Opinie o Ahaw Autohandel Wypożyczalnia Samochodów Andrzej Wtulich w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ahaw Autohandel Wypożyczalnia Samochodów Andrzej Wtulich. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ahaw Autohandel Wypożyczalnia Samochodów Andrzej Wtulich na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ahaw Autohandel Wypożyczalnia Samochodów Andrzej Wtulich w Olsztyn

Nikodem Nowy wpis

Pierwszy raz korzystałem z usług AHAW podczas mojej wizyty w Olsztynie. Bardzo profesjonalna obsługa i świetne samochody! Dzięki nim mój wyjazd służbowy był dużo bardziej komfortowy. Na pewno skorzystam ponownie.

Tetmajer Nowy wpis

Organizowałem wyjazd na konferencję dla mojej firmy i potrzebowaliśmy busa na kilka dni. W AHAW znalazłem idealne rozwiązanie. Cała ekipa była zadowolona z komfortu jazdy. Serdecznie polecam

Sabina Nowy wpis

Jako osoba, która ceni sobie wygodę i luksus, jestem bardzo zadowolona z usług Ahaw. Wynajęcie limuzyny z szoferem na specjalną okazję było bardzo proste i bezproblemowe. Szofer był profesjonalny, a limuzyna czysta, komfortowa i elegancka. Ahaw na pewno spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Lunka Nowy wpis

Wynajmowaliśmy u AHAW samochód na wieczór panieński i był to strzał w dziesiątkę. Samochód był bardzo elegancki, co wzbudziło podziw i zachwyt naszych koleżanek. Obsługa była bardzo pomocna i uprzejma.

Aplikowałeś na stanowisko Praca na 1/2 etatu w wypożyczalni sprzętu oferowane przez firmę Ahaw Autohandel Wypożyczalnia Samochodów Andrzej Wtulich? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Łukasz

Obsługa profesjonalna, szybkie rezerwacje samochodów, pojazdy w świetnym stanie technicznym, ceny okazyjne.

Damian

Z punktu widzenia podróżnika mogę polecić tę wypożyczalnie. Jest niedroga, problemów nie robią, auta działają bez zarzutu.

Dorota

Mają dobrą ofertę i atrakcyjne ceny.

Natala

Wypożyczalnia oblegana. Często samochód, który chce wypożyczyć jest już u kogoś innego. Cóż - skoro mają niskie ceny i dobre warunki to mają również klientów.

@Natala

Aż tak ich oblegają? No bo jeśli tak to faktycznie brzmi ok, ale czy nie ma możliwości, żeby auto po prostu sobie zaklepać jakoś wcześniej?

Nika

Limuzyna na wypasie, super komfort jazdy.

Adinka
@Nika

Szofera też wynajmowaliście czy tylko samą limuzynę? Na jeden dzień czy na 2 dni? I jak wyszło cenowo?

Sobierajski
@Nika

Dzwoń i pytaj o indywidualną wycenę, bo cena szofera zależy m.in. od ilości godzin, które będzie musiał spędzić z "Wami".

@Sobierajski

A jak to z ubezpieczeniem jest, przypuszczając, że nie wzięło się szofera a doszło do kolizji z winy klienta? 0 odpowiedzialności?

Olga

Hej czy pracował ktoś w tej wypożyczalni aut i zajmował się sprzątaniem i czyszczeniem tych aut po odstawieniu przez klienta? Czy na tym stanowisku pensja jest stała czy naliczana od sprzątniętego pojazdu?

Linda
@Olga

Stała pensja, a jeśli klient uświni samochód oddając go w stanie uwłaczającym ludzkiej godności, to niestety, ale on ponosi winę. Swoją drogą rozumiem zostawić jakies okruchy, ale poplamione, brudne auto, śmierdzące i z dziurami na fotelach???? Ludzie to jednak świnie (za przeproszeniem).

Iwona
@Linda

Serio takie rzeczy się zdarzają? Myślałam że ludzie są porządniejsi i jak mają coś nieswojego to uważają :/ Macie jakiś zapis odnośnie tego w warunkach wynajmu?

