Opinie o Gremi Personal Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gremi Personal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gremi Personal Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gremi Personal Sp. z o.o. w Gdańsk

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko specjalista ds rekrutacji . Rozmowa była przeprowadzona za pomocą Skype. Zwróciłam uwagę na nie profesjonalny wygląd rekruterki ( bluza z kapturem) . Jestem doświadczonym rekrutrem . Pani rekruterka zadawała " śmieszne pytania" ( widać , że brak doświadczenia) . Wyglądało to tak jakbym ja prowadziłam rekrutacje=))). Zaproponowała na 3 m-ca umowę zlecenia ( najniższą) . Rozmowa trwała około 15-20 min max. Rekruterka powiedziała , że za tydzień się skontaktuję ( 2020 rok maj) Mamy 2021 rok , ale dalej czekam na informacje=)))) Nie polecam. Zauważyłam , że firma bardzo często szukają pracowników do swojego biura .

Aplikująca

Również nie polecam. Wbrew pozorom jest to dużą agencja pośrednictwa pracy, ale (ironiczne) nie potrafią przeprowadzić porządnego procesu rekrutacji. Można wziąć w nim udział, ale między innymi. Bo tu niestety wygląda tak, że trwa ok 2 tygodni i wyniki zawsze przeciągają, wiadomo że w tym czasie prowadzą już rozmowy z dyrektorem regionalnym, ale widzą że prawie nikt się zgodzi na 2500, więc nadal wszyscy zostają na zapas, dopóki kogoś nie wezmą i dopiero wtedy podziękują innym. (usunięte przez administratora)dobrze maskuje akcent, ale i tak widać, że ta osoba nie posiada odpowiednich umiejętności oraz doświadczenia.

Aplikująca

Również nie polecam. Wbrew pozorom jest to dużą agencja pośrednictwa pracy, ale (ironiczne) nie potrafią przeprowadzić porządnego procesu rekrutacji. Można wziąć w nim udział, ale między innymi. Bo tu niestety wygląda tak, że trwa ok 2 tygodni i wyniki zawsze przeciągają, wiadomo że w tym czasie prowadzą już rozmowy z dyrektorem regionalnym, ale wiedzą że prawie nikt się zgodzi na 2500, więc nadal wszyscy zostają na zapas, dopóki kogoś nie wezmą i dopiero wtedy podziękują innym. (usunięte przez administratora)

Czy to ważne?

Stanowczo nie polecam żadnej szanującej się osobie aplikować do tej ,,firmy''. Poświęciłam dużo swojego czasu na rekrutację, napisałam test - po którym rzekomo jeśli kandydat go zda, zostaje przyjęty do pracy. Tak było w moim przypadku. Otrzymałam również telefon potwierdzający, że zostałam przyjęta. Dwa dni później jednak dostałam w bardzo ,,profesjonalny'' i wygodny dla tej pseudo firmy sposób WIADOMOŚĆ, że jednak przyjęto kogoś innego na to stanowisko! Pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem potencjalnego pracownika. Nikt wcześniej nie zaprosił mnie do współpracy a następnie za nią podziękował w formie elektronicznej. Mimo negatywnych komentarzy zaufałam tej firmie, owe informacje zamieszczane tutaj przez innych kandydatów czy pracowników nie okazały się wyssane z palca, tylko są prawdą. Dlatego nikomu szanującemu siebie i swojego czasu nie polecę tej firmy. Dodatkowym faktem było to iż zwodzą ludzi, wyłączają telefony i ich nie odbierają. Sama musiałam się dobijać i czekać na jakąkolwiek odpowiedź. Brak kontaktu tłumaczono ''bałaganem'' w firmie. Ten bałagan jest na porządku dziennym z tego co widać. Pozdrawiam i życzę powodzenia z takim podejściem :) NIE POLECAM.

@Czy to ważne?

Dzień dobry. Jeśli chodzi o decyzje pozytywna a dalszą odmowę , to dostała Pani informację o tym, że testy były wykonane dobrze, a nie zaproszenie do współpracy. Zdecydowaliśmy się na zatrudnienie innego kandydata, co jest absolutnie naturalnym skutkiem procesu rekrutacyjnego - to rynek konkurencyjny. Jeśli chodzi o formę kontaktu przez wiadomość elektroniczną, to większość firm nie udziela informacji zwrotnych nawet w ten sposób. Według procesu rekrutacyjnego HR nie ma obowiązku odbierać telefonu w trakcie procesu rekrutacyjnego , aż do czasu podjęcia decyzji, ponieważ proces jest w toku. W związku z powyższym, ze swojej strony możemy tylko życzyć dalszych sukcesów w poszukiwaniu pracy i karierze zawodowej.

