Opinie o Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jak wygląda rozmowa w Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs na stanowisko Opiekun Osób Starszych? Z iloma osobami się rozmawia? 29 lutego pojawiło się ogłoszenie.

ramona

Firma ma pod wieloma względami dobrą opinię więc konkurencja zaczęła inspirować do pisania bzdur?

@ramona

Konkurencja JAKA KONKURENCJA PANI TUTAK ??--Pani ma chyba OMAMY --Niech Pani W KOŃCU MI ZA PRACĘ ZAPŁACI BO CZEKAM JUŻ DWA LATA I SOBIE NIE SCHLEBIA ,ŻE MA KONKURENCJE -----TO GRZECH WOŁAJĄCY O POMSTĘ DO NIEBA ---ZATRYMANIE WYPŁATY ROBOTNIKOM !!!!!!!!!!!!!

little_k
@ramona

sposób, w jaki napisane są wszystkie te negatywne opinie wskazuje na jedną osobę, która wypisuje mnóstwo praktycznie identycznych opinii pod różnymi pseudonimami

Elly Nowy wpis
@ramona

Żarty chyba z tą konkurencją?! Przez 3 lata miałam do czynienia z 7 opiekunkami, z których można o 2 powiedzieć, że były naprawdę rzetelne.

Czy w firmie Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs są regularne szkolenia pracownicze?

Opiekun

W tej firmie nie przeprowadzano żadnych szkoleń .Byłam zaskoczona przyjmując się do legalnej pracy ponieważ zakres czynności jaki dawała Pani Tutak wykraczał poza zdeklarowane przez opiekuna czynności .

Nicknick Nowy wpis

Przychodzisz, mówisz, co potrafisz, jakie masz doświadczenie, podpisujesz oświadczenie, że jesteś osobą niepijącą i tyle. Po czym jesteś kierowana do podopiecznego, czasem w miarę blisko, czasem na drugi koniec miasta.

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać o firmie? Miałam chęci szukać tu pracy.

@Ewa

Pracowałam w tej firmie.. Współpraca układała siè pozytywnie..15dni. Na 15wolnego.. Można dorobić z powodzeniem do emerytury.. Wypłata zawsze na czas była.

Mieczysław Nowy wpis
@Anna

Czyli firmę Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs polecasz bardziej jako dobrą opcję do tego, aby dorobić? A czy jest możliwość pracować tam na pełen etat? Chętnie to dzięki Tobie ustalę, dlatego bardzo Cię proszę o wypowiedź. Dobrze, że jest w wątku osoba, która ma wiedzę na ich temat.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs na stanowisko OPIEKUN OSÓB STARSZYCH CHORYCH WG. ZLECENIA? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
BEA

CZEKAM JUŻ DWA LAT NA ŻENUJĄCO ŚMIESZNĄ WYPŁATĘ --PANI TUTAK Z OTRZYMANYCH OD RODZINY PIENIĘDZY ZOSTAWIA SOBIE PRAWIE 2/3 RESZTĘ OTRZYMUJĄ OPIEKUNKI --JEŚLI W OGÓLE IM WYPŁACI Z KWOTY KTÓRA MAJA OTRZYMAĆ CZYLI Z 1/3 ODPROWADZA IM SKŁADKI ZUS -CZEKAM DWA LATA NA ŻENUJĄCO NISKIE WYNAGRODZENIE W PRZELICZENIU NA GODZINY STAWKA WYNOSIŁA JEDEN POLSKI ZŁOTY ZA OPIEKĘ NAD JEDNYM PODOPIECZNYM MINUS SKŁADKI CZYLI GROSZE DOSŁOWNIE

@BEA

@BEA Powiedz mi czy zglaszalaś gdzieś sprawę? Jest wiele instytucji, gdzie możesz to zrobić np. Państwowa Inspekcja Pracy czy Pozew do Sądu Pracy. Napisz proszę czy Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs daje umowę o pracę z wszelkimi prawami czy są to umowy śmieciowe?

Zonia
@Aleksandra

Tak miałam umowę i przyjechałam do pracy, ale była już inna opiekunka i kazano mi wracać do domu. Do dziś nie zapłaciła mi wszystkiego. Kontrole, to śmieszność, można coś mówić, to tak się skończy jak ze mną - won do domu. Za 3 miesiące podopieczny poszedł na drugi świat. Zaniedbywała go moja zmienniczka i wynosiła wszystko, a jemu dawała byle co do jedzenia mimo specjalnej diety. Mimo wszystko cieszę się, że dzięki mnie przeżył 1 rok dłużej i to były dla niego najlepsze dni.

