Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs

Adres: Józefa Wybickiego 7B lok. 19, 31-261 Kraków

NIP: 6771344031 REGON: 120195841

Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs
3 2 28 5 1

Opinie o Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs

Filtruj opinie po kryteriach:

helmut
 Opinia

z przykrością muszę stwierdzić że jest to firma do której nie można mieć zaufania zupełny brak profesjonalności a osoby zatrudnione moga powodować przykre konsekwencje dla podopiecznych

anonymous
@helmut 13.03.2018 13:14

Przykro mi że tak negatywna opinia jest anonimowa. Uważam .że jest krzywdząca i nieprawdziwa. Z uwagą przeczytam lub wysłucham konkretnych uwag. Zaprasza do biura od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 11 , lub drogą elektroniczną haltut @ interia.pl właścicielka firmy Halina Tutak

@anonymous 09.04.2018 19:06

Krzywdząca opinia ---TO PANI KRZYWDZI LUDZI ---okradając z ciężko zarobionych pieniędzy --z despotką nie da się dyskutować moje i już .Ewentualnie na odchodne szantaż .

@anonymous 09.04.2018 19:06

Helmut by zapewne odpowiedział ---Niemcy to ludzie odpowiedzialni i solidni Pani Halino czego niestety o Pani POWIEDZIEĆ NIE MOŻNA . Proszę się nie wygłupiać i nie podawać adresu mailowego --BO I TAK PANI NIE ODPISUJE !!!!!!!!! DOSYĆ TYCH ŁGARSTW ---NIECH PANI PŁACI LUDZIOM ZA WYKONANĄ PRACĘ I PRZESTANIE SIĘ W KOŃCU ZGRYWAĆ BO TO NIESMACZNE

Opinia

PANI (usunięte przez administratora)SZUKA OPIEKUNEK Z WYKSZTAŁCENIEM PODSTAWOWYM ---TAKIE WYMAGANIA SĄ W OFERCIE .DLATEGO ,ŻE NIEŚWIADOME KOBIETY NAJLEPIEJ SIĘ OSZUKUJE I OKRADA

Opinia

W praworządnym kraju CZŁOWIEK UCZCIWIE PRACUJE I NIE STAĆ GO NA LEKI BO PASOŻYTY PROWADZĄ FIRMY -----TAKIEGO NIEWOLNICTWA NIE BYŁO NAWET W STAROŻYTNYM EGIPCIE ----OCHRONA ZŁODZIEI O OSZUSTÓW ----DRAŃSTWO ZŁODZIEJSTWO I BEZPRAWIE

Opinia

Pierwszy raz w życiu pomimo spotkałam się z takim pracodawcą jak Pani (usunięte przez administratora) ----NIE WYWIĄZUJE SIĘ Z PODPISANEJ UMOWY ----PIENIĄDZE ZA CUDZA PRACĘ KASUJE Z GÓRY ---OPIEKUNKĘ ZOSTAWIA POD PŁOTEM --BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA I MOŻLIWOŚCI LECZENIA --BEZ NIEZBĘDNYCH LEKÓW --BO ZA ZAPRACOWANE ŚRODKI PRZEZ OPIEKUNA SAMA ŻYJE ---PRAWORZĄDNE PAŃSTWO W , KTÓRYM (usunięte przez administratora) PROWADZĄ FIRMY ---PORAŻKA---DWA LATA CZEKAM NA UCZCIWIE ZAROBIONE PIENIĄDZE !!!!!!!!!!!!!

