Opinie o Czerwona Kropka Kinga Chomać-Piechota w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Czerwona Kropka Kinga Chomać-Piechota. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Czerwona Kropka Kinga Chomać-Piechota na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czerwona Kropka Kinga Chomać-Piechota w Szczecin

Rafał

To przyjdz powiedz mi to w twarz kmiocie co o mnie myślisz a nie jak pizdeczka wypisujesz i myślisz że jesteś (usunięte przez administratora)

Kicia

Heejjjjj Franciszek rozpalasz moją żądzę ... pokaż mi swój amulet to może pójdziemy o krok dalej ?!

Poolicja

Pogromco widziałem naszego parowe pod brama na firmie . Ma telefon i dzwoni gdzieś meldujac o której wyjechali ....

Sandra

Powiedzcie tak w kilku słowach, polecacie czy odradzacie ?

Derby

Polecam !

blyat
@Sandra

Polecam, z tych śmieciowych firm w Szczecinie ta firma.jest najlepsza, są wysokie pensję, dodatki za pracę w nocy i w święta zwykle premia po 400-500 zł ( jak ktoś wyżej napisał). Samochody zadbane, praca lekka bo rewiry małe więc zwykle 1:00 max 2:00 zjazd na baze a płacone jakbyś robiła do 6:00. Urlop to jest więcej niz w kodeksie pracy bo ja mam 30 dni płatnego urlopu. A no i L4 100% + karta multisport ale to się przyda jak silke otworzą. Pozdrawiam

blyat

w długo niezmieniany dres

bedzipraca
@blyat

Robota zapowiada się miło ale ma jeszcze jedno pytanko skoro zjazd na baze jest w okolicach 2 :00 to o której wyjazd z bazy?

ziomek
@Sandra

dawaj do nas Sandrunia. Bedzie Ci jak w raju :)

@bedzipraca

21:30 to max teoretycznie 20 ale o tej godzinie i tak nikt nie wyjezdza bo najpierw jest apel

@Sandra

Od lat nie pracowałem z zadna kobieta wiec zapraszamy

Haha
@blyat

Co wy gadacie ???? jakie premie jakie karty do Multisport ludzie!Śmieciarki brudne i śmierdzące strach tym jeździć . wszystko trzyma się na trytytke,stan opłakany!Co do pensji to ok niema problemu ale bez żadnych premi,ile nocek przejeździe tyle zarobisz,i niema żadnych nocnych dodatków????????????

Rusek
@Haha

Ja tam premie i dodatki za pracę w nocy mam

dryndiasz
@Haha

O co ci chodzi "Haha"?

Uwaga dryndziaż jedzie
@Rusek

I co z tego rusku, jaka praca w nocy, jak ruskie panisko pracuje w dni robocze od 7 do 15

Karol232

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

Jakie godziny pracy obowiązują w Czerwona Kropka Kinga Chomać-Piechota?

ogar

od 20:00 do zrobienia roboty

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Czerwona Kropka Kinga Chomać-Piechota się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent projektu
logo firmy Monter systemów gaśniczych
Hamburg
Sedulus Sp. z o.o.

GooD

Szacun Anonim ... ale dlaczego działasz z ukrycia ?!

Pozdro

Zapomniałeś o szczykawach :D hahah co między palcami dawaliśmy ( firma poj bow )

Mirosław

Parowozy zamiast śmieciarek ciekawa firma

Kloc
@Mirosław

Juz dajcie spokój kolegom

Pisklak

Ostrożnie

Kura

... a tak przy okazji zapytam : będziesz ze mną chodził ?... nooo wiesz tylko tak dla jaj ?!

Krystian z gazowni

Czy firma prowadzi rekrutację dla obcokrajowców?

