Opinie o MAJSTER S.A. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MAJSTER S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MAJSTER S.A. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAJSTER S.A. w Rzeszów

Do TV nadaje się nie tylko to , warto się nad tym zastanowić ,powszechnie się o tych sprawach nie mówi ale może przyjdzie czas i na to

Niko

Dojazdy masz zapłacone , wiec się ciesz i nie kłam , premia tez masz z obrotu jak w żadnym innym konkurencyjnym markecie ale głupotom było żeby klient czekał jak wypisujesz do schowka drobiazgi , nigdzie tak nie ma ! Masz tez premie uznaniowa co miesiąc od kierownika , takiego luksusu tez nie ma w żadnej konkurencyjnej sieci , wiec chwal warunki a nie narzekaj !

Kier

Papę trzeba schować , pokaz kierownikowi ze to zauważyłeś i już, premie masz ze schowka jak zwykle , w żadnej sieci nie ma takiej premii i jakoś pracownicy sprzedają i nie narzekają ... nie ma sensu zebys kazał klientowi czekać aż ty wklepiesz do schowka drobiazgi jak pędzle, gwozdzie, żarówki , karmę dla rybek - marnowanie czasu klienta i twojego , tego nie premiujemy nawet jak wklepiesz do schowka..., to chyba zrozumiałe , premie za sprzedaż możesz tez dostać uznaniowo od kierownika co miesiąc , takiego systemy z co miesięcznymi premiami nigdzie nie ma ! Masz rewelacyjne warunki ! wszędzie w konkurencji sa plany obrotów dla całego sklepu , możesz cos dostać albo i nie raz na rok i tyle , nie Marudź wiec tylko chwal majstra i zasuwaj lub zwolnij miejsce i obsmarowuj konkurencje bo tam nie ma żadnych premii !!...

@Ania

Do tv chcesz napisać ze ci firma płaciła dodatek za dojazdu ale już nie płaci ..dobre ....napisz które z sieci płaca pracownikom za to ze dojeżdżają do pracy.... Firma ci płaciła ale już jej na to nie stać , proste! Pensje ciagle rosną , najniższa rośnie itd ...to chcesz dawać do tv ... ? Zwolnij się i idź do innej firmy tam gdzie jest za to dodatek ...- nie ma takiej firmy !

@Kier

A zauważ jeszcze co ja piszę ,nie potrafisz czytać że zrozumieniem ,bo piszę o zupełnie innych rzeczach o ktorych się nie mówi głosnśo ,więc przeczytaj moją notatkę jeszcze raz A potem odpisuj ,co więcej po ataku na to co ja piszę sądzę że jesteś kierownikiem, a to właśnie kierownicy decydują komu dać iA komu nie i czesto bywa ze to są decyzje czysto polityczne

@Kier

A male pytanie ,kierownik tego nie widzi ,to na czyjeś polecenie papa powędrowała na slońce , ciekawe czy byłaby premia jakby nie napisał o tym w sieci?

Jola

Byłam dziś w sklepie majster Trzebinia , Dawno już nie widziałam takiego porządku , no wreszcie ktoś ciagle za mną chodził czy w czymś pomoc czy coś potrzeba ..tak trzymać .

PP
@Jola

Witam Pani Jolu.. Jezeli nie jest to fikcyjna opinia któregoś z moich pracowników to zapraszam osobiście do kierownika głownego chętnie dam Pani rabat na dodatkowe zakupy. Co do tego porządku mamy zgoła odmienne zdanie, ale cieszy każda pozytywna opinia. Pozdrawiam P.P.

Gienia
@Jola

Co jak co , ale rabat w majster Oława zawsze idzie wytargować , polecam , zwłaszcza u głównego Darka , polecam :)

@Gienia

To jest bazar czy majster?

Doda

Otwierają Mielec , dobra decyzja :)

Zocha

Nie prawda , jeśli się starasz jest ok , a jeśli ci nie pasuje trzeba zmienić klimat a nie bluzgać na swojego żywiciela w sieci ...:)

Prac

Skąd ty możesz wiedzieć jak jest w calej sieci ...? Na twoim miejscu bym się zwolnił no chyba ze się zajmujesz zawodowo prowadzeniem negatywnych wpisów w tego typu serwisach, ile płaca za bycie świnia ..?

@Zocha

Staraj się staraj .....

Pani aniu atmosfera jest ok, pracowałam w kilku firmach i tu jest lux jak pracujesz to nic nikt do mnie nie ma ..