Opinia

Pani Tutak to wybitnie wyrafinowany krętacz i kombinator Nie wypłaca wynagrodzenia --nie odbiera telefonów --nie odpisuje na maile --PO PROSTU PRZYWŁASZCZA SOBIE PIENIĄDZE ZAROBIONE PRZEZ OPIEKUNA . Nie dość ,że oszukuje przed podpisaniem umowy NIE UDZIELA RZETELNYCH I PRAWDZIWYCH INFORMACJI ---to w momencie gdy opiekun próbuje się z nią skontaktować telefonicznie NIE ODBIERA TELEFONÓW --LEKCEWAŻY I ZGŁASZA NA POLICJĘ NĘKANIE.CZY UPOMINANIE SIĘ O UCZCIWIE ZAPRACOWANE PIENIĄDZE TO NĘKANIE ????? CZY JEŻELI SIĘ POBIERA Z GÓRY OPŁATĘ ZA USŁUGI NIE NALEŻY ZAPŁACIĆ OSOBIE KTÓRA JE WYKONAŁA ? JAKIE NĘKANIE ? POWINNA ZAPŁACIĆ I BYŁOBY PO PROBLEMIE .ZOSTAWIŁA MNIE BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA NA KTÓRE UCZCIWIE PRACOWAŁAM I BEZ MOŻLIWOŚCI WYKUPIENIA NIEZBĘDNYCH LEKÓW -CHORUJĘ NA NADCIŚNIENIE TĘTNICZE --JEST OBRZYDLIWIE FAŁSZYWYM CZŁOWIEKIEM .

Regina
 Opinia

Podpowiedzcie mi czy firma ma jakieś konkretne wymagania wobec kandydatek?

@Regina 15.12.2018 17:00

Wymagania ??? Nie sprawdza referencji ---wpisuje do zakresu czynności zlecenie na podawanie tlenu podopiecznym --bez przeszkolenia . Płacąc tak śmieszne pieniądze --odprowadzając absurdalną składkę ZUS --TRUDNO MIEĆ WYMAGANIA .Na prośbę o odprowadzenie ubezpieczenia chorobowego z tych marnych kilku złotych które płaci ---oburzenie ,że opiekunka chce się zabezpieczyć w razie ewentualnej choroby --bo przecież każdy z nas jest tylko człowiekiem .Opiekunki powinny być przeszkolone w zakresie obowiązków albo posiadać odpowiednie kwalifikacji --nie chodzi tutaj o podstawowe czynności w zakresie opieki nad chorym ale o zlecenie iniekcji czy innych czynności do , których niezbędne jest posiadanie odpowiednich kwalifikacji w celu zapewnienia bezpieczeństwa podopiecznym .

Opinia

Już prawie dwa lata czekam na śmieszne pieniądze---tak śmieszne Pani Halina Tutak płaciła 1 polski złoty za godzinę opieki nad jedną osobą niepełnosprawną w systemie całodobowym ---bez ustawowej przerwy w wykonywaniu zlecenia --b ez prawa do ustawowych dni wolnych od pracy .Odprowadziła absurdalną składkę ZUS za okres 02.08 2017 do 16.082017 od kwoty 156 zł BRUTTO ---to jawne kpiny przy całodobowych dyżurach kwota ta w żaden sposób nie jest relatywna do przepracowanego okresu zatrudnienia .Za wykonane zlecenie pobrała z góry od córki podopiecznych w mojej obecności 3500 zł za miesiąc sierpień ---MNIE NIE WYPŁACIŁA WYNAGRODZENIA WCALE .Określiła czas wykonanego zlecenia przy odprowadzonej składce ZUS --NIC OPRÓCZ USTALONEGO OKRESU 14 DNI SIĘ NIE ZGADZA .Pani Halina jest arogancką zakłamaną osobą , której daleko do uczciwości.

Bożena
 Opinia

Współpracuje z firmą Pani Haliny w charakterze opiekunki od bardzo wielu lat.Przez cały czas zatrudnienia moje wynagrodzenie jest wypłacane regularnie i zgodnie z zawartą umową .Otrzymuje również comiesięczne potwierdzenie w formie rachunku o odprowadzonych składkach i podatkach .Nigdy przez tak długi okres zatrudnienia nie było żadnych problemów z tym związanych.Pani Halina jest osoba bardzo życzliwą i serdeczną a jako pracodawca jest bardzo odpowiedzialna i uczciwa. Mogę tylko polecić wpolprace z firmą Pani Haliny gdyż jak już wspomniałam przez wieloletni okres zatrudnienia nigdy było jakichkolwiek problemów związanych z finansami bądź umową zawieraną między mną a firmą Antroposs.

