Opinie o TAXI 4 YOU Szczecin w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TAXI 4 YOU Szczecin. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w TAXI 4 YOU Szczecin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TAXI 4 YOU Szczecin w Szczecin

Jak tam

W niedalekiej przyszłości "właściciele numerów telefonow" bo nie są to żadni szefowie, oraz ich współpracownicy z "rumunami" zapoznają się z bransoletkami na nadgarstkach. Szwindle, nielegalne zatrudnianie, lewe faktury, nie księgowane wpłaty i dochody, brak umów i zatrudnianie na czarno na dodatek za opłatą ( absurd ) a bez podatków i zus. Oby odpowiednie służby zareagowały błyskawicznie, z naciskiem na kontrolę tzw " Rumunów", przy jednoczesnej kontroli miejsc montażu, legalizacji taksometrow. Jakie auta przede wszystkim - Nowe ! Białe citroen, peugeot, skody etc. Wtedy jak to będzie legalnie i uczciwe - da się funkcjonować a nie potrójne standardy i nie uczciwa konkurencja we własnej korporacji ! Prawda Ciarka ? Prawda Wasyl ? Prawda Wódz ? Prawda Boguci ?

Jak tam

Na stronie firmy widnieje informacja na temat przyjęcia kierowców do tej firmy. Widzę, że pracuje się tutaj na terenie Szczecina i okolic. Co należy rozumieć pod słowem "okolice"? Do ilu kilometrów poza Szczecinem się jeździ? :) Wspomniano również o dyspozycyjności. Na czym miałaby ona polegać? Jesteście w stanie wszystko wyjaśnić? :) Z góry dziękuję.

Znacie może aktualne stawki dla kierowcy taxi? Na stronie mają informację, że mają dni otwarte i wpisowe wynosi 1 zł + vat. Czytam, że pomagają w oklejeniu samochodu i ogólnie przygotowaniu do pracy. Czyli trzeba jeździć swoim? Mają jakąś swoją flotę czy wcale? Bo tak myślę czy dałoby się dogadać w tym temacie. Ile zleceń wyciągacie dziennie teraz?

Dzięki, przydatne info dla mnie. Czyli rozumiem współpracując z tą firmą nie ma się własnego terminala? A jeśli chodzi o transakcje gotówkowe to już nie pobierają tych 5%? A może jakąś inną kwotę? O co chodzi z tymi chorągiewkami? :D Sory za tyle pytań, ale to byłby mój pierwszy raz na taxi i nie do końca ogarniam temat jeszzcze.

Adolf Nowy wpis

Nie, gotówkowych cie nie (usunięte przez administratora) Jak płatność termonalem to jest jakas prowizja ale to normalne akurat bo to bank pobiera.Jak jest mecz pogoni to wozisz choragiewki .Acha i nie mozesz np powiedziec ze chcesz tylko dorobiac zeby zdjeli cie z dyzurow,poprostu beda cie zawieszali.Odradzam ci tą firme.Jak chcesz tylko dorobic to może bolt? Chociaz bazy nie masz 750pln m_c

Jakie wartości są cenione w TAXI 4 YOU Szczecin?

Taksówkarz

Brak wymagań, tylko nie karalność chociaż eks kryminaliści też jeżdzą. Okolo 1400zl

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
nick

Na wstepie dziękuję Klientom, którzy obdarzyli mnie zaufaniem i ciepłe słowa, które niejednokrotnie padały z Ich ust. Jestem byłym pracownikiem tej korporacji i pewnie współpraca nadal by trwała, gdyby nie świ nie podkładane mi przez pracowników centrali czyli niektórzy fikcyjni klienci którzy z góry mają nakreślone, że mają się awanturować, agresywnie zachowywać (tylko ciekawe dlaczego przed służbami (usunięte przez administratora) im się trzęsie). Delikatnie powiedziane, że dyspozytornia zachowuje się niegrzecznie. Jest to najczęściej ch a mstwo do kwadratu i widać to było gołym okiem w stosunku do mnie jak i do moich niektórych klientów. Centrala to żony kierowców zatrudniających pracowników. Likwidują w ten sposób konkurencję, podrzucają swoim najlepsze zlecenia a reszta dostaje (usunięte przez administratora) Często wysyłano mnie na zlecenie którego nie było (a tu idą km i czas). Wielokrotnie mnie blokowano próbując utrudnić pracę. Zarzucano mi wykonywanie usług jednocześnie na rzecz innej korporacji. Oszczerstwa i kalumnie bez pokrycia. A co do stawek to stoją w miejscu a teraz kryzys więc zarobki tyle co najniższa krajowa.

