Opinie o Taxi 4 You w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Taxi 4 You. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Taxi 4 You na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taxi 4 You w Szczecin

Bo Nowy wpis

Pod szyldem 4 you jeżdżę już kilka lat. Jeśli chodzi o Panie dyspozytorki, to mam różne zdanie, choć w ogromnej większości pozytywne. Panie obsługujące kierowcöw w biurze(obecnie przy okienku) są- mimo wielu niepochlebnych tu opini-według mnie bardzo miłe i znają siē bardzo dobrze na swojej pracy. To, może ktoś nie uwierzy, bardzo obiektywna opinia szeregowego, z wieloletnim stażem tsksówkarskim, opinia. Pozdrawiam wszystkich z 4you. Bogdan

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Taxi 4 You?

Andzia Nowy wpis

W tej firmie jeżdżą kierowcy nie tylko bez znajomości języków, ale i bez zębów :D. Taxówkarzem trzeba się urodzic....a tak odpowiadając na pytanie, łamany ukraiński przejdzie, abyś płacił ;)

Izabela Nowy wpis
@Andzia

Nie za bardzo rozumiem, kto ma płacić? Pracownik firmy? Będę wdzięczna gdy napiszesz o co konkretnie chodzi. Czy pracodawca nie ma specjalnych wymagań poza prawem jazdy? Zastanawiam się, czy osoby bez doświadczenia także mają szansę na zatrudnienie.

Artur

tylu kierowców którzy nie mogą się postawić (usunięte przez administratora) żart jakiś jeszcze do ten miły kierownik z cyrku wymyśla kary i gania kierowców do biura jak dzieci i muszą mu się tłumaczyć starzy kierowcy że klient nie dostał rabatu albo za długo jechałeś pod adres bo stałeś w korku jak były dni morza spoko wymyślone kary 500 zł lub te miłe panie bazowe które zawsze mają rację tylko że ty płacisz bazę i ich utrzymujesz gdyby wszyscy się postawili to by stawki poszły w górę szybko i by za czeli szanować kierowców

lmao
@Artur

Gania ich jak dzieci bo zachowują się jak dzieci, próbują oszukiwać ludzi na kilka złotych xDD

Lola
@lmao

A zastanawiałeś się czemu próbują oszukać na te pare złotych klientów ? Oczywiście ze tego nie popieram, ale takie zachowania są skutkiem czegoś, z reguły tego ze uczciwie zarobić sie poprostu nie da. Ciekaw jestem ilu ludzi którzy nigdy nikogo nie oszukali pierwszy raz zrobili to w taxowce ;), podejrzewam ze sporo. Samego mnie niestety czasami sytuacja do tego zmusiła, ale całe szczęście zmieniłem prace i nadal jestem uczciwym i teraz szczęśliwym człowiekiem.

Mateusz

Jakie trzeba mieć wykształcenie żeby zacząć prace w firmie ?

Omg
@Mateusz

Wykształcenie, najlepiej mieć podstawowe bo wtedy jesteś nalatwiejszy do zmanipulowania. Jak chcesz normalnie żyć i normalnie zarabiać to napewno nie tam. Uwierz na słowo

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Taxi 4 You się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
Wojtek

Jak można dołączyć do waszej korporacji? Co trzeba spełniać i czy auto trzeba mieć swoje?

Jak długo czekaliście na odzew z Taxi 4 You? Oddzwaniają zawsze?

Rumun

Ida swieta jezeli chcecie zarobic to na 4 taryfie jezdzimy hehehe I locdawn sie zwruci myslec mlodzi myslec here juuuuuuuu. Hehe.

Jasiek

Zawsze pozostaje możliwość zmiany firmy bo tu trzeba pracować i nie każdemu się to podoba.

