Opinie o Car For You Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Car For You Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Car For You Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Car For You Sp. z o.o. w Białystok

Ewa Stasiuk Nowy wpis

(usunięte przez administratora). Od pół roku po spłacie samochodu nie można doprosić się fv oraz reszty dokumentów. Pieniądze z ac, które powinny trafić do mnie, również sobie przywłaszczyli. Unikają kontaktu. Odradzam współpracę

Aldona Nowy wpis

Hejka, widziałam tę opinię od klienta odnośnie obsługi, a druga perspektywa jak wygląda? Patrzyłam za ofertami ale coś nie udało mi się znaleźć, gdzie są publikowane? Jak się pracuje na obsłudze klienta? Przyznam, że zarobków też jestem ciekawa skoro to branża samochodowa. Podacie widełki płacowe?

Nick Nowy wpis
@Aldona

Firma niby duża, a wcale nie taka duża. Ot, kilka osób w biurze w Porosłach. Te miasta, które widać na stronie, zresztą chyba w ogóle nie aktualizowanej, to nie ich oddziały, tylko franczyzobiorcy. Ogłoszenia publikują na białostockim OLX-ie. Pensja minimalna, umowa zlecenie. Grafik dość morderczy - bywa, że kilka dni z rzędu pracuje się powyżej 8 godzin, nawet po 10, co w dłuższej perspektywie jest cholernie męczące.

Zadowolony klient

Jeśli chodzi o samo załatwienie formalności bardzo pozytywnie oceniam czat z panią Klaudia W. Wszystkie informacje bardzo kompetentnie udzielone wyszukanie najbardziej korzystnej oferty i pomoc na każdym etapie wypełniania formalności. Bardzo polecam. A co do pozostałych kwestii okaże się dnia następnego ale po tak pozytywnym wstępie napewno będzie równie sprawnie. Szybki kontakt z kierowcą bo po niecałych 15 minutach był kontakt z potwierdzeniem rezerwacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Car For You Sp. z o.o. - Białystok

Car For You Sp. z o.o.