Opinie o Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) o rekrutacji.


Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) w Bydgoszcz

baner wywiady
Pracownik
Były pracownik

Niemila atmosfera,elita osob chodzacych na fajeczke,jak na nia nie chodxisz to albo jestes obgadywany albo masz 1 przerwe a nie 50… Niskie wynagrodzenie,nie ma co liczyc na jakiekolwiek podwyzki,prezes oszczedza na wszystkim i na wszystkich,w salonach jak i serwisie jest brudno,nieprzyjemnie sie pracuje w takim miejscu. Pozdrawiam

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Bydgoszcz. Zainteresowała mnie oferta firmy Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI). Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 5500 ?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Elektromechanik.

Adrian552 Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Nie polecam, chyba, że chcesz pracować za najniższą krajową i w okropnej (usunięte przez administratora)atmosferze.

Pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Niemila atmosfera,elita osob chodzacych na fajeczke,jak na nia nie chodxisz to albo jestes obgadywany albo masz 1 przerwe a nie 50… Niskie wynagrodzenie,nie ma co liczyc na jakiekolwiek podwyzki,prezes oszczedza na wszystkim i na wszystkich,w salonach jak i serwisie jest brudno,nieprzyjemnie sie pracuje w takim miejscu. Pozdrawiam

Nati
Inne
 Rekomendacja

Dziś dzwoniłam do nich na infolinie i się mile zaskoczyłam, bo zamiast damskiego głosu w słuchawce usłyszałam faceta. Nie dość, że pomógł mi w sprawie w której dzwoniłam to jeszcze ten głos.

Ewelina
@Nati

Czy to jakaś mocna sugestia odnośnie radości z rotacji, która kiedyś miała tu miejsce? Do dziś jeszcze jakieś konkretne występują czy raczej praca tutaj jest stabilna?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy oferowane przez firmę Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy OPERATOR CNC
Bydgoszcz
CNC Dapmill Dawid Gusek
(9 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Księgowa/y - Samodzielna/y Księgowa/y
Bydgoszcz
Trans Expert Sp. z o.o.
(39 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Bista Standard Sp. z o. o.
(481 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Gość
Były pracownik
@Pytanie

W firmie nie ma zwolnień pracowników - jeśli pojawiło się kiedyś jakieś to z konkretnych powodów z winy pracownika. Jeśli zaś pracownik decyduje się na odejście, nasza firma nie ogranicza tekiej możliwości. Każdy pracownik, który odchodził miał zorganizowane piękne pożegnanie, w którym uczestniczy cała firma. Takie pożegnanie zostało zorganizowane też dla mnie i mile je wspominam.

Ewelina
@Gość

Czyli zawsze wystawiane były dyscyplinarki?

Pracownik
Były pracownik

Czas uciekać z tego chlewu… Na rozmowie kwalifikacyjnej proponują całkiem pokaźną, jak na stanowisko kwotę. Na umowie widać, jak bardzo kłamliwe to było zagranie z ich strony. Ale jest wyjaśnione, że reszta zostanie wypłacona w premii uznaniowej, a to ciekawe, że do tej pory nigdy nie miałem żadnej premii, chyba zarząd UZNAŁ, ze nie jestem godzien tych pieniędzy. Kantują na wszystkim jak się da, sobie rozdają krocie a pracownikom jakieś grosze. Myślę, że każdy zdrowo myślący i szanujący się pracownik po 2-3 mięsiacach odejdzie, gdyż firma w tej kwestii mocno oszczędza, ani kawy się napić ani premii ani nic. A Ty masz chodzić jak w zegarku, pracowac niemalże za najniższą krajową i może zostawać po godzinach za darmo. Przyszedłem pierwszy dzień do pracy a od pracowników usłyszałem: „Jak zobaczysz wypłatę to się zdziwisz i sam odejdziesz”, zobaczyłem kilka razy i uciekłem. Ludzie są w porządku, no w miarę, ale cały zarząd to jakaś kpina! Zmieniałem prace kilka razy i to chyba najgorsza firma, w której miałem zaszczyt pracowac. Jeśli szanujecie swoj czas, wiedzę i doświadczenie omijajcie ten salon.

