TAXI 4 YOU Szczecin

Szczecin

TAXI 4 YOU Szczecin
2 152

Opinie o TAXI 4 YOU Szczecin

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

pawel

nigdy wiecej !!!

Iza

@kierowca, mógłbyś dodać więcej szczegółów swojego zatrudnienia w firmie? Rozumiem, że nie jesteś zadowolony ze współpracy. Niestety inne osoby wypowiadają się w podobnym tonie. Możesz napisać dlaczego pracodawca stosował kary czemu pracowałeś za tak niskie uposażenie? Czy rozmowa z właścicielem firmy mogłaby coś zmienić i poprawić warunki zatrudnienia? @Better, mógłbyś napisać, dlaczego masz taką opinię? Z czego to wynika? Jakie masz doświadczenia z pracodawcą?

taxi 4 you poleca

Teraz możecie korzystać z Tanie-taxi.com w Warszawie. Zapraszamy z promocji i wykwalifikowanych kierowców . Nasza filia w Warszawie obsłuży miło każdego klienta . Mamy najlepsze opinie w google .

Miks

Taksówkarze blokują drogę i zachowują się agresywnie w stosunku do innych. Patologia, nie polecam.

Złotówa

Mają oddział w Warszawie pod nazwą tanie-taxi 666666 i stawkę 1,30zł/km Opinii sobie nakupowali w google że niby firma spoko a ludzie na innych forach strasznie jadą na nich. Żałosne.

Better

Nie polecam, 0/10

kierowca

pracowałem w 4 you dosyc długo. mogę powiedzieć ,że Ciara nie szanuje żadnego pracownika , nikogo nie słucha ,widzi tylko czubek swego nosa. On i Arturek z city są siebie warci . zrobili zmowę cenową za którą jest niezła kara . Dziękuję im za to ,ze moja pensja przez nich spadła o 600 zł w ciągu kilku lat . Życzę im jak najgorzej. Mam nadzieję ,że kiedyś karma ich dopadnie za to chamskie zachowanie !!!

Asia95

Nie polecam.

Romek

nigdy więcej, usiadłem z tyłu na kanapie a ona była posikana i miałem całą pupę mokrą a tak poza tym strasznie śmierdzi papierosami, nie polecam tej taksy o nr rej EPA NH54

Iza

@Enn, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Nie można także podawać personaliów innych osób. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli masz do dodania jakąś obiektywną opinię o firmie zrób to. Pomożesz innym osobom, które poszukują pracy.

Enn

SANDRA KOSIOREK Z AGENCJI TOWARZYSKIEJZE SZCZECINA PAŁACYK WIŚNIOWY SAD to teraz żona syna szefa CITY TAXI A NIE TAXI4YOU ????????????

Iza

@Em, @Greg, obraza jakiej dopuszczacie się na forum publicznym jest niedopuszczalna o czym mówi regulamin na GoWork, kieruję Was tam gdyż domyślam się, że jeszcze się z nim nie zapoznaliście. Jesteście proszeni o dodawanie opinii, które nie zagrażają innym i nie wkraczają w ich prywatność.

Iza

@Jak o, bardzo Ciebie proszę o używanie powściągliwego języka na forum dotyczącym pracy w TAXI 4 YOU. Komentarze jakie dodajesz obrażają innych użytkowników serwisu i mogą zostać niezwłocznie skasowanie za naruszanie zasad zawartych w regulaminie forum. Chciałabym znów ponowić swoje pytanie - jak oceniacie warunki pracy w TAXI 4 YOU w odniesieniu do innych firm taksówkarskich w Szczecinie?