@nick

Czyli jeżeli zlecenia nie było, a Ty kierowca zmarnował czas i benzynę, to nie dostawał z tego tytułu jakiejś kwoty rekompensaty? Ile z kursu było dla taksówkarza, a ile dla firmy? Dawali może jakieś karty paliwowe?

Zespół myślenia ironicznego

Były czasy, ze taxówek bylo prawie 600, a może i więcej. Teraz jak jest 400 to i dobrze. Ciekawe czemu tak sie stało. Myśle, ze stawki byli zbyt wysokie, kierowcy się rozpieścili, i załozyli własne Biznesy, a i kierowca zawszy był szanowany w tym bajzlu ;)))

Urszula
@Zespół myślenia ironicznego

Czemu Twoim zdaniem stawki były zbyt wysokie? Wiesz ile płacili i ile płacą teraz? Czemu nazywasz to bajzlem?

Dzony
@Zespół myślenia ironicznego

Stawki za wysokie??? Ty z konia spadłeś na głowę??? Przecież te stawki to jedne z najniższych w Polsce.

@Dzony

to czekaj, które według Cebie są najniższe? to 600 to jest mało? to ile powinno normalnie być?

Jak szefostwo w TAXI 4 YOU Szczecin traktuje ludzi?

Justyna

Właściciele korporacji bardzo dobrze traktują swoich pracowników, naprawdę można się z nimi dogadać w każdej kwestii. Polecam pracę w taxi 4 you , pracowałam tam 13 lat i gdyby nie to że zmieniłam miejsce zamieszkania to pracowałabym tam w dalszym ciągu z przyjemnością.

Stif
@Justyna

Może dyspozytorki dobrze traktuje ale kierowców niestety nie. Ciągłe mówienie że jak się nie podoba to do widzenia ,zero szacunku. Zdecydowanie nie polecam.

Rysiek
@Justyna

Na tle ponad 400 negatywnych wpisów. tfój o takim wydźwięku, wygląda conajmniej dziwnie. Pozdrawiam

Justyna
@Rysiek

Rysiek Każdy ma prawo do napisania swojej opinii i ja skorzystałam z tej możliwości. Pracowałam w tej firmie od 2008 r do lipca 2021 r i byłam bardzo zadowolona z pracy, zarobków jak i pracodawców i współpracowników. Nie będę z Tobą polemizować na temat mojej opinii na temat firmy w której pracowałam i byłam z tej pracy zadowolona. Firmę i atmosferę w niej tworzą w dużej mierze pracownicy. Pozdrawiam bardzo serdecznie

Jack
@Justyna

Firmy taxi to jedno wielkie (usunięte przez administratora)i jak by to był normalny kraj to ci pośrednicy właściciele numeru telefonu siedzieli by w wiezieniu

Manipulanta

Typowa korporacja która z uśmiechem na twarzy wyciśnie z ciebie ostatnia krople krwi, wyłudzi pieniądze, a na końcu jak już zapłacisz wszystkie wpisowe i ukryte koszty da ci do zrozumienia ze nie nadajesz się do tej pracy. Porażka. Wyrafinowani manipulanci - 0 szacunku do człowieka.

@Manipulanta

Wszystko w temacie.

kolo
@Manipulanta

w samo sedno

Mirosław
@kolo

Długo tam pracowałeś? Może pierwsze wrażenie jest inne?

Nie
@Mirosław

Może nie?

@Nie

Czyli na starcie zrezygnowałeś? Jak wyglądał Twój pierwszy dzień pracy?

@Mirosław

Tak wystarczająco dlogo aby mieć obiektywna opinie. Początki super kasa super kursy każdy uśmiechnięty. Odchodzisz wkurwiony z długami, proces ten trwa około 3 lat.

@Arek

I to potwierdzone info, że każdemu to się zdarza?

adrian123

ciekawe na ile podniosą stawki

Urszula
@adrian123

A od kiedy mają podnieść? Wiesz może, bo nie jestem w temacie?

Adrian123
@Urszula

Był komunikat ze na przelomie czerwca /lipca

Mirosław
@Adrian123

I dalej cisza? Były w ogóle jakieś plotki o ile wzrośnie wynagrodzenie?

Stawki ??? PYTANIE ILE WZROŚNIE BAZOWE ??? BO NA PEWNO BĘDZIE GRUUUBO

@Pan

Aż tak?xd A ile obstawiasz?

Mlody
@adrian123

Podnieśli bo kierowców nie ma do pracy. Będą kierowcy, pojawia się rabaty. Taka reguła tego żałosnego biznesu

@Mlody

A wiadomo o ile?

Wulgarna osoba, numer boczny 3316, nieuprzejma, arogancka, zlosliwa. Nie do pomyslenia ze taka osoba ma w ogole klientow.

