Bwe-Polska Sp. z o.o.

Świdnica

Opinie o Bwe-Polska Sp. z o.o.

Joanna

@llll - na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski o Bwe-Polska Sp. z o.o.? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Według Ciebie firma jest 'działa nielegalnie'. Co przez to rozumiesz? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź?

lll
@Joanna 21.08.2017 15:55

firma nielegalnie ubezpiecza w polskim zusie. Nie wiem jak jaśniej to okreslac nie wypłacaja calości wynagrodzenia ani skladek zus.

Darek

To oni jeszcze istnieją ? Szok

Paulo

Oszusty, i złamasy szkoda nerwów ????

Barbara

Polecam firmę. Współpracuję z firmą Bwe- Polska już od 3 lat i jestem zadowolona, a co najważniejsze wypłata na czas i dobre zlecenia.

oro
@Barbara 13.07.2017 15:53

chyba pracujesz w biurze i szefowa kazałą ci pisac

byly pracownik BWE

nie polecam firmy, nie wyplacaja naleznego wynagrodzenia. wlasnie jestem zmuszona zlozyc pozew do sadu. w czasie pracy.. nie odpowiadaja na maile. Umywaja rece od odpowiedzialnosci gdy cos sie stanie, chodzi o ubezbieczenie. nie interweniuja. mnie osobiscie oklamali w sprawie kontaktu z ubezpieczycielem, w efekcie kazano mi samej zaplacic rachunki na ponad 600 euro, gdy jak zadzwonilam i zapytalam ubezpieczyciela, jasno powiedziano mi iz nikt z firmy nie dzwonil, nie podjeto nawet yednej proby interwencji.

Joanna

@kkco masz na myśli pisząc, że Bwe-Polska Sp. z o.o. nie spełnia wymogów? Firma jest zarejestrowana w Rejestrze agencji zatrudnienia. Merytoryczne komentarze będą dla nas bardzo istotne.

llll
@Joanna 18.05.2017 13:41

oszuści, nie wyplacaja calości wynagrodzenia ani ubezpieczenia, nie dzialaja legalnie

rysiek

Taki młodszy specjalista ds. mediów społecznościowych ma całkiem niezłe zatrudnienie, bo oprócz dostępu do prywatnych świadczeń medycznych i zajęć sportowych jest jeszcze szansa na dwuskładnikowe wynagrodzenie. Dla mnie ważne jest to, żeby wypłata była terminowa.

opa

daj sobie spokój z tą firma

olo

proszę sie wybierz lub zadzwon do zusu do świdnicy to ci powiedza zadaj sobie troche trudu

opa

masz wszystkich w domu ze u oszustów chcesz pracowac

karola123

To prawda ze oszukuja na wyplatach,potracaja pod byle jakim pretekstem,ja tez naslalm na nich PIP aby odzyskac swoje 2000 tys.bo na tyle mnie chcieli oszukac ze niby popelnilam przewinienie ze zjechalam szybciej,nie maja prawa tak robic.sztele maja dobre swoim tylko.uwazajcie bo pozniej to jeszcze i zdjecie wasze rozesla po innych agencjach ze niby jestescie nie godni zaufania.

kp

człowieku idz do zusu i zapytaj nie umiesz czytac po polsku nie spełniają wymogów ustawodawstwa polskiego

kk

firma dziła nielegalnie nie spełniaja wymogow do delgowania pracownikaow zagrnaice

kk

człowieku ty nie umiesz czytac jakie premie to sa oszuści i dziłaja nielegalnie dotego, inspekcja pracy musiała sciągac reszte wynagrodzenia

ll

oni działaja nielegalnei nie maja prawa zgodnie z decyzja zusu ubezpieczać w polskim zusie

klp

ty chyba pracujesz w biurze ze takie bzury o oszustach piszesz, jakie benefity socjalne

ll

to czekaj aż oszust cie oszuka

klp

a ty pracujesz w biurze ze bez przerwy wypisujesz pozytywne opinie o oszyście

plk

stabilne zatrudnienie to kazda firma pisze dopiero okaze sie przy wypłacie jak cie oszukaja

klot

co ty bredzisz za bzdury jak cie orżnie na wynagrodzeniu to na kij ci atmosfera masakra ludzie sa durni

zav

a ty chłopie nie rozumiesz ze oszust oszukuje wypłaci ci za mało wynagrodzenia i na ubezpieczeniue tez oszuka

róża

nie żle radzi sobie w oszukiwaniu ludzi i na dodatek nielegalnie ubezpiecza w zusie

karla

w stodole na sianie

wach

to spodziewj sie tego ze oszukają cię przy wypłacie wynagrodzenia i ubezpieczeniue, które zresztą jest nielegalne w zusie

kowal

a ty pracujesz w biurze ze takie farmazony piszesz i jeszcze pewnie szefowa ci kazała pisać rotacja jest na maksa