Kamila

@Opiekun czyli co np było wymagane poza standardowymi obowiązkami jakie wynikały z umowy?

Bożena

Współpracuje z firmą Pani Haliny w charakterze opiekunki od bardzo wielu lat.Przez cały czas zatrudnienia moje wynagrodzenie jest wypłacane regularnie i zgodnie z zawartą umową .Otrzymuje również comiesięczne potwierdzenie w formie rachunku o odprowadzonych składkach i podatkach .Nigdy przez tak długi okres zatrudnienia nie było żadnych problemów z tym związanych.Pani Halina jest osoba bardzo życzliwą i serdeczną a jako pracodawca jest bardzo odpowiedzialna i uczciwa. Mogę tylko polecić wpolprace z firmą Pani Haliny gdyż jak już wspomniałam przez wieloletni okres zatrudnienia nigdy było jakichkolwiek problemów związanych z finansami bądź umową zawieraną między mną a firmą Antroposs.

@Bożena

Czy sprawdzała Pni w jakiej kwocie składki są odprowadzone do ZUS i do czego składka Panią uprawnia ---Proszę sprawdzić we własnym interesie --można to zrobić również przez internet .

Pokrzywdzona
@Bożena

Bzdury.(usunięte przez administratora)szuka pretekstów aby nie zapłacić. Może w końcu prokuratura się tym zajmie.

ZASZOKOWANA

Nigdy nie zrozumie LUDZI KTÓRZY POTRAFIĄ ZOSTAWIĆ CZŁOWIEKA BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA KASUJĄC PIENIĄDZE ZA ICH UCZCIWĄ PRACĘ ---I SPOKOJNIE ŻYJĄ SOBIE DALEJ

helmut

z przykrością muszę stwierdzić że jest to firma do której nie można mieć zaufania zupełny brak profesjonalności a osoby zatrudnione moga powodować przykre konsekwencje dla podopiecznych

@helmut

Przykro mi że tak negatywna opinia jest anonimowa. Uważam .że jest krzywdząca i nieprawdziwa. Z uwagą przeczytam lub wysłucham konkretnych uwag. Zaprasza do biura od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 11 , lub drogą elektroniczną haltut @ interia.pl właścicielka firmy Halina Tutak

skorpion
@anonymous

Krzywdząca opinia ---TO PANI KRZYWDZI LUDZI ---okradając z ciężko zarobionych pieniędzy --z despotką nie da się dyskutować moje i już .Ewentualnie na odchodne szantaż .

@anonymous

Helmut by zapewne odpowiedział ---Niemcy to ludzie odpowiedzialni i solidni (usunięte przez administratora) czego niestety o Pani POWIEDZIEĆ NIE MOŻNA . Proszę się nie wygłupiać i nie podawać adresu mailowego --BO I TAK PANI NIE ODPISUJE !!!!!!!!! DOSYĆ TYCH ŁGARSTW ---NIECH PANI PŁACI LUDZIOM ZA WYKONANĄ PRACĘ I PRZESTANIE SIĘ W KOŃCU ZGRYWAĆ BO TO NIESMACZNE

OFIARA ZŁODZIEJKI

PANI (usunięte przez administratora)SZUKA OPIEKUNEK Z WYKSZTAŁCENIEM PODSTAWOWYM ---TAKIE WYMAGANIA SĄ W OFERCIE .DLATEGO ,ŻE NIEŚWIADOME KOBIETY NAJLEPIEJ SIĘ OSZUKUJE I OKRADA

OFIARA ZŁODZIEJKI

W praworządnym kraju CZŁOWIEK UCZCIWIE PRACUJE I NIE STAĆ GO NA LEKI BO PASOŻYTY PROWADZĄ FIRMY -----TAKIEGO NIEWOLNICTWA NIE BYŁO NAWET W STAROŻYTNYM EGIPCIE ----OCHRONA ZŁODZIEI O OSZUSTÓW ----DRAŃSTWO ZŁODZIEJSTWO I BEZPRAWIE