@Ania

Albo zbyt krótko pracujesz albo nie znasz się na psychologii

@Prac

A skąd Ty wiesz jak jest w całej sieci ,byłeś wszędzie czy może jesteś kierownikiem i próbujesz poprawić id firmy

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MAJSTER S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko KASJER - SPRZEDAWCA?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Kora

Kupiłem dziś ziemie z majster Rzeszów cena mega 7 zł a w konkurencji , castorama najtańsza 14... o co tu chodzi ..?

Dlaczego używacie opinie które mówią wszystko

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w MAJSTER S.A.?

Cała atmosfera zależy od kierownika sklepu ,on głównie wprowadza atmosferę

Hm

Zależy jaki oddział. Tak jak przedmówcy napisali wszystko zależy od kierownika marketu. Są tacy kierownicy marketu którzy doceniają pracownika za uczciwą pracę za najniższą krajowa (bo rozumieją że za taką pensje ciężko utrzymywać pracownikowi ciągle wysoki poziom motywacji do pracy) a są tacy którzy za takie pensje jednych będą tylko wykorzystywać,ganić że zawsze źle i mało. Jeszcze jest jeden typ kierownika marketu dla którego ważne jest aby pracownicy donosili do niego na innych pracowników.

@Hm

Napisz w którym majstrze pracujesz ? Za najniższa krajowa ...? Kłamiesz jak z nut .. majster płaci dobrze , rynkowo i nie najniższa krajowa , ale przecież mamy rynek pracownika jeśli komuś nie odpowiada może sobie znaleść coś lepszego , działaj ! nie marudź nie blokuj komuś miejsce i jeszcze nie fajdaj na pracodawcę , jeśli faktycznie tu pracujesz , wątpię .

wacek i grzesiek

Atmosfera jest nieciekawa przez kartkę "powierzchnie do wynajęcia" na drzwiach sklepu. niby pracujesz, niby masz umowę ale masz w tyle głowy, (usunięte przez administratora)

Xx
@Kier

Dokładnie,pracowałam w majstrze i zarobki ok. Chociaż oczywiście większość narzekala że mało..szkoda tylko że firma nie stawia na dłuższą metę na pracownika i u mnie w sklepie z załogi 32 osobowej zostało 12 wraz z magazynierem i kierownikiem.ale na zarobki nie można narzekać.teraz pracuje w sklepie gdzie robota jest dużo gorsza i cięższa,nie ma mowy o napiciu się kawy A przerwa szybko w biegu A pieniądze..przeciętnie 600 zł co miesiąc mniej niż w majstrze.wiec ci co tam pracują to niech nie narzekają tylko docenia to co maja

@Xx

To dlaczego odeszłaś koleżanko skoro było Ci tak dobrze?

X x
@Korona

Nie odeszłam,zaczęły się pomniejszenia sklepów i likwidowanie działów i co za tym idzie zwolnienia.gdybym miała możliwość to bym tam wróciła do pracy.

@X x

Ale jakiś powód że Cię zwolnili był. Czy zostali lepsi od Ciebie?

Yoyo
@Kier

Zanim cokolwiek napiszesz proponuję najpierw zasięgnąć informacji...Majster płaci tylko tyle ile musi i ani grosza więcej... Wysokość zależy od rejonu kraju. Wiem dobrze, że na zachodzie np Śląsk, za najniższą nikt z łóżka nie wstaje ale na wschodzie większość ma najniższą.

@Yoyo

to że większość ma najniższą nie znaczy, że tę najniższą dostaje. są jeszcze premie przecież.

@.

Tylko pytanie kto je dostaje, ????????

@Yoyo

Prawda,tak jest

@Kier

A który to kierownik pisze?

medrik

Witam robiłem dziś zakupy w markecie Majster Dzierżoniów przyjechałem na stałe do Polski z Usa i remontuję mieszkanie wow jestem w szoku kupowałem Pawilon ogrodowy i płytki.Bardzo miła obsługa i jeszcze dostałem rabat nie mały(i pomoc przy załadunku do samochodu) Pozdrawiam Pana z jeżykiem nie wiem jak ma na imię ale bardzo profesjonalne podejście do klienta .

Andrzeju
@medrik

Woooow to pierwszy pozytywny komentarz na Dzierżoniów na ich super profesjonalne podejście do klienta i do pracy :????

marta
@medrik

Paweł Wastag wybitny kierownik to był Majster Dzierżoniów szacunek dla każdego pracownika wielki człowiek:):)

In cogniro

J just want to know if J can write and ask questions in English? Are some People who know this language? I will wrire some facts ,so see you soon.

