Opinie o Waldemar Kotowicz Przychodnia Weterynaryjna w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Waldemar Kotowicz Przychodnia Weterynaryjna. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Waldemar Kotowicz Przychodnia Weterynaryjna o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych
Sprzedaż artykułów ogrodniczych Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Waldemar Kotowicz Przychodnia Weterynaryjna w Lublin

Natalia

Stwierdzili u kota astmę , kiedy kotek miał całkowicie nie wydolne jedno płuco i ogromne guzy uciskające serce. Dla nich to była astma mimo moich interwencji iż kot się notorycznie dusi. Powiedzieli , że są LEKKIE zacieki , kiedy guzy były ogromne. Żadnego RTG , tylko ich domniemania.Mam nadzieję , że Wojewódzki inspektorat Weterynaryjny się tym zajmie. OSTRZEGAM i PROSZĘ - Udostępniajcie znajomym i ostrzegajcie przed tą bandą!!!

Ela Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@Natalia

Następnym razem sama sobie lecz swojego kota. Po co w ogóle wyłazisz z domu do przychodni. Dr Google i już jesteś najmądrzejsza. A wiesz ze ta choroba kota to pewnie twoja wina?

1
Przygnębiona

Lekarze w tej klinice to rzeźnicy robiący doświadczenia na zwierzętach widać że są bez powołania bardzo nastawieni na kasę lepiej traktują klientów ich zwierzaki którzy mają kasę a inaczej którzy jej nie mają moje zwierze umarło w okrutnych cierpieniach przez postawienie złej diagnozy nawet krwi nie pobrali żeby stwierdzić stan zwierzaka traktowali mnie oschle a zwierzaka jeszcze gorzej i cały czas zwodzili że zwierzak wyzdrowieje, w końcu udałam się do innej kliniki i lekarz stwierdził gołym okiem że zwierze umiera w cierpieniach i trzeba go uśpić. W innym zawodzie też można czesać kasę wiec proszę zastanowić się o zmianę zawodu a nie krzywdzić zwierzaki i ich właścicieli. Zawód lekarza i weterynarza jest zawodem odpowiedzialnym ratującym życie a nie powinien być traktowanym jako zawód karierowicza już lepiej zostać politykiem. Nie mogę wydarować sobie że moje zwierze trafiło na tych lekarzy. Chcesz żeby Twoje zwierzę przeżyło polecam klinikę na ul.Głębokiej w Lublinie miła i profesjonalna obsługa i bardzo szczera chociaż dowiesz się prawdziwej prawdy o stanie swojego zwierzaka i nie patrzą na stan Twojego konta tylko ich misją jest za wszelką cenę uratować zycie

Ela Nowy wpis
Inne
@Przygnębiona

A co jak ten drugi lekarz nie miał racji tylko oni, pies może by przeżył a ty z tym drugim go (usunięte przez administratora).rzeznikiem to jesteś Ty bo zamiast ratować swoje zwierzę, najwyraźniej polazłaś tam gdzie zgodzili się zrobić to co tak na prawdę chciał aś zrobic czyli szybko uśpić a nie leczyć

Magdalena Nowy wpis
Inne

Zawsze mnie fascynowała taka praca ale wybrałam inny kierunek ścieżki zawodowej. Ciekawa jestem czy taki szary Kowalski może pomagać w przychodni, cokolwiek asystować czy jednak trzeba mieć konkretne wykształcenie? :)

Michał Nowy wpis
Inne

Wiecie jak ta przychodnia weterynaryjna działa w weekendy ?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Waldemar Kotowicz Przychodnia Weterynaryjna? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Łódź
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
T. Koziarska

Nie zgodzę się z Tymi opiniami. Ja miałam problem z Koniem, fachowe podejście trafna diagnoza, szybka reakcja. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Waldemar Kotowicz Przychodnia Weterynaryjna - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Waldemar Kotowicz Przychodnia Weterynaryjna
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Tymiankowa 7
    20-542 Lublin
  • NIP: 7120250631 REGON: 430512454
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Waldemar Kotowicz Przychodnia Weterynaryjna
Przejdź do nowych opinii