Opinie o Centrum 24 Opieka Ltd. Sp.K. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Centrum 24 Opieka Ltd. Sp.K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum 24 Opieka Ltd. Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum 24 Opieka Ltd. Sp.K. w Warszawa

Ewaa242 Nowy wpis

Polecam z całego serca! Współpracuje z firmą od lat i bardzo sobie chwalę. Wypłata na czas możliwa w złotówkach lub w euro w zależności od preferencji, zawsze do 15go mam na koncie. Mam swoją rodzinę do której jeżdżę już dłuższy czas i lubię tam wracać. Panie co pracują w tej firmie są niezwykle mocne i cierpliwe nawet do takich niekumatych jak ja. Polecam!

Aaa Nowy wpis

Polecam! Najlepsza firma a pracuje już 12 lat.

Anka Nowy wpis
@Aaa

A jakiś kontakt do firmy może jakiś dobry koordynator

Julia Nowy wpis

Bardzo się cieszę, że kilka lat temu trafiłam na tą firmę, jestem bardzo zadowolona, a nawet jak mam jakiś problem to szybko przedstawiciele C24O rozwiewają moje wątpliwości, czuje się zaopiekowana, dostaje dobre oferty, jeszcze nie zdarzyło się, abym trafiła na jak to mówią opiekunki "MINĘ". Jak przychodzę do oddziału w Świdnicy to Panie zawsze uśmiechnięte, porozmawiają, pomogą. Oby tak dalej, z całego serca polecam! J.

olka13

Serdecznie polecam! Współpraca układa nam się bardzo dobrze. Jadę na zlecenie już 3 raz, wszystko w porządku, wypłata na czas, możliwość w złotówkach lub w euro.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Centrum 24 Opieka Ltd. Sp.K.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant ds. Kluczowych Klientów (Key Account Consultant)
Białystok
STADA Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.
Ma Sa

Jedna z najlepszych firm na rynku. Opieka koordynatora, zlecenia przedstawiane rzetelnie, nigdy żadnych problemów.Zawsze pomoc w razie potrzeby!

Iza
@Ma Sa

Jak z kwestią zarobków? Wszystko jest na czas? Opłaca się wyjeżdżać? Ile takich wyjazdów rocznie może wyjść?

Karolina Wasiuk

Super firma Pani Ewelina z Gdańska bardzo dobra kordynatorka ????

Andrzej Z.
@Karolina Wasiuk

Pani Ewelina zawsze stara sie wysłać na dobre zlecenie. Szuka. Pomaga. Nie zawsze ma dobre rozpoznanie pacjenta. Może to wynikac z trudności obiektywnych niezależnych od niej.

@Andrzej Z.

Co może być taką trudnością obiektywną w jej przypadku?

Andrzejz44
@Katarzyna

Odległość oraz niekoniecznie prawda ze strony Pflegehelde n Niemcy.

Bożena
@Andrzej Z.

Pani Ewelinka jest najlepszą koordynatorką

@Bożena

A co z innymi Paniami? Bo nikt chyba innych tu nie chwali? :(

Jola

Jestem bardzo zadowolona,świetny kontakt,kochane dziewczyny .polecam z czystym sercem.

Maria54

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.Oddział w Gdańsku opiekuje się najlepiej jak potrafi.Zawsze mam wsparcie w dziewczynach.Mogę tez liczyć na dobre zlecenie dostosowane do moich oczekiwań.Pozdrawiam Pomorze !

Hanna
@Maria54

Super, że jesteś zadowolony. Wsparcie jest najważniejsze. A co rozumiesz ogólnie przez dobre zlecenie?

Bożena
@Maria54

Bo zgodna jest z prawdą

Katarzyna

Ktoś tu pisał o wyjeżdżaniu za średnią krajową i o tym jak załatwiany jest ZUS. Jak po nowym ładzie tutaj sytuacja ZUSu wygląda? I czy stawki dalej są na poziomie średniej czy można liczyć na coś więcej?

Jak jest obecnie z wyjazdami z Centrum 24 biorąc pod uwagę koronawirusa? Nie ma jakichś problemów z wyjazdem/powrotem? Jak aktualnie to wszystko przebiega?

