Opinie o Jegger Sp. z o.o. w Gostyń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jegger Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Jegger Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jegger Sp. z o.o. w Gostyń

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy można liczyć w Jegger Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

a te bluzy i koszule o których ktoś wspomniał z logiem firmowym są konieczne? Na każdym stanowisku trzeba je nosić czy to może od działu zależy? to cos w rodzaju odzieży roboczej? Możliwe jest dofinansowanie czy jednak faktycznie trzeba je kupić?

GUUUUU Nowy wpis

Robota jak każda inna, za siedzenie nie płacą nigdzie, a konfidenci są w każdym zakładzie. Wypłata na 10 i pasuje.

Ile jest zmian w Jegger Sp. z o.o.?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jegger Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Pytanie orientacyjne

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w biurze, oraz dopytać jak wygląda współpraca biuro-produkcja. Interesowała by mnie praca w biurze i nie wiem czy warto. Chciałbym poznać rzetelne opinie. Z góry dziękuję.

cziklaczento

pracowalem w jeggerze jakis czas, jezeli potrzebujesz pracy na juz zeby miec jakiekolwiek pieniadze - to spoko, ale atmosfera czesto byla taka sobie. Czesto mozna bylo sie czuc jak w jakims kołchodzie, szczegolnie z tymi 9-godzinnymi dniami, gdzie jak ktos poszedl godzinke wczesniej byl uznawany za zdrajce. Bylo widac ze logistyki nie ma. Ogolnie spoko praca, ale mogloby byc o wiele lepiej, ale wola robic tak dla dodatkowych zyskow niz dla lepszej opinii ;)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Jegger Sp. z o.o.?

cziklaczento

oczywiscie ze tak, tam ludzie ktorzy nie mieli zadnego pojecia o elektryce ja robili ;)

MN

Mili pracownicy i dobre zarobki. Na halach ciepło i czysto. Jedynie denerwująca rzecz to odbijanie karty, nawet przy wejściu do toalety, ale ogółem spoko

@MN

I to poważnie jedyne obecne zastrzeżenie? Pytam, bo widziałam wcześniej dość negatywne opinie, więc co nagle mogło się zmienić? I co do tej karty czy ktoś miał problem tego typu, że mu się nie odbiła itp.? Są z tego większe konsekwencje?

MN
@Joanna

Nic się nie zmieniło cały czas jest dobrze, po prostu to co piszą ludzie to bzdury

@MN

czyli każdy ma te same perspektywy co do zarobków i ogólnych warunków pracy? a jak konkretnie specyfika pracy tu wygląda, że może zdawać się niezbyt ciężka? ktoś pisał niedawno, że za tę kasę, którą tu oferują można mniej fachowo ją wykonywać. Jak weryfikują tu jakieś wyniki z pracy?

Jankes

Niedługo trzeba będzie się zwijać bo za te same pieniądze można będzie robić mniej fachową i odpowiedzialną pracę. A dobry fachowiec jest poszukiwany. A te herbaty ciepłe co tu ktoś wypisuje to chyba jakìś mami synek hahaha.

Dbają o nas w tej firmie, gorąco polecam :) Nie rozumiem negatywnych opinii, ludzie po prostu wymyślają

Badysn

Miła atmosfera dobre godziny. Jeżeli pracujesz uczciwie to zarobisz, ja polecam

Dobra robota, na przerwie śniadaniowej każdy ma gotową ciepłą herbatę. Warunki pracy są OK trzeba tylko uważać na spóźnienia, ale poza tym nie ma na co narzekać

Praca jest czasem wymagająca, ale daje satysfakcję i jest dobrze płatna. Szef dba o nas jak może, nie akceptuje obijania się ale to normalne, potrafi sie odwdzięczyć. Osobiście mi ta praca odpowiada

Lolo

Witam wszystkich. Pracowałem tam kilka lat, i powiem wam, że praca była fajna, kasa na czas, mili ludzie, szef Ok ( miewał złe dni jak kazdy) ale zawsze pomocny. Gdybym miał szukać jeszcze raz pracy to zacząłbym od JEGGERA

elektryk

Pracuje w tej firmie 4 lata, nie mam na co narzekać. Wypłaty zawsze na czas, miła atmosfera z każdym idzie się dogadać. Szef też wyrozumiały, gdy coś się dzieje zawsze pomoże.