Niezadowolony klient

Nie polecam, wezwałem taksówke informując, że będę jechał z dużym psem i najlepiej żeby było to kombi.Podjechał Citroen kombi czarny Nr Boczny 2307, Pan taksówkarz wysiadając z samochodu odrazu odmówił przejazdu twierdząc, że mój pies poniszczy mu podsufitke. Choć to nie jego auto tylko korporacji i zatrudniając się ma prawo wyboru czy chcę przewozić zwierzęta czy też nie. Pani dyspozytorka była bardzo miła i też nie rozumiała tego faktu tak jak drugi kierowca który podjechał w zastępstwo. Kolejny incydent miał tydzień później, zamówiłem taksówkę o godzinie 17 na godzine 21 również informując, że będę jechał z psem z Prawobrzeża na lewy brzeg. Dokładnie o godzinie 20:49 dostałem sms że wysłano skode octavie granatową Nr boczny 106. Po pół godziny czekania pozwoliłem sobie zadzwonić i dowiedzieć się gdzie jest taksówkarz, Pani powiedziała mi, że taksówka jest na ul. Łubinowej bo stoi w korku(w sobotę po 21 w korku?? śmiech na sali). No cóż powiedziałem, że poczekam w końcu miał jakies 10 minut drogi do mnie. Po kolejnych 30 minutach taksówki jak niema tak nie było, Po raz kolejny zadzwoniłem dowiedzieć się co się dzieję z tą taksówka, Pani dyspozytor próbowała wmówić mi, że wcale nie zamawiałem żadnej taksówki a po chwili nagle mnie poinformowała że taksówka jest na ul. Niedziałkowskiego. WTF?? Także niemam pojęcia co taksówkarz miał w głowie prawdopodobnie nic. Nie polecam tej firmy z tego powodu, brak jakiejkolwiek wiadomosci od kierowcy, totalna olewka. Oczywiście nie wszyscy kierowcy zapewne są tacy jak tych dwóch pajaców. Proszę jeszcze uważać na kierowców ponieważ raz przez moją nieuwage kierowca coś prawdopodobnie przestwił i zażyczył sobie 60 zł na trasie którą jeżdżę płacę zawsze 30zł maks. 40 zł.

Niezadowolony klient
@Jak o 16.06.2018 12:25

Właśnie widać jakim poziomem inteligencji dysponujesz i kto tam pracuje a baranów to macie zatrudnionych w tej pozal się bozę korporacji. Wyraziłem swoją opinie na wasz temat, zresztą jak większość tutaj ludzi. Nie będę już tutaj się wpisywał bo szkoda nerwów na was tracic, i nie zapominajcie na kim zarabiacie jak to nazwałeś "frajerska klientela" życzę powodzenia, mam nadzieję, że jak najwięcej ludzi zobaczy twoj wpis.

Jak tam

W niedalekiej przyszłości "właściciele numerów telefonow" bo nie są to żadni szefowie, oraz ich współpracownicy z "rumunami" zapoznają się z bransoletkami na nadgarstkach. Szwindle, nielegalne zatrudnianie, lewe faktury, nie księgowane wpłaty i dochody, brak umów i zatrudnianie na czarno na dodatek za opłatą ( absurd ) a bez podatków i zus. Oby odpowiednie służby zareagowały błyskawicznie, z naciskiem na kontrolę tzw " Rumunów", przy jednoczesnej kontroli miejsc montażu, legalizacji taksometrow. Jakie auta przede wszystkim - Nowe ! Białe citroen, peugeot, skody etc. Wtedy jak to będzie legalnie i uczciwe - da się funkcjonować a nie potrójne standardy i nie uczciwa konkurencja we własnej korporacji ! Prawda Ciarka ? Prawda Wasyl ? Prawda Wódz ? Prawda Boguci ?

Iza

@anonymous, dziękuje za Twoje zdanie na temat pracy w TAXI 4 YOU i samego pracodawcy. W gąszczu rożnych opinii klientów zadowolonych bądź nie z przejazdów jakie oferuje firma, miło jest przeczytać również o atmosferze pracy jaka tam panuje. Czy znajdzie się ktoś jeszcze, kto pracuje jako taksówkach w TAXI 4 YOU?

Adam

Szkoda, że na forum dla pracowników są same wypisy klientów.

