Waldemar Kotowicz Przychodnia Weterynaryjna

Adres: Tymiankowa 7, 20-542 Lublin

NIP: 7120250631 REGON: 430512454

Waldemar Kotowicz Przychodnia Weterynaryjna
0 0 5 5 1

Opinie o Waldemar Kotowicz Przychodnia Weterynaryjna

Filtruj opinie po kryteriach:

Franciszek
 Opinia

Czy orientuję się ktoś z tu obecnych, czy do Przychodni Weterynaryjnej Waldemar Kotowicz potrzebni są nowi pracownicy? Jeżeli tak to na jakie konkretnie stanowiska jest zapotrzebowanie? Interesuje mnie również informacja na temat ogólnych warunków zatrudnienia.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator
 Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Kotowicz Waldemar Przychodnia Weterynaryjna? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Pomocna?
TakNie
T. Koziarska
 Opinia

Nie zgodzę się z Tymi opiniami. Ja miałam problem z Koniem, fachowe podejście trafna diagnoza, szybka reakcja. Polecam

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Przygnębiona
 Opinia

Lekarze w tej klinice to rzeźnicy robiący doświadczenia na zwierzętach widać że są bez powołania bardzo nastawieni na kasę lepiej traktują klientów ich zwierzaki którzy mają kasę a inaczej którzy jej nie mają moje zwierze umarło w okrutnych cierpieniach przez postawienie złej diagnozy nawet krwi nie pobrali żeby stwierdzić stan zwierzaka traktowali mnie oschle a zwierzaka jeszcze gorzej i cały czas zwodzili że zwierzak wyzdrowieje, w końcu udałam się do innej kliniki i lekarz stwierdził gołym okiem że zwierze umiera w cierpieniach i trzeba go uśpić. W innym zawodzie też można czesać kasę wiec proszę zastanowić się o zmianę zawodu a nie krzywdzić zwierzaki i ich właścicieli. Zawód lekarza i weterynarza jest zawodem odpowiedzialnym ratującym życie a nie powinien być traktowanym jako zawód karierowicza już lepiej zostać politykiem. Nie mogę wydarować sobie że moje zwierze trafiło na tych lekarzy. Chcesz żeby Twoje zwierzę przeżyło polecam klinikę na ul.Głębokiej w Lublinie miła i profesjonalna obsługa i bardzo szczera chociaż dowiesz się prawdziwej prawdy o stanie swojego zwierzaka i nie patrzą na stan Twojego konta tylko ich misją jest za wszelką cenę uratować zycie

Pomocna?
Tak1Nie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Natalia
 Opinia

Stwierdzili u kota astmę , kiedy kotek miał całkowicie nie wydolne jedno płuco i ogromne guzy uciskające serce. Dla nich to była astma mimo moich interwencji iż kot się notorycznie dusi. Powiedzieli , że są LEKKIE zacieki , kiedy guzy były ogromne. Żadnego RTG , tylko ich domniemania.Mam nadzieję , że Wojewódzki inspektorat Weterynaryjny się tym zajmie. OSTRZEGAM i PROSZĘ - Udostępniajcie znajomym i ostrzegajcie przed tą bandą!!!

Pomocna?
Tak2Nie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Waldemar Kotowicz Przychodnia Weterynaryjna - Lublin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej