Opinie o MAJSTER S.A. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MAJSTER S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MAJSTER S.A. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAJSTER S.A. w Rzeszów

Vola

hej, jak wyglada rekrutacja do sklepu? rozmowa odbywa się w sklepie, czy np. w jakiejś kawiarni czy coś takiego?

Pinokio

W sklepie

Dirk
@Vola

Rekrutacja do sklepu majsterskiego w kawiarni? no bez jaj, to by było już po prostu śmieszne i wyglądało co najmniej dziwnie

W kawiarni??? .......

@Ania

śmiejcie się, miałam tak kiedyś, bo w sklepie nie było miejsca, żeby sobie spokojnie usiąść...skąd mam wiedzieć czy na sklepie jest takie miejsce....

Dirk
@Vola

No ale do takiego rodzaju sklepu? bo jak jakaś sieciówka czy kosmetyczny to rozumiem.. ale taki?? bez przesady

@Dirk

nie będę się spowiadać z mojego życia, mówię o swoich doświadczeniach i nie, wbrew pozorom to nie był mały sklep...nie musicie mi wierzyc jak nie chcecie, ja swoje wiem

Mors
@Vola

Apropo rekrutacji. kto ją prowadzi??? z kim się gada? jest ktoś do tego oddelegowany?

@Mors

o też jestem ciekawa, czy kierownik sklepu po prostu, czy jest np. jakiś dział HR w danym regionie, który przeprowadza rozmowy, czy jak to tam wygląda

Tak kierownik sklepu......

@Vola

A już jesteś umówiona, że pytasz.. ,a zresztą....

tak czułam, dzięki

@.

nie, dopiero aplikowałam. ale chyba warto co nieco wiedzieć za wczasu

Czy ktoś może udzielić informacji na temat zmian godzinowych w Majstrze?

Goose

ciężko tak ogólnie powiedzieć, bo nie każdy sklep jest otwarty w dokładnie tych samych godzinach a to też ma wpływ na grafik

Nodik
@Goose

No ale z reguły raczej pracujecie około 8 godzin?

Goose
@Nodik

z reguły tak, plus minus, zależy od potrzeb grafikowych itd

Nodik
@Goose

No okej, niezbyt to konkretne informacyjnie ale zdaje sobie sprawę jak może działać taki sklep i jak to zmianowo czasem może wychodzić. i tak dzięki za chęci

Kasiax

Ktoś może napisać jak tam wygląda praca w biurze? Widzę, że szukają znowu sekretarki.

@Kasiax

Tzn pytasz o ogólną atmosferę czy o obowiązki, które ma sekretarka??

@pytanko

O ogólna atmosferę bo obowiązki to chyba wiadomo, poczta, telefonu, kawa

@Kasiax

Mnie też bardzo interesuje temat atmosfery pracy w sekretariacie.... Czy ktoś coś słyszał o tym jak jest w Rzeszowie??

Kasiax

Koleżanka była zaproszona na rozmowę ale w listopadzie i nie mam z nią kontaktu czy w ogóle była.moze się ktoś wypowie???

@Kasiax

Hmmm Tzn ze zatrudniają tylko na 3 miesiące i później tyle....

Zatrudniają stażystów przez urząd pracy na trzy miesiące,

@Kasiax

W ciągu ostatnich 2 lat przewinęły się cztery sekretarki, atmosfera napięta cały dzień.

Star
@On

4 w ciągu 2 lat to nie aż tak dużo moim zdaniem...

@Star

Hmmm średnio pół roku jedna to chyba o czymś świadczy? Do @On a coś więcej?

@Star

A na kasach w marketach to średnio , 10 sztuk na piec lat, czyli 2 osoby na rok

@Kasiax

Pierwsza awansowała na stanowisko asystenta dyr. druga odeszła, trzecia zajęła miejsce pierwszej która poszła na macierzyńskie, a czwarta nie wiem, ale skoro szukają sekretarki... Ogólnie jak ktoś jest odporny na stres niech próbuje ale ja nie polecam.

