Opinie o Bwe-Polska Sp. z o.o. w Świdnica Rynek 38

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bwe-Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bwe-Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bwe-Polska Sp. z o.o. w Świdnica Rynek 38

klot

co ty bredzisz za bzdury jak cie orżnie na wynagrodzeniu to na kij ci atmosfera masakra ludzie sa durni

zav

a ty chłopie nie rozumiesz ze oszust oszukuje wypłaci ci za mało wynagrodzenia i na ubezpieczeniue tez oszuka

róża

nie żle radzi sobie w oszukiwaniu ludzi i na dodatek nielegalnie ubezpiecza w zusie

karla

w stodole na sianie

Czy po rozmowie w Bwe-Polska Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

wach

to spodziewj sie tego ze oszukają cię przy wypłacie wynagrodzenia i ubezpieczeniue, które zresztą jest nielegalne w zusie

kowal

a ty pracujesz w biurze ze takie farmazony piszesz i jeszcze pewnie szefowa ci kazała pisać rotacja jest na maksa

Miroo

(usunięte przez administratora)bierze pracowników do De, a tam zamiast pokoju 4osobowego nagle okazuje się ze mieszkasz z 11toma innymi facetami, lodówkę macie jedną, robota 12h-16h/24 a dostajesz kasę za 8, no nic tylko pracować. Pozdro

miko

nie nie wypłacą ci całosci wynagrodzenia a ubezpieczenie w zus jest nielegalne

robin

a po co chcesz być oszukany palancie

robin

a po co chcesz być oszukany palancie

zosia

a ty gościu siedzisz w biurze jakie warunki maja oszuści, puknij sie w czajnik

aniolek

co ty za brednie piszesz to zwykli oszusci nie wyplacą ci całości wynagrodzenia ani skladek zusu

jgoda

o co ci chodzi o jakis śmieszny kurs wszędzie moźna zrobić a firma działa nielegalnie

zorro

a na jakie legalne ubezpieczenie może liczyć bo na pewno nie na polski zus

piotrek

to idź do zusu i zapytaj gdzie cię ubezpiecz a zgodnie z prawem, ludzie nie bądzcie tacy ciemni, sprawdzajcie oszustów

elis

to jest najgorsza firma w jakiej pracowałam(usunięte przez administratora)obcinają zarobki-ja podpisałam umowę na 1300,a po miesiącu chcieli mi zabrać 100 pomimo iż na 2 miesiące miałam umowę po 1300.Nie dałam sobie zabrać,bo powiedziałam ,że opuszczę podopiecznych (usunięte przez administratora)

poldek

firma działa nielegalnie nie może ubezpieczać w polskim zusie, a jak zapłacą w zusie składki to zus im odda radzę ta firmę z daleka omijać, taki mamy dziadowski system lepiej omijać ich szerokim łukiem

Dorotka

Jezdzilam od nich kilka razy,bylo ok poza inf.o podopiecznym,az ostatnio nie wyplacili mi czesci poborow.Duzo mnie to kosztowalo nerwow i czasu ale odzyskalam swoje.Cos tam zle zaczelo sie dziac.Nie polecam,poniewaz mam znajome opiekunki ktore dalej pracuja i wiem co sie dzieje,obcinaja zarobki.

masakra

znowu pisze baba z biura, najgorsza firma z ktorą pracowałam działa nielegalnie, nie moze zatrudniać na polskich warunkach, zwróccie sie do zusu to zobaczycie, poza tym jak ktoś zostal oszukany i ma umowę o pracę złóżcie skarge w inspekcji pracy

polka

nie wiem po co te baby z biura wypisuja te pozytywne oceny tej oszukanczej firmy zus powinien zamknąć wreszczie ta oszukańcza firemke, nie ma porzadku w Polsce

elis

Ja też myślę iż pozytywne opinie biurwy piszą:)

Zostaw merytoryczną opinię o Bwe-Polska Sp. z o.o. - Świdnica

Bwe-Polska Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 74 ocen.

Bwe-Polska Sp. z o.o.