Opinie o TAXI 4 YOU Szczecin w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TAXI 4 YOU Szczecin. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w TAXI 4 YOU Szczecin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TAXI 4 YOU Szczecin w Szczecin

Jaki jest styl zarządzania w TAXI 4 YOU Szczecin?

Mikusia

Zależy o co Pan/ Pani pyta, można coś więcej?

Roxiii

Powiem tak, z perspektywy klienta wszystko bez zarzutu, sprawnie i miło, a to że się czeka na taxi czasem długoooo to nikogo wina, po prostu brak kierowców i do tego te korki szczecińskie :( Polecam tą korporację ( y ) Korzystałam i będę korzystać nadal...

Joanna

Styl zarządzania Kierowcami i dyspozytorkami oparty o podstawowe mechanizmy manipulacji psychologicznej. Kto bardziej bystry szybko zauważy. I odejdzie. Kto mniej tkwi w tej wegetacji. Pozdrawiam Cały Zarząd :)

Gosc

Jakie sa zarobki przecietne na czysto? Warto zakladac dzialalnoac i isc do korporacji czy lepiej do bolta czy ubera? Dzieki za odpowiedź

Młody
@Gosc

Zarobki 3500 po 10 godz dziennie bez niedziel .Męczarnia zmęczenie daj spokuj

Mentor

Darek, czytasz napewno te komentarze, sprzedaj tę firmę, miej wstyd chłopie. Daj żyć tym kierowcom

Prawda

Wstępując do tej korporacji, wydaje Ci się, że złapałeś Pana Boga za nogi. Odchodząc, masz wrażenie że byłeś w Piekle. Nie polecam

Taksówkarz

Brak wymagań, tylko nie karalność chociaż eks kryminaliści też jeżdzą. Okolo 1400zl

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Czy TAXI 4 YOU Szczecin ma ściśle ustalone godziny pracy?

Młody

Lipa Co stare wygi(usunięte przez administratora). To nie Te czasy ze sie jezdilo tetaz to zenada uciekajcie z tad Te czasy jusz niewroca. He tetaz baaraanki to pracuje porazka, tylko 4 taryfa w dzien nas ratuje moze 400 zl bedzie przez 11 godz ,no piepszyc to Hehe, a mlodzi niech dalej biora auteczka w leasing a z czego placic z czego. Start wyga z for you numerous znaczie. Piszcie wasze uwagi pozdrawiam 3 I 4 jusz niepracuja to byli mafioszi z bozej łaski. Uuuuuuu madefaka âaaaaaaaa horrorrr.

Ormian
@Młody

jeszcze ten mały berbeć z mietka powinien polecieć, co lata na układzie żonki, bo już nie da się patrzeć na to wszystko PS. koleszko młody, spójrz czasem w słownik xD

Justyna
@Ormian

Masz słaby przepływ informacji, bo mały berbeć odszedł w zeszłym roku.

Muu
@Justyna

Skoro odszedł, to moje kondolencje

Siwy

Dariusz C bije kasę , ale jest burakiem. to jest (usunięte przez administratora) bez szkoły i tak jak mówią że był (usunięte przez administratora) taksówkarzem to i jest (usunięte przez administratora) szefem. Fałszywiec (usunięte przez administratora)

Siwy

(usunięte przez administratora) i nic więcej. Dariusz C. sam (usunięte przez administratora) wszystkich , kombinuje i bije kasę Nie będę się rozpisywać , ale to śmieć , burak , (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) brak szkoły, i wydaje mu się że ma Audi jak Guardiola to jest kimś a tak naprawdę to na krzyki ludzi bierze i dlatego mu się nie sprzeciwiają. Jest to dziwne , sama Pani M mówiła że ma tego (usunięte przez administratora) dosyć.

Do bani!!!

Dlaczego lekceważycie klienta, co jest nie tak??? Każdy ma w życiu wzloty i upadku, czasami trwają dłużej... Jak się ma 3 dzieci i kredyt na 30 lat we frankach to tak bywa.

Maciek

Jak kierowcy sobie chwalą ?

Hans

Fajna firma, spoko wałki, całe szczęście już nie długo bolt zastąpi tę bananową korporacje i będzie normalnie.

Klient
@Hans

Przestań się mazac

Romek

nigdy więcej, usiadłem z tyłu na kanapie a ona była posikana i miałem całą pupę mokrą a tak poza tym strasznie śmierdzi papierosami, nie polecam tej taksy o nr rej EPA NH54

Wow
@Romek

Sandra Stefańska z Amandą Stefańską może tam siedziały gdy do klientów jechały ?