OFIARA ZŁODZIEJKI

Pierwszy raz w życiu pomimo spotkałam się z takim pracodawcą jak Pani (usunięte przez administratora) ----NIE WYWIĄZUJE SIĘ Z PODPISANEJ UMOWY ----PIENIĄDZE ZA CUDZA PRACĘ KASUJE Z GÓRY ---OPIEKUNKĘ ZOSTAWIA POD PŁOTEM --BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA I MOŻLIWOŚCI LECZENIA --BEZ NIEZBĘDNYCH LEKÓW --BO ZA ZAPRACOWANE ŚRODKI PRZEZ OPIEKUNA SAMA ŻYJE ---PRAWORZĄDNE PAŃSTWO W , KTÓRYM (usunięte przez administratora) PROWADZĄ FIRMY ---PORAŻKA---DWA LATA CZEKAM NA UCZCIWIE ZAROBIONE PIENIĄDZE !!!!!!!!!!!!!

oszukana

Pani Tutak to wybitnie wyrafinowany krętacz i kombinator Nie wypłaca wynagrodzenia --nie odbiera telefonów --nie odpisuje na maile --PO PROSTU PRZYWŁASZCZA SOBIE PIENIĄDZE ZAROBIONE PRZEZ OPIEKUNA . Nie dość ,że oszukuje przed podpisaniem umowy NIE UDZIELA RZETELNYCH I PRAWDZIWYCH INFORMACJI ---to w momencie gdy opiekun próbuje się z nią skontaktować telefonicznie NIE ODBIERA TELEFONÓW --LEKCEWAŻY I ZGŁASZA NA POLICJĘ NĘKANIE.CZY UPOMINANIE SIĘ O UCZCIWIE ZAPRACOWANE PIENIĄDZE TO NĘKANIE ????? CZY JEŻELI SIĘ POBIERA Z GÓRY OPŁATĘ ZA USŁUGI NIE NALEŻY ZAPŁACIĆ OSOBIE KTÓRA JE WYKONAŁA ? JAKIE NĘKANIE ? POWINNA ZAPŁACIĆ I BYŁOBY PO PROBLEMIE .ZOSTAWIŁA MNIE BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA NA KTÓRE UCZCIWIE PRACOWAŁAM I BEZ MOŻLIWOŚCI WYKUPIENIA NIEZBĘDNYCH LEKÓW -CHORUJĘ NA NADCIŚNIENIE TĘTNICZE --JEST OBRZYDLIWIE FAŁSZYWYM CZŁOWIEKIEM .

Regina

Podpowiedzcie mi czy firma ma jakieś konkretne wymagania wobec kandydatek?

skorpion
@Regina

Wymagania ??? Nie sprawdza referencji ---wpisuje do zakresu czynności zlecenie na podawanie tlenu podopiecznym --bez przeszkolenia . Płacąc tak śmieszne pieniądze --odprowadzając absurdalną składkę ZUS --TRUDNO MIEĆ WYMAGANIA .Na prośbę o odprowadzenie ubezpieczenia chorobowego z tych marnych kilku złotych które płaci ---oburzenie ,że opiekunka chce się zabezpieczyć w razie ewentualnej choroby --bo przecież każdy z nas jest tylko człowiekiem .Opiekunki powinny być przeszkolone w zakresie obowiązków albo posiadać odpowiednie kwalifikacji --nie chodzi tutaj o podstawowe czynności w zakresie opieki nad chorym ale o zlecenie iniekcji czy innych czynności do , których niezbędne jest posiadanie odpowiednich kwalifikacji w celu zapewnienia bezpieczeństwa podopiecznym .

oszukana

Już prawie dwa lata czekam na śmieszne pieniądze---tak śmieszne Pani Halina Tutak płaciła 1 polski złoty za godzinę opieki nad jedną osobą niepełnosprawną w systemie całodobowym ---bez ustawowej przerwy w wykonywaniu zlecenia --b ez prawa do ustawowych dni wolnych od pracy .Odprowadziła absurdalną składkę ZUS za okres 02.08 2017 do 16.082017 od kwoty 156 zł BRUTTO ---to jawne kpiny przy całodobowych dyżurach kwota ta w żaden sposób nie jest relatywna do przepracowanego okresu zatrudnienia .Za wykonane zlecenie pobrała z góry od córki podopiecznych w mojej obecności 3500 zł za miesiąc sierpień ---MNIE NIE WYPŁACIŁA WYNAGRODZENIA WCALE .Określiła czas wykonanego zlecenia przy odprowadzonej składce ZUS --NIC OPRÓCZ USTALONEGO OKRESU 14 DNI SIĘ NIE ZGADZA .Pani Halina jest arogancką zakłamaną osobą , której daleko do uczciwości.

OKRADZIONA

OD SIERPNIA UBIEGŁEGO ROKU CZEKAM NA SWOJE CIĘŻKO ZAPRACOWANE PIENIĄDZE--I WYRÓWNANIE SKŁADKI ZUS ZGODNIE Z UCHWAŁĄ !!!!!!!!!!!

Aleksandra

Czy ktoś z użytkowników jest pracownikiem firmy Antroposs? @GODNOŚĆ, sytuację, które opisujesz zdecydowanie nie powinny mieć miejsca w jakiejkolwiek pracy. Na forum GoWork.pl dzielimy się opiniami na temat warunków pracy, benefitów lub możliwości rozwoju w danej firmie. O opisywanych wydarzeniach informuje się odpowiednie instytucje by uzyskać realną pomoc, ponieważ użytkownicy są forum nie w stanie Ci jej udzielić.

Aleksandra

@godność, czy udało się wyjaśnić sprawę z właścicielką? Może najpierw warto dokładnie wszytko przedyskutować i dopiero później zamieszczać opinię? Praca na pewno była zawarta na jakąś umowę, być może warto przeczytać jej wszystkie podpunkty.

@Aleksandra

Z Panią Haliną nie można dojść do porozumienia .Jest osobą apodyktyczną .Nawet nie spróbowała wyjaśnić zaistniałej sytuacji .Nie poinformowała minie również ,że z podopiecznymi zamieszkuje syn , który nadużywa alkohol --poczułam się oszukana.Pan zachowywał się w sposób wulgarny mnie znieważył o czym wcześniej poinformowałam siostrę.W ostatni dzień umowy wyrzucił mnie z domu i zniesławił słownie .Pani Tutak nie pofatygowała się aby sytuację wyjaśnić i stwierdziła ,ze porzuciłam pracę co jest nieprawdą . Właścicielka zobowiązała się ,że koordynator będzie na każde wezwanie --niestety tak się nie stało .Nikt nie porzuca pracy w ostatni dzień zlecenia --tym bardziej ,ze byłam w trakcie wykonywania obowiązków -nastawiłam obiad , włączyłam pranie i nie zamierzałam opuszczać miejsca pracy . Działania właścicielki agencji zmierzały do tego ,żeby pozbawić mnie wynagrodzenia .Nawet nie próbowała wyjaśnić co się stało .Czuję się zawiedziona i oszukana .Pierwszy raz znalazłam się w takiej sytuacji

@Aleksandra

Pani Aleksandro proszę wczuć się w sytuacje osoby w stosunku do której syn podopiecznych używa określeń ty k..wo ,sz..to wy.....daj z posesji --z wdzięczności za uczciwa opiekę a właścicielka agencji bez woli wyjaśnienia stwierdza ,ze porzuciłam pracę-----kara się uczciwego opiekuna za to ,że syn alkoholik wyrzuca go z domu .W takiej sytuacji uczciwa właścicielka powinna skierować na miejsce koordynatorkę lub sama winna przyjechać i wyjaśnić sytuację chyba ,że chodzi jej o pieniądze , które może w ten sposób uzyskać .Empatyczna p ani Halina nie raczyła nawet zadzwonić i spytać czy dojechałam do domu nie mając na bilet .Co mam myśleć o jej zachowaniu ,Dla mnie chodziło jej tylko i wyłącznie o pieniądze

tygrys

Najpierw Właścicielka agencji przeważnie przed wykonaniem zlecenia --bierze od rodziny podopiecznych pieniądze za ich prace ---a potem je wykorzystuje posuwając się do szantażu i strasząc prawnikiem-----opłacanym z pracy opiekuna

GODNOŚĆ

TAK PANI TUTAK NAJPIERW PANI OKRADA OPIEKUNKI A POTEM ZA SKRADZIONE IM PIENIĄDZE ZATRUDNIA PRAWNIKA --UCZCIWA TAKTYKA ZŁODZIEJA

Zostaw merytoryczną opinię o Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs - Kraków

Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Halina Tutak Firma Usługowa Antroposs