Opinie o Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs w Kraków

GODNOŚĆ

PANI TUTAK SA JESZCZE INNE PORTALE I MOŻLIWOŚCI -----PANI MNIE OKRADŁA , ZNIEWAŻYŁA, WYKORZYSTAŁA DO OSTATNIEGO DNIA ----NIE BĘDZIE TAK ŻEBY (usunięte przez administratora) BRONIŁ SIĘ ZA KRADZIONE PIENIĄDZE------ODZYSKAM TO CO MOJE ,NIE DZIŚ TO JUTRO ---ODUCZY SIĘ PANI OKRADAĆ I ZNIEWAŻAĆ LUDZI OBIECUJĘ DO PONOWNEGO SPOTKANIA NA INNYM PORTALU

GODNOŚĆ

Niech pani dalej blokuje z przyjaciółmi MATERIALISTAMI ---nie bezie Pani PORZĄDNYCH UCZCIWYCH LUDZI ZNIEWAŻAĆ I OKRADAĆ --TO MNIE TYLKO MOTYWUJE BO WSPÓŁPRACA Z PANIĄ LUDZIĄ MOTYWACJE DO PRACY ODBIERA

skorpion

Uważam ,ze każda osoba ZNIEWAŻANA , OKRADANA ,powinna otwarcie o tym pisać.PRAWDĘ TRZEBA PUBLIKOWAĆ ZAMIAST ŁEB POD STOŁEM CHOWAĆ .Nie dajmy się oszukiwać !!!!!!! Nie pozwalajmy się OKRADAĆ !!!!!! NIE OKRADAŁA NIECH SIĘ BRONI !!!!!!!!!!! To prawda ,że tylko nienormalni walczą o swoje Normalni są zastraszani i szantażowani .Bądźmy nienormalni jeśli normy to patologia --złodziejstwo --oszustwo ---szantaż --szambo

skorpion

Jestem byłym opiekunem pracującym w Firmie Pani Tutak i jestem przekonana ,że dobrze wie kto wystawił te opinie .Jak najbardziej prawdziwe- tym bardziej ,ze osobiście w rozmowie telefonicznej powiedziałam Pani Halinie ,że mnie najnormalniej w świecie okradła Przeraża mnie jednak fakt , że taka osoba kieruje opiekunów do pracy za granicę .

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs na stanowisko OPIEKUN OSÓB STARSZYCH CHORYCH WG. ZLECENIA? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
SKORPION

SZANOWNA PANI HALINA NIE WIE CO TO GODNOŚĆ ,SZACUNEK I UCZCIWOŚĆ-----POWINNA UDAĆ SIĘ NA ZACHÓD PO OGŁADĘ ----U NASZYCH ZACHODNICH SĄSIADÓW LEPIEJ TRAKTOWANI SĄ PRZYBYSZE Z AFRYKI