Jaro Paź któryzostał Menagerem

Witam, jestem kierowca Taxi 4 You. Po Kilku latach pracy, mam pewien pogląd którym chciałbym się podzielić. !!! Przedewszystkim chciałbym wszystkich ostrzec, przed przystąpieniem do tej żałosnej Korporacji !!! Pod pozorem uczciwie, zgodnie z kolejnością wydawanych zleceń, kierowcy są notorycznie OSZUKIWANI. Jeżeli zgłosisz skarge do centrali, że zlecenie zostało wydane nie uczciwie, zrobisz z siebie tylko idiotę bo wszystkie wałki są za poleceniem szefa. Lub żona dyspozytorka która wydaje lepsze zlecenie mężowi na co szef również się zgadza :) - oczywiście nie oficjalnie. KLIENCI KORZYSTAJĄCY Z TEJ ŻENUJĄCEJ KORPOCAJI - DNO TOTALNE. kursy po 4/5/6/7 zł Normalka, spróbuj tylko jakoś skomentować że coś ci się nie podoba.... Wszyscy się ładnie uśmiechają robiąc dobrą minę do złej gry. Szacunku do kierowcy ZERO, jesteś zwykłym szmaciarzem, który ma zapłacić i najlepiej o nic nie pytać i nie dzwonić za często. TAK SĄ TRAKTOWANI KIEROWCY. W tej firmie opłaca się przyjść na pare miesięcy na wynajęte auto bo dostaje się wtedy trochę lepsze kursy niż za 5 zł , i trzeba mówić ze się kupi swoje auto i przeciągać to jak najdłużej i BRON BOZE NIE KUPOWAC SWOJEGO SAMOCHODU!! z tą firmą każdy kończy współprace z długami!! Firma Istnieje z 10 lat i może z 5 kierowców jeździ w niej tyle czasu i sa to męzowie dyspozytorek ;) - to o czyms swiadczy, jakby bylo dobrze to by się ludzie trzymali pracy. a skąd dyzpozytorki wiedza gdzie kto jedzie ? - nie musza pytac ,w systemie jest historia zlecen, nie trzeba byc madrym by sie domyslic gdzie jedzie klient widzac historie jego zlecen. Ogolnie Panie D straszny chachment z pana...... - NIE POLECAM

bad

wkońcu ktoś pisze prawdę o tej firmie stawce startowej

SzacunekLudziIUlicy

Stawki są zle poustawiane. Na krótkich kursach nie opłaca się jeździć chyba że masz auto elektryczne lub na wodór i dostajesz je w bezkosztowo w spadku na mniejszym zusie. Wtedy nawet kurs za 5.29 jest opłacalny. Te dalekie kursy jak ktoś Cię zapyta za ile pojedziesz i po przeliczeniu powiesz ze za 300 to ktoś powie żebyś się w łeb... Sama dyspozytorki jak wie że kurs np na Berlin to wystawia go biznes klasie ale nie na normalnych stawkach tylko za 370zl. Co na dystans się przeradza że jedziesz za złotówkę na kilometr, a powinno być 180x2.30. To co jest z tymi stawkami ja się pytam że trzeba je zmieniać? Jest cennik jedziemy na licznik. 5zl jest nie wporzadku w jedną stronę a z kolei 300 też nie? To kto ustala stawki? Kto robi z taksówkarzy niedojdow? Szef. Konkurencyjność. A 300h trzeba zrobić lub więcej żeby normalny pieniądz zarobić. Ciarka prędzej czy później wszyscy Ci kierowcy będą Cie mieli głęboko w powazaniu. A Rumuni też nie wrócą. Szanuj ludzi, boto my z nimi pracujemy. Wozi się eks dyspozytorki eks kierowców. Z wszystkimi się rozmawia. Wielu na Ciebie już nie może patrzeć, a jest ich coraz więcej. Starzy odchodzą a nowi szybko dostrzegają jaki jest (usunięte przez administratora) Ze to nie jest normalna lukratywna praca, a bardziej dobrowolny (usunięte przez administratora). Nie jedna osoba już Ci powiedziała że trzeba zrobić porządek bo odejdzie. No to odchodz! Kierowcy Ci się skończą.

