Opinie o Elmak Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Elmak Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elmak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmak Sp. z o.o. w Rzeszów

Gregor

@Piotr Możesz dodać informacje o atmosferze i zarobkach, mam aplikować.

polecam

Rafał

@einstein Dlaczego tak uważasz? Jesteś pracownikiem w firmie Elmak, a zatem jesteś jak najbardziej odpowiednią osobą, która może odpowiedzieć na te pytania. Do czego bardzo Cię zachęcam. Może ktoś jeszcze jest albo był pracownikiem Elmak i zechciałby podzielić się z innymi użytkownikami forum opinią na temat tego pracodawcy? Warunki, które zapewnia są dla Was odpowiednie, czy wymagają poprawy?

Rafał

@einstein Bardzo Ci dziękuję za te cenne informacje. Na pewno okażą się one przydatne dla tych użytkowników, którzy myślą o zatrudnieniu się w firmie Elmak. Czy poza pensją podstawową oferują jeszcze jakieś dodatki pozapłacowe? A co z ubezpieczeniem?

@Rafał

Myślę, że nie jestem autoryzowaną osobą do tego aby odpowiedzieć na te pytania. Jestem jedynie zwykłym pracownikiem. Znam swoją sytuację, jednak, tak sądzę, wcale nie musi odnosić się ona do każdego. Ja cenię tego pracodawcę bardzo wysoko, jednak każdy może mieć inne oczekiwania. Proponuję zainteresowanym zadać te pytania bezpośrednio kierownikowi działu produkcji podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elmak Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Rafał

@Elektryk wysokich napięć Bardzo Ci dziękuję za Twoją opinię na temat pracy w firmie Elmak. Na pewno pomogłeś w ten sposób osobom szczególnie zainteresowanym tym pracodawcą. Czyli twierdzisz, że praca tam będzie odpowiednia dla osób bez większego doświadczenia? A prowadzą teraz rekrutację?

@Rafał

Elmak zatrudnia w tej chwili osoby na produkcję. Do wykonywania prac manualnych przy montażu. Również ze statusem studenta. Gdzieś na Rzeszowiaku jest ogłoszenie. Z tego co obserwuję to przede wszystkim do pracy potrzebne są chęci. Tak jak napisał Elektryk wysokich napięć, nie potrzeba być elektronikiem. Są to dość proste czynności - wkładanie kabelków, nakładanie i koszulek, złączek, izolacji, wkładanie elementów, składanie pilotów, testowanie. Skomplikowane czynności wykonują pracujący tu twardogłowi a montaż zapewnia skomputeryzowana linia produkcyjna. Ludzie są potrzebni do montażu tego czego nie może zrobić automat. Ci co zarządzają produkcją, przyjdą i wytłumaczą a nawet zademonstrują jak i co robić. Jeśli ktoś che pracować i chce się nauczyć to nie sprawi mu to problemu. Wszystko zależy od chęci i podejścia.

Krycha

Zero szacunku dla pracownika. Zwalniają w sumie z dnia na dzień i człowiek żyje w ciągłej niepewności. W dodatku płacą marnie. Nadzór trochę chory, bo oprócz kamer to jeszcze plakietki z imieniem i nazwiskiem. To chyba nie jest normalne?

Elektryk wysokich napięć
@Krycha

Plakietki z imieniem i nazwiskiem to powszechnie stosowana praktyka tak jak monitoring. Tego typy standardy obowiązują w większości dużych firm. Nadzór jest zdrowy i bardzo w dodatku miły i kontaktowy. Płacą adekwatnie do umiejętności i zaangażowania w pracę. Oczywiście są przyjęte pewne minimalne stawki, poniżej których nikt nie schodzi. Wniosek jest jeden a możliwości dwie - albo Pani nigdy w tej firmie nie pracowała a wpis jest zwykłym wybrykiem (kobiet jest tu niewiele ;-) ) albo Pani lub ktoś bliski pracował ale nie wywiązywał się z obowiązków z powodu lenistwa bądź posiadania dwuch lewych rąk, przez co nie udało się zrobić kariery. Pracuję tu i jestem bardzo zadowolony. Jeśli by tak było jak Pani pisze to przez te kilka lat bym zauważył.