Nick
@Adam 12.05.2018 22:17

A kogo mają być??

anonymous

Pracowałem mogę powiedzieć przede wszystkim szef zapomniał z kogo się utrzymuje za dużo zakazów nakazów jeżeli ktoś odchodzi to właśnie dlatego . Traktuje wszystkich jak pracowników a nie współpracowników przymykanie oczu na kierowców którzy się nie nadają nie ma konsekwencji bo są dobrymi pracownikami to znaczy liżą du....... nie ważne że są brudasami się nie myją i zero kultury nasłuchałem się przez te lata . Już nie pracuje i wcale nieżałuję ale dalej jeżdżę sam i jest okey

Iza

Drodzy użytkownicy forum, rozumiem Wasze komentarze związane z tym, iż nie do końca podobał się Wam przejazd z jednym z przewoźników TAXI 4 YOU ze Szczecina. Jestem jednak pewna, że jest też wielu dobrych i sympatycznych pracowników/ przewoźników tej firmy, którzy inaczej podchodzą do swoich klientów, Może to była kwestia złego trafu? Przypadku? Niemniej jednak chciałabym zwrócić się z pytaniem do osób, które są pracownikami tej firmy: Jak oceniacie warunki i atmosferę jaka w TAXI 4 YOU panuje? Dawno już nie było na forum żadnej wypowiedzi od osoby zatrudnionej w firmie, a głównym celem GoWork.pl jest zbieranie informacji o pracodawcach!

Zadowolony po latach

Pełna olewka klienta.25 minut od wyslania smsa zero odzewu. Oby tak dalej .

anonymous

(usunięte przez administratora) i naciągacze. w

Marcin

Nie polecam nigdy tej korporacji. Nigdy ale to nigdy, taksówkarze maja problem z agresją i słownictwem. Gościu (usunięte przez administratora) się, że powoli wyciągałem portfel. Zaczął się wulgarnie zachowywać. Gdybym bym był tak wychowany jak on to bym mu strzelił po prostu w twarz za obrazę. Do tego śmierdziało spoconymi ubraniami w aucie,to jest nie do pomyślenia. Na szczęście dało się wytrzymać.Tak więc jeszcze raz powtórzę NIE POLECAM NIGDY TEJ KORPORACJI!

Iza

@Stanislaw @Pracownik Rozumiem Wasze rozżalenie, pewnie praca w TAXI 4 YOU nie była dla Was łatwa. Czy możecie jednak napisać, co konkretnie wypłynęło na tak negatywne opinie. Pamiętajcie również, że każdy wpis, który zawiera wulgaryzmy lub kogoś obraża jest niezgodny z regulaminem Gowork https://www.gowork.pl/regulamin @Alladyn To bardzo poważne zarzuty względem tego pracodawcy. Zgłosiłeś to odpowiednim instancjom? To bardzo przykre, że miałeś aż tak złe doświadczenia. Może nie powinieneś jednak tego tak zostawiać? @Adam Dlaczego nie polecasz? Uzasadnij odpowiednio swój wpis.

Adam

Nie polecam

Marcel

Na początku kierowcy był miły i spokojny... Potem zaczął krzyczeć i awanturować się mimo iż nie udzielałem się na początku. Gdy chciałem wyjść i zapłacić za aktualny kurs wtedy mi przywalił, niestety nie tak mocno abym miał sine a nie nagrywałem wtedy i nie mam jak tego udowodnić ale myślę, że karma to ... ale za to wróci z podwojoną siłą ;)

Alladyn

Zostałem molestowany gdy wracałem podpity z imprezy Kiedy spałem kierowca dotykał mojego krocza A kiedy się poruszyłem zaczął się masturbować

Witam wszystkich serdecznie jak mam rację napiszcie. Tu jeżdżą gbury pajac prostkaki jak pracuje długo to z nowymi niegada. Myślą że jak ma te5000 to jest niewiadoma kto 80 procent kierowców for you to debile.

Stanislaw

Nigdy więcej (usunięte przez administratora) i bandyci !!!!

asdsadsa

tylko taxi zlotowa

Kamil

Najgorsza taksówka jaką spotkałem, a kierowcy to gbury i pajace. Nie polecam nawet swoim wrogom tej zjebanej korporacji.

Zostaw opinię o TAXI 4 YOU Szczecin - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TAXI 4 YOU Szczecin