Klient

Panie C. Dlaczego na zebranie rady miasta odnośnie stawek nie wysyła pan swoich kierowców tylko chodzi pan sam? Pytanie retoryczne... Każdy zna odpowiedź.

No Ja

Dlaczego nie podpisujecie się z imienia i nazwiska. Napisał gość który nazywa się Arek. A jakbyśmy się podpisywali to co ? Byście nas Wyeliminowali czy co ? Faflunie Panie Darek zapraszam na golfa

Arek

Dlaczego nie podpisujecie się z imienia i nazwiska cykory, akurat pracuję w tej firmie ładnych paręnaście lat osobiście znam szefostwo i z tego co wiem to nigdy nie oszukali nikogo na złotówkę, jak ktoś nie ma parcia na pracę to niech nie szuka winnych u innych, po zakładajcie takie firmy jak ta i zobaczymy jak wam wypali, życzę sukcesów

@Arek

O czym ty bredzisz gosciu? Tu chodzi o brak szacunku do pracownika.

@Pan

Skoro rzekomo w firmie tej dochodzi do sytuacji, gdzie można śmiało zinterpretować, że pracodawca nie ma szacunku do pracownika to jestem ciekaw, czy fakt ten kiedykolwiek był przedmiotem ewentualnej dyskusji między pracownikami a szefostwem? Ktoś może z Was pracowników chciał kwestię tę rozwiązać i porozmawiać wspólnie w spokojnym tonie? Napisz mi proszę, czy takie próby miały w ogóle miejsce. Z góry Ci bardzo dziękuję.

@Piotr

Miałem podobną rozmowę w spokojnym tonie. Rezultat sobie odpowiedź.

Oleksander
@Piotr

Tak, Panie Piotrze były takie próby. komentowane przez szefostwo "jak się nie podoba, zawsze można zmienić pracę" Dziękuję do widzenia. Tak się szanuje ludzi w tej firmie, oczywiście oprócz kierowców wynajmujących taksówki. Oni są szanowani ponieważ w nich widziany jest interes firmy.

Moron
@Pan

Napisał Pan Arek, mąż pani M ,jeżdżący na najlepszym układzie :D dziwi się że on zarabia i zadowolony, a inni nie :D

@Arek

Zapomniałeś chyba o miłych akcjach jak ci opony po przebijali ;)

Arek od Pani M

Klient Prawobrzeże

Pozdrowienia, dla przemiłej Pani z obsługi klienta za udzielenie mi lekcji wychowania po tym jak zgarnęła mnie taksówka innej korporacji. Widocznie Pani nie rozumie, że stanie w tą pizgawice, nie jest zbyt fajne i nie każdy zwraca uwagę na korporacje przy wsiadaniu do taxi. Zamiast trochę pomyśleć. Wolała mnie (usunięte przez administratora)przez telefon, że jestem nie kulturalny i jak wsiadam do innej taxówki, to powinienem pierwsze co zadzwonić do korporacji z której brałem i przepraszać. Dodam, że zorientowałem się o tym zaraz jak wysiadłem i od razu dostałem telefon, o czym oczywiście poinformowałem. Naprawdę wybacz Pani kochana, że się nie zorientowałem. Nie kulturalne to jest Pani podejście do klienta i powinna pani docenić, to że ktoś odebrał. Proponuję jakiś urlopik i życzę miłego wieczorku :)

Klient Prawobrzeże

O, znalazłem kierowcę, który podjechał na darmo ????

Klient Prawobrzeże

Tępe to jest twoje stwierdzenie

Klient Prawobrzeże

Pozdrowienia, dla przemiłej Pani z obsługi klienta za udzielenie mi lekcji wychowania po tym jak zgarnęła mnie taksówka innej korporacji. Widocznie Pani nie rozumie, że stanie w tą pizgawice, nie jest zbyt fajne i nie każdy zwraca uwagę na korporacje przy wsiadaniu do taxi. Zamiast trochę pomyśleć. Wolała mnie opierdzielić przez telefon, że jestem nie kulturalny i jak wsiadam do innej taxówki, to powinienem pierwsze co zadzwonić do korporacji z której brałem i przepraszać. Dodam, że zorientowałem się o tym zaraz jak wysiadłem i od razu dostałem telefon, o czym oczywiście poinformowałem. Naprawdę wybacz Pani kochana, że się nie zorientowałem. Nie kulturalne to jest Pani podejście do klienta i powinna pani docenić, to że ktoś odebrał. Proponuję jakiś urlopik i życzę miłego wieczorku :)

Depeche mode exciter

WITAM.Gdzie lepiej iść jeździć własnym autem, 4 you czy city ? Chodzi tylko o te dwie firmy.