Dyrektor Sprzedaży
Pracownik
@Pracownik

Witam Rzekomo Byłego Pracownika, Odnosząc się do opinii , po bardzo krótkim doświadczeniu w naszej firmie o ile w ogóle Pan pracował ( bo ze zwrotów używanych w poście domniemam, że jest to mężczyzna) , jest Ona dla Nas zaskakując. Na rozmowie o pracę , zawsze przedstawiamy warunki zatrudnienia w sposób czytelny . Premia Uznaniowa jest elementem wynagrodzenia i jak sama nazwa wskazuje jest uznaniem za pracę ponad swoje podstawowe obowiązki i jest określana za co. Myślę, że każdy zdrowo myślący i szanujący się Pracownik rozumie panujące zasady. Obrażanie Naszej Firmy i Zarządu jest nie na miejscu ,tak jak zostało napisane w poście Ludzie są fajni i zdecydowana większą pracuje tu latami. Co potwierdza , że jesteśmy Firma dbającą o lojalnych Pracowników.

Michał
Pracownik
@Dyrektor Sprzedaży

Tak, tak, dlatego u was ciągle rotacje (śmiech).

Edyta
@Michał

Naprawdę? To by tez znaczyło ze ciagle są oferty pracy u nich, No to jak, nie szukają tam jakiegoś mamagera może za odpowiednia kwotę? :P

Bartek
Były pracownik
@Edyta

Ryba psuje się od głowy…

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)?

1
Paweł Piekarski
Pracownik
@Pytanie

Witam, Firma liczy ponad 100 pracowników w 9 głównych działach. Jako pracownik na stanowisku handlowca w salonie Fiat, mogę stwierdzić, że mam znakomity zespół i doskonale siebie wzajemnie uzupełniamy. Działy są charakterystyczne i nie zawsze każdy się w nich odnajdzie.

Barbara
@Paweł Piekarski

Dzień dobry :) Ja przy okazji chciałabym właśnie dopytać o to stanowisko pracy w Reiski Auto. Mógłbyś napisać mniej więcej ile się na nim zarabia? Chodzi mi o widełki możliwego wynagrodzenia :) Czy pensja opiera się na systemie prowizyjnym?

Paweł Piekarski
Pracownik
 Pytanie
@Barbara

Pytanie jakie stanowisko? Są działy obstawione już doświadczonymi pracownikami o stabilnym składzie i są działy mocno rotacyjne. Na tym samym dziale 1 pracownik zarobi 3tys na rękę inny 7tys. Na pewnych działach zarobki są niższe na niektórych wyższe. Tak, w większości stanowisk, ostateczna kwota na koncie zależy od premii, którą się wypracowuje.

Witold
@Paweł Piekarski

No ale premie dostaje każdy, czy jest zależna od sprzedaży i wyników w pracy? Ile najwięcej można zgarnąć? Kilka setek, czy przy dużym zaangażowaniu z tysiaka?

kermit
Pracownik
@Witold

Premia jest tylko za dobre wyniki.

Paweł Piekarski
Pracownik
@Witold

Panie Witoldzie, Tak jak napisałem zależy od stanowiska i predyspozycji zawodowych. Handlowiec (różne marki - inne systemy premiowania); Doradca serwisowy; Mechanik; Lakiernik; Agent ubezpieczeniowy; Księgowy itp. itd. Premia jest dla każdego, jeśli tylko została ona przez danego pracownika wypracowana. Może to być kilkaset złotych, może to być parę tysięcy złotych. P.P.

Paweł Piekarski
Pracownik
@kermit

To oczywista oczywistość :)

Marca n
Kandydat
 Pytanie
@Pytanie

Czy to prawda, ze ł. Wirwicki stosuje mibing i kary finansowe nawet za sprawy objetete ubezpieczeniem. Znajomy leczy sie do tej pory z depresji. Czy sa jakieś zmiany?

Marcin
Pracownik
@kermit

Premia jest uzależniona od pani dyrektor, jak ma dobry humor to ci da a jak nie to nie da. Zależy jak jej czapka stoi.

Paweł Piekarski
Pracownik
@Marca n

Pan Łukasz Wirwicki nie pracuje w naszej firmie od 3 lat. Nasz były dyrektor handlowy miał specyficzne poczucie humoru, jednakże nie słyszałem o przypadkach (usunięte przez administratora) pod jego adresem. Z poważaniem, Paweł Piekarski

Dorota
Inne

Dziękuję Multi-Salon Reiski i m.in. Panu Pawłowi Piekarskiemu za przeprowadzenie mnie przez cały proces zakupu samochodu. Wydanie sporych pieniędzy wymaga bezpiecznej atmosfery i merytorycznego wsparcia i dokładnie to otrzymałam w salonie w Bydgoszczy. Serdecznie polecam tę firmę i ich pracowników.

1
Pracownik
Były pracownik
@Dorota

Paweł P. że Tobie nie jest wstyd wypisywać cały czas opinie w internecie, jaki to wybitny z Ciebie pracownik, heh. Wszyscy w firmie wiedzą że sam sobie piszesz te komentarze.

Paweł Piekarski
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Drogi były pracowniku, Jak widzisz, nie mam problemu z identyfikacją swojej osoby, nie staram się być anonimowy, udzielam się na różnych grupach na FB i portalach tematycznych. Branża ta jest specyficzna, tak więc rotacja pracownicza jest na wysokim poziomie i podczas mojej 6 letniej pracy w Reiski Auto współpracowałem i poznałem wielu kolegów i koleżanek. Nie wiem kim jesteś, bo nie miałeś odwagi się przedstawić, nie wiem też czy w ogóle kiedykolwiek tu pracowałeś i czy w ogóle mieliśmy okazję wymienić parę zdań ze sobą, jednakże wskaż mi chociaż 1 powód i dowód na wypisywanie samemu sobie komentarzy? Staram się opierać sprzedaż na budowaniu relacji i zaufania z klientem, staram się pomagać zarówno przed zakupem jak i po zakupie pojazdu co dla wielu moich klientów jest najważniejszym aspektem całości transakcji. Sugestywna prośba przy wydaniu samochodu o podzielenie się pozytywną opinią zadowolonego klienta, to również część mojej pracy jako handlowca. Jeżeli nadal jesteś przekonany, że przez 6 lat regularnie wystawiam sam sobie opinie i zakładając, że rzeczywiście jesteś naszym byłym pracownikiem, to zapraszam do mnie do salonu pogadać w 4 oczy. Znajdziesz mnie na pewno :) Na spokojnie przy kawie przedyskutujemy Twoje bezpodstawne zarzuty. Z poważaniem, Paweł Piekarski

Szczepan.
Inne

Witam. Pod koniec pazdziernnika kupilem w waszym salonie Fiata Tipo . Cala transakcje prowadził Pan Paweł Piekarski, wszystko odbyło sie bardzo sprawnie i profesjonalnie. Z auta jak i z obsługi jestem zadowolony i mysle ze jeszcze nie raz się spotkamy.

Paweł Piekarski
Pracownik
@Szczepan.

Panie Szczepanie, Bardzo dziękuję i polecam się na przyszłość

Adam
@Szczepan.

Również polecam

Rafał
Inne

Myśle, że szczerze mogę polecić ten salon. Od momentu wejścia po przygotowanie oferty przez Pana Wojciecha, kończąc na miłym poczęstunku kawą od uśmiechniętej pani na recepcji. Drobne rzeczy a cieszą. Duży plus

Klientka
@Rafał

Pan chyba nie był świadkiem jak przełożona rzucała komputerem swojego pracownika… Panie Wojtku - współczuje. W tym salonie bardzo złe się dzieje, pani kierownik rozchwiana emocjonalnie, serwis działa w cały świat, wymiana opon trwała 5h… Nie polecam, omijać ten salon szerokim łukiem.

Pytanie
 Pytanie

Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Główny Księgowy.