Karolajna
@Czy to ważne?

Na jakie stanowisko aplikowałaś?

Karolajna
@Gremi Personal Sp. z o.o.

Może i nie ma obowiązku, ale istnieje też coś takiego jak kultura biznesowa. Nie jest też prawdą, że firmy nie udzielają informacji na temat odrzuconej kandydatury. Biorę udział w naprawdę wielu procesach rekrutacyjnych i dosłownie pojedyncze są przypadki, że ktoś się nie odezwał w ogóle. Ale to tylko świadczy - jak wyżej - o poziomie.

@Karolajna

Aplikowałam na specjalistę ds. administracyjnych z językiem rosyjskim. Śmieszna i niekompetentna ,,firma''.

@Karolajna

Zgadzam się z przedmówczynią. Pierwszy raz spotkałam się z takim niekompetentnym potraktowanie potencjalnego kandydata. Kultury brak niestety. Każdego przestrzegam przed tą firmą. I warto zapoznać się wcześniej z opiniami :-)

@Gremi Personal Sp. z o.o.

Proszę o nie przekręcanie faktów oraz nie mijanie się z prawdą. Dostałam telefon, w którym wyraźnie mi to Pani X powiedziała oraz pogratulowała rewelacyjnego wyniku testu. Zapytałam również o szkolenie, o którym wspomniano na telekonferencji. Otrzymałam informację, że w poniedziałek dostanę telefon ze szczegółami co dalej, nawet wspomniała mi Pani, że zapisała tą informację osobie na komputerze, że po powrocie od razu ktoś się ze mną się skontaktuje. Oczywiście kontaktu nie było i ku mojemu zdziwieniu dostałam wiadomość mailową o podjęciu współpracy z kimś innym. ,,Według procesu rekrutacyjnego HR nie ma obowiązku odbierać telefonu w trakcie procesu rekrutacyjnego.'' I właśnie to zdanie jest wisienką na torcie i świadczy o waszym podejściu do potencjalnych pracowników. Nie ośmieszajcie się dalej i zacznijcie traktować ludzi poważnie.

Zaskoczona
@Gremi Personal Sp. z o.o.

"Według procesu .... " fiu fiu.... żaden szanujący się rekruter nie podejdzie w ten sposób do kandydata, skąd wiadomo w jakiej sprawie dzwoni kandydat? . Z moich doświadczeń to nadal mamy rynek kandydata i warto o nich dbać, nawet a ZWŁASZCZA gdy nie pasują do organizacji. @Gremi personal - może warto zmienić politykę i wspomniany proces rekrutacji ?

Katarzyna
@Czy to ważne?

Witaj, czy mozesz napisac na czym polegal ten test i jak wygladala rozmowa rekrutacyjna?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gremi Personal Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Manager ds. Partnerstw Strategicznych?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Szaszka

Jeste banderowcem i szukam raboty za wincyj dziengow niż polijaki

Widok z zewnątrz

Pracownicy tej firmy zdają się być niczym nie ograniczeni w postępowaniu "Po swojemu". Mówiąc tutaj o Warszawskiej siedzibie mam na myśli np. potykanie się o zaparkowane na każdym trawniku samochody albo grupka ludzi wschodu stojąca na środku niczym na łące, gdzie po zwróceniu uwagi przez starszych ludzi udają że po Polsku nie potrafią. Wiem że nie przyjdzie mi w takim bagnie skończyć ale uprzejmie uprzedzam :)

Czy to ważne?

Stanowczo nie polecam żadnej szanującej się osobie aplikować do tej ,,firmy''. Poświęciłam dużo swojego czasu na rekrutację, napisałam test - po którym rzekomo jeśli kandydat go zda to zostaje przyjęty do pracy. Tak było w moim przypadku. Otrzymałam również telefon potwierdzający, że zostałam przyjęta. Dwa dni później jednak dostałam w bardzo ,,profesjonalny'' i wygodny dla tej pseudo firmy sposób WIDOMOŚĆ, że jednak przyjęto kogoś innego na to stanowisko! Pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem potencjalnego pracownika. Nikt wcześniej nie zaprosił mnie do współpracy a następnie za nią podziękował w formie elektronicznej. Mimo negatywnych komentarzy zaufałam tej firmie, owe informacje zamieszczane tutaj przez innych kandydatów czy pracowników nie okazały się wyssane z palca, tylko są prawdą. Dlatego nikomu szanującemu siebie i swojego czasu nie polecę tej ,,firmy''. Dodatkowym faktem było to iż zwodzą ludzi, wyłączają telefony i ich nie odbierają. Sama musiałam się dobijać i czekać na jakąkolwiek odpowiedź. Brak kontaktu tłumaczono ,,bałaganem'' w firmie. Ten bałagan jest na porządku dziennym z tego co widać. Pozdrawiam i życzę powodzenia z takim podejściem :) NIE POLECAM! Oczywiście piszę swoją opinie trzeci raz, bo usunięto ją za każdym poprzednim razem.

