić ale nie ma co przesadzać.

Agata
@Józek

Rozumiem, że awarie sprzętu zgłasza się przełożonemu, ale nie wolno powiedzieć kolegom, jaka jest sytuacja? Chyba przesada z tym sianiem paniki, ludzie tak mają, że się komunikują ze sobą, tak właśnie powstało społeczeństwo. Chyba z tą Koreą to @makumba nie przesadził.

PM Nowy wpis

kandydatka

Znalazłam ogłoszenie na stanowisko KAM. Proszę o informację na temat pracodawcy, tego stanowiska, jaka atmosfera panuje w biurze i dziale sprzedaży, jakie podejście ze strony przełożonych, czy panuje duże ciśnienie i stres czy można raczej spokojnie pracować? NA jakie zarobki można liczyć jako KAM? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Pracuś Nowy wpis
@kandydatka

Praca w której nie zrobisz raczej kariery. No może za wyjątkiem sytuacji gdzie będziesz wchodzić w .... tym, którzy tam siedzą od dawna. O zarobkach przeczytasz poniżej w opiniach wielu osób. Te pochlebne posty są w większości od ludzi zajmujących się PR w firmie i ich popleczników. Robota tymczasowa, dla kogoś, kto nie ma wyjścia, lub nie potrafi znaleźć sobie normalnej pracy.

Jaka umowa obowiązuje w Elmak Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Pracuś Nowy wpis

Nie wiem, czy coś się zmieniło. Jak ja pracowałem, to świerzak dostawał umowę zlecenie, którą przeciągali w nieskończoność. Trudno było o umowę o pracę. Rotacja była olbrzymia, ciągle nowe twarze.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elmak Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Mlody

Jak dla mnie firma jest w porzadku. Pensje na produkcji sa przecietne, ale kazdy z gory wie ile bedzie zarabial. Jak ktos sie na cos godzi a potem tutaj narzeka to troche bez sensu. Wyplata zawsze na czas. Praca wymaga precyzji, ale nawet osoby bez doswiadczenia sobie radza, bo wszystkiego mozna sie nauczyc. Ludzie wiadomo jedni fajni a inni mniej, jak w kazdej firmie. Ja jestem zadowolony z atmosfery i generalnie z pracy.

Nieprawda
@Mlody

Dlaczego kłamiesz człowieku? Pracuję już tu chwilę i chyba wiem ile dostaję ja i inni. Płacą minimalne wynagrodzenie I pseudo premie. Niektórzy mają więcej jak sobie dorobią na składaniu płytek w chacie lub jak zabłysną czymś I mają oko u kierownika. Tacy to zaraz ważni się robią. Atmosfera może była kied

Aneta
@Mlody

A powiedz mi jakie panują warunki na produkcji? Czy są tam dobre warunki dla starszej osoby ? Czy wiesz praca w zimnie bez dużych przerw itp bo tego chciałabym uniknąć, a wiem ze różne są firmy i można zle trafić

Kilka lat temu była fajna rodzinna atmosfera. Ludzie zza szyby noszą się wysoko, poniżając innych. Jak im się wchodzi w cztery litery to jest super i nie musisz pracować. Przymykają oko na błędy, przecież to nie ich koszt. A kto nie podlizuje się nawet ciężko pracując to się niczego nie dorobi. Nic nie zorganizowane, haos goni haos. Szkoda ze dyrekcja tego nie widzi...

Toyade

W ogłoszeniu i podczas rekrutacji obiecanki o umowie o pracę po 3 m. a potem dostają ją tylko wybrani, co po palcu głęboko potrafią wleźć co niektórym lub wiedzą z kim się spoufalić. Praca fizycznie nie ciężka, ale precyzyjna i męcząca wzrok. Kasa marna. Na umowie minimum urzędowe + premia frekwencyjna 10%, którą zaraz ci zajumią jak tylko spróbujesz się rozchorować. Choć chodzą słuchy, że to pic na wodę że wszyscy dostają tyle samo. Robota generalnie dla studenciaka bez prspektyw, taka na przetrwanie.

Maja
@Toyade

a to jak się nie dostanie umowy o prace to na umowie zlecenie się wtedy pracuje dalej? Jak to się ma do warunków finansowych, kasa jest na którejś umowie do ręki lepsza?

panpaweł

Pracowałem pół roku jako tester na smieciówce. Oczywiście na rozmowie były zapewnienia że to przejściowe, próbne umowy ale to zwykłe kłamstwa. Firma zapewniała napoje butelkowane, pracę stacjonarną, najniższą krajową i żadnej przyszłości. Jako praca przejściowa ok.