@Romek

Bo się milczysz musisz udać się do lekarza

Dziś rano o 5:10 zamawiałam taxi , ale że nie miałam maseczki ja i moja córka to taksówkarz powiedział , żebyśmy wysiadły .Nie ważne ,że miałam duży szalik i córka również ,choć ma zaświadczenie od lekarza ,że nie może zakrywać twarzy .Ważne dla tego pana było żebyśmy miały maseczki ,dobrze ,że rząd nie określił jakiego koloru mają być maseczki :) Grzecznie wysiadłyśmy ,choć bardzo się spieszyłyśmy . Pan jeszcze się rozgadał ,że jak ma się astmę ,też trzeba mieć maseczkę ,choć nie wspomniałam jednym słowem dlaczego córka ma zaświadczenie .Poinformowałam o zdarzeniu korporację i powiedziałam ,że już więcej z waszych usług nie skorzystam .Odpowiedz była ,że wzajemnością . Proszę się zastanowić do czego to wszystko zmierza ,jaki zaczyna się robić podział ,a chamstwo wypływa. Wszyscy narzekają ,ale jednak korporacja TAXI 4 VOU widocznie nie . Trzeba mieć całkowity zanik w mózgu ,żeby wierzyć ,że maseczka nas przed wirusami uchroni ,a gdzie okulary panowie zamaskowani kierowcy ,bo przez oczy wirus jak najbardziej się przedostaje . Życzę wam abyście mieli jak najmniej klientów ,bo zapomnieliście ,że to klient płaci .

Klient
@Kasia

Proszę zakładać i nie dyskutowac!! To ty wsiadasz do czyjegoś auta i albo się dostosowujesz albo tramwaj!!

@Kasia

Wieśniactwo

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w TAXI 4 YOU Szczecin?

miarka

Możliwości awansu wygladają następująco: Albo jeździsz wynajętym autem i robisz całkiem dobre kursy, zarabiasz w miare normalne pieniądze. Albo kupujesz swój samochód jakiś 10 letni, i robisz większość lipnych kursów i po paru latach stwierdasz, że tylko mielisz pieniądze i nic z tego nie masz. Albo awansujesz na naczelnego Id iotę, kupujesz auto za 150.000 nowe, placisz 5000 wpisowego korporacji, i po pół roku stwierdzasz, że zrobiłeś największą głupotę w swoim życiu. Pozdro dla wszystkich sierot z taxi 4 you :D

Rumun

Ida swieta trzeba popracowac na4 taryfie no maja nas pozamykac.Lockdawn sie zwruci myslec mlodzi myslec hehe juuuuuuuu Hehe jol.Men jol

Ciada

mozliwasci said w dzien na3 taryfie I sie kurde balans zarobi Hehe I obwozic ich post calym miescie Co nie stare wygi z forr aouuuu he

Zzz

Najdrozsza taxi w miescie (usunięte przez administratora) brudne auta

Krychu

Bezczelność wyrafinowanie, i obłuda kierownictwa w tej firmie nie zna granic. Jest dobrze do póki widza w tobie interes czyli potencjalne pieniądze które masz przynieść w zębach Za wejście na swoje auto do korpo. Później nie licz ze ktoś okaże ci za grosz szacunku, a nawet jak ktoś udaje ze jest miły przemysł 5 x zanim pomyślisz ze firma się o ciebie troszczy. Tak bo takie wrażenie na początku wywołują, ale po czasie jedno wielkie (usunięte przez administratora) i kursy za 7/8 zł i dojazdy po 5 km, gdzie w tym samym czasie na wynajętych autach ludzie zarabiają bo są poprostu mamieni. Nie dajcie się oszukać tej bandzie manipulantów !!!

gosiaslo

Dziękuję firmie i Panu Kierowcy za pomoc. Moja mama 98 lat spadła z łóżka. Nie mogłam jej pomóc. Jestem osobą niechodzącą. Pana Kierowcę wprawdzie zdziwiło takie zadanie, ale pomógł bez mrugnięcia okiem. Charytatywnie. Bardzo dziękuję i Panu Kierowcy i firmie.

krzysiomat@op.pl

Nie polecam usług kierowcy taksówki nr boczny 1801. Na drodze zachowuje się chamsko również wobec kobiet.

Juz nie raz zamawialam taksówkę z firmy taxi4you. Dzisiejszego dnia ponownie zamówiłam. byłam bardzo zadowolona. Jak za każdym razem musze pochwalić za punktualnosc i profesjonalne podejscie do klienta ???? Pan był bardzo uprzejmy. Pilecam każdemu.

