Opinie o Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami Lubelski Animals w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami Lubelski Animals. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami Lubelski Animals o rekrutacji.

Branże: Weterynarze
Weterynarze Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami Lubelski Animals w Lublin

Chętna Nowy wpis

Czy Lubelski Animals potrzebuje wolontariuszy? Jeżeli tak to jak wygląda wolontariat w Animalsie?

Aleks

Witam, Niestety na moje maile żadna osoba u was pracująca mi nie odpisuje więc zapytam tutaj, czemu Państwo będąc podobno fundacją zajmująca się ratowaniem zwierząt co oczywiście obejmuje interwencje, a nie tylko przyjmowanie zwierząt brzydko mówiąc zlewa wiadomości od ludzi, którzy proszą o pomoc w sprawie bezdomnych bądź źle traktowanych zwierząt? Została Państwu opisana sytuacja oraz wysłane zdjęcia, na których była malutka sunia na łańcuchu 3 razy od siebie cięższym, wychudzona bez picia ani jedzenia, na co Państwa prezesowa Pani Elżbieta odpowiedziała, że jak najbardziej sprawą się zajmie. Na drugi dzień, oczekiwałem na wiadomość, której nie dostałem. Po dwóch dniach laskawie po mojej 3 wiadomości Pani Elżbieta odpisała, że ona się tym zajmie i da mi znać znowu na kolejny dzień, czyli mimo tego, że pies potrzebował natychmiastowej pomocy Pani prezes miała to w głębokim poważaniu. Następnego dnia oczywiście nie dostałem ani odpowiedzi, nie mogłem się nawet do was dodzwonić. Tego samego dnia napisałem do innej fundacji, która następnego dnia od razu po psa pojechała mimo, że działa ona pod Lublinem a nie w jego centrum. Złych opinii na wasz temat nasłuchałem się bardzo dużo, ogólnie sam jestem wolontariuszem i chciałbym pokazać, że nie każda fundacja to tak naprawdę prawdziwa fundacja, bo akurat wasza reaguje tylko jak ktoś zwierzę przywiezie albo jest gdzieś obok, bo jak trzeba podjechać dalej macie to zwierzę gdzieś. Moim zdaniem, fundacja się tak nie zachowuje a zwłaszcza jej prezes. Z tego co wiem macie już kilka spraw sądowych także również przyłożę do tego rękę, aby ta wasza działalność bo ja tego fundacja nie nazwę po prostu zniknęła. Bo jeżeli ktoś tworzy fundację to działa ona tylko i wyłącznie jako pomoc, a nie jako dodatkowy dochód np ze zbiórek bądź podpisanych umów, z lecznicami gdzie za każdego bezdomnego psa czy kota dostajecie państwo pieniądze. To tyle co chciałem napisać, mam nadzieję, że ta opinia nie zostanie usunięta, bo jeżeli wasi ludzie tak zaciekle jej bronią to znaczy, że nie macie się czego obawiać, dlatego też z Panią prezes jako, osoby walczące z pseudo fundacjami z chęcią spotkamy się w sądzie i przedstawimy wszystkie rzeczy, które potwierdzają to, że nazwana przez was fundacja jest tylko dodatkowym źródłem dochodu, a jeżeli chodzi o pomoc to pomagacie tylko wtedy jak jesteście już postawieni pod murem. Dziękuję i do zobaczenia.

Martyna Nowy wpis
@Aleks

Powyższa opinia śmierdzi chorą "konkurencją" lub poważnym deficytem zdrowotnym. Sama często ze zwierzakami przyjeżdżam do przychodni Lubelski Animals i widzę zwierzęta, które są ogłaszane na Fb, oraz ogromne zaangażowanie wolontariuszy. Naprawdę rzadko można przekonać się naocznie, jak troskliwie opiekują się swoimi podopiecznymi. W przypadku innych organizacji musimy uwierzyć na słowo, tutaj możemy to naocznie sprawdzić. Nie wiem Alex co ci się w głowie roi, i dlaczego masz obsesję ale czekam na twój POZEW, skoro chcesz spotkać się z nimi w sądzie. Nie zapomnij go upublicznić ???? to może się wtedy dowiemy o co tak naprawdę ci chodzi. Jednak znając życie, nie doczekamy się. ????

Hania Nowy wpis

Wspaniali ludzie,działają z ogromną pasją i poświęceniem na rzecz zwierząt. Wielu podłych, złośliwych ludzi rzuca im kłody pod nogi ale na szczęście robią co do nich należy i to najlepiej jak potrafią. Wystarczy spojrzeć na ich profil facebooka ile uratowali maltretowanych, okaleczonych przez człowieka zwierząt. Chyle czoła przed Wami i zawsze miło noszę Was w sercu i czas u Was spędzony wspominam jako najlepiej spożytkowany.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami Lubelski Animals - Lublin

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami Lubelski Animals?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami Lubelski Animals tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami Lubelski Animals
  • Kalinowszczyzna 46