Bonnie
@Kasiax

No może np świadczyć o tym że nie potrafią utrzymać stałego miejsca pracy? nie każdy szukający pracy od razu zakłada tam długi staż. Poza tym mogły być właśnie jakieś rotacje i awanse o których nie masz zielonego pojęcia, a się wypowiadasz

@Bonnie

Czy ja się wypowiadam jak tam jest ?? Nie. Pytam tylko grzecznie. Sama się nie znasz, może jesteś sama pracownikiem i teraz bronisz firmy, żeby miała dobre opinie...

Bonnie
@Kasiax

Jaki mam niby mieć w tym cel??

Porto
@Kasiax

A może po prostu piszę swoją prawdę i swoją opinie na ten temat skoro tam pracuje? z rękawa tego nie wytrzepała. Dziwnie piszesz moja droga jak na kandydatkę.

Klient

Odradzam robienia zakupów w Kluczborku,totalny brak sprzedawców,na pytanie czy jest obsługa usłyszałam żartobliwie w Brico,i prawda dobrych pracowników kierownik najpierw przez kilka lat szkoli a później zwalnia a oni idą do konkurencji tworząc mocną ekipę.

@Klient

Szkoda że odchodzą widocznie nikomu nie zależy na stałej ekipie ale nie tylko do Brico odchodzą do mrówki również i dalej będą odchodzić

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MAJSTER S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko KASJER - SPRZEDAWCA?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Maks

Czy przed rozpoczęciem pracy wymagają już wcześniej jakiejś wiedzy w temacie budowlanym i majsterkowym ogólnie??

Krystyna
@Maks

Zapytałeś, czy pracodawca wymaga znajomości określonych zagadnień technicznych od kandydatów do pracy w Majster, ale nie powiedziałeś, jakie konkretne stanowisko pracy masz na myśli. Napiszesz, o jaką pracę chodzi? Z góry dziękuję.

heh
@Krystyna

Krysia coś ty taka wścibska

@Krystyna

No nie wiem czy to ma aż takie znaczenie, chodzi mi ogólnie o wymagania względem kandydatów

@Krystyna

No ale jesli to takie ważne to chodzi mi o normalne stanowisko sprzedawcy w majstrze

Hub

czy jest w 100 % wymagane to niee, w sensie i bez tego jest szansa dostać pracę

Hub
@Maks

aczkolwiek trzeba mieć to na uwadze i miej, że jeśli wśród innych kandydatów znajdzie się ktoś kto zna się na rzeczy albo ma jakieś takie doświadczenie to prędzej będzie brany pod uwagę, no ale to wszędzie tak jest

@Hub

Czyli podsumowując szanse jakieś mam, ale gdy będą lepsi mogą mnie po prostu nie przyjąć, rozumiem wszystko

@Maks

Nawet się tu nie pchaj, nie warto, szukaj gdzie indziej pracy.

@Aga

Nie pytałem o złote rady, potrafię sam sobie wyrobić opinię, wiesz? Nie potrzebuję, żeby ktoś przeżywał życie za mnie

@Maks

Wymagają abyś ogarniał wszystko, tzn. rozłożył towar, wydrukował ceny, obsłużył klienta, wysłał zdjęcia, że już zrobiłeś półkę np. z promocjami, poszedł na kasę, do tego przygotował towar do wysyłki i potem go załadował, załadował towar klientom i pewnie jeszcze szereg innych zadań, na które masz tylko 8 godzin i najlepiej za najniższą krajową, także sorry, ale jak (usunięte przez administratora) dobrze, to i tak nie masz gwarancji, że Ci przedłuzą umowę, zazwyczaj zlecenie.

ha
@Aga

O NIE. w pracy każą pracować? i jeszcze wykonywać obowiązki które są normalne w takiej branży? niesłychane.. faktycznie ciężko to przeżyć...

