Opinie o Mesoworks Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mesoworks Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mesoworks Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mesoworks Sp. z o.o. w Szczecin

Były podwykonawca

Wszystkim zainteresowanym współpraca z ta o spółka komandytowa odradzam jakiejkolwiek współpracy. Niekonkretni, (usunięte przez administratora) z informacjami na temat godzin, czasu projektu i ogólnie nie potrafią nic załatwić za co biorą nie mała prowizje! Same niedomowienia i kłamstwa po kilku miesiącach wyrwałem się z tego bagna i ostrzegam wszystkich, którzy myślą, że będzie to lukratywna współpraca, a w szczególności przed panem damianem Bor.( celowo z małej litery na oznakę braku szacunku do tego krętacza) Jeśli kogoś interesuje 5 osób w biurze, które nigdy nic nie wiedza i tylko odsyłają do siebie nawzajem to zapraszam właśnie tam.

@Iwona

Dzień dobry, Dziękuję za zainteresowanie naszym procesem zarządzania problemami pracowników. W naszej firmie traktujemy wszelkie zgłoszenia pracowników z najwyższą powagą. Jeżeli chodzi o zgłaszanie problemów, mamy kilka kanałów komunikacji. Pracownicy mogą skierować swoje problemy bezpośrednio do swojego bezpośredniego opiekuna, do działu HR, lub anonimowo na adres mailowy info@mesoworks.com. Wszystkie zgłoszenia są traktowane z najwyższą poufnością, każde zgłoszenie jest badane, po czym podejmowane są adekwatne działania, aby rozwiązać problem. Dążymy do szybkiej i efektywnej reakcji na wszelkie zgłoszenia.

Czy nowo zatrudnione osoby w Mesoworks Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@Iwona

Dzień dobry, w celu uzyskania dokładnych informacji odnośnie oferowanych przez Mesoworks warunków współpracy - zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji - telefonicznie: (+48) 91 881 46 89 lub mailowo: info@mesoworks.com

Oluś Nowy wpis

Ostatnio widziałem w sieci ofertę pracy dla asystenta zespołu. Mam doświadczenie w pracach biurowych i prawo jazdy którego tu wymagają. Oznacza to że jest trochę wyjazdów służbowych czy po prostu załatwia się sprawy na mieście. Samochód służbowy też jest do dyspozycji?

Były podwykonawca

Dział HR Nowy wpis
@Były podwykonawca

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Pragniemy podkreślić, że w Mesoworks zawsze dążymy do utrzymania przejrzystego i profesjonalnego środowiska dla naszych współpracowników, partnerów i klientów. Opisane przez Pana doświadczenia są niezgodne z naszymi standardami jakości i profesjonalizmu. Chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o zaistniałej sytuacji, abyśmy mogli podjąć odpowiednie działania. Zachęcamy Pana do bezpośredniego kontaktu z nami na adres e-mail: info@mesoworks.com lub telefonicznie +48 91 881 46 89, żebyśmy mogli szczegółowo omówić opisane wydarzenia. Zapewniamy, że wszystkie przekazane informacje, będą traktowane z najwyższą poufnością i szacunkiem.

Iwona Nowy wpis
@Dział HR

A jak są rozwiązywane problemy pracowników? Chciałabym wiedzieć, czy w takich sprawach firma też odpowiada na zgłoszenia. Jest możliwość anonimowego zgłoszenia jakiejś kwestii?

Dział HR Nowy wpis

Dział HR

Dzień dobry, specjaliście z branży budowalnej i technicznej, rozpoczynając współpracę z Mesoworks zawierają umowę B2B. Pracownicy zatrudnieni w biurze mają możliwość wyboru pomiędzy umową B2B i umową o pracę.

Iwona
@Dział HR

A dlaczego pracownicy techniczni nie mogą mieć umowy o pracę? Bardzo się zastanawiam, komu to się bardziej opłaca, pracownikowi czy pracodawcy. Jakie są korzyści z B2B u was?