skorpion

POST SKASOWANO WIĘC PISZEMY JESZCZE RAZ UCZCIWA PANI HALINA SKIEROWAŁA MNIE NA DRUGIE ZLECENIE -ZA PIERWSZE ZAPŁACIŁA I ZAOPINIOWAŁA POZYTYWNIE (MAM TO NA PIŚMIE )----DRUGIE ZLECENIE PORAŻKA --BYŁAM TRZECIĄ OPIEKUNKĄ Z JEJ FIRMY W TYM DOMU---PANI HALINA NIE POTRAFIŁA MI OKREŚLIĆ DZIELNICY , UDZIELIŁA MI RÓWNIEŻ BŁĘDNYCH INFORMACJI DOTYCZĄCYCH PODOPIECZNYCH ---MIAŁAM SIĘ OPIEKOWAĆ PANIĄ Z DEMENCJĄ WYPISANĄ ZE SZPITALU I POMAGAĆ SPRAWNEMU MĘŻOWI (NA MIEJSCU OKAZAŁO SIĘ ŻE SPRAWNY MAŻ LEŻY NA PIELUCHACH A Z PAŃSTWEM ZAMIESZKUJE SYN ALKOHOLIK )-----JEŻELI WIEDZIAŁABYM O TYM WCZEŚNIEJ NA PEWNO NIE PODPISAŁABYM Z PANIĄ TUTAK ŻADNEJ UMOWY !!!!!!!! PO PRZYJEŹDZIE NA MIEJSCE KOORDYNATORKA SKASOWAŁA OD CÓRKI 3500 ZŁ ZA OPIEKĘ MNIE NIE ZAPŁACONO ANI GROSZA ---W OSTATNI DZIEŃ ZLECENIA SYN PODOPIECZNYCH ZNIEWAŻYŁ MNIE USTNIE UŻYWAJĄC WULGARYZMÓW ----CYTUJE : TY k...wo , sz..to wypie....aj z posesji PANI TUTAK NIE RACZYŁA PRZYJECHAĆ I WYJAŚNIĆ ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI POMIMO ,ŻE PRZED PODPISANIEM UMOWY OBIECYWAŁA ,ŻE KOORDYNATOR BĘDZIE NA KAŻDE WEZWANIE----NIE ZAPŁACIŁA MI ZA ZLECENIE ZASTAWIŁA JAK PSA POD PŁOTEM BEZ WYPŁATY 55 km OD MIEJSCA ZAMIESZKANIA --tak postępuje empatyczny uczciwy pracodawca .Odprowadzono mi składkę za dwa tygodnie nieprzerwanego zlecenia --bez ustawowej przerwy i dnia wolnego OD KWOTY 156 ZŁ BRUTTO (DO SPRAWDZENIA W ZUS ) PODOBNIE POSTĄPIŁA Z PODATKIEM . NIE WYJAŚNIŁA NIE ZAPŁACIŁA SKASOWAŁA PIENIĄDZE ZA MOJĄ PRACĘ --PODŁA BEZWZGLĘDNA MATERIALISTKA -----DO OSTATNIEGO DNIA NIE ZGŁASZAŁA ZASTRZEŻEŃ DOTYCZĄCYCH ZLECENIA --W KAŻDYM MOMENCIE MOGŁA MI WYPOWIEDZIEĆ UMOWĘ ALE TEGO NIE UCZYNIŁA PRZYPUSZCZAM ,ZE LICZYŁA NA ZGARNIĘCIE JESZCZE TYCH GROSZY ,KTÓRE MI MIAŁA ZAPŁACIĆ TAK GROSZY BO 2 ZŁ ZA GODZINĘ ZA OPIEKĘ NAD DWOMA OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI TO GROSZE ---2 TYGODNIE TO 336 GODZIN NIEPRZERWANEGO DYŻURU

skorpion

PANI TUTAK -----UPOKORZYŁAM ,NIE ZAPŁACIŁAM , WZIĘŁAM ZA JEJ PRACĘ KASĘ OD CÓRKI --BO TO ONA MYŁA TYŁKI A NIE JA ---BO TO ONA SIEDZIAŁA CIĄGIEM DWA TYGODNIE NIE WYCHODZĄC Z DOMU TROSZCZYŁA SIĘ ZAGLĄDAŁA W NOCY CZY WSZYSTKO W PRZĄDKU ---NO I CO Z TEGO FIRMA MOJA TO KASA TEŻ MOJA ---OKRAŚĆ , UPOKORZYĆ , PONIŻYĆ ---ZASTAWIĆ POD PŁOTEM JAK PSA BEZ ZAROBIONYCH PIENIĘDZY 55 KM OD DOMU --NO I CO PRZECIEŻ NIC SIĘ NIE STAŁO ---BO TO JA MAM JE KASĘ PODŁA PAZERNA EGOISTKA EMPATIA JAKA EMPATIA ??????????????

SKORPION

BĘDĘ PISAĆ ===W KOŃCU PRZESTANIESZ ŻREĆ CUDZY CHLEB OBETNIESZ PAZURKI I ZACZNIESZ MYĆ TYŁKI SAMA ODDASZ MOJE PIENIĄDZE Z ODSETKAMI , PRZESTANIESZ UPOKARZAĆ INNYCH , NAUCZYSZ SIĘ SZACUNKU PODŁA SZPANERO BO JA NIE USTĄPIĘ TY MAŻESZ JA PISZE NIE PRZESTANĘ .

Zostaw merytoryczną opinię o Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs - Kraków

Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs