Gremi Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Gremi Sp. z o.o.

Krzystow

Witam! Wpsolparacujy z firma Gremi 2 miesiąca i jesteśmy bardzo zadowleni! Wysoka jakość obsługi! Polecam!

Nick

Dla Anonima poniżej, w firmie pracuję 1,5 roku, nigdy nie miałem problemu z wypłatą lub jej wysokością, nawet czasami mile zaskoczony, ten komentarz jest jakiś wymyślony. Nie rozumiem po co takie głupoty wypisywać... Pozdrawiam

Anonim

Smieci a nie firma , nie wyplacaja pracownikom kasy , juz zglosilismy do inspekcji pracy , omijajcie tych oszustow!

R

Witam serdecznie ! Na samym początku poruszę jeden ważny temat : " Jeżeli chcesz złote góry bez pokazania , iż potrafisz się na nie wspiąć po prostu zrezygnuj " Mimo tego , że jestem młodą osobą pracowałem w wielu miejscach - oczywiście cały czas kontakt z ludzmi . Tą firmę wybrałem ze względu na bliski region biura przy danym miejscu zamieszkania . Wysyłałem CV lecz dobijałem się sam do firmy.. Wrażenia ? Ahh , bardzo zgrany zespół profesjonalistów i początkujących , którzy stale podnoszą swój poziom . Tutaj podkreślę słowo zespół - jest ono kluczowe , bo kto potrafi zazdwonić i po prostu spytać jak zdrowie i czy nie potrzebuje pomocy ? Jednym słowem bajka . Nie potrafie powiedzieć żadnego złego słowa , aczkolwiek w każdej pracy jest jakiś niuans . Przez 3 miesiące każdego dnia dawałem z siebie 100% , daję dalej z siebie 100% i widzę , że to owocuje. Firma rozwija się w bardzo szybkim tempie tym samym dając szansę na szybszy rozwój zawodowy przy czym nie tracąc wiedzy i doświadczenia . Chcę tu zostać do końca , widzę siebie tu za 10-20-50 lat i gorąco Polecam Każdemu kto chce ciekawej , pełnej wyzwań pracy z ludżmi , pełnego dnia stresu , i co najważniejsze zadowolonych i dziekujących za pełne wsparcie i pomoc ludzi!! R.

Creative

Witam. Bylem na rozmowie rekrut.na koordynatora , powiedzieli przez 2 tyg.sa szkolenia ( nieoplacane) potem umowa zlecenia i stawka 1800 netto . Duzo wymagaja ( znajomosc jezykow + wlasny samochod + prace w sobote) a w zamian placa grosze , wiec nie polecam szkoda czasu . Pozdrawiam

YU
@Creative 14.10.2017 11:40

Jejku, to Ty jeszcze masz szczęście !! Mi kazali jeździć hulajnogą, a w dodatku jeszcze ludzi rozwozić ( a mam jednoosobową :( ) Żarty żartami, ale szczerze mówiąc Gremi jest naprawdę profesjonalną firmą, która dba o swoich pracowników i bardzo szybko się rozwija. Dwa tygodni temu przyszłam na rozmowę kwalifikacyjną, kilka dni później odbyłam trzydniowe szkolenie, a teraz już pracuję w tej firmie. Bardzo miła atmosfera, a zarobki jak najbardziej odpowiadające stanowiskom. Ja jestem zadowolona i serdecznie polecam :)

przemo

Jaka stawkę netto dla koordynatora pracowników? Mają aktualnie sporo ogłoszeń w różnych lokacjach. Samochód do użytku również prywatnego? Dlaczego rozmowa przeprowadzana jest przez skype?

Niu

Hej. Możecie się podzielić jak było na tym szkoleniu? Ile osób było na tym szkoleniu, co starali się o pracę? Ile godzin dziennie trwa takie szkolenie i w ogóle jak wygląda? Proszę odpiszcie bo zaprosili mnie na takie szkolenie a nie wiem czy powinnam jechać. To dziwne przed umowa takie szkolenia...

Mason

Solidny Pracodawca - polecam!

Kasia

Pracuję w Gremi trzy miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Gremi jest liderem na rynku, ciągle się rozwija i zatrudnia nowych pracowników. Firma ma młody i energiczny zespół, który zawsze może podpowiedzieć, wyjaśnić lub wytłumaczyć. Kierownictwo naprawdę inwestuje w przyszłość firmy oraz personel. Można przyjść bez żadnego doświadczenia, a za kilka miesięcy już być specjalistą. Temu pomaga cały cykl szkoleń, które pracownicy mają kilka razy w miesiącu. Oczywiście trzeba dużo pracować i liczyć się ze stresem w pracy, ale moim zdaniem jest to naturalne w każdej pracy, gdzie jest kontakt z ludźmi. Na początku pracy w tej firmie otrzymałam umowę zlecenia, przy tym, że nie miałam żadnego doświadczenia i wiedzy w tej dziedzinie. Teraz już mam umowę o pracę i odczucie, że pracuję w Gremi kilka lat. Polecam tego pracodawcę każdej młodej osobie, która chce się rozwijać, zdobywać doświadczenie i pracować w bardzo przyjaznym zespole!