A
@ha

Można robić wszystko i nic, ale nie tak się pracuje, że klienci się denerwują, że obsługi nie ma i tu słyszałam milion razy to od klientów i znajomych, a gdzie pracownicy, hello, mają milion obowiązków i zero czasu dla klientów. I dlatego biznes w Majstrze się nie kręci. Osobiście bardzo się cieszę, że tu nie jestem zmuszona pracować.

Jukata
@A

Nikt nie jest tu zmuszony pracować, przecież praca jest dobrowolna w każdym przypadku. Więc jak komuś nie pasi, to arrivederci Majster, i tyle.

@ha

A Ty jesteś kierownikiem że tak piszesz, wiadomo wszędzie trzeba pracować, ale są pewne granice , i jeśli się wypowiadasz jako kierownik to zapewne o tym wiesz

@Jukata

Nie ma jak to pewnosc siebie, nie wszyscy mają takiego farta,

Jaka firma zajmuje się usuwaniem śniegu z dachów Majstra?

eee
@Ania

a jakie to ma właściwie za znaczenie ?

@Ania

Kierownik jest odpowiedzialny za odśnieżenie dachu. Lub inny "przeszkolony" do tego pracownik. Zwykle zastępca "posiada przeszkolenie" z odśniezania dachu

Ok. Dzięki,

kierownik
@Pomocny

pod warunkiem że ktoś go przeszkolił,a szkoleń brak więc zawsze się wytłumaczy z powodu braku szkolenia,są kierownicy którzy ambitnie to robią biorąc na siebie odpowiedzialność,odśnierzyć dach 4000 m2 jest nie realne a kontrola wymaga całości dachu,więc to jest wielka ściema.(usunięte przez administratora)

@kierownik

Co do dachów to powinien szef sieci wydać polecenie na zorganizowanie odśnieżania dachów chyba zdaje sobie sprawę że to nie są żarty.

Azot

śnieg na dachu.. ale znaleźliście sobie temat do dyskusji, faktycznie .......

Hel
@Azot

:) porządna ta ambrozja

@Azot

To bardzo ważna sprawa, chyba wiesz O tym?

@Pomocny

a ty kierowniku nie możesz odśnieżyć?za coś kasę bierzesz

Karol

Wszystkie sklepy mają ujednolicone godziny otwarcia?

@Karol

Nie. Są różne. Wszystko zależy od tego jak długo ma konkurencja otwarte.

Mezo
@Karol

Różnie są otwarte i najprościej będzie wpisywać google lokalizacje i tam sprawdzać godziny

Karol
@Mezo

Okej dzięki

Gosiak

Wasze sklepy są normalnie otwarte, nie?

Kush
@Gosiak

Sa normalnie otwarte. Pytanie czy potrzebujesz coś kupić czy potrzebujesz pracy :)

@Kush

Skłaniam się ku temu drugiemu :) Ale to póki co tylko pomysł, jeszcze nic nie zdecydowałam ani nie podjęłam kroków

Kush
@Gosiak

A to jak jeszcze się zastanawiasz no to nie ma za bardzo o czym rozmawiać. Jak coś to pytaj chętnie pomogę

@Kush

Ok, dzięki, będę się zwracać w razie W

Hola

@Gugu a jak z ofertami pracy na centrale właśnie? wiesz coś może?

@Hola

Oj nie wiem. Musiałbyś sprawdzić w ofertach na stronie.

Hola
@Gugu

jasne, myślałem, że może coś wiesz. poszukam w takim razie

@Hola

a nie do centrali, tylko do sklepów? są jakieś rekrutacje?

@Milik

No tak , na twoje CV nawet nikt nie popatrzy bo jak kogoś przyjmą to przyniesie CV dzień wcześniej

@Ania

nie rozumiem co masz na myśli.

@Ania

no bardzo nie ładnie z Twojej strony tak komuś życzyć ;) wstydź się.