Aeaeae

A więc tak, jeżeli komuś pasuje bycie (usunięte przez administratora) na każdym kroku to spoko sprawa, ogólnie szef zmusza do pracy po 9h za zwykłą 8-mio godzinną stawkę, bo premii nie zobaczysz - przecież nie ma jej na umowie, tak samo z sobotami - możesz przyjść, ale czy otrzymasz pieniądze? Może... Warto wspomnieć o podejściu szefa do nowych pracowników, bo gdy jesteś na pierwszej umowie (tej 3 miesięcznej), to szef mógłby ci nawet buty polizać, natomiast gdy tylko podpiszesz cyrograf zwany drugą umową stajesz się zwykłym szarakiem, który będzie wyzywany za nic i tak dalej - ogólnie średnio. Jeszcze słówko o kierownictwu, bo wszyscy narzekają i się szczerze nie dziwię, ale powiem tak - można się z nimi jakoś dogadać i mieć u nich trochę luzu, no przynajmniej tak było jak jeszcze robiłem w tym zakładzie. Należy też wspomnieć o ludziach, bo to z nimi będziesz spędzać najwięcej czasu, jak już podpiszesz cyrograf, to znaczy umowę o pracę, a więc ludzie - jak to ludzie są normalni i ci mniej, więc jak trafisz na normalnego to się ciesz, bo zapewne za długo z nim nie porobisz, ponieważ rotacja w tej firmie jest za duża, by się do kogoś przyzwyczaić, chociaż też nie zawsze, aczkolwiek nie będę wypowiadał się o ludziach źle bo z wszystkimi żyło mi się dobrze (a przynajmniej tak uważam) Praca sama w sobie - zależy co chcesz zrobić, wybór jest jaki jest montage, stelaże, elektryk ewentualnie pracownik ds. Kablowania wyżej. Tak więc podsumowanie... Gdyby szef nie miał parcia na bycie Januszem, a kierownictwo byłoby bardziej rozgarnięte to byłaby to całkiem przyjemna firma. Pozdro stara gwardia, ciekawe ilu was tam jeszcze zostalo.

Aeaeae

A więc tak, jeżeli komuś pasuje bycie oszukiwanym na każdym kroku to spoko sprawa, ogólnie szef zmusza do pracy po 9h za zwykłą 8-mio godzinną stawkę, bo premii nie zobaczysz - przecież nie ma jej na umowie, tak samo z sobotami - możesz przyjść, ale czy otrzymasz pieniądze? Może... Warto wspomnieć o podejściu szefa do nowych pracowników, bo gdy jesteś na pierwszej umowie (tej 3 miesięcznej), to szef mógłby ci nawet buty polizać, natomiast gdy tylko podpiszesz cyrograf zwany drugą umową stajesz się zwykłym szarakiem, który będzie wyzywany za nic i tak dalej - ogólnie średnio. Jeszcze słówko o kierownictwu, bo wszyscy narzekają i się szczerze nie dziwię, ale powiem tak - można się z nimi jakoś dogadać i mieć u nich trochę luzu, no przynajmniej tak było jak jeszcze robiłem w tym zakładzie. Należy też wspomnieć o ludziach, bo to z nimi będziesz spędzać najwięcej czasu, jak już podpiszesz cyrograf, to znaczy umowę o pracę, a więc ludzie - jak to ludzie są normalni i ci mniej, więc jak trafisz na normalnego to się ciesz, bo zapewne za długo z nim nie porobisz, ponieważ rotacja w tej firmie jest za duża, by się do kogoś przyzwyczaić, chociaż też nie zawsze, aczkolwiek nie będę wypowiadał się o ludziach źle bo z wszystkimi żyło mi się dobrze (a przynajmniej tak uważam) Praca sama w sobie - zależy co chcesz zrobić, wybór jest jaki jest montage, stelaże, elektryk ewentualnie pracownik ds. Kablowania wyżej. Tak więc podsumowanie... Gdyby szef nie miał parcia na bycie Januszem, a kierownictwo byłoby bardziej rozgarnięte to byłaby to całkiem przyjemna firma. Pozdro stara gwardia, ciekawe ilu was tam jeszcze zostalo.