Sailor

Jestem pracownikiem firmy Gremi od kilku miesięcy. Zanim zatrudnić nowych pracowników w firmie przeprowadzają szkolenie wstępne. Po trzech dniach wspólnie decydują z kandydatem czy dalej chcą ze sobą współpracować. Według mnie to jest świetna okazja wprowadzić nową osobę w środowisko firmy i zobaczyć jak rzeczywiście wygląda codzienna praca, dzięki temu nie ma później rozczarowań, ponieważ często jest w życiu że liczysz na jedno, a wychodzi zupełnie inaczej. W moim przypadku wszystkie moje oczekiwania się spewniły i dostałem pracę w Gremi, w firmie która naprawdę szybko się rozwija i docenia swoich procowników. Po okresie próbnym już mam umowę o pracę na czas nieokreślony. W Gremi dbają o dobry klimat w pracy. Kładziemy nacisk na to żeby ze sobą współpracować, ponieważ wszyscy mamy jeden wspólny cel. Jeżeli szukasz ciekawej pracy w międzynarodowym środowisku, nie boisz się wyzwań i twoim celem jest rozwój zawodowy to zdecydowanie polecam firmę Gremi!

Sailor

Paweł

Nie polecam. Jak na obecną sytuację wynagrodzenia są słabe. Niewiele zarobicie tak, że w efekce czas stracicie

ja.

2000? Hmm. Miałem aplikować - ale w takim razie dziękuję. Moje minimum to 4000 brutto.

Irena

Witam wszystkich! Moja praca w Gremi rozpocząła się 5 miesięcy temu i trwa do tej pory:) Z pewnością mogę powiedzieć, że firma Gremi — to firma dla bardzo ambitnych, pracowitych i samodzielnych ludzi, którzy są gotowi dawać z siebie w swojej pracy więcej niż 100%. Oczywiście, nie było łatwo na początku, ale personel bardzo przyjazny, zawsze gotowy pomóc, podpowiedzieć, nauczyc. Nie wszystkim pasuje temp pracy w firmie, bo firma rozwija się z niezwykłą szybkością, ale jak już jesteś tu, to już nie wiesz, jak mogło być inaczej. Dla pracowników przewidziano wszystkie niezbędne udogodnienia: herbata, kawa, przytulne biuro, bardzo funkcjonalne i przejrzyste:) Przyjdź na rozmowę i same we wszystkich upewnij się!

Gumiś

Pracuję w firmie od ponad pół roku i nie zgadzam się z przedmówcami. Pierwsze 3 miesiące umowa zlecenie, później dostałem umowę pracę. Praca jest wymagająca, odpowiedzialna i na pewno nie każdy się do niej nadaje. Firma dynamicznie się rozwija. Nie boi się inwestować w potencjał młodych osób, wiedzę i pomysły pracowników. Oczywiście ze względu na sferę działalności i pracę z ludźmi, niektórzy mogą odczuwać stres, co jest naturalne, lecz w moim odczuciu powinno to bardziej motywować, niż prowokować do narzekania. Praca tutaj kształtuje charakter i pozwala dostrzec swoje słabości. Jeżeli ktoś chcę coś osiągnąć w życiu, to powinien zrobić wszystko, żeby stać się częścią tego zespołu, natomiast jeżeli jesteś nastawiony na wegetacje, to ten kierunek rozwoju nie jest dla Ciebie.

Navi

Zgadzam się z tym wszystkim co wyżej napisane , poprostu NIE POLECAM ! Nie traćcie czasu!

poland

Przestrzegam przed tą firmą. Piszą w ogłoszeniu że oferują umowę o pracę- NIEPRAWDA. Przez pierwsze 3 miesiące oferują umowę zlecenie później się zobaczy - może wyrzucą na bruk?! Jest też organizowane szkolenie przed podjęciem pracy - bez umowy ! Dojazd do siedziby za swoje pieniądze. Na pytanie jakie wynagrodzenie otrzymam usłyszałem że później powiedzą?! WTF! Wiele niewiadomych. Mają wymagania co do kandydata a tak naprawde nie oferują niz w zamian. Omijajcie szerokim łukiem.

Whoooma

Prosze o jakies nowe informacji na temat tej firmy .

Adam

Witam! Takze nie polecam pracy w firmie Gremi w Gdansku (zieleniak) Proponuja umowe zlecenia na 3 miesiace a potem umowe o prace. Po trzech miesiecach poprosto mowia dowidzenia! Brak szacunku do pracownikow.

Joanna

Dzień dobry chcę zostawić swoją oponie na temat firmy Gremi sp. z o.o. w Gdańsku (Zieleniak) Nie polecam pracy w tej firmie ze względu na brak szacunku dla pracowników oraz niskie zarobki, oferują za koordynatora ds. pracowników tymczasowych ze znajomością rosyjskiego 2000 zł netto.Ponadto wymagają dużo obowiązków i nie szanują pracowników, w pracy jest dużo stresu przez brak organizacji.Kierownictwo tego oddziału jest nastawione wyłącznie na zysk nie zważając na inne czynniki.Wiadomo pracować trzeba w każdej firmie i dać z siebie wszystko tylko nie w tej firmie gdzie i tak nie zostaniesz doceniony/na a na koniec zapłacą ci grosz...

Zostaw opinię o Gremi Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gremi Sp. z o.o.