In cogbito
@In cogniro

Nie produkuj się stary... twój Ang jest żenująco słaby , za mało czasu na zmywaku na wyspach spędziłeś , wracaj tam szybko i się więcej staraj ..:)

In cognito
@In cogbito

Mylisz się i to bardzo ale nie wyprowadzę cię z błędu i jak będę miał ochotę to i tak napiszę co myślę i to po angielsku a Ty kup sobie słownik bo nie ogarniesz!

In cognito
@In cogbito

A jeszcze może kurs angielskiego bo się może przydać

A

Priorytetem jest ochrona miejsc pracy. Nawet kosztem obcięcia pensji. Ale to musi być solidarne i dotyczyć każdego oddziału i każdego pracownika bez wyjątku. Nie ma że są równi i równiejsi.

Kasa

Kto to pisze???? Pracownik czy kierownik??

Na pewno

Napisz mu to w liście a nie na forum, myślisz że na nick @@@.... wyśle ci propozycje podwyżki i brakujący dodatek ???? bony na święta ??? i wszystkie te prośby które tu padały pod różnymi nickami . Osobiście nie dziwię się tym którzy założyli związki w końcu ktoś wyszedł z internetu i chce coś zmienić a nie tylko stać i narzekać i anonsować te swoje prośby. Podziwiam to że robią to z imienia i nazwiska nie spod nicku takich ludzi jak oni trzeba by zmiany mogły być realizowane reszcie pochowanej po kątach na forum serdecznie dziękuje jedyne co potraficie to krytykować. Czytałem ustawę o związkach co z pewnością wielu z was nawet nie znalazło a co dopiero chciało poszukać i dziwię się że organizacja która reprezentuje interesy pracownika względem pracodawcy na tym forum jest krytykowana (usunięte przez administratora)

To teraz każdy sam swoimi dzialaniami odpowie sobie czy to jest minus to co zobaczył czy efekt jego pracy . Bo skoro widzisz że jesteś traktowany niesprawiedliwie i coś z tym robisz to znaczy że nie zgadzasz się z np mniejszym wynagrodzeniem . Ale skoro widzisz minus i nic nie robisz to znaczy że taki był efekt twojej pracy a ty akceptujesz go więc tak naprawdę do kogo ktoś może mieć pretensje ?? 18 lat każdy skończył Mamy i Taty nie potrzebuje by decydować , prawo zna ba powinien znać , do dyspozycji ma związki zawodowe a jedyne co większość potrafi robić to pisze na forum, i co ma niby dla ciebie związek zawodowy zrobić po wpisie na forum?? Wysłać list do pracodawcy z twoim wpisem z gowork że ktoś o niku @@@@ ma minusa na wypłacie ??? Bo twierdzi że ktoś mu powiedział że za związki ale kto mu powiedział tak kiedy ?? Widzisz jak związkowi ciężko jest reprezentować kogoś kto nie wiadomo czy istnieje . Zapisz się tak jak ja i będziesz wiedział co masz w tej sprawie zrobić albo zmniejsz wydatki w tym miesiącu i tyle .

@Na pewno

Popieram związki muszą istnieć bo na nic starania rządu i podniesienie najniższej żeby jej nie otrzymać gdyby w każdym prywatnym zakładzie pracy istniały związki warunki pracy i płacy znacznie poprawiłyby się A pracownik byłby bardziej szanowany

Dsa

Pomoc od państwa dotyczy firm kt sa zamknięte mocą ustawy ... mamy zamkniętych w domach klientów ale sami mozemy dziąłać - kuriozum .. i wtedy radzisz sobie sam , pomocy znikąd...

Nicky

Trzeba wziąć pod uwagę, że najemcy NIE PŁACĄ czynszów - bo z czego mają płacić jak wszystkie Fly Parki i inne fitnesy są zamknięte. A Majster jakoś działać musi i swoje zobowiązania regulować. Trochę ból, więc też szukanie co uciąć, żeby nie paść

novy
@Nicky

od roku najemcy nie płacą Majstrowi tylko novej spółce. to są dwie niezależne firmy, a dla pracowników lepiej, by nikt nowy tych powierzchni nie wynajmował, bo będzie chętny na twój market to stracisz pracę.