Iwona
@panpaweł

A ile zarabia tester na śmieciówce?

Czy pracownicy Elmak Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

nierób

we czym?

panpaweł

Kiedy tam pracowałem to na koniec roku była integracja w Colorado, opłacone kręgle na kilkadziesiąt minut, jak dobrze pamiętam to jakaś pizza. To na plus

NickyMinaj

Można się zatrudnić po to by zobaczyć produkcję elektroniki "od kuchni". Biuro konstrukcyjne też nie robi nie wiadomo jakich fajerwerków, proste sterowniki do AGD czy zabawek. Dla początkującego inż. w sam raz, po 2 latach trzeba szukać czegoś konkretnie dochodowego. Pozdrawiam.

@NickyMinaj

2 lata? To stanowczo za dużo. Lepiej zatrudnić się w czasie studiów niż marnować jako inżynier na produkcji.

Łukasz

Czy firma rekrutuje pracowników ze statusem studenta ?

@Łukasz

Nie wiem jak kiedyś ale swego czasu chętnie przyjmowali studentów

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Elmak Sp. z o.o.?

panpaweł

Pytania o umiejętności w zakresie elektroniki, lutowania. Ale często brali ludzi z ulicy

Czy Elmak Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Km.

Nic szczególnego. Kolejni polscy janusze biznesu dla pracownika podstawa prezes mercedesem się wozi. Dużo ochow i achow a finalnie jak wszędzie za podstawę chcą aby człowiek (usunięte przez administratora) jak wół

Damian

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

tak
@Damian

byle by nie trafić na królewnę która siedzi na dole w magazynie a która jest najmądrzejsza na świecie

Hanna
@tak

OK, ale pytanie właściwie dotyczyło czegoś innego. Rekrutują teraz do Elmaka czy nie? Coś wiesz? Dzięki

nick
@Hanna

rekrutuja

Stefan
@tak

Królewna, która siedzi na dole w magazynie to mega przesympatyczna dziewczyna i znakomita koleżanka w pracy. Jeśli miałeś problem to znaczy, że z Tobą jest coś nie tak. Zastanów się....

ten z gurry
@tak

No, coś musi być, bo nikt długo z nią nie wytrzymał.

Zibi

Witam, mam kilka pytań odnośnie pracodawcy. 1.Czy firma nadal poszukuję pracowników? /umowa o prace czy zlecenie? 2.Praca dalej na 2 zmiany? 3.Jak warunki panujące w firmie? 4.Jak wynagrodzenie, czy soboty są więcej płatne ?

Wypłacają dodatkowe nagrody w Elmak Sp. z o.o.?

Mag

Tak

Jola

Rozmowa kwalifikacyjna na pracownika biurowego jak na stanowisko dyrektorskie składająca się z kilku etapów..wymagania niewspółmierne do oferowanego stanowiska

Józek

Praca lekka i nieskomplikowana. Atmosfera jest po prostu super. Kierownictwo miłe i spokojne. Nie ma krzykaczy i stresu. Jeśli jest problem, to jest rozmowa ale spokojnie i bez szarpania nerwów. Praca na dwie zmiany. Ze wszystkim idzie się dogadać. Polecam.

Hanna
@Józek

A cokolwiek o warunkach pracy w Elmak możesz powiedzieć? Można spodziewać się tutaj jakichś dodatków/premii? Daj, proszę, znać.

@Hanna

Warunki pracy są bardzo dobre. Firma dopiero co oddała do użytku nowy, wypasiony budynek. Jest ciepełko i naprawdę fajnie. Czyste toalety i jadalnia. W starej części budynku trwa remont i podobno mają być jeszcze zrobione szatnie. Kamer w tej chwili nie ma ale wiszą jakieś kable i jest jeszcze nie skończone wszystko więc pewnie będą. Zresztą, teraz wszędzie to jest więc jak zamontują to nie będzie nic nadzwyczajnego. W trakcie zmiany są trzy przerwy. Dwie krótkie i jedna długa na posiłek. Jeśli chodzi o kasę to jest trudne pytanie ponieważ nie wiem jak jest u wszystkich. Wiem jak jest u mnie. Ja jestem zadowolony. Kasa zawsze na czas. Do tego jest możliwość dla chętnych, przyjść i popracować w sobotę. Wtedy jest dodatkowa kasa. Na temat premii wiem tylko tyle, że są jakieś dla osób wyróżniających się i taką osobę może zgłosić brygadzista. Nie znam jednak szczegółów ponieważ jestem tu zbyt krótko.

Ula

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Elmak Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Elmak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elmak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elmak Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042