Opinie o TAXI 4 YOU Szczecin w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TAXI 4 YOU Szczecin. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w TAXI 4 YOU Szczecin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TAXI 4 YOU Szczecin w Szczecin

Ale Jaja

Oo Jak Fajnie Taxi 4 you zamierza podnieść stawkę startową do 5 zł ;) Hah śmieszne jest to dla mnie, czekajcie tylko jak od nowego roku pojawią się rabaty dla stałych klientów. Ciekawe, czy równie szybko i wcześniej zostaną o tym po informowani kierowcy, jak w przypadku zmiany opłaty początkowej ->Do Kierowców, ludzie nie dajcie się robić w balona, właściciel już ma taką politykę firmy że i tak będziecie jezdzic za grosze, nawet jeśli chwile wam da odsapnąć i tak nie zarobicie na nowy samochód zajeżdżając swój do końca. Na taxówce w szczecinie zarabiają tylko właściciele korporacji, kierowcy przychodzą i odchodzą niestety cały czas bardzo mało kierowców ma świadomość jak wielki błąd popełnia zaczynając pracę na taxi.

Kierowca
@Ale Jaja

A bazowe podniesie pewnie na 1000zl. !!! Cwaniaczek.

Młody
@Ale Jaja

Wiem że to ty piszesz, pajacu z cyrku znam twoją politykę słów będziemy zarabiać teraz 10000na rękę JE JE joł madefaka heeeeee juuuuuu

rambo - bambo

Tak Czytam wpisy o tej dziadowskiej korporacji, i myślę że warto poruszyć kwestie systemu kar jakie wprowadzono jakiś czas temu. Jeśli kierowca nie rzadko zmęczony (pracując 300h miesięcznie, bo tyle trzeba zeby zarobic ) pomyli się i omyłkowo nie da rabatu klientowi, jest to z reguły różnica 2/5 zł na kursie. Musi zapłacić 500 zł kary na dom dziecka. Wszystko może i byłoby zrozumiałe (choć i tak uważam, że są lepsze sposoby dyscyplinowania) gdyby nie fakt, że karę 500 zł kierowca nie wpłaca w swoim imieniu a jest namawiany, naciskany aby zapłacić w imieniu korporacji Taxi 4 You. W ten o to sposób właściciel firmy staje się wielkim dobrodziejem, hojnym darczyńcom, za nie swoje pieniądze wyłudzone od biednych kierowców taxówek, a wszystko po to, by PŁACIĆ MNIEJSZE PODATKI. Ot w jaki sposób działa Firma taxi for you. Jest to dla mnie bezczelny sposób karania, i wyłudzania pieniędzy od kierowców. Większość kierowców ma bardzo duże opłaty leasingi kredyty i są zastraszani, że jeśli nie zapłacą muszą odejść z korporacji!! Kto mądry i bardziej zaradny odejdzie, ale jeśli komuś grunt się pali pod nogami zapłaci żeby dalej jeździć za te głodowe stawki. Jeśli ktoś się zastanawia, czy warto zostać taxi driverem - napewno nie warto w tej dziadowskiej firmie! Jeśli chcesz być zdrowy psychicznie, i mieć normalne życie, nawet lepiej nie próbuj.....

Havel
@rambo - bambo

Kiedyś to (usunięte przez administratora) się skończy bo kierowcy faktycznie zaczną tak jak ja odchodzić, kiedy przybiją mu karę, uwagę. Korporacja musi zrozumieć że dobre czasy dla niej też się skończyły. Tym bardziej dobre czasy skończyły się dla kierowców. Sami sobie winni, a ja już wiem że duża większość ludzi która pracuje na taksie to ludzie nie zaradni, nie zdolna do zmian w życiu. Dajecie się d y m a c więc śmiało trzeba was określić frajerami.

lmao
@rambo - bambo

Widać, że nie masz pojęcia jak to działa i typowo doszukujesz się jakichś teorii spiskowych i oszustw. :-D Wpłata wykonywana jest na wybrany dom i w imieniu firmy aby delikwent nie mógł wybrać placówki w której być może ma znajomych oraz żeby nie zażądał zwrotu wpłaconych pieniędzy. Tacy mądrzy, a absolutnych podstaw nie znają. ;-)

Rumun
@Havel

(usunięte przez administratora) jesteś ciekawe ile teraz zarabiasz geje sieroto Marysiu

Makaron nie mi
@lmao

Idąc twoim tokiem rozumowania, kierowca może się obawiać, że jeśli wpłaci w imieniu firmy, właściciel t4you ma tam znajomych w wybranym domu dziecka i zwrócą właścicielowi wpłatę którą dokonał kierowca.

Havel

Nie mylcie utargu, obrotu z zarobkiem w 8h dziennie nakrecisz 4 tys utargu ale co z tego jak 1000zl z tego zostawisz na stacji paliwowej 1000 oddasz na leasing 500 oddasz wielmożnemu panu, ubezpieczenie, części eksploatacyjne, kebab i po 8h roboty zostajesz z niczym tylko garbem na plecach.

