Opinie o Marbil Marcin Adamski w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marbil Marcin Adamski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marbil Marcin Adamski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marbil Marcin Adamski w Katowice

sofiaaqa

polecam fajny komis

Sławek SLU

Kupiłem Auto jest bardzo fajne Obsługa Super miła przez telefon i na żywo Polecam ten komis Ofertę znalazłem na www.marbil.otomoto.pl

Beata

Mąz kojarzy, że firma kiedyś szukała pracownika na stanowisko czyściciela pojazdów. w internecie jest jedno ogłoszenie, ale chyba już nieaktualne. Ktoś wie czy jest szansa na prace na podobnym stanowisku? Często szukają pracowników?

Marcin Adamski MARBIL
@Beata

Witam W Sprawie Pracy proszę kontakt 505 125 450 Pozdrawiam Marcin Adamski Marbil

Ala

Dramat, kontakt telefoniczny na poziomie poniżej zera.Brak szacunku dla potencjalnego klienta, arogancją.Ton przedstawicieli firmy nie do zniesienia.

Marcin Adamski MARBIL
@Ala

Szanowna Pani dzwoniła Pani do nas w sprawie Fiata Pandy co dzień to z innych nr i miałam pretenscje że nie można auta obejrzeć po 18:00 za każdym razem była Pani bardzo nie miła - problemu proszę szukać w swojej osobie. Jak Pani ludzi szanuje i się do nich odzywa tak ludzie szanują Panią. Panda Została sprzedana w bardzo miłej atmosferze :))) Pozdrawiam Serdecznie i Życzę Wesołych Świąt:)))

Paweł Bros
@Ala

Marbil, nie miła obsługa? to jakieś żarty Bardzo mili są zawsze, szef Super człowiek Coś Pani chyba się pomyliło albo zasłużyła sobie hehehe

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marbil Marcin Adamski kandydat na stanowisko Specjalista ds. rozliczania produkcji ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
sowa

kupiłem Auto i jest ok duży wybór fajne ceny miła obsługa

zenon75

Wszystko O.K Polecam jestem zadowolony . Kupowałem Citroena C5 hulał aż grzmiało .

x
@zenon75

Widzę, że coś Pan próbuje używać kropek, ale to się robi inaczej i bez spacji przed nią.

rozbawiony
@x

Jprdl serio ?? nie masz w życiu większych problemów aniżeli wyszukiwanie błędów interpunkcyjnych u innych ludzi ?? nie każdy ma obowiązek być tak elokwentny jak ty... Daj na luz człowieku...

sokól
@zenon75

:) fajnie jest czytać takie opinie z serca

sokól

Jestem świeżo upieczonym kierowcą kupiłem Auto za 22 tyś zł ciekawe bo to bmw 1 Auto szok naprawdę za tak małe pieniądze takie fajne auto Mechanik powiedział że muszę wymienić Rozrząd i oleje klocki i Opony Zima na całość wydam 8 tys zl za 30 tyś zł mam petrade na lata dziękuję Panie Marcinie za pomoc w wyborze auta

Dawid Zastepa

Biorę od nich auta hurtowo Fajne chłopaki Lubię to miejsce Dużo aut I fajne ceny marbil.otomoto.pl m.a.r.b.i.l.pl

@Dawid Zastepa

potwierdzam byłem dzisiaj kupić Auto wybór bajka dużo aut polecam

Słowik

Fajne auta duży wybór ciekawa oferta auta na każdą kieszeń i tanie i drogie ja im dzisiaj sprzedałem swoją corse wszedłem na www.marbil.pl a potem zadzownilem na 505 125 450 Polecam

Kasia kasia
@Słowik

ja też im sprzedałam opelka :) Pań kupujący ciacho

@Słowik

oj tak aut maja dużo

USA

Zajefajny komis 150.aut mają na placach duży wybór na każdą kieszeń polecam Bardzo miła obsługa