Montaż

W filtronie przynajmniej masz rozliczane wszystko zgodnie z prawem, firma nie łamie prawa na każdym kroku w stosunku do pracownika, widać że palec głęboko wiadomo gdzie i wiadomo u kogo :) (usunięte przez administratora) że ktoś potrafi napisać prawdę co się dzieje w firmie. Pewnie autor siedzi w tej firmie z 10 lat i boli go dolna część ciała że nie stać go na zmianę roboty.

Montaż

A szczere piątki to mało kto zbija z szefem bo 20% premii to było w marcu rok temu i może nieliczne osoby w grudniu a święta. Od tego czasu połowa pracowników się zmieniła jest taka rotacja. Więc grupa która zbija piątki o których piszesz to mniejszość :)

Lokofoka
@Montaż

To idź do filtronu ! CHŁOPIE,mama Ci musi napisać wypowiedzenie? Taki jesteś koks w internecie? Nie pasuje robota i szefostwo to odejdź i nie mieszaj. Zanieś zwolnienie z zajęć w dzienniczku do Letkiewicza i baw się w domu. Cześć

Tadek

(usunięte przez administratora)ta inspekcja to wreszcie dotarła oby wszystko wynaleźli jakie walki się tam robi .to jest poprostu (usunięte przez administratora).powinien wszystkim zapłacić za nadgodziny kilka lat wstecz oraz wysoką grzywnę za łamanie prawa.jeszcze kontrola z urzedu skarbowego by się przydała oraz NIK

jahu
@Montaż

jak byś miał taką robotę jak lokofoka też byś tak pisał i bronił .

iwo szególny

Lokofoka czytam to co wypisujesz i szczęka mi opada mamy akceptować (usunięte przez administratora), brak zasad wynagrodzenia, nieotrzymywanie słowa przez szefa po prostu mistrzostwo chamstwa i cynizmu.Może dla ciebie oszukiwanie pracowników jest normą -nie dla wszystkich,a nazywanie człowieka który miał odwagę coś z tym zrobić kapusiem (usunięte przez administratora) ,jeżeli dla ciebie zasadą jest brak zasad to gratuluje żyj sobie w tym gów-e ale innym którym to przeszkadza daj spokój

A nas kierownik wyzywa od nierobów ta (usunięte przez administratora)

Witajcie. Myślałem o podjeciu pracy w Jegger ale ponoc na montazu jest najwiekszy balagan i ludzie uciekaja. To gdzie tam dobrze trafic?

iwo szególny
@Zainteresowany

wszystko co piszecie o szefie to bzdury jest znacznie gorzej kasa w kopercie i nikt nic nie mówi nadgodziny płatne jak normalna godzina cisza wszyscy o tym wiedzą nawet odpowiednie służby ale wystarczy być sponsorem i cisza to do (usunięte przez administratora) nędzy przestańcie być takimi sierotami

@iwo szególny

Ktoś może to potwierdzić?

Bezimienny
@Joanna

Każdy kto potrafi mówić i nie jest uzależniony finansowo od tej firmy

Jeż
@Zainteresowany

Spróbuj sił na lakierni ,ulica Poznańska.

@Bezimienny

Aha. :( I siebie podajesz jako przykład?

Joanna

mówisz? a jak po tylu miesiącach się tu sprawy mają? jest mimo wszystko stabilnie jeśli o warunki zatrudnienia chodzi czy od nowego roku zaszły jakieś większe zmiany?

@Joanna

Przeczytaj najnowsze opinie z tego miesiąca to się dowiesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Jegger Sp. z o.o. - Gostyń

• Jak się pracuje w Jegger Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jegger Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jegger Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jegger Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Poznańska 117A
    63-800 Gostyń