FIRE-TOP Poland

Ożarów mazowiecki

FIRE-TOP Poland

Opinie o FIRE-TOP Poland

Byly pracownik

Nie polecam firmy!!!! Szef nie traktuje dobrze pracownika. Stwarza same problemy, brak jakiegokolwiek profesjonalizmu!!! Nie wypłaca pensji( bardzo dużo problemów gdy ma dojść do wypłaty; szef się nie pojawia w pracy, nie odbiera telefonów przy czym płaci dopiero w połwie miesiąca.) Firma jest niestabilna, duża rotacja pracowników.

Zostaw opinię o FIRE-TOP Poland - Ożarów mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRE-TOP Poland