Apriori S.C. A. Trzmiel J. Trzmiel Tkaniny Obiciowe i Zasłonowe

Szczecin

Opinie o Apriori S.C. A. Trzmiel J. Trzmiel Tkaniny Obiciowe i Zasłonowe

super firma

Bardzo perfekcyjna firma ludzie mili podchodząc do klienta perfekcyjnie

gość

qwerty - 2012-05-31 17:58:17 podzielam opinię, ale ostatnio firma robi trochę bokami i zaczyna zwalniać ludzi, co jest przykre, bo płacili uczciwienie chce mi się nawet opisywać co się w tej firmie dzieje (oczywiście odbiegającego od norm pracy w Polsce). Pracę doktorską można by było o tym napisać.

qwerty

Zostaw opinię o Apriori S.C. A. Trzmiel J. Trzmiel Tkaniny Obiciowe i Zasłonowe - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apriori S.C. A. Trzmiel J. Trzmiel Tkaniny Obiciowe i Zasłonowe