Opinie o ANTROPOSS w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ANTROPOSS. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ANTROPOSS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANTROPOSS w Kraków

Mysiunia Nowy wpis

Nie polecam tej firmy dostaje od rodziny podopiecznych 3.500zł a opiekunka zarabia 900zł odeszlam od wyskiwaczki

Ewa Nowy wpis

Może komuś brakuje chęci do takiej pracy bo nie jest lekka ale firma ma dobrą opinię jako pracodawca!!!

OFIARA ZŁODZIEJKI Nowy wpis

Pięć lat przepracowałam w księgowości NIGDY NIE ZDARZYŁA SIĘ SYTUACJA ABY PRACOWNIK NIE MIAŁ WYPŁACONEGO WYNAGRODZENIA W TERMINIE ---SKŁADKI BYŁY ODPROWADZANE ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI PRAWA ---TERAZ (usunięte przez administratora) PROWADZĄ PRYWATNE FIRMY WYKORZYSTUJĄ I OKRADAJĄ PRACOWNIKÓW I NIKT ICH NIE KONTROLUJE -KIEDYŚ KONTROLOWANO DOKUMENTACJĘ RAZ W ROKU --WSZYSCY MIELI ODPROWADZONE SKŁADKI -UCZCIWIE NALICZANY STAŻ PRACY I SKŁADKI ZDROWOTNE ---TERAZ FIRMY PROWADZĄ (usunięte przez administratora) I ZA NIC NIE PONOSZĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI -----

SKORPION Nowy wpis

Halina Tutak nie wywiązuje się z podpisanych umów ----Ostrzeżenie ---za pracę zawsze płacimy po wykonaniu zlecenia ---TĄ PANIĄ TEŻ TO DOTYCZY ---NIE NALEŻY JEJ PŁACIĆ Z GÓRY PONIEWAŻ NIE WYPŁACA OPIEKUNKĄ

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie ANTROPOSS? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
oszukana

Nie potrafię określić właścicielki Anntropossu Kraków ---nie istnieje w języku polskim określenie na taka osobę ---przekroczyła wszystkie możliwe formy przyzwoitości --jeden polski złoty za godzinę opieki nad jedną osobą niepełnosprawną i Pani Tutak tych GROSZY NIE WYPŁACIŁA --UMOWA ---UNIKA KONTAKTÓW --NIE ODBIERA TELEFONÓW ---PO PROSTU NIE MA WSTYDU --CZEKAM NA TE MARNE GROSZE JUŻ OD DWÓCH LAT --SZCZYT PODŁOŚCI ---GDZIE JEST PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY ---JAKIM CUDEM TAKIE FIRMY FUNKCJONUJĄ NA POLSKIM RYNKU PRACY ?????????????

oszukana

Absolutnie nie polecam ---(usunięte przez administratora) LEKCEWAŻY OPIEKUNKI ---NIE PŁACI ZA ZLECENIE --TWOJE PIENIĄDZE PRZEZNACZY NA SZCZYTNY CEL PUŚCI Z DYMEM I BĘDZIE UDAWAĆ , ŻE CI SIĘ NIE NALEŻY ---NIE WYWIĄZUJE SIĘ Z UMOWY OSZUKUJE --NIE ODBIERA TELEFONÓW --NIE ODPISUJE --UNIKA JAKIEGOKOLWIEK KONTAKTU ,ŻEBY NIE ZAPŁACIĆ ZA PRACĘ JEST OKROPNA

Łucja

https://www.antropos.pl/praca/ Pod tym adresem można znaleźć oferty pracy w firmie. Zajmuje się ona pośrednictwem przy poszukiwaniu opiekunów dla osób starszych i chorych, a może ktoś z Was jest zatrudniony bezpośrednio w Antroposs? Wcześniej w wątku pojawiły się komentarze dotyczące problemów z płatnościami, czy sytuacja została wyjaśniona? Jakie warunki panują obecnie?

Elwira
@Łucja

Jest jakiś formularz do złożenia swojego cv?

Rrrr

Nie wiemy!