@SzacunekLudziIUlicy

Sami z siebie robimy niedojdow. Bo 2500 taksówkarzy ustawia i mami kilka osób. Trzeba uciekać z tej roboty panie Darku bo jaja aż puchna od tego jak mocno trzymasz. Rozumiem że to Pana biznes i pran prowadzi go jak chce, ale ludzi trzeba szanować jak mówią że 2.99 to mało i rozumieć a nie mieć w powiązaniu. Tak jak ja bym przyjechał do Pana na bazę i powiedział że tego miesiąca nie płacę 540 Panu tylko 200, bo chcę rabat taki, bo miesiąc był słaby. Blokada do odwołania. Do zapłaty. To samo robią kierowcy których Panu już brakuje. Odchodza bo mają 2.99 a nie 5. Klientowi dodatkowe 2zl robi dużej różnicy, ale taksówkarz jak w miesiącu machanie 500-1000 kursów to robi to spora różnice. Dla mnie to nowe auto w kredyt, od razu i podniesienie jakości usług, a nie jazda trupem gdzie nie wiem czy koło się nie urwie i wyciskanie z niego wciąż maksimum.

@SzacunekLudziIUlicy

A to przecież my tworzymy ta korporacje, dyspozytorki. Ty tylko. Nas wyzyskujesz.

@SzacunekLudziIUlicy

A jeśli uważa Pan że nie brakuje to proszę spojrzeć w system. Pogadać z dyspozytorki jak wygląda. Jak zlecenia wiszą po 20 minut, jak nie można się wyrobić do terminówki i przede wszystkim nie można się dodzwonić na bazę żeby taksówkę zamówić. Klient wchodzi i mówi że 20 minut dzwonił i z gębą na kierowcę że jak tak może być. Ja takiego gadania nie mam zamiaru słuchać, a to pan ustala że bardziej się opłaca w wielu przypadkach taksówka pojechać jak tramwajem. System pecznieje i jest niebieski jak mundur policyjny, a godzinę po tym nie ma roboty. Zrób z tym porządek albo znajdź mój IP i mnie wywal za to że piszę jak po prostu jest.

@SzacunekLudziIUlicy

Wy kierowcy sami sobie zadajcie pytanie na ile kursów klient jest w szoku ze tak Malo wychodzi. Czy to turysta czy przyjezdny z innego miasta. Ile zleceń z GPS z rejonu obok wyjdzie na wasz rejon. Chcesz być taksówkarze to zainwestuj 200k w samochód którego nigdy nie odrobisz i znajdź karyne która wyprowadzi cię na odpowiednią ścieżkę.

darko

dlaczego nie chcą podnieśc stawek bo by było za drogo żart jakiś skoro wszystko idzie w górę paliwo zus i naprawy a stawka ta sama

artuditu

uprawnienia na taxi prawo jazdy kat b do 3,5 tony zależy od szkoły nauki 1800 zł egzamin word 180 zł jeżeli zdasz za 1 razem a jak nie to dodatkowe koszta egzaminu własna działalnosć gospodarcza ,badania 400 zł topografia miasta kurs 500 zł licencja ,350 zł kasa fiskalna 1700 zł koszta auta no to już jakie sobie kupisz wpis do firmy koszta ustalasz z nimi baza zależy ja płacę co miesiąc 550 zł n zus 750 zł lub 1300 zł to są koszta wydatku jak chcesz przygodę na taxi nie licz na fajną kasę przy tych niskich stawkach auto się szybciej psuje resztę sam samo zobaczysz jak pojezdzisz przy tych stawkach

