Westcon Design Poland

Szczecin

Opinie o Westcon Design Poland

hgo

@ gość skoro b[pytasz to pewnie jestes zainterwsowany praca w Westcon Design Poland - no to niesttey nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości - nie szukają aktualnie nikogo do tej firmy, ale może spróbuj wysłać CV

gość

Czy aktualnie poszukują kogoś do pracy?

pracujący tam

Pisze po winie, więc lekko wyluzowanie. Przydało by się nam kilka osób ... trzeba przyjść Łukasińskiego 116, nad "piotrem i pawłem" z CV (obojętnie co tam napisałeś) i zacząć rozmowę z szefem albo laską z pseudo HR. Są obliczeniowcy, kadłubowcy, maszynkarze, wyposażenie pokładu. Jak jest. Jest wporzo.Kwestia hajsu jest tajemnicą ustalaną bezpośrednio z szefem. Nie ma co się cykać tylko przychodzić. Gościu jest normalny. Pewnie zaproponuje na początek działalność albo podobne coś co jest przejściowe, bo później kto jest ok raczej zostanie. Są poza robotą na miejscu wyjazdy do NO stoczni, zależnie od zapotrzebowania, każdy ma szanse. Ja pracuje tu jakiś czas, nie jestem żadnym managerem ani nikim podobnym i polecam bo 1. na rynku szcz nie jest zle. 2. wporzo atmosfera ale bez szalu (to nie google ani nasa) 3. dobry start dla kumatych młodych lub zdeka zasiedziałych i martwiących się w domu. Co nie umiecie czegoś to się tutaj nauczycie. Najważniejsze jest bycie kumatym, ogarnietym, i nie walącym w (usunięte przez administratora) a kultura to się sama okaże. Dobrze było by mieć jakąś oceanotechnikę ale bez tego też niektórzy dają radę i powiem, że często są lepsi od tych dumnych że uczono ich statkowania. Dziób i rufę, prawą butę i lewą, od stępki po bezkres nieba pokażemy pierwszego dnia licząc kolejne wręgi od pionu dziobowego do rufowego. Nie wykorzystujemy tu pełni wiedzy z WTM-u ale posiadanie jej też nie zaszkodzi :) Problemem jaki widzę wśród "za dużo myślących" jest to, że już sami się ocenili. Inni zrobią to za Ciebie lepiej. Więc nie ma co się czaić, nikt u nas nikogo nie zbije ani nie nakrzyczy, conajwyżej ktoś powie nie, albo na chwilę obecną nie, bo jak była potrzeba to nie znaleźliśmy wystarczającej ilości osób. I nie zrażać się, "życie to niejebajka" jarced@tlen.pl

Zostaw opinię o Westcon Design Poland - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Westcon Design Poland