Janek

Zdecydowanie odradzam prace w taxi4you!!! Jeżeli ktoś jest chętny (usunięte przez administratora) po 12 -15 godzin dziennie plus oczywiście nocki z piątku na sobotę i zarobić 4 tys (oby tyle wyszło na czysto ) to powiem mu tylko powodzenie !!! Za godziny które spędza się w taxi w pierwszej lepszej firmie weźmiecie większe pieniądze !! Do tego ci (usunięte przez administratora) ludzie którzy nauczyli się brać kursy typu piatów do jagiellońskiej za 2.84 bo jeszcze zamówił z aplikacji ????płatność karta i wysadź pod sama brama ...nie dajcie się (usunięte przez administratora) !!!!

@Janek

Co ty chłopie piszesz. Poco nocki ja jeżdżę po10 godz do soboty i mam4000 na zicher no a z nóżkami i niedzielami to chyba6000 no

Taksówkarz

Brak wymagań, tylko nie karalność chociaż eks kryminaliści też jeżdzą. Okolo 1400zl

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Czesiek

I proszę bardzo nie ma już klauna w kolorowych kostiumach w taxi for you (usunięte przez administratora) Już pies mu się znudził. A pan (usunięte przez administratora)to musi rozglądać za nową firmą gdzie (usunięte przez administratora) będzie robił. (usunięte przez administratora)

A

Kobieta przyjmująca zlecenie chyba pracuje tam za karę, nie polecam...

klient

Reklamuja sie ze daja rabaty, ktorys raz zamawiam z aplikacji ani razu nie dostałem rabatu. Dzwoniac do kierownictwa dowiedzialem się, że o rabat trzeba się upomnieć - żenada

kierowca
@klient

rabat to stolica Maroka .

Kozak
@klient

Żenada? Idziesz do McDonalda i zamawiasz zestaw bigmaca za 15 zł ale patrzysz że są na to kupony i można kupić za 12 już zamówione więc przepadł. Ten wpis jest żenada bo ciężko taksówkarz owi powiedzieć prosto ze należy mu się rabat 5% żeby z żenujące kasy jaka zarobi za kurs zarobił jeszcze mniej. Czy to takie ciężkie mu powiedzieć?

Jontek32

Witam, jestem kierowca Taxi 4 You. Po Kilku latach pracy, mam pewien pogląd którym chciałbym się podzielić. !!! Przedewszystkim chciałbym wszystkich ostrzec, przed przystąpieniem do tej żałosnej Korporacji !!! Pod pozorem uczciwie, zgodnie z kolejnością wydawanych zleceń, kierowcy są notorycznie OSZUKIWANI. Jeżeli zgłosisz skarge do centrali, że zlecenie zostało wydane nie uczciwie, zrobisz z siebie tylko idiotę bo wszystkie wałki są za poleceniem szefa. Lub żona dyspozytorki która wydaje lepsze zlecenie mężowi na co szef również się zgadza :) - oczywiście nie oficjalnie. KLIENCI KORZYSTAJĄCY Z TEJ ŻENUJĄCEJ KORPOCAJI - DNO TOTALNE. kursy po 4/5/6/7 zł Normalka, spróbuj tylko jakoś skomentować że coś ci się nie podoba.... Wszyscy się ładnie uśmiechają robiąc dobrą minę do złej gry. Szacunku do kierowcy ZERO, jesteś zwykłym szmaciarzem, który ma zapłacić i najlepiej o nic nie pytać i nie dzwonić za często. TAK SĄ TRAKTOWANI KIEROWCY. W tej firmie opłaca się przyjść na pare miesięcy na wynajęte auto bo dostaje się wtedy trochę lepsze kursy niż za 5 zł , i trzeba mówić ze się kupi swoje auto i przeciągać to jak najdłużej i BRON BOZE NIE KUPOWAC SWOJEGO SAMOCHODU!! z tą firmą każdy kończy współprace z długami!! Firma Istnieje z 10 lat i może z 5 kierowców jeździ w niej tyle czasu i sa to męzowie dyspozytorek ;) - to o czyms swiadczy, jakby bylo dobrze to by się ludzie trzymali pracy. a skąd dyzpozytorki wiedza gdzie kto jedzie ? - nie musza pytac ,w systemie jest historia zlecen, nie trzeba byc madrym by sie domyslic gdzie jedzie klient widzac historie jego zlecen. Ogolnie (usunięte przez administratora) straszny chachment z pana...... - NIE POLECAM

Kozak

W imię zasad nie usiądę za kierownicą taksówki puki nie będzie się to opłacać. (usunięte przez administratora) y pracują.