Elektryk wysokich napięć

Firma solidna i z ustaloną pozycją na rynku. Praca na dwie zmiany z możliwością dostosowania harmonogramu do zajęć dla studentów. Do wykonywania większości pracy na produkcji potrzeba jedynie mieć sprawne ręce i myśleć. Nie trzeba być specjalistą. Specjalistów też zatrudniają ale oni wykonują bardziej złożone zadania. Kasa zawsze na czas i bardzo rzetelnie. Atmosfera jak na zlocie absolwentów. Miło i wesoło. Są pewne rygory ale w końcu to jest praca a nie biesiada przy kiełbasce. Ogólnie bardzo polecam. Nie bierzcie na poważnie tych bzdur kilka postów niżej bo to zapewne krecia robota kogoś kto totalnie olewał robotę i mu nie przedłużyli umowy. Pracuję na produkcji już dość długo i z niczym takim się nie spotkałem.

Rafał

Jak wygląda aktualna kondycja firmy Elmak? Czy warunki zatrudnienia w dalszym ciągu są takie same, a może jednak uległy zmianie? Prowadzą obecnie jakąś rekrutację? Zachęcam Was do wyrażenia swojej opinii na temat tego pracodawcy, bowiem może okazać się ona pomocna dla osób, które chciały tam aplikować.

einstein

Pełne poszanowanie owszem jest ale dla pracowników, którzy szanują pracę. Firma pozbywa się "pracowników", którzy nie sprawdzili się, lecą w kulki, bądź w sposób wyraźny naginają standardy przyjęte w firmie. Pracowitych, zaangażowanych i tych, którzy posiadają odpowiednią wiedzę, firma zatrudnia po okresie próbnym na pełen etat. Zwolnienia tych, którzy nie nadają się do pracy, lub traktują pracę jak zabawę nie odbywają się z dnia na dzień a z chwilą zakończenia okresu umowy, który po prostu nie zostaje przedłużony. Zarobki może nie są wysokie ale za to praca jest łatwa i lekka. Nie potrzeba mieć dużej wiedzy, wystarczą dobre zdolności manualne i odrobinę myślenia. Bardzo dobre miejsce dla początkujących dla podszlifowania umiejętności i zdobycia doświadczenia. Dla tych ambitnych i posiadających wiedzę również jest możliwość rozwoju w dziale konstruktorów. Atmosfera w pracy jest bardzo fajna. Z osobami zarządzającymi produkcją jest bardzo dobra komunikacja. Pracuję tu i jestem bardzo zadowolony. Czytając opinie na internecie miałem mieszane uczucia i bardzo się stresowałem na początku. Okazało się, że ludzie wypisują kompletne bzdury.

Modo
@einstein

Święta prawda. Komórki, heheszki i całkowity brak odpowiedzialności a potem płacz, że pracodawca niedobry. Ten niedobry, kolejny niedobry i dziesiąty kolejno będzie niedobry. Do pracy przychodzi się pracować a nie po to aby spotkać się z kumplami. Ci, którzy to wiedzą nie narzekają. Niektórzy pracują tu już po kilkanaście lat a są i tacy co od początku istnienia firmy. Jeśli by była tak źle to by już nie pracowali. Mi Elmak krzywdy nie zrobił. Wręcz przeciwnie. To dobry pracodawca.

Weebe

Zero poszanowania pracownika,nie polecam dostajesz niby umowę ale z dnia na dzień zwalniaja ludzi w dodatku mają człowieka za śmiecia ...

Aweno mori

Praca nadaje się się tylko na zdobycie doświadczenia. Wystarczy być studentem i dobrze utrzymać lutownice to masz robotę nawet jak mało zrobisz. Nie śmiać się bo gdybyś się nie śmiał byś 2x więcej zrobił. Słabe poszanowanie człowieka. I z czym kolwiek będzie problem zawsze wina pracownika. Polecam xD

noname

Witam, czy ktoś jeszcze mogłby się odnieść do warunków pracy w tej firmie? Pozdrawiam,

Edzio Poecio

praca czysta i w miare łatwa, ale 10zł/godz brutto to trochę śmieszna kasa, i jeszcze jedna akcja, w razie pomyłki przy sprawdzaniu części, jak to powiedział gostek z biura "duże konsekwencje", spodziewałbym się odbicia kasiurki z pensji, jak ktoś szuka jakiejkolwiek pracy a nie może znaleźc to może i jest to wyjście

admin

Wiesz coś na temat szefa firmy Elmak Sp. z o.o. ? Wiesz czy jest bardzo wymagający, czy można się z nim dogadać? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Elmak Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Elmak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elmak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elmak Sp. z o.o.?

Elmak Sp. z o.o.