Miroo

Pan Lehman bierze pracowników do De, a tam zamiast pokoju 4osobowego nagle okazuje się ze mieszkasz z 11toma innymi facetami, lodówkę macie jedną, robota 12h-16h/24 a dostajesz kasę za 8, no nic tylko pracować. Pozdro

miko

nie nie wypłacą ci całosci wynagrodzenia a ubezpieczenie w zus jest nielegalne

robin

a po co chcesz być oszukany palancie

robin

a po co chcesz być oszukany palancie

zosia

a ty gościu siedzisz w biurze jakie warunki maja oszuści, puknij sie w czajnik

koala

Ludzie jacy wy jesteście ciemni oszukują, jak pracowałam u nich musiałam prosić o pomoc inspekcje pracy sciągnęli z nich prawie 3 tys. bo za malo wypłacili, ludzie nie rozumiecie po polsku co to jest oszust, nie zaplacili skaladek zusu, w nielegalnie ubezpieczają w zusie idz do zusu i zapytaj, nie spełniaja ustawodastwa polskiego w delegowaniu pracown.

aniolek

co ty za brednie piszesz to zwykli oszusci nie wyplacą ci całości wynagrodzenia ani skladek zusu

felicja

ty nie rozumiesz ze to są oszuści oszukuja w wynagrodzeniach i składkach zus które i tak płacą nielegalnie ludzie dlaczego jesteście tacy naiwni

jgoda

o co ci chodzi o jakis śmieszny kurs wszędzie moźna zrobić a firma działa nielegalnie

zorro

a na jakie legalne ubezpieczenie może liczyć bo na pewno nie na polski zus

piotrek

to idź do zusu i zapytaj gdzie cię ubezpiecz a zgodnie z prawem, ludzie nie bądzcie tacy ciemni, sprawdzajcie oszustów

elis

to jest najgorsza firma w jakiej pracowałam,oszukują w czasie pracy obcinają zarobki-ja podpisałam umowę na 1300,a po miesiącu chcieli mi zabrać 100 pomimo iż na 2 miesiące miałam umowę po 1300.Nie dałam sobie zabrać,bo powiedziałam ,że opuszczę podopiecznych i mam to w d,,,.Lecz już następny raz z nimi nie pojechałam.Niemiecka szefowa na nas opiekunkach kasę trzepie,a my tyramy na nią.

poldek

firma działa nielegalnie nie może ubezpieczać w polskim zusie, a jak zapłacą w zusie składki to zus im odda radzę ta firmę z daleka omijać, taki mamy dziadowski system lepiej omijać ich szerokim łukiem

Dorotka

Jezdzilam od nich kilka razy,bylo ok poza inf.o podopiecznym,az ostatnio nie wyplacili mi czesci poborow.Duzo mnie to kosztowalo nerwow i czasu ale odzyskalam swoje.Cos tam zle zaczelo sie dziac.Nie polecam,poniewaz mam znajome opiekunki ktore dalej pracuja i wiem co sie dzieje,obcinaja zarobki.

masakra

znowu pisze baba z biura, najgorsza firma z ktorą pracowałam działa nielegalnie, nie moze zatrudniać na polskich warunkach, zwróccie sie do zusu to zobaczycie, poza tym jak ktoś zostal oszukany i ma umowę o pracę złóżcie skarge w inspekcji pracy

polka

nie wiem po co te baby z biura wypisuja te pozytywne oceny tej oszukanczej firmy zus powinien zamknąć wreszczie ta oszukańcza firemke, nie ma porzadku w Polsce

rysia

Proszę się trzymać z daleka o tej firmy nie wierzę w pozytywne oceny to piszą tylko pracownicy biura na zlecenie szefa lub szefowej. Proszę zgłosić skargę do inspekcji pracy. Inspekcja pracy w Pl działa b. dobrze. Mi ściągnęl od nich prawie 3tys. zaległego wynagrodzenia i składki zusowskie. Miała umowę o pracę polską

elis

Ja też myślę iż pozytywne opinie biurwy piszą:)

karola

nie ma naprawy dla oszustą nalezy zamknąć firmę zeby wiecej nie oszukiwała ludzi powinien to zrobic zus albo sąd oszuści sie ptytaja jak naprawic firmę można się zagotować ze zlości miejsce oszustów jest w więzieniu

