Opinie o Ahaw Autohandel Wypożyczalnia Samochodów Andrzej Wtulich w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ahaw Autohandel Wypożyczalnia Samochodów Andrzej Wtulich. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ahaw Autohandel Wypożyczalnia Samochodów Andrzej Wtulich na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ahaw Autohandel Wypożyczalnia Samochodów Andrzej Wtulich w Olsztyn

Rejencik

Polecam! Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Samochody nowe, czyste i zadbane, nie ma ukrytych kosztów.

Wendzik

Polecamy. Wypożyczalnia działa bez zarzutów.

Luiza

Polecam - nowe samochody z bogatym wyposazaniem, świetny kontakt z właścicielem, rozsądne ceny, niewiele formalnosci. W te wakacje tez zjawimy się po samochód :)

Adik44
@Luiza

Co prawda raz tylko wypożyczalem tu samochód, ale żadnych problemów nie było, no i szybkie formalności.

Domino
@Adik44

My tam wypożyczaliśmy limuzynę, która wiozła nas do ślubu. Jak za tę cenę to limuzyna totalnie na wypasie.

Jednak fajnie gdyby pracownicy napisali jak tam się pracuje, czy wynagrodzenia są wysokie i atmosfera dobra?

Aplikowałeś na stanowisko Praca na 1/2 etatu w wypożyczalni sprzętu oferowane przez firmę Ahaw Autohandel Wypożyczalnia Samochodów Andrzej Wtulich? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Myślałem szczerze mówiąc zd dowiem się czegoś o tym pracodawcy, a nie o opiniach klientów

Fajne opinie klientów są pomocne ale generalnie to jest forum pracownicze!!

Mateusz
@Andrzej

Ale pamiętaj, że masz opcję dodawania opinii jak i opcję dodawania rekomendacji jako pracodawcy. Więc chyba tutaj każdy może pisać kto mial styczność z Ahaw.

@Mateusz

Chyba jednak jest tu więcej klientów niż pracowników. Ja też mam dobre zdanie o tej wypożyczalni.

Nina

Nie mam w zwyczaju pisać opinii, ale w tym przypadku zrobię wyjątek. Wypożyczalnia jest tak fajnie "dograna", że w zasadzie przychodzisz i wyjeżdżasz z niej samochodem. Obsługa super, dba o wszystko, ceny bardzo konkurencyjne, a samochody nówki.

Anatol

Pracownicy zadowoleni to i klienci również, polecam!!

JAred

Nie ma sie do czego przyczepic. Mila, konkretna obsługa, duży wybor samochodow, auta czyste i zadbane. Ceny podobne jak wszędzie, a obsluga kompetentna.

Czy ktoś pracuje w firmie? Jakieś newsy byłyby mile widziane.

Kajtek

Fajne limuzyny do wynajęcia na różne okazje. Dostępna opcja wynajmu z szoferem. Ceny konkurencyjne. Jednym słowem polecam.

Znachor

Auta w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym i bardzo szybka obsługa. Możliwość umówienia samochodu na daną godzinę bez czekania.

@Znachor

Na forum GoWork.pl oceniamy pracodawcę oraz wymieniamy się aktualnymi informacjami na temat warunków pracy w danej firmie. Rozmawiamy na przykład o poziomie wynagrodzeń, czy rodzaju umowy. Opinie klientów są równie cenne, ale może znasz kogoś, kto pracuje w tej firmie i jest zadowolony z warunków?

Alojzik
@Znachor

Pomimo braku zarezerwowanego samochodu (zadzwonili kilka godzin wcześniej) zaproponowali auto o klasę wyższą w takiej samej cenie. Jak dla mnie super.

Pablo

Dobra i niedroga wypożyczalnia samochodów. Pojazdy w doskonałym stanie technicznym, duży wybór i minimum formalności.

Zizzu
@Pablo

Zgadzam się z Twoim zdaniem. Ahaw nie ma konkurencji w Olsztynie, ma duży wybór samochodów i niskie ceny.

Zoltan
@Pablo

Nie tylko wypożyczają samochody osobowe, ale też limuzyny do ślubu. Szofera dostaniesz w gratisie :))

Tomasz

Do tej pory w wątku wypowiadali się głównie klienci firmy Ahaw Autowypożyczalnia Andrzej Wtulich i ocenili ją pozytywnie. Czy takie samo zdanie o firmie, mogą napisać jej aktualni pracownicy? Na jakie stanowiska można aplikować do tej firmy, czy jesteście zadowoleni z poziomu wynagrodzenia i dodatkowych świadczeń?

Bart

Wynajmowałem na ślub limuzynę. Samochód piękny, zadbany, jak nowy. Wypożyczenie samochodu na jeden dzień nie kosztowało milionów monet. Polecam www.wynajemsamochodowolsztyn.pl

Miras
@Bart

Często jestem w Olsztynie służbowo i za każdym razem wynajmuje w tej wypożyczalni samochód na okres 1-3 dni, w zależności od długości pobytu. Wynajęcie auta przebiega bezproblemowo - warunki bardzo czytelne.

Zostaw merytoryczną opinię o Ahaw Autohandel Wypożyczalnia Samochodów Andrzej Wtulich - Olsztyn

• Jak się pracuje w Ahaw Autohandel Wypożyczalnia Samochodów Andrzej Wtulich?

Zobacz opinie na temat firmy Ahaw Autohandel Wypożyczalnia Samochodów Andrzej Wtulich tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ahaw Autohandel Wypożyczalnia Samochodów Andrzej Wtulich?

Ahaw Autohandel Wypożyczalnia Samochodów Andrzej Wtulich