Grażyna
@Karolina

Oni wszystko za Ciebie załatwiają, wysyłają ci test do domu, informują o wszystkim na bieżąco! :)

@Grażyna

A za taki test się płaci czy oni go fundują, albo potrącają z potencjalnej pensji?

Roksana Fijołek

Byłam do tej pory na jednym zleceniu od tej firmy. Firma jest konkretna, planuje odjazd pracownika z wyprzedzeniem, wynagrodzenie jest odpowiednie do zakresu obowiązków. Opis sztelli zgodny z prawdą. Odjazd i przyjazd bardzo komfortowy. Kontakt z koorynatorami bez zarzutu i bardzo profesjonalny. Polecam tą firmę jako jedną z lepszych.

Grażyna
@Roksana Fijołek

Zgadzam się! Firma ktorej mozna zaufac,ktora nas wspiera,porozmawia.????

EDWARDO

Dziewczyny z pomoza super ! Forma ma duzy wybor zlecen dla facetow

Można zmieniać etat na mniejszy?

Foka1

Jakie składki ZUS odprowadza firma Centrum 24 Opieka? Od średniej krajowej? Zastanawia mnie bardzo niski kapitał zakładowy spółki - 2.800 zł. Czy to nie jest jakaś "firma krzak"? Czy na pewno są wypłacalni? Kartę EKUZ i druk A1 dają? Proszę o opinie.

@Foka1

O skladce Zus decyduje Opiekunka przed wyjazdem. Jesli chce Pani wyjechac za srednia krajowa to nie ma problemu. Po akceptacji i dopelnieniu wszelkich formalności zglaszana jest Pani do Zusu -dostaje Pani karte Ekuz oraz a1. Firma dziala od 8 lat ;) Pozdrawiamy.

Wiolcia

Wyjechalam raz na wymiane ,dlugo czekalam na kolejne zlecenie ktore spelnialoby moje oczekiwania ale udalo sie. Daje pozytywna opinie bo sie nalezy. W poprzedniej firmie zlecenia nie byly sprawdzone.nigdy nikt nie odbieral telefonow a tu staly kontakt.

Ela M.

Polecam wspolprace, dobre zarobki i duży wybór zleceń. Super kordynatorka.

Janusz
@Ela M.

Wspomniałaś o dobrych zarobkach co niewątpliwie będzie ważną informacją dla osób, które w przyszłości chciałyby nawiązać współpracę z tą firmą. Zdradzisz mi tak dokładnie jakiego rzędu zarobki obowiązują w firmie Centrum 24 Opieka Ltd. ?

@Janusz

Panie Januszu zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym kordynatorem. Stawka każdego zlecenia jest inna uzależniona od m.in. trudnosci, ilosci pacjentów itp. Staramy się też dobrać zlecenie pod oczekiwania finansowe Opiekuna. Stawki zleceń są nawet do 2000 Euro/miesiac

Ela M.
@Janusz

To zadna tajemnica jezdze za 1600 euro tylko do 1 os. Chodzacej ,ale stawki sa rozne

Maria008

Polecam wspolprace z ta agencja,nie mam do czego sie przyczepic.Wszystko dziala sprawnie.Dziewczyny zawsze sluza pomoca.To bedzsie moj trzeci wyjazd do Stuttgartu i licze,ze znowu bedzie udany.Polecam!!!

Stella

Ale chyba teraz kiedy COVID szaleje to nie ma żadnych wyjazdów?

@Stella

Wyjazdy jak najbardziej się odbywaja :) Po szczegóły zapraszamy telefonicznie.

To mój trzeci wyjazd, bez zarzutów.

Andre44z

Współpraca z panią Eweliną jest wzorcowa. Zawsze mila, zawsze dostepna i chetna do pomocy. W skali od 1 do 1o oceniam na 1o. Polecam bardzo.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum 24 Opieka Ltd. Sp.K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum 24 Opieka Ltd. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum 24 Opieka Ltd. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum 24 Opieka Ltd. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum 24 Opieka Ltd. Sp.K.
4.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Poznańska 21 lok. 48
    00-685 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Centrum 24 Opieka Ltd. Sp.K.