WB ELECTRONICS S.A.

Ożarów Mazowiecki

Opinie o WB ELECTRONICS S.A.

runner

@szeregowy "zarobki rosną aż do ok. 4 tys. netto na stanowisku programista. " ?? To raczej kiepskie warunki płacy. Co do zarobków programistów c++ to rozmowa w każdej większej firmie rozpoczyna się w okolicach 3500 zł netto, a tutaj one z biegiem lat zaledwie "rosną do 4k netto" ? i to w przemyśle zbrojeniowym gdzie kasa największa? To jaki to szacunek do pracy i umiejętności tak wysoce wykwalifikowanej kadry ??

BOT
@runner tydzień temu

Twoje ostatnie pytanie to jednocześnie odpowiedź :D Jak wszędzie, są zalety, są też i wady. Fajerwerków brak. Chyba, że masz odpowiednie nazwisko, albo umiesz głęboko nurkować...

runner

użytkownik zarejestrowany

@szeregowy wbowiec rozumiem, że jako wadę uznałeś brak rozwoju w firmie WB ELECTRONICS S.A., ale skoro ją polecasz musi mieć sporo zalet. Czy mógłbyś je wymienić? Dziękuję, za rady odnośnie rozmowy rekrutacyjnej.

użytkownik zarejestrowany

@szeregowy wbowiec czyli jednym słowem polecasz pracę programisty w WB ELECTRONICS S.A.? Akurat szukają, więc to ważna informacja (http://wb.com.pl/kariera/). A mógłbyś dać rady odnośnie rekrutacji dla osób, które chciałyby spróbować? Jak się przygotować?

szeregowy wbowiec
@Joanna 31.08.2017, 10:03

Tak, polecam, chociaż po kilku latach pracy już rozglądam się za czymś innym. Chciałbym się rozwijać, a tutaj z tym średnio. Co do rozmów rekrutacyjnych to mogę dać takie rady w zależności od stanowiska: - programista: być przygotowanym na napisanie prostego programu w czasie rozmowy rekrutacyjnej. Dobrze jest też znać linuxa. - mechanik: posiadać praktyczne umiejętności projektowania np. w Solidworksie. Możliwe, że osoba z którą przyjdzie ci rozmawiać, da pracę domową, aby coś narysować. - operator: posiadać doświadczenie w lataniu bezzałogowcami - bez tego ani rusz.

szeregowy wbowiec

- zarobki rosną aż do ok. 4 tys. netto na stanowisku programista. Po osiągnięciu tego poziomu już raczej ciężko o podwyżkę... - nie ma problemów z urlopami, kierownicy są wyrozumiali - szkolenia jak najbardziej są, ale trzeba sobie samemu znaleźć - czasami szaleńcze tempo prac, niemniej jednak nadgodziny są uczciwie wypłacane - po kilku latach pracy dużo więcej już się tu nie da nauczyć... - wyjazdy służbowe (czasami nawet takie ponad dwutygodniowe) - jeśli kogoś kręcą tematy wojskowe to się nie zawiedzie

użytkownik zarejestrowany

@pracownik to ważne, że szef rozumie indywidualne potrzeby pracowników. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy w WB ELECTRONICS. Czy firma zapewnia pracownikom możliwości rozwoju?

4r55
użytkownik zarejestrowany

@John no ale moze po prostu na poczatku tak jest..

Wynagrodzenie na niższych stanowiskach oscyluje wokół średniej krajowej. Ja na swojego szefa złego słowa nie powiem. Urlop można wziąć z dnia na dzień, jeśli jest taka potrzeba. Wydatki firmowe zawsze są zwracane, obowiązki i zadania jasno określone, nadgodziny ściśle rozliczane. NIe wiem czego oczekujecie, jeśli to jest coś złego...

John

Słyszałem od wielu osób że podobno pensje marne. Wymagania kosmiczne a zarobki słabe. PR bardzo dobry a rzeczywistość rzeczywistością.

kapiszon

@Relevant, możesz podać konkretne przykłady, kiedy ta firma mijała się z rzeczywistością? tzn. kiedy to co piszą o niej media mija się prawdę? Jak na razie to słyszałem tylko,że jest jedyna polską firmą, która ma realny eksport uzbrojenia i stale rosnące przychody. Po drugie z skąd masz wiedzę, że przymusza pracowników do nadgodzin? Pracujesz tam i wiesz z własnego doświadczenia czy też tylko domniemujesz?

Relevant

Wydmuszka oznacza, że jest duża różnica pomiędzy tym co firma deklaruje, jaki tworzy wizerunek na zewnątrz (m.in. media), a rzeczywistością. Np.: firma deklaruje, że jest przyjazna pracownikom, a w rzeczywistości może przymuszać pracowników do nadgodzin, relatywnie słabo płacić, itd.

Typhon

Szkoda w ogóle czasu tracić na tą firmę.Potwierdzam wydmuszka

Zawiedziony

Wymagania ogromne, kasa marna, najlepszą stroną firmy jest PR, reszta to wydmuszka

ja

qwerty - 2012-02-27 15:58:50 Ktoś coś wie o tej firmie? Jak się tam pracuje? Pensje wieksze niz 8kbrutto? Czy to tajne przez poufne? :)Na jakim stanowisku? Kierownik projektu, może i tak, ale jako konstruktor/programista...raczej nie :)

qwerty

Zostaw opinię o WB ELECTRONICS S.A. - Ożarów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WB ELECTRONICS S.A.