Iwona

Znalazłam ogłoszenie na stanowkso asystentki. Do obowiązków należałoby prowadzenie kont firmowych w mediach społecznościowych. O jakie konta chodzi, gdzie firma ma założone profile? Czy jest jakiś standard który ma firma do prowadzenia kont czy miałabym pełną dowolność co do tego jak ma wyglądać konto na mediach społecznościowych?

@Iwona

Dzień dobry, zakończyliśmy rekrutację na to stanowisko ponad miesiąc temu. Działamy aktywnie w mediach społecznościowych - można nas znaleźć na Facebooku, Instagramie i LinkedInie. Zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń, ponieważ ciągle dynamicznie się rozwijamy i rozbudowujemy zespół. Pozdrawiamy Dział HR

Danuta
@Dział HR

Na jakie stanowiska będzie można w najbliższym czasie spodziewać się rekrutacji? Chętnie się też dowiem czy wymagacie od kandydatów doświadczenia czy stawiacie też na ambitne osoby bez doświadczenia?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Mesoworks Sp. z o.o. na stanowisko Asystent / Asystentka zespołu? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Współpraca zgodna z umową. Rzetelna firma.

Jakub

Współpracuję z firmą Mesoworks blisko kilka miesięcy i powiem, że nigdy nie współpracowało mi się w żadnej pracy z biurem tak jak tutaj. Panie tam są elastyczne, przemiłe, znajdą rozwiązanie na każdy problem, znajdą nowy projekt do pracy jak i rozwiążą problem z Panem księgowym, z nim to jest dramat. Ale wszystko jest tak jak było ustalane, w razie kłopotów szybko naprawiają.

Rafwik

Nie polecam!!! Problem z kontaktem i wypłatą.

Dział HR Mesoworks
@Rafwik

Dzień dobry, chcielibyśmy odnieść się do Pana wiadomości - nie mieliśmy od Pana zgłoszenia w tej sprawie. Wszystkie informacje przekazywaliśmy na bieżąco Pana koledze, który się z nami skontaktował. Proszę o bezpośredni kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji. W godzinach pracy biura od poniedziałku do piątku między 8:30 a 16:30 zawsze jesteśmy do dyspozycji. W sprawach administracyjnych i w związku z rozliczeniami - pomocą służą pani Adrianna, pani Klaudia oraz pan Bartosz. Na przyszłość zachęcamy do zgłoszenia sytuacji bezpośrednio do nas, żebyśmy mogli ją omówić i uniknąć nieporozumień. Pozdrawiamy Dział HR firmy Mesoworks

Honorata
@Rafwik

Co dokładnie rozumiesz przez problemy z wypłatą? Jaką miałeś sytuację z kasa?

Patryk Głowski

Brak jakichkolwiek zastrzeżeń, mogę polecić z czystym sumieniem:)

Alicja
@Patryk Głowski

I z kontaktem nigdy nie było problemu? Bo widziałam tego typu doniesienia niestety

