taxi 4 you

Szczecin

Opinie o taxi 4 you

kierowca 4 you szczecin

szef okrada nas z kasy na maxa... co miesiąc cos, to terminale to nowe koguty to jakies gps-y !! masakra!! za wszystko musza płacic kierowcy . ale z czego ?? każe kupowac nowe auta z salonu które są warte 50 tys!! ja zarabiam 2,5 tys mam żone i dziecko, rata na samochód wynosi 1200zł, gdy powiedziałem szefowi ,ze nie dam rady kupic auta to powiedział mi ,ze mam spadac z grupy albo wiecej pracowac. Jezdze codziennie 10 godz ..[usunięte przez moderatora] ! co tu sie dzieje .. odwaliło Ci CIARA na maxa!!!!!!! [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o taxi 4 you - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie taxi 4 you