Tak1Nie1

@Bożena 16.11.2018 15:25

Czy sprawdzała Pni w jakiej kwocie składki są odprowadzone do ZUS i do czego składka Panią uprawnia ---Proszę sprawdzić we własnym interesie --można to zrobić również przez internet .

OKRADZIONA
 Opinia

OD SIERPNIA UBIEGŁEGO ROKU CZEKAM NA SWOJE CIĘŻKO ZAPRACOWANE PIENIĄDZE--I WYRÓWNANIE SKŁADKI ZUS ZGODNIE Z UCHWAŁĄ !!!!!!!!!!!

Tak5Nie

Aleksandra
 Opinia

Czy ktoś z użytkowników jest pracownikiem firmy Antroposs? @GODNOŚĆ, sytuację, które opisujesz zdecydowanie nie powinny mieć miejsca w jakiejkolwiek pracy. Na forum GoWork.pl dzielimy się opiniami na temat warunków pracy, benefitów lub możliwości rozwoju w danej firmie. O opisywanych wydarzeniach informuje się odpowiednie instytucje by uzyskać realną pomoc, ponieważ użytkownicy są forum nie w stanie Ci jej udzielić.

Aleksandra
 Opinia

@godność, czy udało się wyjaśnić sprawę z właścicielką? Może najpierw warto dokładnie wszytko przedyskutować i dopiero później zamieszczać opinię? Praca na pewno była zawarta na jakąś umowę, być może warto przeczytać jej wszystkie podpunkty.

@Aleksandra 15.05.2018 18:37

Z Panią Haliną nie można dojść do porozumienia .Jest osobą apodyktyczną .Nawet nie spróbowała wyjaśnić zaistniałej sytuacji .Nie poinformowała minie również ,że z podopiecznymi zamieszkuje syn , który nadużywa alkohol --poczułam się oszukana.Pan zachowywał się w sposób wulgarny mnie znieważył o czym wcześniej poinformowałam siostrę.W ostatni dzień umowy wyrzucił mnie z domu i zniesławił słownie .Pani Tutak nie pofatygowała się aby sytuację wyjaśnić i stwierdziła ,ze porzuciłam pracę co jest nieprawdą . Właścicielka zobowiązała się ,że koordynator będzie na każde wezwanie --niestety tak się nie stało .Nikt nie porzuca pracy w ostatni dzień zlecenia --tym bardziej ,ze byłam w trakcie wykonywania obowiązków -nastawiłam obiad , włączyłam pranie i nie zamierzałam opuszczać miejsca pracy . Działania właścicielki agencji zmierzały do tego ,żeby pozbawić mnie wynagrodzenia .Nawet nie próbowała wyjaśnić co się stało .Czuję się zawiedziona i oszukana .Pierwszy raz znalazłam się w takiej sytuacji

@Aleksandra 15.05.2018 18:37

Pani Aleksandro proszę wczuć się w sytuacje osoby w stosunku do której syn podopiecznych używa określeń ty k..wo ,sz..to wy.....daj z posesji --z wdzięczności za uczciwa opiekę a właścicielka agencji bez woli wyjaśnienia stwierdza ,ze porzuciłam pracę-----kara się uczciwego opiekuna za to ,że syn alkoholik wyrzuca go z domu .W takiej sytuacji uczciwa właścicielka powinna skierować na miejsce koordynatorkę lub sama winna przyjechać i wyjaśnić sytuację chyba ,że chodzi jej o pieniądze , które może w ten sposób uzyskać .Empatyczna p ani Halina nie raczyła nawet zadzwonić i spytać czy dojechałam do domu nie mając na bilet .Co mam myśleć o jej zachowaniu ,Dla mnie chodziło jej tylko i wyłącznie o pieniądze

tygrys
 Opinia

Najpierw Właścicielka agencji przeważnie przed wykonaniem zlecenia --bierze od rodziny podopiecznych pieniądze za ich prace ---a potem je wykorzystuje posuwając się do szantażu i strasząc prawnikiem-----opłacanym z pracy opiekuna

Opinia

TAK PANI TUTAK NAJPIERW PANI OKRADA OPIEKUNKI A POTEM ZA SKRADZIONE IM PIENIĄDZE ZATRUDNIA PRAWNIKA --UCZCIWA TAKTYKA ZŁODZIEJA

