Solartime Sp. z o.o.
counter
2 56 53 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czy w Solartime Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Betty Nowy wpis

Słyszałam, że SolarTime mocno się rozwija, ostatnio przez przypadek znalazłam pare newsów i ofert. Wiecie coś więcej?

Krzycho Nowy wpis

Akurat ten wątek dotyczy firmy w Toruniu i szkoda, że od dawna nikt nie korzystał z forum.

Michał Nowy wpis
@Krzycho

A czy Ty jesteś pracownikiem oddziału w Toruniu? Chętnie dowiedziałbym się,jak wyglądają zarobki i stabilność zatrudnienia?

JERZY

Polecam oddział Krakowski.Bardzo,Szybko ,solidnie .Uczciwe podejście do klienta .Fantastyczna pomoc od początku do końca .Produkty najwyższej jakości .

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Natalia

@andi Rozwiń, proszę swoja wypowiedź. Co takiego Cię spotkało, że nie polecasz współpracy z Solartime Sp. z o.o.? Opisz, proszę warunki współpracy jakie oferuje ta firma? Super by było abyś opisała nie tylko te negatywne aspekty, ale również to co można zaliczyć na plus. Jak widzisz użytkownicy w tym wątku ostatnimi czasy nie piszą zbyt wiele, a myślę, że dla potencjalnych kandydatów do pracy każda bieżąca informacja może być bardzo cenna.

andi

Ta firma to kpina , przestrzegam przed kłopotami nie podpisywać żadnych umów.

Natalia

@oszukana czyli co jest zawarte w umowie firmy Solartime Sp. z o.o.? Możesz nam wymienić, żeby każdy wiedział na co zwrócić uwagę? A czemu nie chcesz nawet spróbować wziąć sprawy w swoje ręce? A czy jakiś pracownik może powiedzieć, dlaczego taka sytuacja miała miejsce?

Natalia

Zainteresowanych pracą w Solartime zachęcam do zapoznania się z wywiadem z właścicielem firmy http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,264863,wywiad-pawel-mierzwa Zawarte są tam informacje odnośnie firmy, produktu i rekrutacji. Na stronie firmy pojawiają się nowe oferty pracy: http://www.solartime.pl/praca Firma oferuje wynagrodzenie podstawowe uzupełnione atrakcyjnym systemem prowizyjnym, elastyczne warunki współpracy (praca stała lub dodatkowa), stabilne i elastyczne warunki zatrudnienia (umowa cywilno-prawna, o pracę), atmosferę pracy nastawioną na współpracę i rozwój, narzędzia pracy niezbędne na stanowisku (telefon, samochód, karta paliwowa), szkolenia zarówno teoretyczne jak i praktyczne, wsparcie ze strony działu telemarketingu i działu technicznego i możliwość rozwoju zawodowego. Bardzo dużo atutów przekonało kogoś do aplikacji?

Piotr.W

Na dzień dzisiejszy oplaca sie tylko za gotówkę.Kupiłem u nich zestaw 4kWp.Wszystko sprawnie poszło.Lekki poslizg z Tauronem,ale....Jestem zadowolony .POLECAM.Piotr z Niepłomic

TakNie

Solartime jako Pracodawca oszukał wielu swoich byłych pracowników. Pracownicy, którzy wykonali swoją pracę w sposób właściwy nawet po zamontowaniu instalacji i rozliczeniu ich z bankiem nie otrzymali ani grosza. Po ustaniu stosunku pracy, współpracy lub innej formie współpracy i pisemnych gwarancji dyrektora AW, że po rozliczeniu instalacji będą wypłacane pieniądze nic nie dostali. Firma tłumaczy to zaniedbaniami podczas podpisywania umowy. Dla mnie to żenada. Pismo procesowe już poszło.

Tak6Nie

Adas

Podpisalismy umowe z oddzialem w Gdansku i po 12 cisza, kase oczywiscie wzieli.Nie polecam tej firmy- nie wywiazali sie z jakiegokolwiek punktu umowy.