Czy to ważne?

Stanowczo nie polecam żadnej szanującej się osobie aplikować do tej ,,firmy''. Poświęciłam dużo swojego czasu na rekrutację, napisałam test - po którym rzekomo jeśli kandydat go zda to zostaje przyjęty do pracy. Tak było w moim przypadku. Otrzymałam również telefon potwierdzający, że zostałam przyjęta. Dwa dni później jednak dostałam w bardzo ,,profesjonalny'' i wygodny dla tej pseudo firmy sposób WIDOMOŚĆ, że jednak przyjęto kogoś innego na to stanowisko! Pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem potencjalnego pracownika. Nikt wcześniej nie zaprosił mnie do współpracy a następnie za nią podziękował w formie elektronicznej. Mimo negatywnych komentarzy zaufałam tej firmie, owe informacje zamieszczane tutaj przez innych kandydatów czy pracowników nie okazały się wyssane z palca, tylko są prawdą. Dlatego nikomu szanującemu siebie i swojego czasu nie polecę tej ,,firmy''. Dodatkowym faktem było to iż zwodzą ludzi, wyłączają telefony i ich nie odbierają. Sama musiałam się dobijać i czekać na jakąkolwiek odpowiedź. Brak kontaktu tłumaczono ,,bałaganem'' w firmie. Ten bałagan jest na porządku dziennym z tego co widać. Pozdrawiam i życzę powodzenia z takim podejściem :) NIE POLECAM! Oczywiście piszę swoją opinie drugi raz, po za pierwszym razem usunięto ją po kilku minutach od dodania.

ClonderX

Pierwszy raz piszę recenzję. Do nowego roku mówili, że podniosą stopy od stycznia i podniosą je. Już przywiozłem dwóch przyjaciół do pracy w Gremi. Polecam to. Nie wszystko jest idealne, jak gdzie indziej, ale są one doceniane przez ich pracowników.

Norbi

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jakieś informacje dodatkowe?

@Norbi

Cześć Norbi, potrzebujemy :) Tu masz linki do ogloszeń: bit.ly/2wKh1Fd (Rekrutacja międzynarodowa , Gdańsk) i bit.ly/2WQAnr5 (Rekrutacja międzynarodowa , Bygdoszcz) Jeśli potrzebujesz więcej informacji, to napisz proszę do nas na fb - https://www.facebook.com/gremi.personal/ lub zadzwoń na numer + 48 795 579 692 Czekamy na Ciebie!

Aktualność
W najbliższą sobotę odbędzie się największa rosyjskojęzyczna konferencja ''Infinity Business Forum 2019" gdzie "Gremi Personal Group" występuje jako główny partner.
Główny cel - zgromadzenie przedsiębiorców z całego świata na terenie jednego z najszybciej rozwijających się krajów w Europie — Polski.
Co na Państwo czeka?
☑️ 400+ uczęstników , dobra możliwość na znalezienie partnerów lub klientów dla Twojego biznesu.

☑️ 9 godzin wartościowego kontentu który zastosujesz w praktyce.
☑️ Prelegentami forum będą profesjonaliści w swojej dziedzinie, których łączny dochód przekracza $350,000,000. Wśród nich: Evgeny Chernyak - szef rady nadzorczej "Global Spirits" i człowiek w pierwszej setce Forbes Ukraine.
Dmitry Kovpak - nr 1 w handlu z Chinami,
David Brown - człowiek, który stworzył firmę, a następnie sprzedał ją za 100 milionów dolarów,
Taras Kytsmey - założyciel SoftServe i prezes Stowarzyszenia „ІТ Ukraine”.

☑️ Główne tematy dyskusji:
???? Jak rozwijać i co należy podkreślać, aby budować udany biznes,
???? Od czego zacząć i jak pokonać trudności,
???? Jakie rozwiązania i narzędzia wykorzystać,
???? Jak stworzyć zespół, który podciągnie Twój biznes
???? Problemy i zalety prowadzenia biznesu w Polsce ze strony obcokrajowców.