@USA

zgadzam się

siara siarzeski

Komis jak inne ale ceny dobre i dużo aut byłem kiedyś oglądałem Auto ale za długo myślałem sprzedaja bardzo.szybko bo mają dobre ceny w lutym tam pojadę

@siara siarzeski

jest jak mówisz

król

jest ok aut mają bardzo dużo na otomoto ogłaszają www.marbil.otomoto.pl

Szofer

dużo mają aut chyba że 200 na placu ogólnie to obsługa słaba trzeba się o wszystko prosić ale szef ok facet najlepiej z nim gadać a ceny szok auta tańsze niż u nas w Zakopanem nawet o połowę tyle Aut to nie widziałem w jednym miejscu Naprawdę fajne samochody. jakby jeszcze obsługa była fajna to bym polecam w 100 procentach a tak napisze auta warto obejrzeć na pewno coś kupić a obluge trzeba mieć w (usunięte przez administratora) tak jak oni ciebie ;) ale ogólnie jestem zadowolony i na pewno tam podjadę. na ich stronie praktycznie co dziennie są nowe auta

Zawiedziony

Właściciel to (usunięte przez administratora) i arogancki, zdjęcia aut w ogłoszeniach odbiegają od rzeczywistości niektóre auta wyglądają jakby trzymane były w stodole z kurami stanowczo odradzam kupowanie aut w tym komisie.

Lidia
@Zawiedziony

To zdjęcia aut są podrasowywanie w jakimś programie graficznym? A opis, stan techniczny się zgadza czy też są jakieś niespójności?

areczek
@Zawiedziony

nie prawda człowieku jestem u nich raz w tygodniu mają bardzo ładne auta i na każdą kieszeń zresztą niech ktoś zobaczy i sam oceni ich oferta www.marbil.otomoto.pl

areczek
@Lidia

nic nie rasują zdjęcia są normalne sama ocen marbil.otomoto.pl auta mają tanie i w różnych stanach ale zawsze fajnie opisane ogólnie fajny komis i chłopaki od lat ich znam koleś pisze brednie

jack daniels

hehehe coś ty SIe najdał byłem dzisiaj mają 150 auta i wszytskie wypasy

nel

ok dużo aut polecam

jack daniels
@nel

tak jest

sofiaaq

Super miejsce na zakup auta duży wybór Pełny plac fajnych aut ja kupiłem volvo s40 ale wybór szok no i ceny u nas tego nie ma Pozdrawiam Sebastian Zakopane

Matt

Witam, zakupiłem 2 dni temu auto w następującym komisie, przyjechałem obejrzałem wszystko spoko, poza maską z którą kolezcy męczyli się przez 30 min bo zamek się bloknal :D Dodatkowo 1 opona była niedopompowana, oczywiście ją dopompowali i pytam się gościa czy nie muszę się o nic martwić że np z tej opony nie zejdzie powietrze, powiedział że to normalne jak auto długo stoi. Jadę z 3 h po zakupie prosta droga, nagle auto podskoczyło do góry i skręcilo samowolnie w prawo czyli w stronę opony która miała być sprawna. Wjechałem w krawężnik auto do kasacji dzięki Bogu że jechałem około 40 kmh bo już by mnie nie było, na szczęście mi i koleżance nic się nie stało lecz proszę sobie wyobrazić gdyby stało się to na autostradzie. Sprawa zajmą się odpowiednie organy. Widzę czytając opinie że nie jestem pierwszy ale najlepsze są te pozytywne opinie pisane jednakowo ;D oczywiscie wszyscy wiedzą o co chodzi.Zadzownilem na drugi dzień i opowiedziałem o całej sytuacji i gdy tylko zasugerowałem ze mogła to być wina auta, pracownik mnie z bluzgal powiedział że nie umiem jeździć i że rozmowach jest nagrywana i że idzie na policję, oczywiście też po mojemu go pozdrowiłem :) Ludzie bez żadnych skrupułów ale wszystko co piękne szybko się kończy a karma zawsze wraca Odradzam z czystym sumieniem Pozdrawiam tych których warto pozdrowić