A kto powiedział że to są zyczen8a , to są fakty

@Ania

to są jakieś dziwne przewidywania, które nie mają racji bytu ;) więc daj już spokój. jak chce to niech aplikuje i tyle

Kenzo

Jaka umowa obowiązuje tutaj? Jest szansa na pewną i stabilną umowę o pracę?

lex
@Kenzo

znaczy zleceniówki też ktoś tam ma, plus b2b też, ale znaczna większość to umowy o pracę i to jest standardem

@lex

w sumie spoko, bo są czasem osoby które wolą zleceniówki po prostu wiec jest jakiś tam wybór zawsze

@Six

Człowieku od zlecenowki jak najdalej nie ma wiekszego wykorzystania pracownika jak na zlecenie

@Ania

nie mówię akurat o sobie, a co do wykorzystywania to się nie zgadzam, bo np studenci zaoczni mają lepszą stawkę na zleceniu, albo młode osoby ogólnie wolą, szczególnie jak prace traktują tymczasowo ;) ale ja nie od tego zeby się za nich tłumaczyć i Tobie też raczej nic do wyboru innych osób

@Ania

oczywiście nie miałem nic złego na myśli, po prostu to sprawa indywidualna

Kier
@Six

ja bardzo długo po szkole pracowałem na zlecenie i jakoś nie czułem się źle

@Kier

Bo jesteś młody i masz siłę, zapal do pracy no i nie myślisz o emeryturze, ale uwierz mi na dłuższą metę nie dałbyś rady , zaniedbalbys dom ,rodzinę, a w końcu i samego siebie bo czas spedzalbys tylko w firmie ?Czy tak ma wyglądać nasze życie, kiedy to za zachodnią granicą oracuja Max 8 h i to za jaką pensje.......

@lex

nowy pracownik też od razu uop dostaje?

@Milik

jeśli chce to dostaje jak najbardziej

@Laik

a kto by nie chciał

@Six

Jeśli wszyscy będą popierać zleceniami to nigdy w naszym kraju nie będziemy mogli godnie pracować, a potem pluje się na rząd że nic nie robi , co może zrobić jak tak bezmyślne myślenie jest wśród ludzi zwłaszcza młodych bo myślą że będą Forever young

Mus
@Ania

a cóż Ci do tego kto jaką umowę chce? młodzi chcą zlecenia bo lepiej na niej zarabiają, bo tak rząd właśnie zrobił. Więc nie mów mi że to wina młodych którzy chcą być "forever young" bo po prostu sytuacja ich do tego przymusza, każdy chce dostawać więcej kasy, ja nie widze w tym nic dziwnego.

@Mus

Widzę że nie masz pojęcia o pracy i życiu, powodzenia pracuj hak wół, a na emeryturze dostaniesz na cukierki, dwaj wykorzystywać się dalej wielkim tego świata, żeby mogli rozbijać się expensywnymi furami

pytanko

Trudno się dostac do was do rpacy??

Masz znajomości???

@Ania

Nie wydaje mi się żebym ich potrzebował tutaj. Pytam po prostu czy są duże wymagania względem kandydatów, nic więcej

Malmo
@pytanko

Chodzi Ci o stanowisko sprzedawcy czy jakieś bardziej specjalistyczne? bo to też jest w zasadzie całkiem spora różnica jeśli chodzi o wymagania

@pytanko

Jednak, wszędzie liczą się znajomości, i tutaj tez

@Ania

kumpel się dostał bez znajomości, zero konotacji i go przyjęli...także chyba to nie jest aż tak istotne

@Milik

Ale to był kumpel kumpla, ha ha

Vans

Myślicie że te oferty na jooble są jeszcze aktualne????

@Vans

na logikę to bez powodu by się tam nie znajdowały, więc myślę, że tak

@kacpi

Ale czasem zostają, mimo tego że są już przeterminowane.. no ale dzięki za radę

@Vans

no to nikt wyrocznią nie jest, wyślij cv to się dowiesz

@kacpi

Tak właśnie zrobiłem, czekam na efekty

no to powodzenia

@Vans

i jak? opowiesz o rekrutacji?

@Vans

trudno się dostać? chyba, że nie dostałeś tej pracy, wtedy sorry za brak delikatności, ale zależy mi na pracy i szukam wszystkim mozliwych info

@Milik

myślę że po prawie 2 miesiącach moze go juz tutaj po prostu nie być i tyle . nie kazdy tu wraca dowiedzial sie co sie mial dowiedziec i tyle ale może nie mam racji

@Milik

chętnie bym się też w sumie dowiedział czy dostał tą pracę czy nie

Fido

W Rzeszowie jest jakaś centrala główna? Czy po prostu sklep jakch wielu?

@Fido

W Rzeszowie jest główna siedziba ze wszystkimi biurami, kadrami, dział handlowy itd

@Gugu

Okej, tak myślałem, ale jak wpisałem w google pokazało mi się zdjęcie sklepu. Dzięki.

@Fido

No racja tak się pokazuje, no ale dlatego że sklep też jest, pewnie uznali to za ciekawsze do pokazania

@Gugu

Być może, kto to tam wie :)

klient

Sklep Majster godny polecenia duży wybór w towarze,po mimo braku pracowników są tacy co miło obsłużą i doradzą.Pan kierownik Dawid rabacik nawet da.Jestem z Wołczyna pomimo sklepu w Kluczborku nade wszystko polecam Namysłów.

Klientka
@klient

Polecam sklep w Namysłowie.

Guzik
@Klientka

dużo jest wspominane o tym Namysłowie, tam musi być naprawdę dobra obsluga w takim razie. Ja osobiście z innego majstra polecam ale tez jestem bardzo zadowolony

@Guzik

Obsługa jest dobra tylko jest ich za mało,zdecydowanie polecam tam zakupy,sklep godny polecenia.

Niezadowolony

Mam pytanie,dlaczego w Kluczborskim Majstrze nie można kupić towaru na telefon np.opał?

@Niezadowolony

Można ,wystarczy zadzwonić na informacje.

@Niezadowolony

Oszczędzają idzie zima drzwi do sklepu otwarte na roścież marznące kasjerki muszą mieć czym palić w piecu.Ten sklep to jakieś nieporozumienie kto widział kiedyś otwarte drzwi przy temp.-1.

Who

Cześć. Ja tylko chciałem życzyć Wesołych Świąt :)

Lorr
@Who

To miłe. Co prawda przeczytałem już po ptokach, ale i tak miło

kod
@Lorr

tutaj teraz to trzeba życzyć szczęsliwego nowego i lepszego roku ;)

Who
@kod

Tego też oczywiście życzę

Majster

Nie jest jego koleżanką tak ktoś powiedział.Kogo zwolnić zawsze decyduje kiero,a nie jak to on powiedział góra. Bzdura......(usunięte przez administratora).i tak w to nie wierzy ma swoje zdanie.

trytki

wladza nie wie co sie dzieje na marketach... bo od tego sa kierownicy makretu// a oni przekazuja takie info jakie wygodne (usunięte przez administratora) zdarza sie ze pracownikami sa Ci co w innych firmach dawno zostaliby zwolnieni . ale może to dotyczy nie tylko tej firmy

Jagoda

Wszędzie poszły zwolnienia na każdym sklepie bo nie ma dochodu na m2 jaki chce władza . Te sklepy padną już wkrótce , puste półki , blokady , sami sobie w kolano strzelają , konkurencja ma spokój , może handlować i dyktować ceny . Ładne prezenty zdobili pracownikom miesiąc przed świetami wypowiedzenia . Słabo

T
@Jagoda

A jaki chce władza dochód na metr kwadratowy? Więcej niż 20pln jak za wynajem?;)

byly-a
@Majster

Znam pracowałem-am z nią super dziewczyna ogarnięta ,jak takich ludzi się zwalnia to nie wiem kto będzie pracować tam.

@byly-a

No jak to kto ? Kierownicy??

@trytki

W Majstrze kierownicy są The best

Były Kluczbork
@Ania

Oczywiście że kierownicy górę nie interesuje kto,kogo,za co ,nawet najlepszych się zwalnia i osłabia sklep,przykład Kluczborka kobieta ogarnięta i na bezrobocie.Szkoda panie kierowniku że w taki sposób pozbywasz się ludzi.Konkurencja nie śpi wiosna będzie przełomowa dla waszego sklepu.