Nicky
@novy

Racja , ale myśle ze każdy interes ma tylko wtedy sens kiedy przynosi zyski , nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie prowadził sklepu który przynosi straty... albo go wynajmie albo sprzeda ... tak wiec nie liczyłbym na to ze skoro nie będzie najemców to jest to gwarancja zatrudnienia ... chcemy mieć gdzie pracować to trzeba dbać o swoją firmę i o klienta .:)

Ssiad

Bylam na rozmowie kwalifik. do pracy w Dębicy , czy polecacie ten market do pracy ? Sporo tam zmian , kierownik wydaje się bardzo sympatyczny, buduje ponoć nowy zespół zapalonych do pracy ludzi.. :)) ?

Zoska
@Ssiad

Normalna firma , nie wiem czy wg twoich kategorii warto.. , ale to jedno z nielicznych teraz ogłoszeń w Dębicy ... masz szczęście ze wog jeszcze ktoś zatrudnia w tych czasach ..

Ssiad

Ale ciagle tam jednak jesteś , wiec chyba nie jest aż tak zle....?

@Ssiad

Nie zrozum mnie złe ale jeśli jest jak piszesz to już dawno zwolniłaby się na twoim miejscu , chyba ze obawiasz się ze masz niskie kwalifikacje i nie znajdziesz nic lepszego ..?

Zośka

Nie słuchaj byłych zapaleńców , kiedyś faktycznie załoga była super... ale kilku chłopaków założyło zwiazki z , namieszali w głowach pozostałym, no i teraz mamy rekrutacje... , potrzebujemy nowych chętnych i optymistycznie nastawionych :))) a byłym zapaleńcom bardzo dziękujemy , zawsze będziemy im wdzięczni za kiedyś.. , dużo wnieśli w rozwój firmy :))) czasem następuje wypalenie zawodowe i wtedy trzeba zmienić firmę :))) czekamy na ciebie , zapraszamy :))

Kierownik

Ida ciężkie czasy dla firmy Majster Mam nadzieje ze firma poradzi sobie z tym ze ruch bedzie coraz mniejszy i ludzi na sklepie bedzie coraz mniej a oplacic trzeba pracownikow itd.. Czy ktos cos wie na temat ze w weekend majstry maja byc otwarte normalnie??

Pytajnik

Czy jakiś oddział dostał plan urlopowy do ustalenia , z wpisanymi już/narzuconym przez kierownika terminem ? Bo ponoć to norma jest i takie są wytyczne aby urlopy brać poza wakacjami .

Rozumny
@Pytajnik

Człowieku ty się o urlopy martwisz ... ? dobrze będzie jak nas nie zwolnią ..nie widzisz co się dookoła dzieje ??? Musisz być jakimś ześwirowany związkowcem któremu się wydaje ze może dalej (usunięte przez administratora) bezkarnie w swoje gniazdo , jak ci się podoba to się zwolnij , na twoje miejsce czeka mnóstwo chętnych ..

bt

Nadchodzą ciężkie czasy. Szczególnie na rynku nieruchomości. Paradoksalnie może to zachować miejsca pracy w Majstrze, bo nie będzie chętnych na powierzchnie do wynajęcia :))

Lidka

Tyle firm pada trzeba się teraz zacząć martwić o swoją posadę ... na saksy prędko nie pojedziemy ...

mariusz

Czy pracodawca dba o pracowników, by ci nie zarazili się koronawirusem? Rękawice, pleksa dla kasjerów, środki dezynfekujące, ograniczenie liczby klientów w jednym czasie na sklepie?

@mariusz

Klientów jest teraz więcej nikt nie panuje nad tą sytuacją.

Izzy
@mariusz

Tak jest pleksa stretch i płyny w sprzedaży dla potencjalnego klienta aby tylko zarobić ....

@mariusz

Nie nie dba, (usunięte przez administratora) nie mamy żadnej pleksy, środki dezynfekcyjne jadą do nas od dwóch tygodni, dziewczyny na kasach odkażają denaturatem,,(usunięte przez administratora)

@mariusz

Wszystko żalezy od kierownika u nas wszystko jest wg zaleceń z centrali

ucho prezesa

O jakich nieprawidłowościach piszesz?

Pytam was gdzie te związki ,teraz szukają problemów w sieci zamiast zacząć od praw pracowniczych.

Zostaw merytoryczną opinię o MAJSTER S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w MAJSTER S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MAJSTER S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAJSTER S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 10 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAJSTER S.A.