fagas
@Matt

jakim trzeba być matołem żeby jeździć na oponie z której zeszło powietrze ! człowieku ty spadłeś z księżyca? masz do nich pretensje bo ponownie zeszło powietrze ? To Twój zasrany obowiązek żeby zmienić koło jak schodzi powietrze a nie jeździć! Brak słów do takich typków

sirowy
@Matt

nie zgodzę się auta mają fajne a z tego co czytam to sam Pan zawalił i ma pretensje nie uzasadnione

@sirowy

Jak zawinił skoro podobno tę oponę mu ogarnęli i zapewniali, że wszystko ok jest?

ania
@Ilona

nie no serio ? nie Wierzę!!!! skoro nie było powietrza bo zeszło to chyba trzeba jechać do wulkanizacji sprawdzić a nie jeździć i zwalać ma wszystkich !!!

@ania

Ta w sumie nie wiem który front krytykujesz... Ale chyba autora wpisu? Szkoda tylko, że ten drugi Pan dał zapewnienie, widocznie na tym się złapał jak widać

Mateusz

Odradzam, omijanie to miejsce dalekim łukiem, chciałem obejrzeć auto i zanim się doprosilem to już sporawo minęło, a to tego wyszedł gościu że uje aby to już bym przemilczal, ale na dodatek Walii od niego alkoholem i Jeszce był wulgarny, jak by łaskę robił że musi odpowiadać

soniaa
@Mateusz

chłopie chyba mylisz miejsce w Marbil i pijany? chyba Ci się komisy pomyliły Znam ten komis i chłopaków Bardzo są mili dla miłych a pić na pewno nie piją więc się ogarnij

A-T-U-T-E-K

dzisiaj sprzedałem im auto dziękuję za miłą obsługę

Kasiaaa
@A-T-U-T-E-K

ja tez dzisiaj sprzedałam nie ma chyba lepszego skupu szok jak szybko

stasiu
@Kasiaaa

jade do nich jutro sprzedac fajni ludzie

Czesław
@stasiu

i jak sprzedałaś do nich auto ? ja też jestem na etapie Sprzedaży byłem w AAAuto i tam obsługa straszna bardzo człowieka walkują przez prawie 3 godziny z obiecanych 30 tys zl chcieli mi dać 22 ;) Tak właśnie myślę czy jest sens jechać do Marbil czy działają podobnie do aaa auto

nikita
@Czesław

ja dostałam więcej o 3 tyś zł niż w aaa i bez maglowania 3 godziny

x
@Czesław

Czesław mam zgłosić do AAA auto, że szkalujesz konkurencje? Zajmij sie samochodami na placu.

Dawid

prawda

@Dawid

Uczestniczyłeś przy tym, że potwierdzasz? ;p Negocjowaliście czy jak taka sprzedaż wygląda?

jarek
@A-T-U-T-E-K

ja również i bardzo polecam

aniaa

polecam również

Karol Szymanowski

Po raz pierwszy Sprzedawalem Auto do handlarzy I co ? na bank już więcej nie oglosze sam auta . Komis bajka dzwonie zaraz przyjechali Auto kupili w 15 min Wiadomo troszkę taniej niż chciałem ale za to jak luksusowo nie musiałem nic robić picować brudne kupili Bardzo wysoka kultura Panow z Marbil fajne duże chłopy

Zostaw merytoryczną opinię o Marbil Marcin Adamski - Katowice

• Jak się pracuje w Marbil Marcin Adamski?

Zobacz opinie na temat firmy Marbil Marcin Adamski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marbil Marcin Adamski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 11 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marbil Marcin Adamski
4.9/5 Na podstawie 261 ocen.
  • Gen. Hallera 2
    40-321 Katowice