Waldemar Kotowicz Przychodnia Weterynaryjna

Lublin

Waldemar Kotowicz Przychodnia Weterynaryjna

Opinie o Waldemar Kotowicz Przychodnia Weterynaryjna

Franciszek

Czy orientuję się ktoś z tu obecnych, czy do Przychodni Weterynaryjnej Waldemar Kotowicz potrzebni są nowi pracownicy? Jeżeli tak to na jakie konkretnie stanowiska jest zapotrzebowanie? Interesuje mnie również informacja na temat ogólnych warunków zatrudnienia.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Kotowicz Waldemar Przychodnia Weterynaryjna? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

T. Koziarska

Nie zgodzę się z Tymi opiniami. Ja miałam problem z Koniem, fachowe podejście trafna diagnoza, szybka reakcja. Polecam

Przygnębiona

Lekarze w tej klinice to rzeźnicy robiący doświadczenia na zwierzętach widać że są bez powołania bardzo nastawieni na kasę lepiej traktują klientów ich zwierzaki którzy mają kasę a inaczej którzy jej nie mają moje zwierze umarło w okrutnych cierpieniach przez postawienie złej diagnozy nawet krwi nie pobrali żeby stwierdzić stan zwierzaka traktowali mnie oschle a zwierzaka jeszcze gorzej i cały czas zwodzili że zwierzak wyzdrowieje, w końcu udałam się do innej kliniki i lekarz stwierdził gołym okiem że zwierze umiera w cierpieniach i trzeba go uśpić. W innym zawodzie też można czesać kasę wiec proszę zastanowić się o zmianę zawodu a nie krzywdzić zwierzaki i ich właścicieli. Zawód lekarza i weterynarza jest zawodem odpowiedzialnym ratującym życie a nie powinien być traktowanym jako zawód karierowicza już lepiej zostać politykiem. Nie mogę wydarować sobie że moje zwierze trafiło na tych lekarzy. Chcesz żeby Twoje zwierzę przeżyło polecam klinikę na ul.Głębokiej w Lublinie miła i profesjonalna obsługa i bardzo szczera chociaż dowiesz się prawdziwej prawdy o stanie swojego zwierzaka i nie patrzą na stan Twojego konta tylko ich misją jest za wszelką cenę uratować zycie

Natalia

Stwierdzili u kota astmę , kiedy kotek miał całkowicie nie wydolne jedno płuco i ogromne guzy uciskające serce. Dla nich to była astma mimo moich interwencji iż kot się notorycznie dusi. Powiedzieli , że są LEKKIE zacieki , kiedy guzy były ogromne. Żadnego RTG , tylko ich domniemania.Mam nadzieję , że Wojewódzki inspektorat Weterynaryjny się tym zajmie. OSTRZEGAM i PROSZĘ - Udostępniajcie znajomym i ostrzegajcie przed tą bandą!!!

Zostaw opinię o Waldemar Kotowicz Przychodnia Weterynaryjna - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Waldemar Kotowicz Przychodnia Weterynaryjna