Firma godna polecenia

Adrenalinabelgia543@wp.pl

witam osobiście jestem podwykonawca zobowiązany przez kontrakt który jak dla mnie osobiście na papierze jest bardzo opłacalny w wielu kwestiach które sa ustalone z góry , stawka za 1h pracy , godziny pracy i sposób sprawdzania lokalizacji do rozliczenia faktory raz w Miesiącu . kontakt z BIUREM .. każda z Pań znajdzie rozwiązanie w każdej sprawie nawet nietypowej pozytywnie nastawione wysłuchają uważnie jezeli jest taka potrzeba .. nie sa obojętne na , prywatne problemy kwestia dogadania za to bardzo jestem wdzięczny za możliwość takiej współpracy to wyróżnia tego pośrednika i wpływa na współprace długo terminowe ... kwestie wystawiania rachunków i rozliczania w terminie wyglądają różnie jeżeli osoba która za to odpowiada jest chora albo na urlopie sa trochę utrudnione . z Delikatnym opóźnieniem i. Dodam jeszcze osobiście , dojazd do pracy w własnym zakresie , wiec oczywiście dojazd do belgi raz w miesiącu . codziennie pracujesz po 11h , dojazd do pracy jakieś 1,30 min plus korki 30 min wiec bite 2h rano i po pracy ..dziennie 4 godziny PALIWO na 3 osoby przez caly miesiąc wynosi jakieś nnie małe pieniądze plus swoj transport który robi miesięcznie 3000km musisz serwisować .. ogólnie zycia prywatnego od 5 do 20 na nogach z DNIA zostaje ci tylko kąpiel . kolacja i do spania .. tyle dobrze ze sobota jest nieobowiązkowa i można na weekend od poczać jak ktoś ma potrzebę.. opłaty związane z firma .. mieszkanie po znajomości firmowe ...paliwo miesięcznie wychodzi chyba najwięcej .. SREDNI ZUS PLUS PODATEK 5,5 %koszt mniej wiecej, ktore musisz odliczyć po warunkiem ze w Pracy nie popełniasz żadnych wpadek typu złe zaszalowanie słupa betonowego który odszedł od pionu i trzeba kuc i wylewać od nowa {30 godzin}.. twoim kosztem odliczane sa godziny pracy na twój rachunek plus wykonanie pracy drugi raz wieC profesjonalnie wykonywanie każdego etapu prac obowiązkowo ... narzędzia które sa 10LETNIE I WYMAGAJA SERWISU prostu w momencie kiedy korzystasz z nich to płacisz za naprawę albo musisz naprawić sam na własny koszt... PONIEWAZ Zawsze Wina POLAKA KTÓRY ZEPSÓŁ ogółem są plusy i minusy jak wszędzie .. z czystym sumieniem mogę POLECIĆ współprace z MESOWORKS.. do tej pory niezawodni bez problemowi zdanych zastrzeżeń . Dotrzymują warunków umowy jeżeli sa wprowadzane zmiany informują telefonicznie lub email , pytają o opinie i osobiste zdanie . zazwyczaj są to udogodnienia na stronę ich FIRMY.

Jacek

Współpracuję z firmą blisko pół roku. Jeśli chodzi o pozytywy to wymienie elastyczność, wyplata zawsze na czas, przemiły kontakt z biurem. w razie problemu lub dezinformacji szybko wszystko prostują. stawka b.dobra, dobre godziny pracy i bez problemu do dogadania jeśli chodzi o zjazdy do domu. Negatywów póki co nie doswiadczyłem i oby tak zostało.

czereza

(usunięte przez administratora) nie zapłacili mi za pracę. Sprawa jest już w drodze do sądu...

Daniel

Współpracuje z Mesoworks już kilka miesięcy, na ten moment jest ok. Praca taka jak było ustalane, bez jakichś większych niespodzianek. Na plus też, że spóźniają się z wypłatami.

@Daniel

* nie spóźniają się, pieniądze jak dotąd na czas

Rozczarowany.

Firma nie godna polecenia za wszystko zabierają pieniądze, przypuszczam, że firma wychodzi z założenia jak najwięcej zarobić kosztem pracowników... Wlasne wiertarki wkrentarki szlifierki , tracze itp ... Najlepiej jechać na kontrakt samochodem ciężarowym z calym warsztatem i betoniarką. Do tego oczywiście na działalności za śmieszne pieniądze. (usunięte przez administratora) ciągle mało pot na jajach od rana do wieczora dokręcanie śruby pracownikowi sprawdzanie na ile da sobie pozwolić wejść na głowę.

Rafał

Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do pracownika a co najważniejsze fakturowanie zawsze na czas. Firma Masoworks spełnia wszelkie oczekiwania na obecną chwilę, a przyszła współpraca pozwoli na wzajemne rozwinięcie skrzydeł.

Marek P

Moja dotychczasową współpracę z firmą Mesoworks mogą zaliczyć do jak najbardziej udanych. Komunikatywność, szybkość w rozwiązywaniu problemów, pełen profesjonalizm w każdej płaszczyźnie to tylko kilka zalet jakie przychodzą mi do głowy. Jeśli chodzi o kwestie finansowe, to także nie mam żadnych zastrzeżeń. Przelewy byly zawsze na czas. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę każdemu kto coś chce zmienić w swoim życiu, gdyż z tą firmą jest to jak najbardziej możliwe.

