Medic Gsm Adam Pawlikowski

Lublin

Opinie o Medic Gsm Adam Pawlikowski

esek75

Ganiałem ze sprzętem po całym Lublinie, nikt ze starych "specjalistów" nie dała rady. Pojechałem i zrobili. Najlepsze jest to, że oceniają sprzęt czy nadaje się do naprawy nie pobierając za to opłaty. Inni na starcie min 50 zł.

Klientka

Czekałam na naprawę 3h,nikt nie zamierzał poinformować kiedy będzie moja kolej,a "uprzejmy" pan,który pojechał po części wrócił po 2,5h. Przez telefon wyzywał i obrażał,podawał niższą cenę,niż w efekcie końcowym- 50zł różnicy. Chamstwo i Arogancja -Jak taki wieśniak może być szefem

Zostaw opinię o Medic Gsm Adam Pawlikowski - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medic Gsm Adam Pawlikowski