Epillo Super Cars Adam Zaorski

Bydgoszcz

Epillo Super Cars Adam Zaorski

Opinie o Epillo Super Cars Adam Zaorski

Przemek

Warsztatem to ciężko nazwać, szybciej szopa. Właściciel jak i pracownicy to banda oszustów, kasują grubą kasę, a do samochodów wkładają części ze szrotu często uszkodzone, a co się da to posklejają tąśmą, ale pieniądze wezma, że niby wymienili. Oddali mi samochód po naprawie bezgotówkowej, niedokończony i niezdolny do jazdy twierdząc, że wszystko jest dobrze. Po kilkukrotnych poprawkach nie poprawili praktycznie niczego, dalej wszystko poklejone na taśmę, lub połamane, nie wspominając o lakierowaniu i spasowaniu, zero jakości i profesjonalizmu....

Karol_88

Właściciel bardzo uprzejmy i pomocny przez 24h/dobę, a samochód odebrany bez zastrzeżeń. Jak najbardziej polecam

Zostaw opinię o Epillo Super Cars Adam Zaorski - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Epillo Super Cars Adam Zaorski