Adam

Pracowałem w firmie Solartime prawie rok. Czy polecam? Oczywiście, że tak! Nie miałem umowy o pracę tylko własną działalność, ale przy tej formie były dużo wyższe prowizje od sprzedaży. To był mój wybór, a warunki współpracy były od samego początku jasne (prowizja od podpisanej umowy). Nikt mnie nie czarował, wiedziałem na co się decyduję, a perspektywa fajnych pieniędzy była bardzo kusząca. Jak nie znalazłem klienta nie zarabiałem ani ja ani firma. Za to zarabiałem naprawdę fajne pieniądze za każdą podpisaną umowę. Dla mnie był to prosty i sprawiedliwy układ. Nie ukrywam nie było lekko, pierwsze dwa miesiące ciężkie i nie wiele udało mi się zarobić. Potem było już tylko co raz lepiej. To praca wymagająca, więc jeśli ktoś szuka „ciepłej posadki” to praca jako doradcy w Solartiem nie jest dla niego. Ale jeśli jesteś ambitny i chciałbyś szybko zarobić duże pieniądze to jak najbardziej powinieneś spróbować. Już nie pracuję w Solartime nie dla tego, że mnie oszukali tylko dlatego, że mogłem zarobić sporą kaskę w krótkim czasie i pozwolić sobie na znalezienie ciepłej posadki (od 8-16, z niższymi zarobkami). Takie życie:))

były

hahahaha - tyle na temat tej firmy

były

hahahaha - tyle na temat tej firmy

www

Ludzie nie kupujcie u nich Solarów i fotowoltaiki to oszuści, widać z powyższych wpisów jak traktują pracowników, tak samo traktuje się klientow naobiecują złote góry a później płacicie za to samo dokładnie dwa razy więcej niż u konkurencji. Ten sam zestaw na dotacje kosztuje 8500zł/kw a bez dotacji 5000/kw czy zauważaliście po co jest dotacja , nie po to by zwykli ludzie na tym zyskali ale po to by Solartime OEM i 15 pozostałych pod tym samymi właścicielami zarobili..

malak

Firma prowadzona w bandycki sposób pan jaśnie dyrektor Aleksander Weselak na rozmowie poobiecuje złote góry: kasę i narzędzia. A fakty są takie, że po okresie kiedy sprzedamy parę instalacji rozwiązują umowę. Warto czytać dokumenty przed podpisaniem bo co innego ustalicie a co innego dostaniecie do podpisania. Co chwilę rekrutują i wywalają pracowników. Nigdy też nie dostałem pieniędzy w terminie.

Tak4Nie

Olo manolo

bez zastanowienia i na jednym wdechu mowię cie nie rób tego. Bardziej złodziejskiej firmy nie spotkałem nigdy. W Rzeszowie juz nie ma księgowych którzy by chcieli podpisywać się pod przekrętami finansowymi właścicieli tej firmy. Maja pozakladanych kilkanaście społek i wirtualne pieniądze wędrują z jednej do drugiej. A w rzeczywistości ich nie ma. TRAGEDIA. Ujmując to najkrócej jak to możliwe- to złodzieje i oszuści. Pierwszy Ksiegowy tej firmy sadził się z panem M. przez kilka ładnych miesięcy. Do dziś przez 7 lat pracowało tam ponad 10 księgowych. To samo mówi za siebie.

Byly_Handlowiec

OSTRZEGAM PRZED FIRMĄ, DNO I JESZCZE RAZ DNO, OSZUKUJĄ, NIE WYPŁACAJĄ PROWIZJI!! NIE MA WSPARCIA A NA ROZMOWACH REKRUTACYJNYCH TO MISTRZOWIE, A PRAWDA JEST TAKA ŻE NA CZARNO SIĘ PRACUJE!!! ZGŁASZAM FIRMĘ DO PIP

ciekawy

Witam pojawiło się ogłoszenie na księgowa do firmy Solartime rzeszow...chce tam złożyć podanie o pracę. Czy ktoś może mi napisać coś na temat tej firmy...czy warto tam pracować, jak wygląda temat umów i zapłaty wynagrodzenia. .z góry dzieki

Byly

i sie nie doczekasz."Pracujesz" tam jeszcze. Mi szanowny pan powiedzial tydzien temu, ze bylym pracownikom nie placa :-). Minal juz rok jak tam trafilem,a 10 miesiecy jak mnie juz tam nie ma :-)

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Solartime Sp. z o.o. - Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Solartime Sp. z o.o.