Dispozit

Pracowałam, w tej firmie, i współczuje kierowcą którzy pracuja w tej firmie, od drugiej strony też nie podobało mi się to, ze jestem zmuszona wydawać zlecenia nie tak jak się powinno a tak jak każe szef, czyli nie dokońca uczciwie. No ale cóż ludzie się nabierają, napoczątku nie można dawać złych kursów zeby kierowca przyszedł na swoje auto, a jak już przyjdzie to zazwyczaj zostanie te 2 lata. Później trzeba mu dawac te gorsze kursy i kto widzi co się dzieje to odchodzi ale i tak przychodza kolejni. Tak to jest w tej firmie, bazowe i kierowcy się nie liczą, ważne są zyski firmy

Rumun

No take oszukiwali pracownikow, uwazaicie mlodzi Jak beda sie pytac kiedy konczysz to uwazaicie no zawsze mama slabe kursy bazowa wie komu MA dawac Dobrev kursy pajace

bc
@Dispozit

Proponuję najpierw przyspieszony kurs języka polskiego

dziarka
@bc

No przydałby się przyspieszony kurs języka polskiego tym bazowym to prawda..., bo byki takie w zleceniach walą że aż czasem przykro na to patrzeć, najlepsze że te tłuczki nie zdają sobie sprawy z tego że to po prostu wstyd tak pisać do ludzi, mimo że firma ma angielską nazwę, to o językach też zapomnij, jak chcesz powiedzieć cokolwiek oprócz adresu w innym języku to od razu jest problem :D nie dowiesz się nawet jak długo trzeba czekać na taxi :D...ogólnie cała ta firma to porażka..., standardy PRL-u. Ale jak ma tam być jak tam nikt dobrze nie zarabia prócz szefostwa

kieroWcnik

Na stronie internetowej t4you jak ładnie zapraszają kierowców do współpracy. Wyraźnie podkreślają jaki to firma ma szacunek do klienta, szkoda że nie piszą że szacunek tylko dla klienta a kierowca to śmieć. Bedąc w tej firmie kierowcą jesteś zwykłym służącym, i tak jesteś traktowany. Aaa no chyba że za dużo kierowców na raz odejdzie to wtedy przez chwile wszyscy udają że są mili. Udają bo w rzeczywistości to w biurze same zakłamane (usunięte przez administratora) tam pracują. Ciekawe czy nadal dobre kursy dostaje się tylko na początku żeby przyciągnąć jeszcze najlepiej za sobą znajomych, a po paru miesiącach samych dziadów się wozi....

Elżbieta

Nie obrażajmy innych, to niezgodne z regulaminem serwisu GoWork. Twoja opinia nie jest zbyt merytoryczna. Pracujesz w TAXI 4 YOU Szczecin, możesz napisać jakie są Twoim zdaniem wady i zalety tej pracy?

Taxi
@kieroWcnik

a ja dam prace na taxi... Dam pracę na taxi - umowa zlecenie Stawka godzinna + dodatek % od kasy. Wymagania: Badania lekarskie kierowcy Wiek minimum 21 lat Kurs taxi i zdany egzamin Zaświadczenie o niekaralności https://az24.szczecin.pl/index.php?p=1_9_ZATRUDNIMY-NA-TAXI

Bazowa
@Taxi

Hahahqhahahqhahahqhaha

olek
@kieroWcnik

chyba ze jesies Renata i dajesz (usunięte przez administratora)

Renatan

Kochana Renatko, niestety nie kazdy umie się tak dobrze przedstawić nad stawić tyłem przodem egal. Niestety faceci z góry mają mniejsze szanse od ciebie, ciesz się ze swoich układów, i lepiej dla ciebie i firmy bedzie jak przestaniesz się tu udzielać. pozdrawiam

Hehe
@Renatan

Zgadzam się z Tobą drogi Renatanie,tylko proszę nie wypowiadaj się w imieniu mężczyzn ,bo takowym nie jesteś!,żeby być mężczyzną trzeba mieć jaja ,a nie pusty worek między nogami....nie masz odwagi powiedzieć dziewczynie w oczy co do niej masz ,tylko wypisujesz obelgi pod jej adresem na forum.... pozdrawiam:)

Zostaw merytoryczną opinię o TAXI 4 YOU Szczecin - Szczecin

• Jak się pracuje w TAXI 4 YOU Szczecin?

Zobacz opinie na temat firmy TAXI 4 YOU Szczecin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TAXI 4 YOU Szczecin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TAXI 4 YOU Szczecin?

Kandydaci do pracy w TAXI 4 YOU Szczecin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TAXI 4 YOU Szczecin
1.2/5 Na podstawie 374 ocen.

TAXI 4 YOU Szczecin