Opinia

PANI TUTAK SA JESZCZE INNE PORTALE I MOŻLIWOŚCI -----PANI MNIE OKRADŁA , ZNIEWAŻYŁA, WYKORZYSTAŁA DO OSTATNIEGO DNIA ----NIE BĘDZIE TAK ŻEBY (usunięte przez administratora) BRONIŁ SIĘ ZA KRADZIONE PIENIĄDZE------ODZYSKAM TO CO MOJE ,NIE DZIŚ TO JUTRO ---ODUCZY SIĘ PANI OKRADAĆ I ZNIEWAŻAĆ LUDZI OBIECUJĘ DO PONOWNEGO SPOTKANIA NA INNYM PORTALU

Opinia

Niech pani dalej blokuje z przyjaciółmi MATERIALISTAMI ---nie bezie Pani PORZĄDNYCH UCZCIWYCH LUDZI ZNIEWAŻAĆ I OKRADAĆ --TO MNIE TYLKO MOTYWUJE BO WSPÓŁPRACA Z PANIĄ LUDZIĄ MOTYWACJE DO PRACY ODBIERA

Opinia

Uważam ,ze każda osoba ZNIEWAŻANA , OKRADANA ,powinna otwarcie o tym pisać.PRAWDĘ TRZEBA PUBLIKOWAĆ ZAMIAST ŁEB POD STOŁEM CHOWAĆ .Nie dajmy się oszukiwać !!!!!!! Nie pozwalajmy się OKRADAĆ !!!!!! NIE OKRADAŁA NIECH SIĘ BRONI !!!!!!!!!!! To prawda ,że tylko nienormalni walczą o swoje Normalni są zastraszani i szantażowani .Bądźmy nienormalni jeśli normy to patologia --złodziejstwo --oszustwo ---szantaż --szambo

Tak4Nie

Opinia

Jestem byłym opiekunem pracującym w Firmie Pani Tutak i jestem przekonana ,że dobrze wie kto wystawił te opinie .Jak najbardziej prawdziwe- tym bardziej ,ze osobiście w rozmowie telefonicznej powiedziałam Pani Halinie ,że mnie najnormalniej w świecie okradła Przeraża mnie jednak fakt , że taka osoba kieruje opiekunów do pracy za granicę .

SKORPION
 Opinia

SZANOWNA PANI HALINA NIE WIE CO TO GODNOŚĆ ,SZACUNEK I UCZCIWOŚĆ-----POWINNA UDAĆ SIĘ NA ZACHÓD PO OGŁADĘ ----U NASZYCH ZACHODNICH SĄSIADÓW LEPIEJ TRAKTOWANI SĄ PRZYBYSZE Z AFRYKI