tołdi podńóżek księciunia

wszyscy się mnie pytają skąd mam takie nowe auto i ile muszę zarabiac wiedz odpowiadam you nie zatrudnia kierowców musisz -wynąjac od jakiegoś kierowcy lub pracodawca który ma kilka lub więcej złomów lub nowe auta i ja od niego wynajmuję i place mu miesięcznie ok 3000 zł czyli 80- 100 zł dziennie i go nie interesuje ile godzin latasz czy jezdzisz płacisz za wynajem lub dostajesz procent jak ja od utargu ale latasz sporo godzin chyba że masz prace takom jak ja od pn do pt i sobie dorabiasz ale nie licz na kokosy przy stawce 2,99 na początku panie dadzą kilka fajnych zleceń kursów i ci uda się zarobic a może nie sam też z słupka lub lokalu i to wszystko sama płacisz za paliwo, ok 1500-2000 zł miesięcznie plus baza 540 zł dolicz sobie to same opłaty jeszcze zus 700 zł jak masz działalnośc jako nowy 2 lata po 2 latach 1250 zł sam płacisz zobacz jakie koszty ile musisz jeżdzic godzin dobre dla rencistów student lub emeryta jak stawki by poszły to dało by rade zarabiac jezdzic obecnie jest słabo po 360 godz miesięcznie, 7 dni w tygodniu za 10 zł na godzinę praca jak w ochronie próbuj zobacz sam jak jest bez czarowania innych którzy mówią ile zarabiają i jakie kursy robią że hoho bajeczki niezłe pozdrawiam wszystkich kierowców oby stawki poszły w górę liczę na to spróbuj sam

@tołdi podńóżek księciunia

Z Twojej opinii wynika, że nie jesteś zadowolony z zarobków. Napisz proszę jeszcze, jakie uprawnienia i ukończone kursy musisz mieć, żeby przewozić ludzi? Jak oceniasz tę prace po względem atmosfery? Czy zdolności interpersonalne i cierpliwość przydają Ci się, kiedy rozmawiasz z klientami podczas jazdy? Proszę o dodatkowe informacje.

DoAdam
@Adam

Kursy to najnormmalniej wyciąganie kasy. Co trzeba mieć żeby jeździć samochodem? Prawo jazdy 1400 + każdy egzamin 140 zł. Wszystko inne czyli kursy z topografi to wyciąganie kasy przez korporacje.

myszka miki

jak zwykle bajeczki co wy chcecie podwyżek stawek ale kto za tym się postawi skoro wszyscy i tak płacom za bazę kilka dni bez taxi i ci wszyscy fajni klijenci po 5 zł by odpadli większe stawki i koniec ale to musza wszyscy jechc na bazę

jaaaaa

kilka dni bez taxi i i stawki idą w górę szybko by zrozumieli

Taxi

Na dziś dzień to już wogole wszyscy nas(usunięte przez administratora) ciarka ZUS nawet stacje paliwowe. 2.99 Rabaty diesel 5.39 widzialem a kurs 2km 5.29! To się w głowie nie mieści jak wspaniali są taksówkarze że jeszcze wykonują ten zawód! Pracuje po 300h oszczędzam na wszystkim od żołądka w dół. Piach woze z poprzedniej bazy. Auto za 2zl myje raz na tydzień. Już nawet na Orlenie nie przyjmują kuponów rabatowych. Decyzja jedna iść na etat albo spie.. z kraju jak każdy myślący człowiek. Jak ciarki nie zobaczę znowu na bazie w tym miesiącu to normalnie ściągnę portki i nasram księgowym na lade a nie oddam 540 zł! Za co? Za to że mam jeździć za darmo!? Ostat ie trzy kursy nie przebiły 7 zł! Tzn ze zarobiłem jakieś 3-4 zł! Auto się zużywa. A ja tym bardziej! Psychologa dajcie żebym mógł wytrzymać! Bo po ostatnich kursach mam sobie ochotę coś zrobić!

szarki

rabaty rabaty i start 2,99 najtańsze prywatne taxi polska wożone chorągiewki jak jest mecz nie masz kara a co jak ludzie są z innego miasta i sobie tego nie życzą żenada i te zakupy na tel brawo może jeszcze robił za opiekunkę jak ksiądz zarobek jak pielęgniarka i robisz jak robot

Taxi24
@szarki

Na bazie w tym tygodniu dali ulotki do rozdawania. Wszystko wporzadku umowy podpisane trzeba wozić. Tylko ze rozdaje sie za darmo. Daliby 30gr ulotka nie ma sprawy. Biorę tysiac i sumiennie rozdaje, No ale nie daja nic. No to ulotki do śmietnika.