@Łucja

Pracowałam w tej firmie około dwa lata temu ---za pierwsze zlecenie otrzymałam wynagrodzenie zgodnie z umową .Drugie zlecenie to był jakiś koszmar --podpisując umowę zostałam poinformowana ,że dotyczy ona opieki nad jedną osobą --panią z demencjom , która ma wrócić do domu pobycie w szpitali .Pani miała według przekazanych mi przez Panią Tutak informacji zamieszkiwać ze samodzielnym mężem .Niestety w drodze do podopiecznych poinformowano mnie , że z podopiecznymi mieszka syn alkoholik i tutaj cytuje ,,JEŚLI BĘDZIE LEŻAŁ POD BRAMKĄ PROSZĘ SIĘ NIM NIE PRZEJMOWAĆ'' Byłam przerażona ale jechałam z koordynatorką do domu podopiecznych .Na miejscu okazało się ,że sprawny mąż podopiecznej porusza się o wózku inwalidzkim i jest na pieluchach.PODOPIECZNI TO BARDZO PRZYJEMNI I MILI LUDZIE JEDNAK Z SYNEM PRZEŻYŁAM KOSMOS ODNOSIŁ SIĘ WULGARNIE .W ostatni dzień zlecenia wyrzucił mnie z domu .Pani Tutak nie zareagowała zostawiła mnie pod płotem bez wypłaty 50 KM OD MIEJSCA ZAMIESZKANIA .Każda próba kontaktu została zlekceważona ---ODPROWADZIŁA MI ABSURDALNĄ SKŁADKĘ ZUS A WYNAGRODZENIA NIE OTRZYMAŁAM DO DZIŚ POMIMO ,ŻE PRZELICZAJĄC NA GODZINY DOBOWĄ SKŁADKĘ PANI TUTAK PŁACIŁA 1 POLSKI ZŁOTY ZA GODZINĘ OPIEKI ZA JEDNĄ OSOBĘ --PORAŻKA --NIE POLECAM

Olga

Może trzeba skierować swoje pretensje na adres firmy??

@Olga

Pretensje WIELOKROTNIE KIEROWAŁAM POD ADRESEM FIRMY bez reakcji ----KOMPLETNE LEKCEWAŻENIE ---Pani Tutak nie odbiera telefonów , nie odpisuje ---NIE WYPŁACIŁA MI WYNAGRODZENIA a składkę ZUS odprowadziła od absurdalnej kwoty 156 zł brutto --do sprawdzenia w ZUS za okres od 2.08.3017 do 16.08.2017 ---CAŁODOBOWYCH DYŻURÓW PRZY DWÓCH NIEPEŁNOSPRAWNYCH --bez wychodnego i dnia wolnego --WYPŁATY DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE OTRZYMAŁAM

@Olga

Bardzo słuszna uwaga ale Pani Tutak lekceważy , każdą formę kontaktu ---nie odbiera telefonów --nie odpisuje i oczywiści NIE ZAPŁACIŁA ZA ZLECENIE --

SAMOTNA MATKA

Żądam zapłaty za pracę ---1750 zł od rodziny podopiecznego-----a opiekun pracuje za darmo bo pazernej właścicielce za pośrednictwo (bo nic poza tym nie zrobiła u podopiecznych ) ponad tysiąc złotych MAŁO --TRZEBA SKASOWAĆ WSZYSTKOM

OKRADZIONA

Żądam zapłaty za pracę --czekam już dziesięć miesięcy --zapłatę za 336 godzin dyżuru --NIE ODPISUJE PANI NA MEJLE , NIE ODBIERA PANI TELEFONU ---JEŻELI UWAŻA PANI ,ŻE PANIĄ PRZEŚLADUJĘ PROSZĘ TO ZGŁOSIĆ NA POLICJĘ---UCZCIWIE PRACOWAŁAM --ZAPŁATA MI SIĘ NALEŻY Z NALEŻNYMI USTAWOWYMI ODSETKAMI ----MAM PRAWO UPOMINAĆ SIĘ O SWOJE .

OSZUKANA

W TYM KRAJU TYLKO N I E M O R M A L N I -------UPOMINAJĄ SIĘ O SWOJE UCZCIWIE ZAROBIONE PIENIĄDZE ---CI NORMALNI BEZKARNIE OSZUKUJĄ , ZNIESŁAWIAJĄ , KRADNĄ ----TO SĄ TE NORMALNE UCZCIWE GODNE ZAUFANIA FIRMY ------JEST PANI UCZCIWA NIECH PANI SIĘ BRONI W SADZIE JA UCZCIWIE PRACOWAŁAM POMIMO ,ZE PANI MNIE OSZUKAŁA --PRZY DWÓCH NIEPEŁNOSPRAWNYCH --UMAWIAŁA SIĘ PANI NA JEDNEGO -----NIC PAI NIE POWIEDZIAŁA ,ZE MIESZKA Z PAŃSTWEM SYN ALKOHOLIK----JEŚLI BYM TO WIEDZIAŁA PRZED PODPISANIEM UMOWY --ŻADNEJ UMOWY Z PANIĄ BYM NIE PODPISAŁA JEST PANI ZŁODZIEJKĄ I OSZUSTKĄ

