Aesthetic Cosmetic Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Bydgoszcz

Opinie o Aesthetic Cosmetic Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

gość

Pani, która tam pracuje wykonała mi zabieg , który nie wygładził bruzd, ale je bardziej uwidocznił. NIE POLECAM !!!!!

widocznie nie miałaś/eś odpowiednich predyspozycji tam pracuja tylko profesjonaliści

aa

To chyba żart. Firma pozwalniała już połowę personelu. Na rozmowie obiecują "złote góry" przy podpisaniu umowy WIELKIE ROZCZAROWANIE.

Zostaw opinię o Aesthetic Cosmetic Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aesthetic Cosmetic Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej