Pro- Senior Sp. z o.o

Opole

Opinie o Pro- Senior Sp. z o.o

Janka

WAŻNA INFORMACJA DLA OPIEKUNEK!!! Na rok 2017 podstawa wymiaru składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne pracowników oddelegowanych za granicę nie może być mniejsza niż 4263 zł.. Firmy polskie - wysyłające opiekunki do Niemiec - powinny odprowadzać składki do ZUS-u od tej właśnie sumy. Są to składki emerytalne, rentowe, wypadkowe i zdrowotne. W przypadku umowy zlecenia, składka chorobowa jest dobrowolna. Opiekunki powinny zwracać szczególną uwagę na ten przepis, gdyż zaniżone składki mogą nie liczyć się do przyszłych emerytur. Zainteresowanych odsyłam do zapoznania się z przepisami poprzez infolinię ZUS. Nr telefonu: (+48) 22-560-16-00.

Nie mam slow

Nastepna zlodziejska firma z opola prosenior nazrec sie nie mozecie kasa uszukali mnie na wyplacie!!!ale ja nie zostawie tego bez echa!!!

Ola74

Są dwie firmy PROSENIOR - jedna z Opole druga z Warszawy i obie nie mają ze soba nic wspólnego. Nie mylcie tego, bo ktoś przez takie opinie nie wyjedzie przez Opole, co z resztą polecam.

opiekunka

Najgorsze stawki dla opiekunek z dobrym niemieckim.Sprawdz na poloniuszu jakie stawki mają inni.Dodatek za święta 40e/śmiech/.U innych minimum 150e. Nie dają karty zdrowia tylko jakieś prywatne polisy.Płacisz za lekarza sama a potem MOŻE ubezpieczenie odda.Ogólnie najlichsza firma .

eluni2

Współpracuję z firmą Pro-Senior od jakiegoś czasu, i jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. Są profesjonalni, bardzo grzeczni i pomocni. Ponadto opieka na terenie Niemiec przez koordynatora - bez zastrzeżeń. Oby tak dalej!

Margarita35

miałam watpliwą przyjemnosc rozmwiac z jakas idiotką stamtad która kazała mi w drtodze autokarem do Niemiec zajechac do nich na badania lekarskie!!Powiedziała ze lekarza moze przeciez zaprosic do autokaru moze uda nam sie w czasie postoju..

niezadowolona

Fatalna obsługa opiekunki reprezentującej firmę prosenior z Warszawy i współpracującej z Niemieckiej firmy diadema. Kłamią pyskują grożą krzykiem o konsekwencjach rezygnacji z niewolniczej pracy opiekunki na terenie Niemiec .Zmuszanie na pozostanie na miejscu. Nie zwracając uwagi na to że jest nie zadowolenie z pracy obu stron . Szantażując fałszywą umową która nie jest orginalna ponieważ była wysyłana e-mailem brak orginalnego podpisu. Europejska katra ubezpieczenia zdrowotnego jest podejrzanie wydana

Zostaw opinię o Pro- Senior Sp. z o.o - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro- Senior Sp. z o.o