OSZUKANA

NIE BĘDĘ ODBIERAŁA PANI CHORYCH WYPOCIN O RZEKOMYM PORZUCENIU PRACY W OSTATNI DZIEŃ ZLECENIA ----TO CHORE I NIENORMALNE ----PANI DOSKONALE WIE JAK BYŁO ---OSZUSTKA , ZŁODZIEJKA ,KOMBINATORKA ----ŻĄDAM MOICH PIENIĘDZY Z ODSETKAMI ---NIE MAM NA LEKI --OKRADA PANI OPIEKUNÓW ---JAK PANI MA HONOR TO PROSZĘ SIĘ BRONIĆ W SĄDZIE ---

OSZUKANA

ZŁODZIEJKI ODDAJCIE MOJE PIENIĄDZE POTRZEBUJĘ NA LEKI JESTEM PRZEWLEKLE CHORA MAM ---ZOSTAWIA PANI PRACOWNIKÓW POD PŁOTEM 55KM OD DOMU NIE PŁACĄC ZA PRACE ---OPIEKUNKI KIEROWANE DO PRACY W NIEMCZECH MOGĄ MIEĆ TROCHĘ DALEJ DO DOMU ---TEN KTO OSZUKAŁ RAZ OSZUKA DRUGI RAZ ---JEŚLI PANI CZUJE SIĘ URAŻONA PROSZĘ SIĘ BRONIĆ PRZED SADEM --PANI MNIE OSZUKAŁA WYKORZYSTAŁA I OKRADŁA

OSZUKANA

Jestem chora nie mam na leki ---ŻĄDAM MOICH CIĘŻKO ZAROBIONYCH PIENIĘDZY Z ODSETKAMI---PANI FIRMA OKRADA CHORYCH PRACOWNIKÓW

GODNOŚĆ

Biedna Pani Halinka żeruje na chorych opiekunach , którzy chcą zarobić na leki-----ZA UCZCIWIE PRZEPRACOWANE 336 GODZIN DYŻURU BEZ PRZERWY NALEŻY SIĘ WYNAGRODZENIE -----POTWIERDZENIE WYPŁATY WYNAGRODZENIA PANI POSIADA ??????????

GODNOŚĆ

Prawdę trzeba usunąć . To ,że nie płaci się opiekunka , które chcą zarobić na leki też .Bzdurne insynuacje -----OPIEKUN PORZUCA PRACĘ W OSTATNI DZIEŃ ZLECENIA --trzeba być szaleńcem żeby uwierzyć w takie brednie .KTO NA TYM ZYSKAŁ PANI HALINKA ----POZBAWIAJĄC OPIEKUNA UCZCIWIE ZAROBIONYCH PIENIĘDZY NA LEKI .EMPATIA ----PAZERNOŚĆ KOSZTEM CUDZEGO ZDROWIA .Ma Pani potwierdzony odbiór wynagrodzenia ---PODPIS NA FAKTURZE ?????

SKORPION

Znowu usunięto posty ----CZYŻBY PANI TUTAK ODCZUWAŁA WSTYD ---NIE WIERZĘ MATERIALISTKI KTÓRA OKRADA SAMOTNE MATKI --CHYBA NA TO NIE STAĆ --będziemy pisać dalej do skutku

SKORPION

TO JEST TA PRAWDA I UCZCIWOŚĆ ---PRACODAWCA MA PRAWO CIĘ UPOKORZYĆ , NIE WYPŁACIĆ CI WYNAGRODZENIA , WYKORZYSTAĆ , OKŁAMAĆ, POTRAKTOWAĆ JAK ŚMIECIA BO JUŻ KASĘ ZA CIEBIE SKASOWAŁ , MOŻE POZBAWIĆ CIĘ GODNOŚCI --BO PRADĘ SOBIE WYMAŻE I SZPANUJE ZA SKRADZIONE LUDZIOM PIENIĄDZE --TAK SKRADZIONE BO TO NIE ON NA NIE PRACOWAŁ ---PODŁOŚĆ OBRZYDLIWE POSTĘPOWANIE -------JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ----ONI BĘDĄ MAZAĆ A JA BĘDĘ PISAĆ I NIE PRZESTANĘ KAŻDY MA GODNOŚĆ I NALEŻY MU SIĘ SZACUNEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ANTROPOSS - Kraków

• Jak się pracuje w ANTROPOSS?

Zobacz opinie na temat firmy ANTROPOSS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ANTROPOSS