Dr Kim Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Dr Kim Sp. z o.o.

Magda

Przede wszystkim Jin Sul Kim, prezes spółki „Dr Kim” nie jest żadnym lekarzem, a tym bardziej żadnym doktorem. Nie ma on prawa używać tego tytułu. Nazwa firmy wprowadza pacjentów w błąd, i pewnie miała to robić. Mogę tak twierdzić po tym jak poznałam tego typa. Szef tej firmy jest z gruntu złym człowiekiem. Oszukuje ludzi, kłamie ile wlezie. Naraża ludzi na utratę zdrowia i życia. Często wpada w histerię, stosuje mobbing, jego łapy wędrują wszędzie, dosłownie wszędzie. Obleśny dziad. Z tego co się dowiedziałam, żaden z byłych pracowników nie ma o nim dobrego zdania. Bardzo źle się o nim mówi. Te dobre opinie na tej stronie wyglądają na sfabrykowane przez obecnych pracowników, a właściwie przez jedną, od kilkunastu lat, jego pracownicę, która jest równie fałszywą osobą. Ona i on podejrzewają o wszystko, wprowadzają psychozę podejrzeń, podkładają kłody, gmatwają, utrudniają. Żenada. Jeśli on mówi, że chce ci pomóc, to znaczy, że chce cię okraść, wykorzystać. Potrafi śledzić ludzi, mnie śledził. Nęka, zastrasza, osacza, ubliża. Degenerat. Zupełnie nie nadaje się na szefa. Jest tchórzem, a kto by chciał za szefa tchórza?... Przynosi hańbę Korei Południowej, z której niestety przybył do naszego kraju.

DR KIM
@Magda 14.09.2017 20:31

Pani Joanno proszę zwiększyć dawkę leków, lub zmienić psychiatrę :D

Mateusz

Pan doktor to wspanialy czlowiek, bardzo pomogl mi i mojej rodzinie dal prace zapewnil dach na glowa pomogl kiedy wszyscy inni spisali mnie na straty. Pracuje juz 10 lat i szczerze polecam

Kaban

Pracowałem u pana Kima jakieś 4 lata jako pracownik budowlany, kierowca złota rączka taki ktoś do wszystkiego. Jak w każdej pracy bywało różnie. Ale to uczciwy gość i solidna firma, zarobki ok, nawet bardzo, wykazują dochody, umowa o pracę na czas nieokreślony, nawet na obiad kase dawał i zwracal koszty dojazdu. Zrezygnowałem bo trafił się wyjazd za granicę, gdyby nie to pewnie pracowałbym do dzisiaj.

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy Dr Kim Sp. z o.o.. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o Dr Kim Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dr Kim Sp. z o.o.