@Linda

Ludzie różni są, ale generalnie brudne samochody w środku z okruchami, puszkami po napojach, butelkami to norma, niestety.

@Tomek

Troszkę wstyd w takim stanie auto komuś oddać. Oni nie powinni jakiejś sankcji nałożyć za takie coś? Bo to może by pomogło?

Tomiczek

Spoko oferta na wynajem busów.

Dominik
@Tomiczek

Tylko busów czy dostawcze też wynajmują?

Pax

Oferta dostosowana do klienta, jego wymagań i zasobności portfela.

Małgorzata

Korzystałam co prawda tylko jeden raz z wypożyczalni ale mam miłe wspomnienia. Po pierwsze niedrogo, po drugie wszystko zorganizowane tak aby zaoszczędzić klientowi niepotrzebnego tracenia czasu, po trzecie jest w czym wybierać, a samochody w super stanie, naprawdę.

Polecam wypożyczalnię. Samochód wypożyczony na tegoroczny wakacyjny trip do Mazurach w pełni sprawny, czysty, zadbany i zatankowany. Ceny przystępne.

Janas

Polecam. Fantastyczna wypozyczalnia.

Leo
@Janas

Czy tutaj można wypożyczyć samochód dostawczy?

Krzychu

Fajna i niedroga wypożyczalnia samochodów.

Maniek

Super ceny i żadnych problemow i obsunieć czasowych przy wynajmie.

Donald
@Maniek

Fakt, nie ma problemów ani z wypożyczeniem ani ze zwrotem samochodu. Ceny jedne z lepszych w Olsztynie i okolicznych wioskach.

Dunaj

Jasne warunki najmu, niewyśrubowane ceny i wymagania. Spory wybor samochodów w dobrym stanie technicznym i nowych.

Mateusz

Czy w tej wypożyczalni był postój podczas wirusa ?

Borys
@Mateusz

We wrześniu wypożyczałem tam samochód. No przecież firmy nie stoją od marca bo jest koronawirus. Nasza gospodarka już upada, a co wymyśli dalej rząd tego nie wiemy.

żuku
@Mateusz

W czasach covid wypożyczałem tu trzy razy samochód, tzn szef dla mnie wypożyczał ;) Znowu nie przesadzajmy z tymi postojami bo jeszcze miesiąc a gospodarka w ogóle się nie podniesie.

Tomiczek
@żuku

Poza służbą zdrowia, szczególnie przychodniami - lekarzami internistami i pracownikami wszelkich urządów, wszyscy normalnie pracują, wypożyczalnia Ahaw również. W wypożyczalniach, marketach, aptekach, piekarniach czy u fryzjera nie ma covida :P

VOO

Jak myślicie czy w Olsztynie jest popyt na usługi typu wypożyczalnia samochodów?

Jonas
@VOO

Olsztyn to duże miasto, to stolica regionu tak więc popyt na usługi wypożyczania samochodów jest duży. Dużo turystów przyjeżdża do Olsztyna pociągiem i na miejscu wynajmuje samochód, podróżujący służbowo często korzystają w wynajmu samochodu. A Ahaw ma tę przewagę, że jest niedaleko dworca PKP i ludzie przyjeżdżający pociągami mają blisko.

Ryś
@VOO

Pewnie ze tak. W koncu Olsztyn to stolica Warmii i Mazur, tutaj jest pelno turystow prawie przez caly rok a poza tym to duże miasto wiec zawsze znajdzie sie zapotrzebowanie na wypozyczalnie samochodow.

Zostaw merytoryczną opinię o Ahaw Autohandel Wypożyczalnia Samochodów Andrzej Wtulich - Olsztyn

• Jak się pracuje w Ahaw Autohandel Wypożyczalnia Samochodów Andrzej Wtulich?

Zobacz opinie na temat firmy Ahaw Autohandel Wypożyczalnia Samochodów Andrzej Wtulich tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ahaw Autohandel Wypożyczalnia Samochodów Andrzej Wtulich?

Ahaw Autohandel Wypożyczalnia Samochodów Andrzej Wtulich