Dobra firma, współpracuję z nimi już 7 miesięcy i wszystko odbywa się bezproblemowo. Pieniądze zawsze na czas, pilnują dokumentów. W sytuacji awaryjnej da się dogadać z biurem. Nie mam im nic do zarzucenia. No i jeszcze ważne że robota była w trakcie koronawirusa. Także jak ktoś się zastanawia, to ja polecam.

Zbigniew M

Współpraca z firmą Mesoworks przebiega do tej pory jak najbardziej korzystnie. Osoba rekrutująca przeprowadzała ze mną wywiad odnośnie mojego doświadczenia i wybrano dla mnie projekt, który najbardziej pasuje pod moje doświadczenie Informacje jak najbardziej jasne, również pilnują terminu dokumentu A1 co jest pomocne dla mnie. Limosa również robiona pod dany adres. Pieniądze zawsze na czas, podobała mi sie możliwość pierwszych dwóch faktur z terminem 7/7 bo jak wszyscy wiemy w czasie koronawirusa można było się wypompować z kasy. W umowie termin 14 na 14 co mi osobiście odpowiada, należności zawsze na czas. Współpracuję z firmą około 8 miesięcy i mogę z czystym sumieniem polecić.

Marcin S

Pracuje w firmie Mesowork juz dłuższy czas , kontakt z firma jest bez zastrzeżeń , pieniadze zawsze na czas a wrecz przed czasem . W belgi przepracowałem kilka lat znam sie na rzeczy dopiero w firmie mesowork mnie dostrzegli i pozwolili rozwinąć bez pytań bez próśb pokazałem na co mnie stac i dostawałem Podwyszke . Polecam wszystkim Polaka którzy pracują w belgi przez pseudo pośredników którzy patrzą tylko na zarobek nie na pracowniku !

Wojciech Godziejewicz

Firma mesoworks Moze taki wstęp Nie ukrywajmy ze w dzisiejszych czasach każdego interesuje wynagrodzenie i opieka w cudzysłowiu pośredniczej firmy dla podwykonawców bo tam gdzie lepiej to kazdy chce spróbować czasami ludzie koloryzują mowią jak nie jest dobrze a okazuje sie wychodzi przecietnie albo słabo od kilku lat pracowałem za granicą będąc w Anglii , Niemczech czy Holandii bylo ok ale nigdy tak żebym poczuł się spełniony przydarzyła się okazja wyjazdu do Belgii w paru miejscach pracowalemi bylo dobrze z małym wtedy zaufaniem nie ukrywając zaufałem ze moze byc jeszcze lepiej gdzies indziej podpisałem umowe z mesoworks do dziś jestem bardzo zadowolony jakie plusy mógłbym wymienić *Kontakt z pracodawca jest bez problemu *zawsze można się dogadać w każdej kwestii *ani razu nie mialem spóźnionej wypłaty co dla każdego pracownik jest bardzo na plus *juz nie wspominając o tym ze można kulturalnie na poziomie porozmawiać co sie bardzo ceni Chciałbym bardzo zeby kazdy mial możliwość wkoncu spełnienia siebie i serdecznie zapraszam do współpracy z firmą w/w mam mala nadzieje ze my jako polski narod którzy jak malo kto potrafi się zjednoczyć zawsze bedziemy sobie pomagać nawzajem czasami przebaczając sobie błędy mimo to wspierając na koniec chcialbym bardzo pozdrowić firmę i Panią ktora nakierowała mnie na dzisiejszy wpis życząc milego dnia i dalszej mam nadzieje długiej współpracy:)

Zostaw merytoryczną opinię o Mesoworks Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Mesoworks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mesoworks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mesoworks Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 14 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mesoworks Sp. z o.o.

Mesoworks Sp. z o.o.