Czekamy na Was !
Zniesmaczony

Benadziejna firma.... nie wiem jak można tak ludzi traktować. Moje sugestie dla Gremi Personal Sp z o.o.: Niech zawiną się z Polskiego rynku Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć działać zodnie z prawem i nie (usunięte przez administratora)

Johny
@Zniesmaczony

Doradca znający się na wszystkim :)

Stanisław
@Zniesmaczony

Dzień dobry Panie Zniesmaczony :) Od 10 lat jesteśmy na rynku i działamy zgodnie z prawem. Kazdą państwową kontrole zaliczyliśmy na 5/5 punktów. Klimat w prace jest pozytywny, zawszę pomagamy sobie nawzajem. Zapraszamy na sprawdzam do głównej siedzieby firmy. Niestety nie możemy dostosować się do sugestii Pana. Mamy grono stałych i zadowolonych klientów z całej Polski i pracujemy dla Nich :)

Zuza

Bardzo dobrze wspominam moje doświadczenie z firmą Gremi Personal . Dała mi ona możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia. Ponadto kwestie finansowe były regulowane w terminie w tym oczywiście wypłaty. Zatrudnienie legalne, narzędzia do pracy oraz wsparcie zespołu !!!! Polecam tego pracodawcę.

Stanisław
@Zuza

Cześć Zuza :) Dziękujemy za twoją opinie i dobrą robotę, bardzo Nam miło . Grupa firm Gremi Personal zawszę wspiera zaangażowanych i pracowitych ludzi. Jak będziesz miała czas to zapraszamy na kawkę do glównej siedziby :)

xyz

Pracowałem dla Gremi Personal, oficjalnie będąc zatrudnionym przez Soltrex. DO DZISIAJ NIE MOGĘ SIĘ DOPROSIĆ WYPŁATY. Non stop jestem zwodzony, kiedy dzwonię do firmy a pieniedzy jak nie ma tak nie ma. Uważac na nich! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Niech po prostu płaci za pracę. Żadna łaska.

@xyz

Właśnie zakończyła się w firmie Soltrex kontrola PIP, którą spółka przeszła pomyślnie. Analizowano dokumenty pracownikow, rozliczenia umów, formy zatrudnienia i wiele innych. W dniu jutrzejszym skontaktuję się z władzami spółki prosząc o informacje. Zapraszam do osobistego kontaktu celem wyjaśnienia sprawy komunikacja@gremi-personal.com

@Magda

Po prostu umrę ze śmiechu. Idealna firma! Gratulacje za zarządzanie! No nie mogę...

@Anonim

Token wygasł. Prosimy odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

@Anonim

to dziwne, że anonim to Magda, widoczna przez e-mail w pobliżu daty napisania recenzji, oto cała prawda na ich temat

@xyz

Wyjaśniliśmy nieporozumienie po przeczytaniu wiadomości Pana XYZ. Pan XYZ otrzymał wspomnianą płatność i sprawa została już dawno zamknięta. Pozdrawiam, Magda

K

Witam, Pracowałem w firmie jakiś czas i nie mogę powiedzieć złego zdania. Jak to w każdej firmie bywają problemy bo nie ma przedsiębiorstwa idealnego a wszędzie dobrze gdzie nas nie ma......Nigdy nie miałem problemu z wynagrodzeniem a gdy potrzebna była pomoc otrzymywałem wsparcie. Zespół młody chętny do nauki, rozwoju i bardzo ambitny duże tempo pracy więc po prostu nie jest to praca dla tych którzy chcą posiedzieć nic nie robiąc. Jeśli robisz swoje to spokojnie możesz działać

sharky
@K

Czy pracował Pan w biurze, jako "administracja", czy jako pracownik oddelegowywany do kontrahentów?

K
@sharky

Pracowałem z klientami oraz ludźmi w biurze

@K

recenzja pozostawiona przez copywritera, a nie prosta osoba od ludzi, którzy tam pracowali

Ciekawe, że opowiada się o kontrolach z PIP ai jednocześnie pokazuje jak cudownie się tam pracuje. Te kontorle z tego co mi wiadomo nie wynikały z rutynowych działań, tylko z konkretnych podejrzeń .

