ZGO-NOVA Sp.z.o.o.

Jarocin

Opinie o ZGO-NOVA Sp.z.o.o.

Miłosz

Co słychać w firmie? Tak dawno nikt nie pisał!!

Aga

Nie polecam tej firmy. Poniewaz odbieraj u nas odpady i nie zostawiaja workow do segregacji odpadow. Byla firma z boguslawek byla o wiele lepsza niz ta. NAPRAWDE NIE POLECAM!!!!

Jarocinianin
@Aga 23.03.2017 23:14

Bo jak ci zostawią worki to zaraz nakładziesz tam śmieci komunalnych. W Niemczech potrafią z segregacją jechać nawet 20 kilometrów a w Polsce pozakładają hektary trawników i liczą że im ktoś wywiezie wszystko za darmo bo płaci kilka złoty za śmieci masz trawnik to ponieś koszty wywozu a nie licz że wszystko będziesz miał za darmo. A firma z glinek była taka dobra że jej już niema

J

No ja uważam, że ciekawą sprawą jest próbowanie tutaj

mama

Praca nie jest zła ale płaca w dziwny sposób każdy pracownik ma inną mimo,że pracował tak samo jak inni.Wypłaty nie są w terminie!!!A pan kierownik powiedział że nie mamy nic do gadania.Umowa to umowa no chyba,że tu jest jakaś zmowa nie płacenia w terminie.Nie polecam tej firmy nie dba o nawet dobrych pracowników.NIE POLECAM!!!

Robot
@mama 08.06.2016 06:26

Kłamiesz mama. Jeśli masz wynagrodzenie płatne po ustalonym terminie, to każdy sąd ci odsetki naliczy na twoją korzyść. Zostałaś zwolniona przez swoje nieróbstwo zapewne i teraz złośliwe komentarze wypisujesz. Co za typ z ciebie. Żenada.

bili

„ZGO-NOVA” Sp. z o.o. z siedzibą w Jarocinie,jest spółką zajmującą się kompleksową obsługą w zakresie odbioru odpadów komunalnych. Już dużo czasu siedzę w tym może nie najczystszym biznesie i muszę przyznać , że mają zaskakująco dobre i niskie ceny. Innym firmom na takich cenach usługi by się prawie nie opłacały

Django

Różnie to bywa. Niby kontakt do firmy jest, co prawda formularza aplikacyjnego nie ma. http://www.zgo-nova.pl/index.php?page=kontakt Ale jeżeli ktoś jest zdeterminowany do podjęcia pracy to tak czy owak podeśle im swoją aplikację. Zastanawiam się tylko czy można liczyć na jakieś sensowne warunki z ich strony i czego się spodziewać podczas rekrutacji?

pepe

Zatrudnianie po znajomościach za średnim wykształceniem do biura ,a po" ochronie środowiska" i wyższym wykształceniu zero umowy ,może nawet lepiej ,znalazłam lepszą pracę poza Jarocinem.TRAKTOWANIE PRACOWNIKÓW JAK ŚMIECI ,NO MOŻE POZA PANIAMI Z BIURA,TEŻ TO SŁYSZAŁAM.Kto nie ma znajomości przez burmistrza pracy nie ma

były pracownik

prezes obiecuje złote góry a rzeczywistość okazuje się inna nie płacenie nadgodzin to standard jak zabieranie premi bez powodu

stażysta

Tak czytam i niedowierzam. Byłem tam na stażu, później dostałem umowę, i gdyby nie problemy zdrowotne, pracowałbym dalej. Ludzie, skąd w was tyle nienawiści i niesprawiedliwego oceniania? Gdybym tam nie pracował, to cholera wie co bym pomyślał. A tak zdaje się, że najprościej będzie jak przejdziecie się do tej firmy i zapytacie o warunki pracy i płacę. Tutaj możecie poznać dwie wersje. Jedna to że praca do bani, tułactwo i osiąganie korzyści kosztem innych. Możliwość druga to punkt widzenia pracowników, którzy nie narzekają, czasem może wręcz są zadowoleni z pracy jaką wykonują, z zarobków czy też atmosfery panującej pomiędzy współpracownikami. Informacje te są nie powiem, pomocne przy podejmowaniu decyzji odnośnie przyszłego pracodawcy. Jednak po konkrety warto udać się do źródła. Powodzenia.