Taxi24
@Taxi24

Jeszcze troche i klientom bedziemy tyłki podcierać i bedziemy to robic bo jesli nie to klient złoży na nas skargę i wylecisz. Skarg i tak jest cala masa bo warunki tej pracy powoduja ze krew zalewa. Mam nadzieje ze panien kolorze włosów blond wszystkie włosy przez nas wylecą.

Taksówkarz

(usunięte przez administratora) Piekna oferta pracy można by powiedzieć. Tylko 8h pracy i zarobki 4-5 tys. Oczywiscie to prawda tylko ze zarobek to utarg a nie pieniądz na czysto. Tzn ze w te 8h dziennie przyszły taksowkarz w 8h pracuje na 0! Te 4-5 tys to Aa koszty ZUS 1200 zl baza 540 auto 3tys paliwo 1300 zl. Na dodatek przyszły taksówkarz bedzie wyzywany przez innych pracujących normalnie przez Rumuna. 8h pracy dziennie to sa koszta 140-160 w miesiącu a zeby wypracować zysk trzeba (usunięte przez administratora) z 300h. O tym pracodawca ktory bedzie Cie kroił na 3000 miesiecznie nie wspomni. Piękne ogłoszenie.

taksowkarz
@Taksówkarz

Zatrudnię kierowcę taxi, oferuje auto z pełnym wyposażeniem i z instalacją gazową, niskie zużycie paliwa . Pomogę, nauczę wszystkiego i pokaże jak można zarobić około 4 tyś zł. Miesięcznie . Zapraszam . Dzwoń śmiało bo wkładam jak nikt tutaj na TAXI dużo serca w naukę bez stresu i z uśmiechem :) Mamy jeszcze dwa ekonomiczne autka z instalacją gazową. Przyjmiemy jeszcze 2 osoby . Ogłoszenie aktualne do 15-ego. Października . MILE WIDZIANE KOBIETY posiadające prawo jazdy od minimum 5 lat POMAGAM WE WSZYSTKIM GDYŻ WIEM JAK SIĘ ZARABIA OD 9 LAT.Oferujemy pomoc w przygotowaniu do egzaminu z topografii miasta od 8 ego już Kurs także śmiało . . .

Taksówkarz

W przeciagu zaledwie kilku lat baza w korporacji wzrosła o bodajże 50 zl zostały zniesione strefy, wprowadzone rabaty na przejazdy. Klasa biznes zabiera wszystkie kursy opłacalne goleniowy. Zwykły taksowkarz moze tylko popcorn jeść i sie przyglądać co dalej utną ? Stawki mino ze City podniosło start o złotówkę to P. Dariusz wciąż trzyma, a jest najlepsza okazja zeby ja podnieść. Jak nie teraz to i Artur ja spowrotem obniży i wtedy juz 2,99 bedzie po wieki.

Norbert

Może ktoś podpowie jak się pracuje i czy warto zawracać sobie głowę i starać się o pracę?

Taxi4
@Norbert

Praca jest komfortowa ale to nie jest praca na 8 godzin dziennie tylko na jakies 12 poniedziałek piatek plus weekendy. Jesli oczywiscie nie chcesz zarobic

DajeSieDymac78
@Taxi4

Porzuć ten pomysl Norbert. Jesli samochod jest Ci zbędny do zycia to na jakimkolwiek etacie wiecej zarobisz. Tutaj sobie psychikę zniszczysz. Ponad połowa kursow jest do 10 zl czyli ponizejoplacalnosci. Jak ZUS baze paliwo auto to z takiego kursu ci nawet złotówka nie zostanie. Dojazdy do klienta po kilka kilometrów a ten sie okaże ze przez osiedle chce przejechac i koniec 5.29 zrobisz 3 takie kursy z rzędu to wyjdziesz z siebie. Na dodatek klient karta zaplaci do równego i jeszcze bank ma prowizje. Na taksowce w dzisiejszych czasach po prostu nie oplaca sie jezdzic!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Taxi 4 You - Szczecin

• Jak się pracuje w Taxi 4 You?

Zobacz opinie na temat firmy Taxi 4 You tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Taxi 4 You?

Taxi 4 You