Artem

Firma pracuje w "ciemno". Nie pokazuję większość dochodów, co nie może nie przerażać. Komunikacja w firmie na niskim poziomie. Nie polecam. Moje sugestie dla Gremi Personal Sp z o.o.: slaba Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić zarząd

@Artem

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z wynikami kontroli, które są przeprowadzane w naszych spółkach. Wszystkie przechodzimy pomyślnie. Ponadto mamy 12 biur w całej Polsce i 60 agencji partnerskich na Ukrainie, a nasza strategia biznesowa jest dostępna na naszej stronie internetowej. Zatrudniamy w Grupie Gremi Personal prawie 130 osób. Staramy się, aby atmosfera pracy była przyjazna i pracujemy nad sprawną komunikacją. Razem prowadzimy złożone projekty, ale też razem się bawimy, zarówno w poszczególnych działach, jak i na ogólnofirmowych imprezach. Najważniejsza dla nas jest legalna i uczciwa praca, dlatego też nasze relacje z pracownikami etatowymi oraz tymczasowymi zaczynamy od jasnych warunków zatrudnienia i wypłat zawsze na czas! Dbamy o zdrowie udostępniając pakiety medyczne i organizując sportowe imprezy dla pracowników oraz o rozwój osobisty i zawodowy oferując szkolenia i awanse. Zapraszamy! pytania i uwagi proszę kierować również na: komunikacja@gremi-personal.com

Artem
@Magda

Umowy o dzieło są nielegalne prawie w każdej branży a z tego co wiem, dużo osób pracują na podstawie takiej umowy.

@Artem

To właśnie było przedmiotem ostatniej kontroli PIP, która przeszliśmy pomyślnie. Zapraszamy do naszego biura wszystkich zainteresowanych. Jesteśmy transparentni.

@Magda

Nie zapomnij dodać, że na kawę zapraszacie, żeby porozmawiać:D

Anka

Możesz rozwinąć? Mi też wydaje się podejrzana

rozwiń myśl Kostek, bo to są mega grube oskarżenia. Moja firma zajmuje się piętnowaniem takich praktyk i chętnie dowiem się więcej. Czy zgłosiłeś sprawę do odpowiedniej instancji? Zajmujemy się też hejtem w internecie i przykład jaki podajesz trochę mi śmierdzi trollingiem. Jeśłi jednak sprawę zgłosileś do PIP, czy do sądu, to zwracam honor i chętnie pociągnę temat. Wiesz, sprawdzilam firmę na infoverti, KRS, należą do Pracodawców Pomorza, na ich stronie jest informacja, że współpracują z Gdańskim Urzędem Pracy... także mam podejrzenia, że możesz nie być wiarygodny. Potwierdź swoje slowa

@Adam

Powiem tak, nie wszystko co mówi Konstantyn jest prawdą, ale firma nie jest przezroczysta.

Konstantin
@Adam

Oczywiście ze sprawę badają inne instancje , jeśli pytasz o PIP myślę ze tu by sobie nie poradził skoro i tak kontrakty są podpisywane na inne firmy tak zwane słupy, oczywiście wszystko można udowodnić takie sprawy jak nie płacenie podatków zatrudnianie osób na czarno ukrywanie roboczogodzin itp. Zwykły przykład dlaczego w KRS zmienia się zarząd w tej pseudo korporacji co jakiś czas, dlaczego te same osoby krążą po innych spółkach, otwierają franczyzy i je topią czerpiąc wielkie zyski na końcu zostaje poszkodowany pracodawca użytkownik noo chyba ze idzie z nimi w układ Jest wiele spraw do udowodnienia wystarczy chcieć Odczuwam Ogromny żal i Smutek że My Polacy tolerujemy jak Ukraińcy tej firmy oszukują swoich rodaków i Nasze Państwo

Cezary

Zawsze znajdzie się osoba niezadowolona a jeśli przy okazji narobi dodatkowych prac to chyba jest szczęśliwa. Super firma i tyle w temacie.

niemogępowiedziec

Generalnie to trochę lewa firma. Komunikacja między pracownikami jest taka jak człowieka z (usunięte przez administratora) Dziwne, że ta firma jeszcze nie została zamknięta za "lojalność i rzetelność" na każdym szczeblu prowadzenia spółki. Ciekawe o jakich przekrętach się nie dowiedzieliśmy pracując tam ???? Moje sugestie dla Gremi Personal Sp z o.o.: Zacznijcie wykazywać prawdę bo kiedyś się to dla Was może źle skończyć:) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć szanować pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Gremi Personal Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gremi Personal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gremi Personal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gremi Personal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gremi Personal Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 151 ocen.

Gremi Personal Sp. z o.o.