Zazula

Jak czytam te opinie /pozytywne/ ręce opadają. Pytanie: kto je pisze!? Nie chcę się rozpisywać, ale MYŚLĘ sporządzają kadry, to tylko jedno zalecenie: Kodeks Pracy!!!. To jest kpina!?Co się dzieje w tej Polsce.... ach nie chce się pisać!!!/moja ocena to za kłamstwa/

elis

Pracowałam dla nich na 3 kontraktach i mogę tylko powiedzieć nie polecam tej firmy.Obcięli mi zarobki w czasie trwania kontraktu o 100E na co nie wyraziłaqm zgody.Miałam opiekować się jedną osobą,a na miejscu wyszło,że są dwie.Panie w biurze w Świdnicy słodko wredne i niekompetentne na czele z szefową.Kłamią na zawołanie,a prawdę powiedzą jak się pomylą.Zmieniłam firmę i tutaj dopiero zobaczyłam na czym polega praca,Umowa przejrzysta,warunki pracy takie jak w umowie,no i kasa lepsza,Nie polecam firmy BWE.

elis

Czy ze słabszym językiem też są szanse u nich na pracę? Jeśli tak to za jaką stawkę?

Magdusia

Ja od jakiegoś czasu też wyjeżdzam z firmy BWE i nie mogę Im nic zarzucic!Pieniądze na czas i inne formalności,bardzo miła obsada!A to,że na miejsu w pracy zastajemy czasami co innego,to nie wina do konca firmy tylko tez rodzin naszych pacjentów,bo nie do konca przekazuja prawdę.Trzeba byc bardziej elastycznym i wyrozumiałym w tej pracy!Wiadomo że wszystkim sie nie dogodzi!I jeżeli ktoś tego nie rozumie to nie powinien w takiej pracy pracować!

rzekotka
@Magdusia 10.08.2015 16:48

To fakt ale czasem są przegięcia - jedzie się do jednej osoby a de facto są dwie i co najlepsze przy tej drugiej osobie jest więcej roboty niż przy pierwszej do której się jechało. Takie sytuację niezależnie czy z winy rodziny czy agencji trzeba piętnować i nagłaśniać. Mnie trafiło się tak gdy 3 lata byłam drugi raz jako opiekunka w DE - jechałam wtedy z promedica24 Z tą bwe nigdy nie współpracowałam ale że mieszkam blisko Świdnicy więc się do nich osobiście wybiore.

Renata

O każdej agencji można znaleźć coś złego bo zawsze komuś coś nie pasuje. Ja akurat z tą firma nie wyjeżdżałam ale wyjeżdżałam z kilkoma innymi. Kontakt i rekomendacje tej firmy dostałam od opiekunki którą poznałam jak wracałam z ostatniej pracy z Bonn. Powiem wam, że gdybym miała się sugerować opiniami w internecie to bym pewnie nigdy nie wyjechała. Takie jest moje zdanie w tym temacie.

krysia
@Renata 07.08.2015 16:11

a ty pracujesz w biurze to ci sie wszystko zgadza oszustko

paula
@Renata 07.08.2015 16:11

bo ty w tej firemce pracujesz w biurze oszustko

BrygidaD

Ja też nie miałam jakoś z nimi problemów i znajoma z która jeździmy do tej samej babci tez jest zadowolona a pracujemy u nich już od roku. Jedyne co mi się nie podoba to to że czasem kilka razy trzeba sie w biurze prosić o zlatwienie swoich prac. Składki i wynagrodzenia jak dotychczas zawsze się zgadzały.

sundance

Byłam z nimi 5 razy na 3 różnych sztelach. Raz miejsce się do końca nie zgadzało z tym co opisywali ale miesiąc wytrzymałam i potem przejechałam na inne. Agencja jak każda inna a porównanie mam bo pracowała już w 4. Jak komuś nie pasują warunki zawsze można jechać prywatnie.

Zostaw opinię o Bwe-Polska Sp. z o.o. - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bwe-Polska Sp. z o.o.