negatyw

były pracownik - 2011-11-21 18:56:25 Spółka miejska. Obsluga klientów myślę że dobra. Za to [usunięte przez moderatora]tej spółki nie liczy sie z ludźmi. Dla niego najważniejsze są oszczędności i podlizanie sie burmistrzowi. Pensja najniższa krajowa przy podpisywaniu umowy, z tym że pan prezes zaznacza zawsze że po 3 miesiącach okresu próbnego daje na ręke 1500 - 1600 zl, a ja zarabialem nie caly tysiąc a później co najwyżej 100zł więcej. Praca w nadgodzinach oczywiście nie płacona, jak to [usunięte przez moderatora] mówi firma sie rozwija i trzeba sie poświęcić. Miliony spraw na głowie, śniadanie tylko w biegu za te 980zl.... Gorąco odradzam te firme!!!Jeśli chodzi o powyższy wpis to niestety cała prawda :(. nie ma co liczyć na dobre pieniądze, chyba, że się "pasuje" [usunięte przez moderatora]i (chociaż może nawet nie) Zatrudnienie niepewne, wymagania nie wiadomo jakie, a wypłata nędzna. Dobrzy kierowcy uciekają gdzie się da (i nie tylko kierowcy, ci w biurze też narzekają i wieją jak się uda) Nie polecam! wprawdzie krótko pracowałem, ale dostałem nauczkę na przyszłość. Uwaga bo jest kolejny nabór na kierowcę !

pomyłka

Ten opis nie dotyczy firmy ZGO-NOVA ale ZGO, drobna, ale bardzo istotna pomyła.

NickTymczasowy

kręcenie worków - to wszystko czego mozna się tam nauczyć :)

niepolecam

atmosfera w ZGO na Witaszyczkach makabra!!!!!! dziewczyny które zjadłyby cię żywcem bylebyście nie przejeli ich stanowisk (stanowcza większość to kobiety). Oczywiscie nie musze mowic ze wszyscy tam mają wykształcenie średnie lub licencjat w baaaardzo pozytywnie stojącej raningiem szkole w JAROCINIE ;) :D Wiadomo - ZNAJOMOŚCI !!! I PODLIYWANIE SIĘ PANI KIEROWNIK A ZA JEJ PLECAMI życzenie jej najgorszego ;) no i nie tylko ..... :/ Totalne dno. Każdy normalny, który przepracuje tam minimum 1 miesiąc dobrze wie że trzeba stamtąd spier....... POZDRO :D

były pracownik

Spółka miejska. Obsluga klientów myślę że dobra. Za to [usunięte przez moderatora] tej spółki nie liczy sie z ludźmi. Dla niego najważniejsze są oszczędności i podlizanie sie burmistrzowi. Pensja najniższa krajowa przy podpisywaniu umowy, z tym że pan [usunięte przez moderatora] zaznacza zawsze że po 3 miesiącach okresu próbnego daje na ręke 1500 - 1600 zl, a ja zarabialem nie caly tysiąc a później co najwyżej 100zł więcej. Praca w nadgodzinach oczywiście nie płacona, jak to [usunięte przez moderatora] mówi firma sie rozwija i trzeba sie poświęcić. Miliony spraw na głowie, śniadanie tylko w biegu za te 980zl.... Gorąco odradzam te firme!!!

Zostaw opinię o ZGO-NOVA Sp.z.o.o. - Jarocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZGO-NOVA Sp.z.o.o.