Kicia amelinium

Brak mi słów na Wasze zachowanie. Przedszkole to przy was oaza dojrzałości

Pisklę
@Kicia amelinium

Racja! Jak mamy doczynienia z amelinium to inna farba jak amelinowa nie w chodzi w grę - inaczej nie pomalujesz :)

Misiek

No jest śmiesznie A frustracja twoja sięga jedynie wpisu w Internecie. Żałosne no ale jak tylko woreczki z psią kupą potrafisz zbierać to tylko to pozostanie tobie . Nie umawiasz się na randki , nie masz rodziny jesteś tylko zwykłym robolem

Berbelucha

Jesteście (usunięte przez administratora) . Przekomarzacie się jak dzieciaki , ale i tak darzę was wszystkich moje Mordeczki uczuciem

Franciszek

Oj aj super riposta kiciu, nawet do rymu, właśnie poetów nam trzeba do zbierania śmieci

Franciszek
@Berbelucha

Dziękuję za słowa uznania

Na czym polega obowiązkowe szkolenie BHP przed podjęciem pracy w tej firmie?

Decyzyjny

Witam, czy dalej pracuje u was na cieciówce taki jeden Wiesław?

Decyzyjny

Tak o tego przymula mi chodzi

Johny
@Decyzyjny

Pracuje ale tak jak by nie pracowal, czytaj wali(usunięte przez administratora)

@Decyzyjny

Pracuje ale co z tego

Czy jest możliwość podjęcia pracy zdalnej?

wentyl

Umówiłem się z tym kierownikiem że mam przyjść na 19:30 bo będzie szkolenie bhp. Na czym to polega? Jakieś testy są ??

@wentyl

Tor przeszkód jest

Wujas

Ile dni w tygodniu max można przepracować?

@Wujas

Nawet 8 jak pojedziesz ktorejs nocki za dwóch

Karolek

Niedziele i święta są wolnymi dniami od pracy? Czy wskazane zapierda....nie w piątek , światek i niedziele ?

@Karolek

(usunięte przez administratora) w niedziele i święta bardzo miłe widziane

Czy zdarzają się nadgodziny w Czerwona Kropka Kinga Chomać-Piechota?

koras

Są i to nie płatne dodatkowo, każda nocka to 10 godzin i masz za to jedna stawke jak skończysz rejon wczesniej np. O 4 to i tak płacone za 10 godzin ale jakbyś co dzień robił do 6 i miał np. 22 nocki = 220 goszin to więcej nie zaplaca

Wielgus

Nie ma nadgodzin

Wieslaw

Firma solidna pensje zawsze na czas, co miesiąc premie po kilkaset złotych, jest możliwość tygodniowek, urlop po 26 dni dla każdego a L4 płatne 100%, polecam

LGBT
@Wieslaw

Wiesław, to znaczy ze robota 5 dni w tygodniu?

sami giganci
@Wieslaw

Podpisuje się pod tym co piszesz i nawet teraz zima nocna przerwa została wydłużona do godziny, zjeżdżamy na baze i zawsze jest jakaś ciepła zupa na piecyku (ostatnio była gochówka), polecam dbają o ludzi

Żuk gnojarz

Płacą za 10 godzin przepracowanej nocki . jest całkiem dobrze , a ile dni w tygodniu trzeba wypracować? 40 ? Czy za pracę w niedzielę płacone jest extra ?

Jak wygląda ścieżka awansu w Czerwona Kropka Kinga Chomać-Piechota?

LPH

Każdy nowy zaczyna zawsze od pracy na cieciowce i ma obowiązek palić w piecu. Jak dobrze się spisze to ma szansę zostać koszowym czyli obsługiwać kosze uliczne przy użyciu pojazdu typ śmieciarka

Zostaw merytoryczną opinię o Czerwona Kropka Kinga Chomać-Piechota - Szczecin

• Jak się pracuje w Czerwona Kropka Kinga Chomać-Piechota?

Zobacz opinie na temat firmy Czerwona Kropka Kinga Chomać-Piechota tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Czerwona Kropka Kinga Chomać-Piechota?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Czerwona Kropka Kinga Chomać-Piechota
4.5/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Leopolda Okulickiego 14A
    71-031 Szczecin