@Były Kluczbork

Ciekawe rzeczy widać dzieją się w tym Kluczborku,władza zwalnia ludzi z doświadczeniem,ktoś widać dostał władze i nie wie co robić skoro zwalnia ludzi z doświadczeniem to coś tu nie tak może jakiś wywiad środowiskowy by tam przeprowadzić.

@Były Kluczbork

To nie tylko Kluczbork, przykladow jest wiecej

@Ania

Polecenie odgórne, tną koszty szkoda tylko że kosztem pracowników. Ciekawe ilu pracowników straciło pracę w ostatnim czasie.

@Jagoda

A jakie powody podają w wypowiedzeniach? Jakiś powód zwolnienia muszą podać

@Marian

Nie do końca, w większości przypadków za zwolnienia odpowiadają kierownicy , i to oni zwalniają ludzi,zwłaszcza tych bardziej ogarnietych i odpowiedzialnych , dlaczego??

@Ania

Kierownicy chętnie by zatrudnili pracowników, ludzi na marketach brakuje, nie ma kto obsłużyć klienta pomóc czy doradzić, ale jak zarząd wydaje polecenie ile i na jakim markecie kierownik ma pozbyć się pracowników kier nie ma wyjścia i zwalnia.

@Marian

Jedyna sieć która w tym kraju nie daje nic na święta,cały czas tylko tnie pensje sam pan prezes się pogubił nie ma pojęcia do robi zobaczymy co zrobi jak mu odejdą kluczowi kierownicy i pracownicy gość polegnie

Aga

Ale im właśnie na tym zależy, chcą zlikwidować sieć. A że pensje tną to norma, a do tego na Święta nigdy nic nie było dla pracowników a wręcz przeciwnie zabieranie premii, bo była kontrola i jest wg nich źle.

Jagoda
@Jagoda

Co ja bredzę przecież ja nie pisze prawdy , jestem tropem z konkurencji , pisze co mi każą i za co mi płaca ... takie wyznanie świąteczne :)) prawda jest ze niech się cieszą wszyscy ci którzy w 2021 zachowają prace bo przecież wiadomo ze gospodarka jest podłączona do respiratora , a po odłączeniu będą masowe zwolnienia w wiadomo jakich branżach ... tak wiec jestescie szczęściarzami ze pracujecie w takiej branży .:)

@Jagoda

Ja nie mam się z czego cieszyć, wręczyli mi wypowiedzenie i wysłali na zaległy urlop, taki na święta dostałem prezent od majstra. Ciekawe ile osób dostało taki prezent jak ja.

@Jagoda

Tego akurat nie byłabym taka pewna, co to za szczęście pracować za trzech

Może się i zatrudni tylko na jak długo?

@Marian

A co przeskrobales ? Dlaczego akurat Ty?

@Ania

Właśnie nic nie przeskrobalem, dali wypowiedzenie i już.

kierownik

Odchodzą kluczowi dla tej sieci kierownicy z wieloletnim starzem,Pan (usunięte przez administratora)nic w tym kierunku nie robi aby ich powstrzymać,sieć traci potencjał której podstawą jest doświadczony pracownik.Następni kierownicy już też szykują się do odejścia.

@kierownik

A dlaczego się kierownicy zwalniają?

Lepsze warunki,no i spokój

Nowy kierownik
@kierownik

Naturalna kolej rzeczy , ktoś przychodzi ktoś odchodzi , robi się miejsce dla nowych młodszych , jak dla mnie np, jakby stary ciagle tu siedział to bym nigdy pewno go nie zastapił ,,, bylem chętni i pełni energii i entuzjazmu ale dopiero odejście starego kierownika dało mi szanse na awans której nie zaprzepaszczę ...Dziekuje losowi, ze wreszcie się do mnie uśmiechną .