Opinia

POST SKASOWANO WIĘC PISZEMY JESZCZE RAZ UCZCIWA PANI HALINA SKIEROWAŁA MNIE NA DRUGIE ZLECENIE -ZA PIERWSZE ZAPŁACIŁA I ZAOPINIOWAŁA POZYTYWNIE (MAM TO NA PIŚMIE )----DRUGIE ZLECENIE PORAŻKA --BYŁAM TRZECIĄ OPIEKUNKĄ Z JEJ FIRMY W TYM DOMU---PANI HALINA NIE POTRAFIŁA MI OKREŚLIĆ DZIELNICY , UDZIELIŁA MI RÓWNIEŻ BŁĘDNYCH INFORMACJI DOTYCZĄCYCH PODOPIECZNYCH ---MIAŁAM SIĘ OPIEKOWAĆ PANIĄ Z DEMENCJĄ WYPISANĄ ZE SZPITALU I POMAGAĆ SPRAWNEMU MĘŻOWI (NA MIEJSCU OKAZAŁO SIĘ ŻE SPRAWNY MAŻ LEŻY NA PIELUCHACH A Z PAŃSTWEM ZAMIESZKUJE SYN ALKOHOLIK )-----JEŻELI WIEDZIAŁABYM O TYM WCZEŚNIEJ NA PEWNO NIE PODPISAŁABYM Z PANIĄ TUTAK ŻADNEJ UMOWY !!!!!!!! PO PRZYJEŹDZIE NA MIEJSCE KOORDYNATORKA SKASOWAŁA OD CÓRKI 3500 ZŁ ZA OPIEKĘ MNIE NIE ZAPŁACONO ANI GROSZA ---W OSTATNI DZIEŃ ZLECENIA SYN PODOPIECZNYCH ZNIEWAŻYŁ MNIE USTNIE UŻYWAJĄC WULGARYZMÓW ----CYTUJE : TY k...wo , sz..to wypie....aj z posesji PANI TUTAK NIE RACZYŁA PRZYJECHAĆ I WYJAŚNIĆ ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI POMIMO ,ŻE PRZED PODPISANIEM UMOWY OBIECYWAŁA ,ŻE KOORDYNATOR BĘDZIE NA KAŻDE WEZWANIE----NIE ZAPŁACIŁA MI ZA ZLECENIE ZASTAWIŁA JAK PSA POD PŁOTEM BEZ WYPŁATY 55 km OD MIEJSCA ZAMIESZKANIA --tak postępuje empatyczny uczciwy pracodawca .Odprowadzono mi składkę za dwa tygodnie nieprzerwanego zlecenia --bez ustawowej przerwy i dnia wolnego OD KWOTY 156 ZŁ BRUTTO (DO SPRAWDZENIA W ZUS ) PODOBNIE POSTĄPIŁA Z PODATKIEM . NIE WYJAŚNIŁA NIE ZAPŁACIŁA SKASOWAŁA PIENIĄDZE ZA MOJĄ PRACĘ --PODŁA BEZWZGLĘDNA MATERIALISTKA -----DO OSTATNIEGO DNIA NIE ZGŁASZAŁA ZASTRZEŻEŃ DOTYCZĄCYCH ZLECENIA --W KAŻDYM MOMENCIE MOGŁA MI WYPOWIEDZIEĆ UMOWĘ ALE TEGO NIE UCZYNIŁA PRZYPUSZCZAM ,ZE LICZYŁA NA ZGARNIĘCIE JESZCZE TYCH GROSZY ,KTÓRE MI MIAŁA ZAPŁACIĆ TAK GROSZY BO 2 ZŁ ZA GODZINĘ ZA OPIEKĘ NAD DWOMA OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI TO GROSZE ---2 TYGODNIE TO 336 GODZIN NIEPRZERWANEGO DYŻURU

Opinia

PANI TUTAK -----UPOKORZYŁAM ,NIE ZAPŁACIŁAM , WZIĘŁAM ZA JEJ PRACĘ KASĘ OD CÓRKI --BO TO ONA MYŁA TYŁKI A NIE JA ---BO TO ONA SIEDZIAŁA CIĄGIEM DWA TYGODNIE NIE WYCHODZĄC Z DOMU TROSZCZYŁA SIĘ ZAGLĄDAŁA W NOCY CZY WSZYSTKO W PRZĄDKU ---NO I CO Z TEGO FIRMA MOJA TO KASA TEŻ MOJA ---OKRAŚĆ , UPOKORZYĆ , PONIŻYĆ ---ZASTAWIĆ POD PŁOTEM JAK PSA BEZ ZAROBIONYCH PIENIĘDZY 55 KM OD DOMU --NO I CO PRZECIEŻ NIC SIĘ NIE STAŁO ---BO TO JA MAM JE KASĘ PODŁA PAZERNA EGOISTKA EMPATIA JAKA EMPATIA ??????????????

SKORPION
 Opinia

BĘDĘ PISAĆ ===W KOŃCU PRZESTANIESZ ŻREĆ CUDZY CHLEB OBETNIESZ PAZURKI I ZACZNIESZ MYĆ TYŁKI SAMA ODDASZ MOJE PIENIĄDZE Z ODSETKAMI , PRZESTANIESZ UPOKARZAĆ INNYCH , NAUCZYSZ SIĘ SZACUNKU PODŁA SZPANERO BO JA NIE USTĄPIĘ TY MAŻESZ JA PISZE NIE PRZESTANĘ .

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs - Kraków