Paweł Piekarski
Pracownik
@Pytanie

Zgadza się. Z poważaniem, Paweł Piekarski

Tomasz
Pracownik

Pracuję w Reiski Auto ponad 6 lat. Jest to stabilny i solidny pracodawca, który mimo wielu zawirowań podczas pandemii, nie zredukował zespołu. Wręcz przeciwnie, przez te 6 lat widoczne są zmiany, świadczące o ty, że właściciele mają pomysł na biznes i konsekwentnie go realizują.

Robert
@Tomasz

Fajnie że wszedłeś tu i podzieliłeś się swoją opinią na temat pracy w Reiski Auto. :) Może napiszesz też coś o wynagrodzeniach w tej firmie? Jak kształtują się pensje? Ile można zarobić wliczając w to premie i dodatki?

Paweł Piekarski
Pracownik
@Robert

Wszystko zależy od stanowiska, działu, miesiąca. Obecnie jest ciężki okres dla motoryzacji i z zarobkami różnie bywa.

Klient Ubezpieczeń
Kandydat

Obsługa - nowy Pan obsługa negatywna. Nie załatwia sprawy do końca

Paweł Piekarski
Pracownik
@Klient Ubezpieczeń

Witam, W dziale ubezpieczeń nie posiadamy żadnego nowego pracownika od ponad 2 lat. Jest to doświadczony zespół z profesjonalnym podejściem do klienta.

Edyta
@Paweł Piekarski

To niezłe warunki musi oferować. Umowa na czas nieokreślony jest, że tak długo u was pracują??

Paweł Piekarski
Pracownik
@Edyta

Zgadza się, zawsze jest okres próbny, a następnie na czas nieokreślony. Czy warunki są niezłe - powiedzmy, że dobry pracownik ma dobre zarobki.

Majlo

@Marek a czy on jeszcze kogoś zatrudnia? wiesz może?

Marek
Inne

Właśnie zakupiłem auto w w/w salonie. Od samego początku obsługa na najwyższym poziomie, Pan Tomasz Pestka w sposób profesjonalny podszedł do swoich obowiązków, wszystko wyjaśnione na bieżąco i profesjonalnie przez telefon. Sam zakup jedna wizyta w salonie wszyscy pracownicy przygotowani do załatwienia formalności. Gorąco polecam i dziękuję,

.,.
Kandydat
 Pytanie

Witam. Jak wygląda praca w serwisie ? Czy da się zarobić oraz jaka jest atmosfera ?

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) podczas okresu próbnego?

Walka z Wiatrakiem
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Umowa zlecenie na 3 miesiące. W czasie pandemi mieliśmy pracować po 6.5 godziny pracowaliśmy normalnie po 8. Jeszcze potracenia z pensji za co ja się pytam? Po co wam ta tarcza? Z kwita od wypłaty dowiedzialem się ze pracuje na 4/5 etatu jak to możliwe??? Pozdrawiam Cyrk i Małpy XD

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)?

Paweł Piekarski
@Pytanie

Witam, Koronawirus bardzo mocno odcisnął swoje piętno w branży motoryzacyjnej, jednakże nasza firma w sposób wzorowy wyszła z opresji. Dzięki temu atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Z poważaniem, Paweł Piekarski

LAKIERNIK
Pracownik
@Pytanie

Bardzo Źle.

KR

Pani przyjmująca zgłoszenie szkody mało życzliwa i mało kompetentna. Nie sama nie widzi szkody a co gorsze nie chce zgłosić jej do ubezpieczyciela..Wydłuża to czas naprawy i wymaga kolejnych wizyt w serwisie. Z kolei Pan Kierownik serwisu bardzo życzliwy i pomocny- Dziękuję.

Hubert

Profesjonalna obsługa i fachowość , ze strony pana Pawła Piekarskiego,jest naprawdę godna uwagi. Zaskoczyła mnie pozytywnie, dyspozycyjność i zaangażowanie w sprzedaż. Dziękuję,za obsługę na nąjwyższym poziomie!

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) - Bydgoszcz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)?

  Zobacz opinie na temat firmy Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)
2.9/5 Na podstawie 18 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Fordońska 353
  85-766 Bydgoszcz
 • NIP: 5542562814 KRS: 0000180743
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)
Przejdź do nowych opinii