Kolega
@Ania

Stary już się skrobie w głowę i zadaje sobie pytanie co go skusiło żeby za 1500zl dojeżdżać 200 km do roboty w 1 stronę ..., pracuje tam po 12 godz dziennie- bo co ma robić ...a w domu jest tylko w weekendy ... Żeby się mu tylko znowu rodzina nie rozleciała przez ta pochopna decyzje ....

@Nowy kierownik

A gdzie to jesteś tym Nowym Kierownikiem?

@Kolega

To znaczy , źle że odszedł? Czy dobrze?

Kierownik

Potrzebujemy teraz pilnie na Wyszków kierownika , oferujemy święty spokój i lepsza kase. Ktoś Chetny ? Praca od zaraz .

@kierownik

To niech idą, jeśli nie zależało im na pracownikach, to pracownikom nie powinno zależeć na nich

Wesołych swiat
@kierownik

Życzymy wszystkim pracownikom majstra wesołych świat a trollom i hejterom życzymy ... tez wesołych :)))))

Jak ma być Dzień Kobiet to lepiej odejsc

Waldek

Witam. Interesuje mnie kwestia premii w firmie Majster. Czy są? Jesli tak to jakie?

@Waldek

Premie od sprzedaży (tylko od ciężkich/drogich rzeczy) oraz premia stanowiskowa. Dodatkowo kierownik i zastępca mają kolejną premie. Ale nie wiem czy w obecnych czasach jeszcze one istnieją, a jeśli są to kierownik decyduje czy dostaniesz coś, czy nie. Przy dobrym miesiącu da się wyciągnąć przelew na konto z taką kwotą, która jest na umowie

Rozumiem

Dzięki wielkie za odp

Lis
@Waldek

normalnie są premie i można je dostać

@Lis

TAAAK?

Ona

Czy kobiety też mogą pracować w Majstrze, czy raczej jest to środowisko typowo męskie? Ja to od zawsze z tatą coś koło domu robiłam, więc znam się co nie co na tych sprawach

@Ona

Oczywiście, że mogą. Mężczyzn jesto trochę więcej, ale dziewczyn też całkiem niemało, zapraszamy ;)

Ona
@Koleżanka

No to świetnie, praca taka mi nie straszna, szukam czegoś co nie będzie tylko staniem przy ladzie.. dla mnie to nuda taka robota, a tutaj to zawsze można sobie coś pewnie z klientem porozmawiać

To składaj cefałkę :)

@Koleżanka

Bez sensu, w każdym oddziale zwalniają a piszesz żeby składała CV. Powodzenia!!

Kolega
@On

W każdym oddziale ... co ty bredzisz , jest 37 majstrów skąd ty niby wiesz co się dzieje w sklepach położonych w połowie polski kłamliwy internetowy hejterze:( ..?

@Kolega

To nie jesteś, taka jest prawda, gdzie Ty żyjesz , jeśli o tym nie wiesz, może i ty jesteś na liście, skąd jesteś taki pewny siebie?

Słowo "klamliwy" jest hejterskie

Majster
@Ania

a gdzie Ty żyjesz że opowiadasz takie bzdury nie wiedzieć po co?

@Ania

Ania ma rację, i dobrze wiemy co się dzieje na oddziałach, lepiej od "kolegi"

@On

To czemu w takim razie są oferty na kilka lokalizacji?

@Majster

Żyje w realnym świecie w przeciwieństwie do Ciebie , otwórz kolego oczy

@Koleżanka

A sprawdziła czy są aktualne

@Ania

Nie ma przy nich dat, więc nie.

@Ania

A dopytywać się nie będę bo to nie moja broszka.

Krystyna
@Ona

Dyskryminacja pracowników ze względu na płeć jest zakazane, więc firma nie może zabronić kobietom pracy w zakładzie. A jakie stanowisko pracy Cię interesuje?

Zostaw merytoryczną opinię o MAJSTER S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w MAJSTER S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MAJSTER S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAJSTER S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 10 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAJSTER S.A.