szrek

wspaniała korporacja super kursy po 5,7,8 zł i to jeszcze rabat 5.10.15% które idzie z każdej transakcja płacąc kartom dla firmy a nie kierowcy jak ludzie myślą najtańsza taxi prywatne auto oraz kierowca w polska warto poruszyć kwestie systemu kar jakie wprowadzono pewien czas temu. Jeśli kierowca nie rzadko zmęczony (pracując 300 h lub więcej miesięcznie aby zarobi na zus 750 lub duży zus 1350 zł bazę 540 zł kredyt na auto 1000 zł oraz paliwo 1500 zł lub więcej oraz naprawy które aby auto było sprawne pomyli się i nie da rabatu klientowi którego czekasz po 10 minut bo nie wychodzi lub masz daleki dojazd za który ci nikt nie płaci a czasami ten dojazd jest 5 lub 10 km jest to z reguły różnica 2/5 zł na kursie musisz zwrucic mu kasę lub zapłacić 500 zł kary na dom dziecka. Wszystko może i byłoby zrozumiałe (choć i tak uważam, że są lepsze sposoby dyscyplinowania) gdyby nie fakt, że karę 500 zł kierowca nie wpłaca w swoim imieniu a jest namawiany, naciskany aby zapłacić w imieniu korporacji Taxi 4 You W ten o to sposób właściciel firmy staje się wielkim dobrodziejem, hojnym darczyńcom, za nie swoje pieniądze od biednych kierowców a wszystko po to, by PŁACIĆ MNIEJSZE PODATKI. Ot w jaki sposób działa Firma taxi for you. Jest to dla mnie bezczelny sposób karania, i wyłudzania pieniędzy od kierowców. Większość kierowców ma bardzo duże opłaty leasingi kredyty i są zastraszani, że jeśli nie zapłacą muszą odejść z korporacji!! Kto mądry i bardziej zaradny odejdzie, ale jeśli komuś grunt się pali pod nogami zapłaci żeby dalej jeździć za te głodowe stawki. Jeśli ktoś się zastanawia, czy warto zostać taxi driverem - na pewno nie warto Jeśli chcesz być zdrowy psychicznie, i mieć normalne życie, nawet lepiej nie próbuj

@szrek

co ty chłopie super grupa brązowe ok super kursy dają kierowcy zrani geje same sieroty tu pracuja90 procent to prostkaki jamy zrozumiałe dzieciaki sieroty dumni baranki 223 150 220 230 288 90 88 itd

jacek
@Ciada

no tak i ci panowie 188 191 224 6 132 100

William

(usunięte przez administratora)pzdr TAXI ZŁOTÓWA to kozak

@William

super kozak hi hi joł

A. Daniels

(usunięte przez administratora)kiedyś z jednym jechałem ordynarnie wydłużał trasę. swoją drogą byłem świadkiem jak jeden z nich spowodował wypadek 2 dni temu na mierzynie rano nie wiem czy nie zabił innego kolesia taką stłuczkę mieli bo (usunięte przez administratora)w niedziele rano z ponad 100na godzinę na skrzyżowaniu

edyta

"Podziękowania" dla chamskiego kierowcy z numerem 2351 który na ulicy Bogusława perfidnie zajął miejsce na parkingu. Trzeba się nauczyć zasad proszę pana!!!! Nie dziwię się że są skargi na tą korporację skoro zatrudniają takich buraków!!!

Grinn

Nie polecam.(usunięte przez administratora)Połowa taksówkarzy tam pracujących to nawet podstawówki nie ukończyli. Każdy szanujący klient powinien to omijać szerokim łukiem.

klient99

Stanowczo odradzam

Konsument

Istna chołota omijać prostaków i chamów

tomek

gdyby były podniesione stawki aż lepiej by się pracowało a tak owszem dużo pracujesz mało zarabiasz taka jest firma y o u dbają oto abyś nie zarabiał podnieście te stawki w końcu już czas

TAXI

Negatywne nastawienie na klienta jak również do innych kierowców

Taki tam

(usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem :)

Szczecinianin

Pijani taxówkarze, omijać najwiekszym łukiem!

Picek
@Szczecinianin

Panie Szymonie(Taxi złotówa),czy nie szkoda Panu czasu na oczernianie innych taksówkarzy?,wszędzie się Pan reklamuje jako szlachetny,uczciwy itd...,a w taki kreci sposób próbuje Pan zniechęcić potencjalnych klientów...brak słów☹️

Zostaw merytoryczną opinię o TAXI 4 YOU Szczecin - Szczecin

• Jak się pracuje w TAXI 4 YOU Szczecin?

Zobacz opinie na temat firmy TAXI 4 YOU Szczecin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TAXI 4 YOU Szczecin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TAXI 4 YOU Szczecin?

Kandydaci do pracy w TAXI 4 YOU Szczecin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TAXI 4 YOU Szczecin
1.2/5 Na podstawie 374 ocen.

TAXI 4 YOU Szczecin