Opinie o MAJSTER S.A. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MAJSTER S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MAJSTER S.A. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAJSTER S.A. w Rzeszów

klient

Polecam sklep w Namysłowie miła obsługa, kierownik niech tylko zadba o obslugę, jeden pracownik na sklepie to chyba zdecydowanie za mało,czekając cierpliwie na sprzedawcę który obsługiwał Panią z przykrością stwierdzam że klienci wychodzą nie obsłużeni i nie zadowloleni.Panie kierowniku Proszę coś z tym zrobić bo potracicie klientów.

Tv

Bardzo konkretny kierownik jest w markecie w Dzierzeniowie potrafi doradzic fajne rabaty robi i powoli ten market przywraca do pozádku oby tak dalej☺swietnie Pan doradzil przy kupnie paneli winylowych.

@Tv

Ciekawe czemu nie doradzał w Nowej Rudzie tylko jeździł cały czas do miasta,zresztą teraz też????niech sobie nie słodzi

Szczepan

siemka. zobaczylem sklep majstra niedaleko mojego miejsca zamieszkania co jest w sumie super opcja dla mnie bo nie bede musial daleko dojezdzac do pracy jesli udaloby mi się tam dostać. ogólnie myślę że taka spoko opcja by byl magazyn. trzeba miec tam jakies doswiadczenie? wczesniej raczej nie pracowalem na takich stanowiskach ale sily mam duzo to mysle że poradziłbym sobie

odp
@Szczepan

dosiwadczenia nie trzeba ale wymagaja uprawnienia na wózek widłowy. jeśli tylko jest ogłoszenie w twoim miejscu zamieszkania no to startuj jak masz to co trzeba

Szczepan
@odp

to uprawnienia w takim razie muszę zrobić...i tak się do tego przymierzałem, lepiej mieć niż nie mieć, prawie wszędzie na magazynach się chyba przydają

odp
@Szczepan

zdecydowanie, warto mieć.

Kolo

czy od kandydatów na magazyniera wymaga się uprawnień na wózki?

@Kolo

Tak

Kolo

rozumiem. dziękuję

?

A jak się ogólnie pracuje na magazynie wiesz? to jest zmianowa praca pewnie/?

@?

Tak, praca jest zmianowa, a na magazynie hmm no jak na magazynie, fizyczna robota, atmosfera nawet spoko, w sensie ludzie w porządku i jakoś leci

?

A no właśnie chodziło mi między innymi o atmosferę bo wiadomo robota może być ciężka ale jak ludzie są w porządku to wszystko da się ogarnąć przy współpracy i wgl. Na magazynie juz pracowałem także praca sama w sobie no to wiem jak wygląda, dzieki

XYZ

Nie ma magazynierów na markecie.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MAJSTER S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko KASJER - SPRZEDAWCA?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Ile sklepów na terenie Polski posiada majster?

Lex

Niecałe 40

@Lex

To więcej niż się spodziewałem, wielkie dzięki ;)

kierownik

Byłem na rozmowie (usunięte przez administratora),rozmowa przebiegła w miłej atmosferze,w porównaniu do rozmowy w majstrze bez porównania,wszystko konkretnie.Teraz czekam na decyzje.

Jak wygląda sprawa rekrutacji do firmy Majster? Czy ciężko się dostać? Gdzie najczęściej pojawiają się oferty pracy?

Może być trudno teraz , korona wszystko zmieniła , ale pytaj

nona

Wejdz na strone firmowa w dzial oferty pracy i może cos cie zainteresuje... ciężko nie jest sie dostać,, ale tez kokosów nie zarobisz,,, nie wiem skad jesteś ale chodza plotki ze ponownie maja otwierac oddzial na slasku w jaworznie,,, choc chyba dobrze bo to duże miasto a siec ma wiele marketow w małych miasteczkach i jakos funkcjonują,, kiedys otwarli ponownie bodajże mielec,,, powodzonka,,

@nona

Dziękuję za odpowiedzi bardzo, zorientuję się w takim razie w temacie

Rick
@nona

jak ktoś stracił pracę w ostatnim czasie to też już sie nie myśli o kokosach tylko o uczciwej firmie która da prace i tyle. takie jest moje zdanie

@Rick

Tak dokładnie tak samo myślę

Rick

no to do dzieła póki jeszcze coś jest żeby za późno też nie było

Brico przyjmie każdego kierownika sklepu ,na rynku brak pracowników z doświadczeniem budowlanym,słyszałam że nawet w jednym z miast naszej sieci chcą zatrudnić kierownika sklepu.

@Rick

Już wysłałem CV, teraz czekam na reakcję.

XYZ

Na zlecenie na początek, a jak będziesz mieć szczęście to umowa okres próbny 3 m.

@XYZ

Zlecenie też da radę, nie przeszkadza mi to, zazwyczaj wszędzie dają taką na początek

XYZ

Rządzący chce wykończyć Majster S.A. , uniwersalność pracowników ma o tym świadczyć, jeden pracownik sprzedaje, przyjmuje towar, wklepuje fakturę, kasuje, rozlicza kasę za najniższą krajową. Tak się tu niestety pracuje. (usunięte przez administratora)

it

nie za ładnie przewidywać, że kryzys dotknie, ale z tym ostatnim się akurat zgadzam :) jeśli mi nie pasuje? idę i zmieniam, jak pasuje to pracuje. Ale to anonimowe pomawianie firmy w internecie.. serio zero kultury

Radek78

Konkurencyjne ceny. Polecam.

Czy ktoś z was słyszał że w listopadzie zostanie nam wypłacony cały ekwiwalent razem z wypłatą?