Kierowca
@Depeche mode exciter

Chłopie idź na budowę ,do Amazona , gdziekolwiek tylko nie taxi.. nie zarobisz nic a tylko będziesz ładował w auto ..to nie ma sensu uwierz mi

miarka
@Depeche mode exciter

Najlepiej iść w (usunięte przez administratora) A tak poważnie jak najdalej od Darka i sztuczek, da ci na zachęte troche dobrych kursów a jak sie podjarasz i kupisz dobre auto, będziesz jeździł z samymi dziadami. tak dziwnie się zmienia los w tej firmie z czasem ci nie sprzyja :D

@Depeche mode exciter

Poszukaj sobie normalnej pracy jeździłem taxi bardzo długo i uważam że to był zmarnowany czas. Jeśli chodzi o te dwie korpo są nic nie warte (usunięte przez administratora) na kursach jedni jeżdżą a drudzy stoją. To jest praca dla emerytów

Małgorzata
@Jacek

A ile pracowałaś w tej firmie? Od czego zależy, ze jedni mają kursy a drudzy stoją? :)

Luk7.9au

Nie wiem co wy chcecie o firmy For you ja tu jestem 8lat pracuje sumienie po 10 godzin i nie mogę powiedzieć złego słowa o firmie i zarobkach po podniesieniu stawek widac$$$$jak nabijesz na kasę 300÷350 zł to dniowka wychodzi około 200zl na czysto jak się chce pracować to się zarobi a nie tylko narzekać i szukać winnych A jeśli chodzi o SzefaDarka to ma facet głowę na karku i robi pieniądz jeden z drugim jak by to była wasza firma to byś opuszczał bazę pomysł czerepem jaki muszą być opłaty prowadząc taką firmę nic mi nie wiadomo o lewych zleceniach po tylu latach też można dostać dobry kurs tylko trzeba pilnować słupka a nie krytykować wszystkich w koło ludzie przychodzą i odchodzą taką jest kolej rzeczy nic na siłę Trzymaj Szefie Ta Firmę Tak Dalej;$#Zadowolony Kierowca

@Luk7.9au

Pełna racja

@Luk7.9au

Zomowiec na emeryturze jeszcze mu loda zrub za te ogromne zarobki

Czy nowo zatrudnione osoby w TAXI 4 YOU Szczecin otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pan

?? Jak chcesz umowę to w kerfurze się zatrudnij albo w biedrze. Żenada

Jacek

Jeszcze zus za ciebie zapłacą

Rafał

Opowiem wam swoją historie. Bedac modym czlowiekiem szukajacym dobrze platnej pracy, Robiąć kursy !jako klient! za ok 50 zł zainteresowałem się pracą na taxówce. Wydawało by się, że można zarobić, i jest to fajna praca. Postanowiłem spróbować swoich sił najpierw wynajmujac taxówke. I na początku byłem naprawde mile zaskoczony. Mimo wysokich kosztów wnajmu dziennego taxówki,(100/120zł)) paliwa, i opłaty bazowej były z tej pracy dość przyzwoite pieniądze. miesięcznie, rzędu 4000 zł za ok 200 h pracy. ( Robiłem kursy za min, 15/20 zł i było to opłacalne) Po jakimś czasie postanowiłem kupić swoje auto na taxi, będąc w ZŁUDNYM przeświadczeniu, że da się zarobić. I teraz UWAGA po ok 6 miesiącach zacząłem otrzymywać od centrali kursy których wcześniej nigdy nie było. Dojeżdżałem do klientów po 6/7 kilometrów robiąc z klientem kurs za 7/8 zł. Jeśli zdarzyło by się to czasem, nadal może i dało by się zarobić, problem w tym, ze kursy takie zaczeły pojawiać się notorycznie. nawet jak dostałem kurs lepszy za ok 30 zł, to miałem bardzo daleki dojazd do klienta. Skończyło się to zajechaniem mojego nowego 2 letniego auta, i nie mogłem nawet odłożyć choć 10.000 a nawet miałem problem, ze spłatą leasingu. Dlatego Bardzo nie polecam pracy w tej firmie. Ja jakoś sobie poradziłem, ale z wieloma ludźmi co rozmawiałem, to większość miało długi i nie spłacone kredyty. Uważajcie na tą firme, bo na początku jest OK, a po czasie ciężko na opłaty zarobić.

Zostaw merytoryczną opinię o TAXI 4 YOU Szczecin - Szczecin

• Jak się pracuje w TAXI 4 YOU Szczecin?

Zobacz opinie na temat firmy TAXI 4 YOU Szczecin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TAXI 4 YOU Szczecin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TAXI 4 YOU Szczecin?

Kandydaci do pracy w TAXI 4 YOU Szczecin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TAXI 4 YOU Szczecin
1.2/5 Na podstawie 374 ocen.

TAXI 4 YOU Szczecin