Alex

Szczerze wątpię , przy takim kryzysie gospodarczym przy COVID spodziewaj się raczej ciec ...

Dziwisz się? każda firma szuka w dobie kryzysu oszczędności więc jest ku temu okazja to zrobią to, większość pracowników ma umowy na czas nieokreślony więc to też mit że nagle wszyscy zaczną od chodzić bo mniej będą zarabiać bo dla wielu taka umowa jest tym co ich trzyma w w firmie, nowym miejscu pracy umowa na okres próbny 3 miesiące potem do widzenia ewentualnie umowa na rok

Kier

Ludzie cały czas awansują ze sprzedawcy na kier branżowego potem na kierownika marketu potem na kierownika regionalnego , dyrektora , przykładów jest bez liku , w zasadzie większość kierowników była kiedyś albo sprzedawcami albo kierownikami branżowymi :)

@Kier

A z którego oddziału kierownik jest?

Jestem za ale Debica jest przeciw... lenie z Dębicy proszę was zwolnijcie się albo weźcie do roboty !!!

@Kier

I dlatego jest jak jest , wiemy jak to wygląda, gdyby powolywane były odpowiednie osoby to nie szło by to w złym kierunku , a tak doniesiesz , to nawet nie musisz pracować stanowisko masz ,a gdzie pozostałe rzeczy , pracowitość, rzetelność, prawdomownosc, wiedza i kompetencje???

Z którego oddziału????

@Ania

Z Dębicy

Jak wygląda ścieżka awansu w MAJSTER S.A.?

Pomocny

Kasjer, Sprzedawca, Magazynier, Kierownik działu, Zca kier marketu, Kierownik marketu, Regionalny kierownik sprzedaży... Wyżej już nie ma po co wymieniać, gdyż rotacja na stanowiskach powyżej KierDział. to już rzadkość. Co do szybkości w awansach to różnie, zależy czy ktoś się zwolni czy nie. Mam nadzieję, że pomogłem Pozdrawiam

Wzyscy wiemy jak wyglada sciezka awansu ,nie musisz sie wysilac, kto zajmuje te stanowiska, gdyby powoływano osoby odpowiednie na kierownicze stanowiska wszystko kręciło by się jak należy A tak idzie w złym kierunku

wicia pl
@Ania

Kierownikami zostają sprzedawcy, bo jak by przyszedł ktoś z zewnątrz to zaraz by uciekł. A taki sprzedawca siedzi w tym bagienku, wie co i jak, posiedzi trochę na kierowniczym stanowisku, wpisze sobie w cv "kierownik" i ma lepszą kartę przetargową na rozmowie o pracę w konkurencji.

@wicia pl

Cieszę się ze potwierdzasz iż w tej firmie można awansować , nie musze się wiec rozglądać za nowa robota , zostaje tu bo za jakiś czas może i jak zostanę kierownikiem sklepy .:)

Wicia pl

Jak już nie będą mieli kogo wziąć na kierownika to Cię wezmą hehe.

Tak oceniasz siebie sam???

@wicia pl

Konkurencja podnosi poprzeczkę wysoko, wiec nie wiem, nie wiem???

Jak mają się znajomości i poparcie w firmie majster???

Kierownicy sami sobie przyznają gwiazdki w opiniach??!!

Każdy człowiek ma swoją godność I powinno być to uszanowanie, niestety w majster tak nie jest ,możesz być pracowity i uczciwy ale naiwny ,nie zostanie to docenione, wyrzuca Cię jak (usunięte przez administratora), jak niepotrzebną rzecz bez żadnych skrupułów, liczy się tylko donoszenie kłamstwo jak drugiego wykolegowac, i ma się lepiej, zaciera się granice między dobrem A złem, między prawdą A kłamstwem, a majster to niby poważna firma

To ma być rekomendacją kierowników czy może zwrócenie uwagi na to zę są tacy dobrzy, najlepiej poznać ich po czynach

W jaki sposób traktuje się w majster poważnych ludzi ? Co się liczy najbardziej, uczciwość i pracowitość czy są może jeszcze inne kryteria którymi kierują się kierownicy przy doborze kadry?Może na zasadzie odwrotnosći , czy może trzeba być szują żeby się utrzymać?

Zosia

Kupiłam wczoraj gril fajny ale che go wymienić czy jest jakiś termin na to .?

stała klientka

Jestem, a chyba wlaściwie byłam stałą klientķą sklepu majster w leżajsku. prosilam dziś sprzedawcę, który do tej pory zawsze chętnie mnie obsługiwał o pomoc w doborze pędzla i kilku drobnych rzeczy malarskich. Uslyszałam, "wie Pani co, nam już nie płacą za takie rzeczy bo to sobie klient sam potrafi wziąć" i poszedl sobie rozkladać towar. Zawsze obsługi bylo mało ale jak już ktoś sie znalazł chetnie pomógł w zamian za tak zwany "schowek". Dziś nie miło zostałam zaskoczona i wylądowałam u konkurencji, w której rozumieją, że kobieta nie koniecznie musi znać się na pędzlach i taśmach malarskich. Brawo Majstrze idź dalej w samoobsługę, ale sorry nie jesteś biedronką. No chyba, że ten pracownik miał gorszy dzień.

Dorota

Pracowałam u muszkieterów .... i nie mogę polecić tutaj jest ok przynajmniej w brzegu .

@Dorota

Widać wasz kierownik to czlowiek

Zostaw merytoryczną opinię o MAJSTER S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w MAJSTER S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MAJSTER S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAJSTER S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 10 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAJSTER S.A.